Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal, mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Tynset IF
Dato: fredag 3 juli 2015 - søndag 5 juli 2015

SprintMellomdistanseMellomdistanse (totalt)DølasprettenDølaspretten (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | H -10 | D 11-12N | H 11-12N | D 13-16N | H 13-16N | D 11-12 | H 11-12 | D 13-16C | H 13-16C | D 17-C | H 17-C | D 13-14 | H 13-14 | D 15-20B | H 15-20B | H 21- | H 19-20 | H 35- | H 40- | D 21- | H 17-18 | H 45- | D 17-18 | D 19-20 | D 35- | H 15-16 | H 50- | D 15-16 | D 40- | H 55- | D 45- | D 50- | D 55- | H 60- | H 65- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRA | DIRB

D 21-

4 880 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunhild Rogne HallandNTNUI35.01
2Hedvig ÅstebølNTNUI37.55+2.54
3Martine ÅstebølNTNUI39.01+4.00
4Heidi StoksethHalden SK39.21+4.20
5Jorunn KvaklandNTNUI39.37+4.36
6Anne Kamstrup HovindRaumar Orientering41.07+6.06
7Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK41.47+6.46
8Selma TonjerNydalens SK43.39+8.38
9Kirsten Marie LynumOK Skøynar47.46+12.45
10Unni ØygardLøten o-lag55.11+20.10
11Cecilie Sundsbø ArnemoTynset IF57.03+22.02
12Ingrid UrsethVingelen IL1.01.10+26.09
Ine HoviÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringinaktiv
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelginaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor