Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 3
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 28 november 2014

Halden SK

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenJenter (4)1.00.21
1Øyvind StoksethÅpen mellom (11)39.32
1Håkon Østraat SævareidGutter (8)37.18
2Hanna Lye MoumJenter (4)2.08.44+1.08.23
2Fredrik EliassonHerrer (15)46.00+1.48
2Kine Hallan SteiwerDamer (12)43.44+0.08
2Pål BackstrømÅpen mellom (11)40.04+0.32
3Magne DæhliHerrer (15)46.12+2.00
3Bjørn BrækkeÅpen mellom (11)44.57+5.25
3Trygve Kristoffer LøvliGutter (8)41.27+4.09
4Håkon Raadal BjørloHerrer (15)46.36+2.24
4Eva JurenikovaDamer (12)44.53+1.17
4Olav Schmitt GranGutter (8)45.24+8.06
4Svend Arne YtterbølÅpen mellom (11)49.42+10.10
5Emil WingstedtHerrer (15)46.50+2.38
5Niels Christian HellerudGutter (8)50.13+12.55
5Øystein KristiansenÅpen mellom (11)52.01+12.29
5Elena RoosDamer (12)46.09+2.33
6Helen PalmerDamer (12)48.02+4.26
6Geir TorgersenÅpen mellom (11)53.55+14.23
7Tore SandvikHerrer (15)49.26+5.14
7Gina GranstedtDamer (12)48.37+5.01
8Joacim CarlssonHerrer (15)51.22+7.10
8Alexander Skaug YtterbølGutter (8)1.21.17+43.59
8Nina Asheim BirkelandDamer (12)49.34+5.58
9Ingvild TorgersenDamer (12)50.54+7.18
9Markus HolterHerrer (15)53.28+9.16
9Jan GranstedtÅpen mellom (11)1.05.26+25.54
10Peter NordbrødenHerrer (15)57.04+12.52
10Runa Lien BackstrømDamer (12)56.01+12.25
11Hanna Haugen NordbrødenDamer (12)56.26+12.50
11Jon PedersenHerrer (15)59.11+14.59
12Øyvind HelgerudHerrer (15)1.04.31+20.19
13Petter ThoresenHerrer (15)1.10.07+25.55
Hedda Raadal BjørloJenter (4)diskvalifisert
Heidi Elisabeth BrækkeJenter (4)diskvalifisert
Bård MoumÅpen kort (1)diskvalifisert
Bodil HelgerudDamer (12)ikke startet
Jo ShepherdDamer (12)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor