Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 6
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 14 desember 2014

Herrer

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK1.01.35
2Fredrik EliassonHalden SK1.01.51+0.16
3Ewan McCarthyBadenoch and Strathspey OC1.02.53+1.18
4Håkon Raadal BjørloHalden SK1.03.42+2.07
5Antonio Martínez PérezHalden SK1.10.58+9.23
6Markus HolterHalden SK1.11.02+9.27
7Magnus CarlstedtSävedalens AIK1.13.35+12.00
8Espen FiskumHalden SK1.16.45+15.10
9Matthieu PuechIFK Göteborg1.17.56+16.21
10Peter NordbrødenHalden SK1.21.45+20.10
11Marcus MillegårdHalden SK1.26.35+25.00
Eirik Kamstrup HovindNTNUIdiskvalifisert
Emil WingstedtHalden SKdiskvalifisert
Carl Godager KaasBækkelagets SKikke startet
Mattias KarlssonHalden SKikke startet

Damer

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eva JurenikovaHalden SK55.45
2Nadiya VolynskaOK Orion55.48+0.03
3Ida Marie Næss BjørgulHalden SK57.06+1.21
4Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK58.06+2.21
5Sara HagströmFalköpings AIK OK1.00.33+4.48
6Siri UlvestadNydalens SK1.01.32+5.47
7Bodil HelgerudHalden SK1.01.41+5.56
8Marie OlaussenFredrikstad SK1.01.43+5.58
9Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.05.07+9.22
10Jennie AnderssonHalden SK1.05.09+9.24
11Ingrid BronebakkHalden SK1.05.15+9.30
12Jo ShepherdHalden SK1.08.01+12.16
13Heidi StoksethHalden SK1.12.48+17.03
14Nina Asheim BirkelandHalden SK1.19.40+23.55
15Matilda MartinssonFalkenbergs OK1.21.05+25.20
Runa Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert
Gina GranstedtHalden SKdiskvalifisert
Iliana IlievaHalden SKdiskvalifisert
Marit KahrsHalden SKdiskvalifisert
Elena RoosHalden SKdiskvalifisert
Ingvild TorgersenHalden SKdiskvalifisert

Gutter

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK55.37
2Trygve Kristoffer LøvliHalden SK56.22+0.45
3Håkon Østraat SævareidHalden SK1.00.52+5.15
4Olav Schmitt GranHalden SK1.09.04+13.27
August Asheim BirkelandHalden SKdiskvalifisert
Bendik EliassenFredrikstad SKdiskvalifisert
Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert

Åpen mellom

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oleksandr KratovOK Orion50.34
2Øyvind StoksethHalden SK58.44+8.10
3Sigmund VisterIndre Østfold OK1.00.17+9.43
4Pål BackstrømHalden SK1.03.38+13.04
5Svend Arne YtterbølHalden SK1.09.49+19.15
6Geir TorgersenHalden SK1.13.24+22.50
7Bjørn Axel GranHalden SK1.22.03+31.29
Jan GranstedtHalden SKdiskvalifisert
Per OlaussenFredrikstad SKdiskvalifisert
Jørgen VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert

Åpen kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin Cathrine HagenHalden SK49.57
2Hanna Lye MoumHalden SK1.02.19+12.22
3Anne Julsrud HaugenHalden SK1.09.25+19.28
4Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL1.10.51+20.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor