Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NNM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NNM stafett
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: søndag 16 august 2015

D15

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Alta OL 12.54.51+-2.25.49
1. Kristin Tørum52.5652.56+-23.54
2. Nina Heitmann1.13.372.06.33+-1.37.31
3. Bente Røkenes48.182.54.51+-2.25.49
Bodø og Omegn IF Orientering 11.55.08+-1.26.06
1. Oda Furuholmen44.5144.51+-15.49
2. Martha Kalvig Skogan33.551.18.46+-49.44
3. Nora Marie Wedege Irgens36.221.55.08+-1.26.06
IL BUL-Tromsø 11.45.15+-1.16.13
1. Mathilde K. Skaare29.0229.02
2. Tora Indregard44.271.13.29+-44.27
3. Arntraut Götsch31.461.45.15+-1.16.13
IL BUL-Tromsø 22.05.38+-1.36.36
1. Anne Urset33.2133.21+-4.19
2. Kari Lofthusdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Liv Karen Johannessen46.122.05.38+-1.36.36
Sandnes IL 12.16.18+-1.47.16
1. Trine Sæternes38.0738.07+-9.05
2. Bente Lill Lukassen40.571.19.04+-50.02
3. Kristine Jerijervi57.142.16.18+-1.47.16

H15

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Alta OL 12.18.14+-1.48.59
1. Ruben Pedersen36.4136.41+-7.26
2. Odd Runar Dahl52.421.29.23+-1.00.08
3. Jon Vidar Bull48.512.18.14+-1.48.59
Alta OL 22.18.08+-1.48.53
1. Arvid Johansen42.3542.35+-13.20
2. Bjørnar Ødegårdstuen48.591.31.34+-1.02.19
3. Marius Witte46.342.18.08+-1.48.53
IL BUL-Tromsø 11.38.50+-1.09.35
1. Børge Harvey33.0833.08+-3.53
2. Thomas Johnsen38.111.11.19+-42.04
3. Gjermund Urset27.311.38.50+-1.09.35
IL BUL-Tromsø 21.36.45+-1.07.30
1. Vegard Vaeng Bernhardsen30.4430.44+-1.29
2. Jonny i Hansen31.411.02.25+-33.10
3. Jan-Hugo Hanssen34.201.36.45+-1.07.30
Mo OK 12.11.16+-1.42.01
1. Even-Johan Kaspersen35.2735.27+-6.12
2. Åshild Kolstad35.181.10.45+-41.30
3. Tore Kolstad1.00.312.11.16+-1.42.01
Nordreisa IL 11.28.55+-59.40
1. Karl Gunnar Skjønsfjell29.1529.15
2. Daniel Carløy Skjønsfjell31.331.00.48+-31.33
3. Stig Løvlund28.071.28.55+-59.40
OK Silsand 11.46.50+-1.17.35
1. Håkon Brynjulfsen36.5736.57+-7.42
2. Odd-Ivan Lorentsen34.261.11.23+-42.08
3. Håvard Krey Hansen35.271.46.50+-1.17.35
Silsand/Sørreise/Snertingdal2.08.08+-1.38.53
1. Svein Harald Hansen38.0638.06+-8.51
2. Yngve Blomseth Helgesen41.291.19.35+-50.20
3. Frode Ødegårdstuen48.332.08.08+-1.38.53
Harstad OL 1diskvalifisert
1. Øyvind Eliseussen-Skalle39.5739.57+-10.42
2. Lars Eliseussen-Skalle44.401.24.37+-55.22
3. Lasse Skallediskvalifisertdiskvalifisert
Kirkenes IF/Sandnes IL/Trollelgdiskvalifisert
1. Fred Inge Eilertsen40.5940.59+-11.44
2. Jan Helge Strøm52.511.33.50+-1.04.35
3. Øistein Åsmuldiskvalifisertdiskvalifisert

H13-16

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Alta OL 149.26+-28.13
1. Gard Frost24.5324.53+-3.40
2. Eskil Frischknecht24.3349.26+-28.13
Alta OL 21.50.07+-1.28.54
1. Tom Einar Flermoen Paulsen27.2427.24+-6.11
2. Emil Wilfred Jensen1.22.431.50.07+-1.28.54
Alta OL 353.06+-31.53
1. Mathias Witte23.2323.23+-2.10
2. Johannes Helsvig Nilsen29.4353.06+-31.53
Bodø og Omegn IF Orientering 149.13+-28.00
1. Trygve Bø Kongsbakk21.1321.13
2. Esten S. Kringhaug28.0049.13+-28.00
IL BUL-Tromsø 150.10+-28.57
1. Jakob Solli Lind23.2323.23+-2.10
2. Håvard Vaeng Bernhardsen26.4750.10+-28.57
Alta OL 4diskvalifisert
1. Jørgen Strøm23.3123.31+-2.18
2. Thomas Suhrdiskvalifisertdiskvalifisert

D13-16

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Alta OL 11.49.44+-1.25.36
1. Magni Klevstad Jakobsen31.4031.40+-7.32
2. Matilde Bjørkli1.18.041.49.44+-1.25.36
Alta OL 21.51.56+-1.27.48
1. Marit Klevstad Jakobsen25.0425.04+-0.56
2. Kirsten Helsvig Nilsen1.26.521.51.56+-1.27.48
Bodø og Omegn/Mo OK50.32+-26.24
1. Eli Kolstad24.0824.08
2. Kaja Samuelsen Skiri26.2450.32+-26.24
IL BUL-Tromsø58.36+-34.28
1. Anne Marte Borg Hansen31.1331.13+-7.05
2. Idunn Strand27.2358.36+-34.28
Kirkenes IF/Sørreisadiskvalifisert
1. Malin Kristina Møller Jørgensen31.3531.35+-7.27
2. Ingrid Renna Eilertsendiskvalifisertdiskvalifisert

D11-12

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Alta OL 1/IL BUL-Tromsø30.35+-16.33
1. Erle Frost14.1414.14+-0.12
2. Elisa Götsch Iversen16.2130.35+-16.33
Alta OL 230.33+-16.31
1. Eirik Frost14.0214.02
2. Eirik Witte16.3130.33+-16.31
Bodø og Omegn IF Orientering 145.08+-31.06
1. Øyvind Olsen15.2815.28+-1.26
2. Johanne Tjønndal29.4045.08+-31.06
IL BUL-Tromsø 31.09+-17.07
1. Hans Urset14.0514.05+-0.03
2. Henning Strand17.0431.09+-17.07

H150

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Bodø og Omegn IF Orientering 11.46.42+-1.04.02
1. Torkel Irgens42.4042.40
2. Per Rekkedal34.051.16.45+-34.05
3. Arild Hegreberg29.571.46.42+-1.04.02
Bodø og Omegn IF Orientering 21.55.52+-1.13.12
1. Morten Tjønndal39.1339.13+3.27
2. Dag Skogan39.081.18.21+-35.41
3. Steve Samuelsen37.311.55.52+-1.13.12
IL BUL-Tromsø/Vestre Aker2.11.45+-1.29.05
1. Alejandro Berrio47.3447.34+-4.54
2. Knut Engstad47.151.34.49+-52.09
3. Per Osen36.562.11.45+-1.29.05
Neverfjord2.28.38+-1.45.58
1. Harald Bredesen50.4450.44+-8.04
2. Peter Prydz40.281.31.12+-48.32
3. Tom Vidar Olsen57.262.28.38+-1.45.58
Sørreisa OL 11.55.53+-1.13.13
1. Hans-Martin Vaeng42.0842.08+0.32
2. Leif Gulbrandsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Roar Jørgensen38.591.55.53+-1.13.13
Sørreisa OL 22.41.43+-1.59.03
1. Eli Blomseth Helgesen49.5149.51+-7.11
2. Hilde Gulbrandsen1.00.101.50.01+-1.07.21
3. Jan Asbjørn Eriksen51.422.41.43+-1.59.03

Mix

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
IL BUL-Tromsø 2.03.18+-1.29.27
1. Atle Iversen32.3432.34+1.17
2. Renske Vroom40.211.12.55+-39.04
3. Ted Bernhardsen50.232.03.18+-1.29.27
Nordreisa IL1.55.39+-1.21.48
1. Torun Ankjell33.5133.51
2. Kasper Ankjell Holmöy37.391.11.30+-37.39
3. Jan Løvlund44.091.55.39+-1.21.48
Sandnes IL/Alta OLdiskvalifisert
1. Sigrid Renna1.15.121.15.12+-41.21
2. Eva Jerijervi38.361.53.48+-1.19.57
3. Andi Weydahldiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor