Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NNM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NNM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: lørdag 15 august 2015

N-åpen

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøfullført
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøfullført
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsøfullført
Gjermund Klevstad JakobsenAlta OLfullført
Oliver Stensvik JohnsenTana OLfullført
Nina Pedersen KleemannAlta OLfullført
Daria KondratevaAlta OLfullført
Nikolaj Leijon PedersenAlta OLfullført
Mia UrsetIL BUL-Tromsøfullført
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OLfullført

D -10

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna Pedersen KleemannAlta OL26.0512.25
Hanna Helsvig NilsenAlta OL32.4015.33
Ingrid Helsvig NilsenAlta OL26.4912.46
Ina-Mari SkoglundAlta OL21.3710.17

D 11-12

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erle FrostAlta OL24.168.40
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø26.08+1.529.20
3Marie Pedersen KleemannAlta OL33.06+8.5011.49
4Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL45.19+21.0316.11
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

D 13-14

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Jacobsen-GaskiBardu IL37.3710.26
2Ingrid Renna EilertsenKirkenes IF41.55+4.1811.38
3Idunn StrandIL BUL-Tromsø43.41+6.0412.08
4Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL45.38+8.0112.40
5Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering47.28+9.5113.11
6Marit Klevstad JakobsenAlta OL53.29+15.5214.51

D 15-16

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KolstadMo OK45.3810.08
2Tora IndregardIL BUL-Tromsø46.14+0.3610.16
3Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering48.31+2.5310.46
4Magni Klevstad JakobsenAlta OL50.31+4.5311.13
5Matilde BjørkliAlta OL1.00.21+14.4313.24
6Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø1.05.40+20.0214.35

D 17-A kort

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torun AnkjellNordreisa IL53.0511.47
2Guro BrekkanAlta OL57.26+4.2112.45
3Hilde GulbrandsenSørreisa OL1.01.30+8.2513.40
4Kristine JerijærviSandnes IL (Finnmark)1.16.57+23.5217.06
5Sara Dinesen EllyattAlta OL1.22.25+29.2018.18
6Renske VroomIL BUL-Tromsø1.31.59+38.5420.26

D 17-C

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø41.3514.51

D 17-20

6 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åshild KolstadMo OK58.189.33
2Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.07.57+9.3911.08
3Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering1.21.31+23.1313.21

D 21-

7 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.08.188.45
2Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø1.10.04+1.468.58
3Anne UrsetIL BUL-Tromsø1.17.37+9.199.57
4Essi KangasahoHiidenkiertäjät1.19.41+11.2310.12
5Hege NornesHarstad OL1.37.41+29.2312.31
6Margrete GaskiBardu IL1.43.49+35.3113.18

D 40-

6 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø1.04.0210.29
2Bente Lill LukassenSandnes IL (Finnmark)1.09.48+5.4611.26
3Bente RøkenesAlta OL1.14.19+10.1712.10
4Kristin SvendsenHarstad OL1.15.47+11.4512.25
5Karen PedersenAlta OL2.13.04+1.09.0221.48

D 50-

4 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trine SæternesSandnes IL (Finnmark)51.0211.20
2Nina HeitmannAlta OL56.24+5.2212.32
3Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL1.00.20+9.1813.24
4Kari LofthusIL BUL-Tromsø1.00.50+9.4813.31
5Eva JerijerviSandnes IL (Finnmark)1.12.08+21.0616.01
6Hege H. PedersenAlta OL1.49.01+57.5924.13
Sigrid RennaKirkenes IFdiskvalifisert

D 60-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andi WeydahlAlta OL1.05.4718.16
2Ranveig EfraimsenStorsteinnes IL1.07.30+1.4318.45
3Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag1.21.10+15.2322.32

D 70-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Marie PedersenBjerkvik IF59.0521.06

H -10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
William BrekkanAlta OL25.4212.14
Liam Løvlund TroyNordreisa IL26.3012.37

H 11-12

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik FrostAlta OL22.167.57
2Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL27.15+4.599.43
3Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering27.45+5.299.54
4Hans UrsetIL BUL-Tromsø29.46+7.3010.37
5Henning StrandIL BUL-Tromsø32.27+10.1111.35
6Eirik WitteAlta OL40.05+17.4914.18

H 13-14

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrischknechtAlta OL30.408.31
2Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering44.17+13.3712.18
3Gard FrostAlta OL45.06+14.2612.31
4Thomas SuhrAlta OL1.14.49+44.0920.46
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OLdiskvalifisert

H 15-16

6 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even-Johan KaspersenMo OK43.097.04
2Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering48.40+5.317.58
3Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL57.59+14.509.30
4Jørgen StrømAlta OL1.05.03+21.5410.39
5Hans Erik SandelinRotsundelv IL1.14.39+31.3012.14
6Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.18.02+34.5312.47
7Jakob Solli LindIL BUL-Tromsø1.19.26+36.1713.01
8Mathias WitteAlta OL1.28.44+45.3514.32
Johannes Helsvig NilsenAlta OLdiskvalifisert

H 17-A kort

6 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kalle RosenbladHiidenkiertäjät1.14.0712.09
2Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.45.06+30.5917.13
3Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering1.58.06+43.5919.21

H 17-C

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø24.458.50
2Åsmund Stadshaug NilsenAlta OL52.54+28.0918.53

H 17-20

7 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL1.12.219.16
2Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL1.14.56+2.359.36
3Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.23.24+11.0310.41
4Marius WitteAlta OL1.34.42+22.2112.08
Nils Martin SandelinRotsundelv ILdiskvalifisert
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H 21-

10 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.07.286.33
2Stig LøvlundNordreisa IL1.09.58+2.306.47
3Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL1.12.40+5.127.03
4Håvard Krey HansenOK Silsand1.13.40+6.127.09
5Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø1.17.31+10.037.31
6Eivind ResserKongsberg OL1.18.06+10.387.34
7Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø2.15.28+1.08.0013.09

H 40-

7 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa IL1.01.087.50
2Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.03.03+1.558.05
3Odd-Ivan LorentsenOK Silsand1.05.47+4.398.26
4Håkon BrynjulfsenOK Silsand1.07.32+6.248.39
5Hans-Martin VaengSørreisa OL1.09.19+8.118.53
6Fred Inge EilertsenKirkenes IF1.11.21+10.139.08
7Jonny i HansenIL BUL-Tromsø1.11.42+10.349.11
8Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø1.13.34+12.269.25
9Torstein SvendsenHarstad OL1.13.38+12.309.26
10Lars LøsethHarstad OL1.18.22+17.1410.02
11Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1.23.33+22.2510.42
12Ruben PedersenAlta OL1.27.23+26.1511.12
13Arvid Nikolai Leijon PedersenAlta OL1.30.10+29.0211.33
14Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.33.50+32.4212.01
15Roar JørgensenSørreisa OL1.34.36+33.2812.07
16Rune GladAlta OL1.43.49+42.4113.18

H 50-

6 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering44.347.18
2Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering53.10+8.368.42
3Tore KolstadMo OK57.54+13.209.29
4Atle IversenIL BUL-Tromsø1.00.58+16.249.59
5Bjørn EllefsæterAlta OL1.01.19+16.4510.03
6Svein Harald HansenOK Silsand1.04.21+19.4710.32
7Jan Helge StrømSandnes IL (Finnmark)1.08.54+24.2011.17
8Leif GulbrandsenSørreisa OL1.13.01+28.2711.58
9Peter PrydzNeverfjord IL1.19.35+35.0113.02
10Lasse SkalleHarstad OL1.24.57+40.2313.55
Odd Johan JacobsenAlta OLbrutt
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H 60-

4 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OsenVestre Akers SK44.399.55
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering47.45+3.0610.36
3Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.08.34+23.5515.14
4Jan LøvlundNordreisa IL1.22.57+38.1818.26

H 70-

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Asbjørn EriksenSørreisa OL38.5210.47
2Magnus LandstadFreidig41.21+2.2911.29
3Øistein ÅsmulOL Trollelg41.29+2.3711.31
4Knut EngstadIL BUL-Tromsø43.26+4.3412.03
5Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag52.44+13.5214.38
6Richard KringhaugValnesfjord IL59.23+20.3116.29

Direkte A

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning AndreassenHarstad OL1.39.1222.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor