Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal, mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Tynset IF
Dato: fredag 3 juli 2015 - søndag 5 juli 2015

SprintMellomdistanseMellomdistanse (totalt)DølasprettenDølaspretten (totalt)

N-åpen

1 470 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maria BøgebergLøten o-lag14.009.31
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange14.5710.10
Iver Prytz DjupdalÅlen IL36.5725.08
Kristian Dæhli RyenVingelen IL12.348.32
Eline Rød FeragenTynset IF14.5610.09
Maren Julie FinstadSentrum OK27.1618.32
Håkon HallanOK Skøynar11.558.06
Simen Hansæl-NergaardKvikne IL15.0710.17
Sigrid HaugskottOL Trollelg12.028.11
Laura HegstadOK Skøynar25.4917.33
Hans Mathias Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering15.0610.16
Margrethe HårstadSelbu OK23.0215.40
Ingrid JørgensenLillehammer OK22.0315.00
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK15.0310.14
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK23.1415.48
Aurora OldertrøenTynset IF22.5515.35
Ida Joanne OldertrøenTynset IF22.5115.32
Erlend OtterleiØstmarka OK15.0710.17
Martine Røed feragenTynset IF27.2418.38
Jørgen RøhjellFolldal IF15.1310.21
Sander RøsetTynset IF17.4212.02
Helene ScheeleNydalens SK14.199.44
Bertine Simensen ScheieLillehammer OK23.3916.05
Astrid SchjølbergRøros IL17.1611.44
Linnea Skaufel SimensenFreidig18.1112.22
Amund Hagberg SolumRond OL15.0510.15
Hannah Gustad StrømOK Skøynar12.428.38
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar25.4817.33
Marit SvendgårdOK Skøynar13.048.53
Markus TørumSelbu OK29.1619.54
Tina UglemsmoSelbu OK22.3115.19
Mia UrsetIL BUL-Tromsø13.108.57
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL17.5212.09
Maria sæther VerdeniusVingelen IL19.2213.10

D -10

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emilie FløLillomarka OL13.347.08
Guro HegstadOK Skøynar15.298.08
Andrine Helander RøsetTynset IF19.3510.18
Ida HøsøienTynset IF12.416.40
Marie ScheeleNydalens SK13.257.03
Guro SchjølbergTynset IF15.408.14
Rebekka VeieOK Skøynar19.3210.16

H -10

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vebjørn RøhjellFolldal IF20.1510.39

D 11-12N

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Birgitte Simensen ScheieLillehammer OK20.5611.01
Marte Sofie SkroveRingerike OL17.439.19

H 11-12N

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anton HovdalOK Skøynar20.3310.48
Gaute LindaasElverum OK17.409.17
Anders TørumSelbu OK15.138.00
Lars Erik UglemsmoSelbu OK53.1828.03

D 11-12

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL18.137.00
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK21.27+3.148.15
3Mari Grøtli SvergjaKvikne IL21.47+3.348.22
4Andrea sæther VerdeniusVingelen IL24.40+6.279.29
5Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK27.09+8.5610.26
6Serine JørgensenLillehammer OK27.21+9.0810.31
7Anna Aurora NolteFreidig31.37+13.2412.09
8Silje Skaufel SimensenFreidig33.18+15.0512.48
9Emilie SchärerKvikne IL33.54+15.4113.02

H 11-12

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Rød FeragenTynset IF18.066.57
2Eirik Dæhli RyenVingelen IL19.15+1.097.24
3Hans UrsetIL BUL-Tromsø20.30+2.247.53
4Arne GalaaenVingelen IL20.59+2.538.04
5Mats LindaasElverum OK21.25+3.198.14
6Anders TaraldsenLillehammer OK23.03+4.578.51
7Lars Horten JordetVingelen IL25.04+6.589.38
8Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK25.24+7.189.46
9Lukas KortOs IL25.53+7.479.57
10Truls LunåsmoTynset IF27.17+9.1110.29
11Jørgen LangbekkheiOs IL42.54+24.4816.30

D 13-16C

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg19.457.35
2Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF24.58+5.139.36
3Sigrid Helene BøgebergLøten o-lag28.18+8.3310.53

H 13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars HovdalOK Skøynar19.107.22
2Nikolai RenolenWing OK22.21+3.118.35

D 17-C

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente Bolstad NergårdRena IL21.308.16
2Hildegunn Prytz DjupdalÅlen IL23.20+1.508.58
3Kjersti Hagberg SolumRond OL27.24+5.5410.32
4Tone FlægstadOK Skøynar33.46+12.1612.59
5Anne Marie ÅstebølOppsal Orientering40.34+19.0415.36
Lise Tuset GustadOK Skøynardiskvalifisert

H 17-C

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir FinstadSentrum OK22.558.48
2Torbjørn DalløkkenIL GeoForm33.19+10.2412.48
3Arne Gunnar BarfloLøten o-lag52.58+30.0320.22

D 13-14

2 980 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK21.397.15
2Mari Landro SvingheimKonnerud IL26.49+5.108.59
3Elin FløLillomarka OL29.57+8.1810.03
4Anna Vangen LunåsmoTynset IF30.57+9.1810.23
5Inga SkjevdalRøros IL35.19+13.4011.51
6Maren VikenByåsen IL47.32+25.5315.57
7Hege HallanOK Skøynar1.05.34+43.5522.00
Inga SandvoldTynset IFdiskvalifisert

H 13-14

2 980 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK20.486.58
2Trym Nergård RønningOK Skøynar22.24+1.367.31
3Håvard VeieOK Skøynar23.30+2.427.53
4Simen HegstadOK Skøynar24.13+3.258.07
5Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL24.27+3.398.12
6Gaute Kvittum NytrøenTynset IF24.33+3.458.14
7Jørgen SchjølbergTynset IF26.28+5.408.52
8Even BordalRingsaker OK28.27+7.399.32
9Ola GalaaenVingelen IL28.32+7.449.34
10Asgeir EspelandTynset IF30.32+9.4410.14
11John OtterleiØstmarka OK32.49+12.0111.00
12Jakob HøsøienTynset IF33.55+13.0711.22
13Hallvar HallanOK Skøynar38.13+17.2512.49
14Kasper RamloOs IL55.00+34.1218.27

D 15-20B

2 980 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Sveen GussgardFolldal IF28.249.31
2Ida UrsetIL BUL-Tromsø36.41+8.1712.18
3Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL43.38+15.1414.38

H 15-20B

2 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle NergårdRena IL52.2917.36

H 21-

5 420 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering28.525.19
2Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK30.41+1.495.39
3Sindre JohannessenFreidig31.00+2.085.43
4Mathias Stensland LillevoldNTNUI31.06+2.145.44
5Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI31.19+2.275.46
6Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø31.30+2.385.48
7Marius WikstrømRingsaker OK32.03+3.115.54
8Jostein KvaklandVaregg Fleridrett32.18+3.265.57
9Øyvind StoksethHalden SK34.21+5.296.20
10Ragnar TonjerNydalens SK35.15+6.236.30
11Øystein Jaren SamuelsenFreidig35.49+6.576.36
12Adrian OpheimNTNUI37.49+8.576.58
13Simen SmestadBækkelagets SK38.47+9.557.09
14Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb39.04+10.127.12
15Jan LunaasKrigsskolen IL39.49+10.577.20
16Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK41.27+12.357.38
17Sindre Engzelius GylverNTNUI42.51+13.597.54
18Tore Borchgrevink AluHamar OK47.05+18.138.41
19Bjørn AustbøTynset IF48.31+19.398.57
20Robin LarssonRaumar Orientering50.01+21.099.13
21Knut AustbøTynset IF52.47+23.559.44
Simen HansmoenKrigsskolen ILdiskvalifisert

H 19-20

5 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola KeiseråsIL Leik34.316.28
2Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK35.18+0.476.37

H 35-

5 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard SundbergStor-Elvdal SK34.136.25
2Trond SimensenFreidig39.54+5.417.29

H 40-

5 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Jacob VerdeniusVingelen IL36.196.48
2Tormod KleppaLillehammer OK44.04+7.458.16
3Lars StrømOK Skøynar45.01+8.428.26
4Ståle RuudIndre Østfold OK46.07+9.488.39
5Dag Arne LierIndre Østfold OK48.22+12.039.04

D 21-

4 880 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild Rogne HallandNTNUI35.017.10
2Hedvig ÅstebølNTNUI37.55+2.547.46
3Martine ÅstebølNTNUI39.01+4.007.59
4Heidi StoksethHalden SK39.21+4.208.03
5Jorunn KvaklandNTNUI39.37+4.368.07
6Anne Kamstrup HovindRaumar Orientering41.07+6.068.25
7Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK41.47+6.468.33
8Selma TonjerNydalens SK43.39+8.388.56
9Kirsten Marie LynumOK Skøynar47.46+12.459.47
10Unni ØygardLøten o-lag55.11+20.1011.18
11Cecilie Sundsbø ArnemoTynset IF57.03+22.0211.41
12Ingrid UrsethVingelen IL1.01.10+26.0912.32
Ine HoviÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 17-18

4 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes BordalRingsaker OK35.097.12
2Anders RønningVingelen IL35.34+0.257.17
3Brage JørumByåsen IL37.41+2.327.43

H 45-

4 880 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL31.516.31
2Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering32.01+0.106.33
3Rune ScheeleNydalens SK33.33+1.426.52
4Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering33.57+2.066.57
5Reidar SelmerFreidig37.11+5.207.37
6Rune StræteWing OK37.15+5.247.37
7Jens Kjetil MehammerWing OK37.54+6.037.45
8Agnar RenolenWing OK38.03+6.127.47
9Kai SolumRond OL38.25+6.347.52
10John-Ola HovdalOK Skøynar39.51+8.008.09
11Jan HageIL Leik44.38+12.479.08
12Arild HeggesetFreidig46.20+14.299.29
13Per Ivar SkinderhaugWing OK47.01+15.109.38
14Svein OtterleiØstmarka OK49.50+17.5910.12
15Mattias RobertsonCentrum OK55.56+24.0511.27
Jan LenndinLillehammer OKdiskvalifisert

D 19-20

4 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aina VingelenVingelen IL1.03.1213.57

D 35-

4 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn SkaufelFreidig57.2612.40
2Mari TaraldrudSentrum OK1.03.30+6.0414.01
3Kristin JægerOppsal Orientering1.07.34+10.0814.54

H 15-16

4 530 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering31.437.00
2Eskil FrøislandVang OL32.31+0.487.10
3Even LindaasElverum OK34.01+2.187.30
4Thomas KortNord-Østerdal OK34.46+3.037.40
5Morten SvendgårdOK Skøynar35.25+3.427.49
6Anders HaugskottOL Trollelg37.12+5.298.12
7Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK39.42+7.598.45
8Kristian VeieOK Skøynar40.07+8.248.51
9Alf Briskerud HasselvoldGrue IL40.46+9.038.59
10Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange41.47+10.049.13
11Sverre NarumOL Vallset/Stange42.30+10.479.22
12Martin SelmerFreidig58.40+26.5712.57

H 50-

4 530 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL29.576.36
2Frode HaugskottOL Trollelg32.02+2.057.04
3Harald SvergjaNord-Østerdal OK32.32+2.357.10
4Frode SjøvoldRøros IL32.46+2.497.13
5Atle BergNord-Østerdal OK33.11+3.147.19
6Øyvind SchjelderupFreidig36.17+6.208.00
7Njål SvingheimKonnerud IL37.42+7.458.19
8Eirik SlettenFolldal IF39.42+9.458.45
9Per EngebakkenNord-Østerdal OK42.40+12.439.25
10Svein ThorsbergGrue IL42.50+12.539.27
11Terje SchjølbergRøros IL44.57+15.009.55
12Geir PaulsenOL Trollelg49.02+19.0510.49
13Stig BratsbergMolde og Omegn IF56.21+26.2412.26
14Erik SlettumGjøvard59.53+29.5613.13

D 15-16

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Holm GrønengLillehammer OK35.128.35
2Hilde Moan BjørsholKvikne IL36.09+0.578.49
3Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF36.18+1.068.51
4Andrine VikenByåsen IL49.38+14.2612.06
5Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL50.09+14.5712.13
6Anna RenolenWing OK50.11+14.5912.14
7Jorun BækkenOs IL54.51+19.3913.22

D 40-

4 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottOL Trollelg33.418.12
2Else Kari ScheeleNydalens SK35.00+1.198.32
3Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering35.25+1.448.38
4Anne UrsetIL BUL-Tromsø37.48+4.079.13
5Valborg MadslienLillehammer OK37.53+4.129.14
6Anne Kjersti BriskerudGrue IL43.30+9.4910.36
7Hege HegstadOK Skøynar46.37+12.5611.22
8Anne Ruste FløLillomarka OL49.36+15.5512.05
9Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK49.53+16.1212.10

H 55-

4 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje RønningOK Skøynar28.557.03
2Arild BjarkøNord-Østerdal OK30.00+1.057.19
3Hans Boye SkogstadOL Gaula31.02+2.077.34
4Morten DueMåren OK31.40+2.457.43
5Yngve GottfridssonNittedal OL32.35+3.407.56
6Eirik VefsnmoByåsen IL34.44+5.498.28
7Torgeir VoldenLøten o-lag35.59+7.048.46
8Leif Gunnar SmistadOL Trollelg38.46+9.519.27
9Harald ØstbyeElverum OK40.41+11.469.55
10Ketil ÅstebølOppsal Orientering43.42+14.4710.39
11Bjørn GussgardFolldal IF44.11+15.1610.46
12Herman BakkeLøten o-lag45.09+16.1411.00

D 45-

3 490 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde GrønengLillehammer OK25.107.12
2Torunn økern JensenRingerike OL27.06+1.567.45
3Anne Marit BordalRingsaker OK28.15+3.058.05
4Ane BjørnsgaardLillehammer OK28.29+3.198.09
5Tone AlmåsIL Leik28.37+3.278.11
6Ina Cecilie LandroKonnerud IL32.41+7.319.21
7Hilde ForbordMalvik IL33.12+8.029.30
8Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering34.03+8.539.45
9Åsa DetterfeltLinköpings OK36.21+11.1110.24
10Mai Iren AlmåsIL Leik38.03+12.5310.54
11Kjersti SelmerFreidig47.17+22.0713.32

D 50-

3 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove StrandMåren OK28.528.16
2Ragnhild DåsnesOs IL31.40+2.489.04
3Margrete EngzeliusAsker Skiklubb34.48+5.569.58
4Britt Laila NilsgårdRøros IL38.09+9.1710.55
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK47.27+18.3513.35

D 55-

3 490 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenKorgen IL28.058.02
2Lena GottfridssonNittedal OL28.38+0.338.12
3Kari NatvigNittedal OL29.03+0.588.19
4Kari OsmoenOs IL29.21+1.168.24
5Karin GalaaenSelbu OK34.20+6.159.50
6Åse BrødholtIndre Østfold OK37.48+9.4310.49
7Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb38.06+10.0110.55
8Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK51.54+23.4914.52
9Margaret RoseveareOppsal Orientering56.31+28.2616.11

H 60-

3 490 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar FossumAsker Skiklubb25.437.22
2Helge SundbergRøros IL25.47+0.047.23
3Frank BjarkøWing OK30.24+4.418.42
4Bård NatvigNittedal OL31.57+6.149.09
5Lars OlssonVästvärmlands OK32.45+7.029.23
6Øyvind GylverAsker Skiklubb33.31+7.489.36
7Avle Christen BjørnHamar OK33.32+7.499.36
8Per Hermann KrøgerMåren OK34.02+8.199.45
9Kai MidtskogenBotne SK34.52+9.099.59
10Gisle DueMåren OK35.45+10.0210.14
11Ragnar Niemi BergStokke IL42.30+16.4712.10
12Hans ZachariasenOppsal Orientering44.49+19.0612.50

H 65-

3 490 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Gaute BuvikKorgen IL26.287.35
2Paul Martin BergRudsbygd IL28.18+1.508.06
3Tor TrøanHadeland OL29.19+2.518.24
4Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg29.32+3.048.27
5Terje MalmHamar OK30.08+3.408.38
6Knut LillealternFreidig30.40+4.128.47
7Ole LienLøten o-lag32.07+5.399.12
8John Birger SkansenRudsbygd IL33.34+7.069.37
9Nils Olav VennevikFreidig37.01+10.3310.36
10Egil RepvikOL Trollelg37.37+11.0910.46
11Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering37.42+11.1410.48
12Knut Vidar JohansenMåren OK41.40+15.1211.56
13Knut FjæstadHamar OK42.51+16.2312.16
14Stein Erik EdvardsenElverum OK43.19+16.5112.24
15Steinar SimensenVingelen IL44.51+18.2312.51
Helge RevhaugRingerike OLdiskvalifisert
Åge MohusBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D 60-

2 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro SolnørdalRudsbygd IL27.419.34
2Grethe Lill RyengSturla, IF37.29+9.4812.58
3Inger NergaardStokke IL38.59+11.1813.29

D 65-

2 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti ThoStabæk IF33.2611.34
2Marit TyldumRudsbygd IL34.20+0.5411.52
3Randi Aas FjæstadHamar OK39.41+6.1513.43
4Inger Johanne SimensenVingelen IL44.41+11.1515.27
5Kari LillealternFreidig46.57+13.3116.14
6Åse Eng MusumOL Trollelg48.34+15.0816.48
Anne-Lise BrenneOL Trollelgbrutt

D 70-

2 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea ForbergRond OL31.3410.55
2Odbjørg NordengRudsbygd IL33.47+2.1311.41
3Hjørdis ØvreåsBotne SK43.16+11.4214.58
4Siri HestadHamar OK46.33+14.5916.06
5Solveig VingelenVingelen IL46.38+15.0416.08
Grete UrsetVingelen ILdiskvalifisert
Aase Tove GoldenMåren OKbrutt

D 75-

2 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesHamar OK37.1412.53
2Marit Økern JensenBærums Skiklub41.58+4.4414.31
3Astrid VigenstadLillehammer OK1.11.04+33.5024.35

H 70-

2 890 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif RøhjellByåsen IL25.498.55
2Trond FeiringHamar OK26.25+0.369.08
3Lars ButtingsrudVingelen IL26.55+1.069.18
4Roar ForbordMalvik IL27.28+1.399.30
5Odd MusumOL Trollelg29.32+3.4310.13
6Bjørn Ivar RyenVingelen IL30.55+5.0610.41
7Einar StensbyLøten o-lag32.22+6.3311.11
8Magnar ØvreåsBotne SK32.56+7.0711.23
9Øistein ÅsmulOL Trollelg42.13+16.2414.36
10Trygve HestadHamar OK43.53+18.0415.11
11Per (Jakob) KjusRøyken OL52.23+26.3418.07
Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OKdiskvalifisert

H 75-

2 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per LøvaasOL Trollelg32.1811.10
2Jon TyldumRudsbygd IL32.59+0.4111.24
3Oddvar ErlienVingelen IL33.55+1.3711.44
4Jarle Th. NestvoldOL Trollelg34.41+2.2312.00
5Reidar MyliusÅlen IL49.22+17.0417.04

H 80-

2 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK38.0813.11
2Hans LarsenRaumar Orientering38.59+0.5113.29
3Halstein ØdegårdLøten o-lag41.34+3.2614.22
4Mads BergNord-Østerdal OK43.08+5.0014.55
5Gunnar SmistadOL Trollelg43.34+5.2615.04
6Herleik NylundLøten o-lag1.16.46+38.3826.33

Trim Direktepåmelding A

4 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per HolmIFKMoraOK27.206.40
2Geir Inge KeiseråsIL Leik34.14+6.548.20
3Per Martin RørvikNOTEAM35.17+7.578.36
4Sven Reidar TonjerIL Tyrving36.00+8.408.46
5Håkon Nergaard BergStokke IL37.20+10.009.06
6Øyvind FrøislandVang OL37.36+10.169.10
7Ingrid TronshaugStokke IL39.05+11.459.31
8Jonas DetterfeltLinköpings OK39.48+12.289.42
9Børge RøhjellFolldal IF40.22+13.029.50
10Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF42.29+15.0910.21
11Andreas FløLillomarka OL43.23+16.0310.34
12Arnstein DaleOL Vallset/Stange45.20+18.0011.03
13Tore LindaasElverum OK49.02+21.4211.57
14Mette Resell NolteFreidig56.00+28.4013.39
15Sunniva Nergaard BergStokke IL58.59+31.3914.23
16Ingrid AustbøTynset IF1.01.16+33.5614.56
17Leik FæmundshyttenNOTEAM1.05.59+38.3916.05

Trim Direktepåmelding B

2 980 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar Otto IngulfsvannOK Skøynar32.3810.57
2Bjørn  BrenneOL Trollelg33.46+1.0811.19
3Gunn-Marit WanvikSelbu OK38.31+5.5312.55
4Inger SvalandOL Vallset/Stange38.57+6.1913.04
5Ottar EvensenElverum OK39.31+6.5313.15
6Bente HortenVingelen IL41.07+8.2913.47
7Sondre ØstbyeElverum OK41.27+8.4913.54
8Anne Margit BrattenNOTEAM41.51+9.1314.02
9Ragnild SkogsrudOL Vallset/Stange49.47+17.0916.42
10Grete  SteihaugTynset IF53.58+21.2018.06
11Leif JordetVingelen IL55.05+22.2718.29
12Mona Lund VeieOK Skøynar56.45+24.0719.02
13Aase RanheimRingsaker OK58.03+25.2519.28
14Helge BrynestadRingsaker OK59.48+27.1020.04
15Per Einar EngesmoEmblem IL1.05.56+33.1822.07
16Leikny EngesmoEmblem IL1.06.19+33.4122.15
17Arnfinn SjønnesenNittedal OL1.07.58+35.2022.48
18Inger NestvoldOL Trollelg1.30.39+58.0130.25
Marleen KortOs ILdiskvalifisert
Ivar VamnesHamar OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor