Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 14 november 2014

Herrer

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oleksandr KratovOK Orion1.02.19
2Magne DæhliHalden SK1.06.02+3.43
3Håkon Raadal BjørloHalden SK1.06.41+4.22
4Fredrik EliassonHalden SK1.08.08+5.49
5Mattias KarlssonHalden SK1.13.34+11.15
6Øyvind HelgerudHalden SK1.15.11+12.52
7Markus HolterHalden SK1.16.21+14.02
8Espen JakobsenNTNUI1.20.43+18.24
9Peter NordbrødenHalden SK1.27.32+25.13
10Jon PedersenHalden SK1.28.26+26.07
11Asgeir Bakken RognstadEmblem IL1.29.28+27.09
Olav LundanesHalden SKikke startet

Damer

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nadiya VolynskaOK Orion51.36
2Eva JurenikovaHalden SK51.38+0.02
3Hanna Haugen NordbrødenHalden SK54.53+3.17
4Gina GranstedtHalden SK55.53+4.17
5Bodil HelgerudHalden SK56.16+4.40
6Kine Hallan SteiwerHalden SK56.53+5.17
7Elena RoosHalden SK1.02.54+11.18
8Jo ShepherdHalden SK1.07.38+16.02
Emma JohanssonFredrikstad SKdiskvalifisert

Gutter

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK53.24
2Trygve Kristoffer LøvliHalden SK53.37+0.13
3Olav Schmitt GranHalden SK58.19+4.55
4Håkon Østraat SævareidHalden SK59.25+6.01
5Erlend BrendstuenHalden SK1.02.07+8.43
6Niels Christian HellerudHalden SK1.40.53+47.29

Åpen mellom

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Felde OlaussenHalden SK51.30
2Magnus NordbrødenHalden SK57.41+6.11
3Lasse SimonsenFredrikstad SK1.01.10+9.40
4Henning MartinsenFredrikstad SK1.06.26+14.56
5Pål AngvollFredrikstad SK1.16.37+25.07
Bjørn BrækkeHalden SKdiskvalifisert
Kjetil BjørloHalden SKdiskvalifisert

Åpen kort

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK42.11
2Alexander Skaug YtterbølHalden SK58.23+16.12
3Hedda Raadal BjørloHalden SK1.00.19+18.08
4Irene Felde OlaussenHalden SK1.01.05+18.54
5Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK1.04.21+22.10
6Jonatan AuneHalden SK1.08.54+26.43
7Randi Brevig AuneHalden SK1.09.07+26.56
Hanne Lerche RaadalHalden SKdiskvalifisert
Anne Julsrud HaugenHalden SKdiskvalifisert
Karoline AuneHalden SKdiskvalifisert
Espen FiskumHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor