Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 3
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 28 november 2014

Herrer

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oleksandr KratovOK Orion44.12
2Fredrik EliassonHalden SK46.00+1.48
3Magne DæhliHalden SK46.12+2.00
4Håkon Raadal BjørloHalden SK46.36+2.24
5Emil WingstedtHalden SK46.50+2.38
6Philippe AdamskiFRA47.46+3.34
7Tore SandvikHalden SK49.26+5.14
8Joacim CarlssonHalden SK51.22+7.10
9Markus HolterHalden SK53.28+9.16
10Peter NordbrødenHalden SK57.04+12.52
11Jon PedersenHalden SK59.11+14.59
12Øyvind HelgerudHalden SK1.04.31+20.19
13Petter ThoresenHalden SK1.10.07+25.55
14Lasse SimonsenFredrikstad SK1.12.23+28.11
Magnus CarlstedtSävedalens AIKdiskvalifisert

Damer

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amélie ChataingKalevan rasti43.36
2Kine Hallan SteiwerHalden SK43.44+0.08
3Nadiya VolynskaOK Orion43.46+0.10
4Eva JurenikovaHalden SK44.53+1.17
5Elena RoosHalden SK46.09+2.33
6Helen PalmerHalden SK48.02+4.26
7Gina GranstedtHalden SK48.37+5.01
8Nina Asheim BirkelandHalden SK49.34+5.58
9Ingvild TorgersenHalden SK50.54+7.18
10Runa Lien BackstrømHalden SK56.01+12.25
11Hanna Haugen NordbrødenHalden SK56.26+12.50
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbdiskvalifisert
Bodil HelgerudHalden SKikke startet
Jo ShepherdHalden SKikke startet

Gutter

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Østraat SævareidHalden SK37.18
2Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK38.34+1.16
3Trygve Kristoffer LøvliHalden SK41.27+4.09
4Olav Schmitt GranHalden SK45.24+8.06
5Niels Christian HellerudHalden SK50.13+12.55
6Håkon BlågestadIndre Østfold OK1.02.03+24.45
7Bendik EliassenFredrikstad SK1.19.51+42.33
8Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.21.17+43.59

Jenter

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.00.21
2Hanna Lye MoumHalden SK2.08.44+1.08.23
Hedda Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
Heidi Elisabeth BrækkeHalden SKdiskvalifisert

Åpen mellom

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind StoksethHalden SK39.32
2Pål BackstrømHalden SK40.04+0.32
3Bjørn BrækkeHalden SK44.57+5.25
4Svend Arne YtterbølHalden SK49.42+10.10
5Øystein KristiansenHalden SK52.01+12.29
6Geir TorgersenHalden SK53.55+14.23
7Rune BlågestadIndre Østfold OK54.36+15.04
8Henning MartinsenFredrikstad SK57.48+18.16
9Jan GranstedtHalden SK1.05.26+25.54
Sven SimonsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Pål AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert

Åpen kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Bård MoumHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor