Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NNM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NNM sprint
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 14 august 2015

N-åpen

900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøfullført
2Mia UrsetIL BUL-Tromsøfullført
3Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøfullført
4Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsøfullført
5Gjermund Klevstad JakobsenAlta OLfullført
6Nina Pedersen KleemannAlta OLfullført
7Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OLfullført

D -10

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ina-Mari SkoglundAlta OL12.229.30
2Anna Pedersen KleemannAlta OL17.15+4.5313.16
3Ingrid Helsvig NilsenAlta OL18.42+6.2014.23
4Hanna Helsvig NilsenAlta OL23.34+11.1218.07

D 11-12

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erle FrostAlta OL9.326.21
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø9.40+0.086.26
3Marie Pedersen KleemannAlta OL11.38+2.067.45
4Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering11.42+2.107.48
5Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL15.48+6.1610.32

D 13-14

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.386.27
2Anna Jacobsen-GaskiBardu IL11.52+0.146.35
3Idunn StrandIL BUL-Tromsø12.28+0.506.55
4Marit Klevstad JakobsenAlta OL14.11+2.337.52
5Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL14.19+2.417.57
Ingrid Renna EilertsenKirkenes IFdiskvalifisert

D 15-16

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø11.396.07
2Magni Klevstad JakobsenAlta OL12.48+1.096.44
3Eli KolstadMo OK13.03+1.246.52
4Matilde BjørkliAlta OL16.19+4.408.35

D 17-20

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åshild KolstadMo OK15.206.08
2Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering16.04+0.446.25
3Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering17.43+2.237.05
4Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering18.38+3.187.27

D 21-

2 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø16.045.32
2Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø17.02+0.585.52
3Essi KangasahoHiidenkiertäjät17.53+1.496.10
4Anne UrsetIL BUL-Tromsø19.13+3.096.37
5Margrete GaskiBardu IL19.19+3.156.39
6Torun AnkjellNordreisa IL19.42+3.386.47
7Guro BrekkanAlta OL20.39+4.357.07
8Hege NornesHarstad OL21.24+5.207.22
9Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø21.33+5.297.25
10Kristine JerijærviSandnes IL (Finnmark)26.43+10.399.12
11Sara Dinesen EllyattAlta OL29.59+13.5510.20
12Renske VroomIL BUL-Tromsø33.20+17.1611.29

D 40-

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SvendsenHarstad OL18.348.04
2Hilde GulbrandsenSørreisa OL21.53+3.199.30
3Karen PedersenAlta OL24.55+6.2110.50
4Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø27.05+8.3111.46

D 50-

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HeitmannAlta OL14.107.27
2Trine SæternesSandnes IL (Finnmark)14.44+0.347.45
3Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL14.45+0.357.45
4Kari LofthusIL BUL-Tromsø14.46+0.367.46
5Sigrid RennaKirkenes IF22.52+8.4212.02

D 60-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andi WeydahlAlta OL19.1510.41

D 70-

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Marie PedersenBjerkvik IF16.5111.14
2Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag17.41+0.5011.47

H -10

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liam Løvlund TroyNordreisa IL14.5411.27
2Nikolaj Leijon PedersenAlta OL15.38+0.4412.01
3William Brekkan RasmussenAlta OL19.16+4.2214.49

H 11-12

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø8.085.25
2Eirik FrostAlta OL8.35+0.275.43
3Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering9.36+1.286.24
4Eirik WitteAlta OL13.14+5.068.49
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa ILdiskvalifisert

H 13-14

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrischknechtAlta OL12.086.23
2Gard FrostAlta OL12.41+0.336.40
3Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering14.48+2.407.47
4Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL15.23+3.158.05
5Emil Wilfred JensenAlta OL18.58+6.509.58

H 15-16

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even-Johan KaspersenMo OK12.095.16
2Johannes Helsvig NilsenAlta OL14.47+2.386.25
3Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering14.59+2.506.30
4Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL15.30+3.216.44
5Mathias WitteAlta OL15.43+3.346.50
6Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø15.50+3.416.53
7Jørgen StrømAlta OL17.01+4.527.23
8Hans Erik SandelinRotsundelv IL18.35+6.268.04
Jakob Solli LindIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 17-20

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø16.125.35
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering16.45+0.335.46
3Sondre LorentsenOK Silsand16.59+0.475.51
4Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL17.05+0.535.53
5Marius WitteAlta OL19.31+3.196.43
6Ruben ForsbergAlta OL19.59+3.476.53
7Nils Martin SandelinRotsundelv IL20.05+3.536.55
8Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL21.33+5.217.25
Eirik Renna EilertsenKirkenes IFdiskvalifisert

H 21-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø14.094.52
2Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø14.32+0.235.00
3Håvard Krey HansenOK Silsand15.47+1.385.26
4Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø19.30+5.216.43
5Kalle RosenbladHiidenkiertäjät20.54+6.457.12
Stig LøvlundNordreisa ILdiskvalifisert

H 40-

2 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø14.055.38
2Jonny i HansenIL BUL-Tromsø15.11+1.066.04
3Odd-Ivan LorentsenOK Silsand15.31+1.266.12
4Ruben PedersenAlta OL15.37+1.326.14
5Arvid Nikolai Leijon PedersenAlta OL16.22+2.176.32
6Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø16.29+2.246.35
7Hans-Martin VaengSørreisa OL16.32+2.276.36
8Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering17.16+3.116.54
9Lars LøsethHarstad OL17.59+3.547.11
10Roar JørgensenSørreisa OL18.28+4.237.23
11Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.34+4.297.25
12Håkon BrynjulfsenOK Silsand18.44+4.397.29
13Rune GladAlta OL18.59+4.547.35
14Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering19.32+5.277.48
15Fred Inge EilertsenKirkenes IF20.10+6.058.04
16Torstein SvendsenHarstad OL23.43+9.389.29

H 50-

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering13.526.01
2Tore KolstadMo OK15.05+1.136.33
3Svein Harald HansenOK Silsand15.17+1.256.38
4Atle IversenIL BUL-Tromsø15.23+1.316.41
5Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering15.39+1.476.48
6Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering17.04+3.127.25
7Odd Johan JacobsenAlta OL17.38+3.467.40
8Peter PrydzNeverfjord IL18.18+4.267.57
9Harald StrandIL BUL-Tromsø18.41+4.498.07
10Birger SkreddernesLaksefjord IL20.16+6.248.48
11Lasse SkalleHarstad OL22.42+8.509.52
12Leif GulbrandsenSørreisa OL27.37+13.4512.00

H 60-

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OsenVestre Akers SK12.456.42
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering13.47+1.027.15
3Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering18.01+5.169.28
4Jan LøvlundNordreisa IL26.51+14.0614.07

H 70-

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øistein ÅsmulOL Trollelg14.578.18
2Jan Asbjørn EriksenSørreisa OL15.12+0.158.26
3Magnus LandstadFreidig15.43+0.468.43
4Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag17.13+2.169.33
5Knut EngstadIL BUL-Tromsø17.19+2.229.37
6Richard KringhaugValnesfjord IL22.34+7.3712.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor