Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommersprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommersprinten
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: lørdag 13 juni 2015

N-åpen

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Tuva BredholtKongsberg OL25.17+6.29
0Alexander DybvikStokke IL28.49+10.01
0Jens DybvikStokke IL28.52+10.04
0Julie Håkonsen LiljebekkOL Tønsberg og omegn33.29+14.41
0Malin Håkonsen LiljebekkOL Tønsberg og omegn19.50+1.02
0Magnus SigurdssonStokke IL19.19+0.31
0Ole Magnus StormyrIL Hauken20.17+1.29
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn30.10+11.22
0Sigrid BuchazcNotodden OL27.45+8.57
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn38.23+19.35
0Ellinor MyrlandPorsgrunn OL26.40+7.52
0Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn31.41+12.53
0Bjørn Morten MoanStokke IL17.55+-0.53
0Linus BredesenPorsgrunn OL23.54+5.06
0Oda Skjelland HeggStokke IL35.49+17.01
0Tuva Eckdahl BookOK Horten19.28+0.40
0Marie BeitdokkenPorsgrunn OL18.48
0Andreas LieOK Skeidi24.36+5.48
0Marie LjådalPorsgrunn OL18.47+-0.01
0Johanna KristensenStokke IL35.58+17.10
0Nora Løberg PettersenSkien OK26.51+8.03
0Ane Røed GjertsenStokke IL29.06+10.18
0Sindre Flatin ErichsenSkien OK26.26+7.38
0Mathilde KristensenStokke IL28.56+10.08
0Karoline NordgårdNotodden OL27.04+8.16
0Sondre Randahl LiePorsgrunn OL42.24+23.36
0Henrik RingheimOL Trollo23.27+4.39
0Elise Nilsen BergFossum IF24.04+5.16
0Sigrid BruemPorsgrunn OL27.34+8.46
0Oda Huseklepp RustanOL Trollo24.37+5.49
0Line Borgejordet SimonesNotodden OL23.36+4.48
0Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL27.32+8.44
0Kristian Ekeberg FliidSkien OK20.08+1.20
0Lillian MyrlandPorsgrunn OL26.18+7.30
0Niclas GunnerødStokke IL31.39+12.51
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn30.17+11.29
0Andrea StrømStokke IL35.55+17.07

D -10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne SandvenNotodden OL10.34
2Serine Kierulf DirdalLarvik OK13.11+2.37
3Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi15.47+5.13
4Maren Cecilie MustadOK Skeidi16.33+5.59
5Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL16.50+6.16
6Tiril KamfjordOK Skeidi17.26+6.52
7Helene BjørnstadOK Skeidi21.54+11.20

D 11-12

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13.31
2Kristin Melby JacobsenLardal OL15.00+1.29
3Eline SchjervenLardal OL15.18+1.47
4Oda Vaagen PaulsenNotodden OL15.31+2.00
5Linnea HolstIL Tyrving15.47+2.16
6Emma EngehultNotodden OL16.29+2.58
7Une HoltermannPorsgrunn OL17.28+3.57
8Kristin NordgårdNotodden OL18.53+5.22
9Maren BruserudOL Trollo19.08+5.37
10Anne BeitdokkenPorsgrunn OL21.04+7.33
11Sigrid SteinmoenNotodden OL24.16+10.45
12Marlene SkramdalHedrum OL25.22+11.51

D 11-12N

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.23
2Lise StrømSandefjord OK16.07+3.44
3Ingrid FinnebråtenNotodden OL17.34+5.11
4Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK19.23+7.00
5Marthe EngelstadLardal OL20.06+7.43
6Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn20.21+7.58
7Amalie KvernsmyrAndebu IL20.49+8.26
8Emilie JahreAndebu IL22.52+10.29
9Karoline FjæreHedrum OL25.03+12.40

D 13-14

53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tale StrandKongsberg OL15.27
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering16.10+0.43
3Jenny BaklidKonnerud IL16.16+0.49
4Karoline BjørnerødOK Moss16.47+1.20
5Andrea RanvikKonnerud IL17.23+1.56
6Christine HoenEiker OL17.27+2.00
7Silje KregnesKristiansand OK17.42+2.15
8Sigrid EkelandOddersjaa SSK18.01+2.34
9Malin HaugeHisøy OK18.05+2.38
10Hanna JohanssonHedrum OL18.18+2.51
11Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.30+3.03
12Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL18.40+3.13
13Maya Jones ArnesenHeming Orientering18.45+3.18
14Tuva Aas StræteRingerike OL18.58+3.31
14Elise AusenPorsgrunn OL18.58+3.31
16Kaisa AntonsenFredrikstad SK19.04+3.37
17Marie LilandNydalens SK19.07+3.40
18Ada Helene OlsenIF Trauma19.13+3.46
19Marte Karine LarsenKongsberg OL19.21+3.54
20Emma DanevadFredrikstad SK19.28+4.01
21Hanne Eide RappRaumar Orientering19.48+4.21
22Ada WulfsbergNydalens SK20.00+4.33
23Tomine Lysaker SandenEiker OL20.22+4.55
24Ingrid BlindheimLillomarka OL20.32+5.05
25Amélie AamodtOppsal Orientering20.44+5.17
26Mina SchjervenLardal OL21.00+5.33
27Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL21.29+6.02
28Malene NysæterSkien OK21.41+6.14
29Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL22.06+6.39
30Emma Meyer LarssonIL Tyrving22.23+6.56
31Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK22.35+7.08
32Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering22.48+7.21
33Mia HirschIF Trauma23.08+7.41
34Fanny SkindloIF Trauma23.12+7.45
35Dina LaeskogenRingerike OL23.16+7.49
36Ingeborg KvarmeRøyken OL23.17+7.50
37Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL24.05+8.38
38Carmen DirroMåren OK24.17+8.50
39Monica BrevikØstmarka OK24.38+9.11
40Tuva Eik HaaveOppsal Orientering24.57+9.30
41Tina KallesonOppsal Orientering25.12+9.45
42Nina PedersenSarpsborg OL25.47+10.20
43Solveig LetmolieEiker OL26.45+11.18
44Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL30.03+14.36
45Torill OldernesLillomarka OL30.11+14.44
46Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL30.21+14.54
47Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL31.37+16.10
48Ragnhild Marie KristensenStokke IL32.19+16.52
49Viktoria TinderholtOK Skeidi43.45+28.18
50Nora Småge HilsenKonnerud IL44.15+28.48
0Iris HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
0Anni SaarelaKonnerud ILdiskvalifisert
0Anniken RanvikKonnerud ILdiskvalifisert

D 13-16C

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje CarlsenRøyken OL15.16
2Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL16.09+0.53
3Vera Gano MønnichRøyken OL16.29+1.13
4Guro HjerpaasenAsker Skiklubb19.19+4.03
5Ingrid Lund HovdenIL Tyrving19.38+4.22
6Åsta Firing SimonsenAndebu IL20.47+5.31
7Aleksandra MathiesenStokke IL25.10+9.54
0Karin SteenIF Traumadiskvalifisert

D 13-16N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie MyhreSkien OK18.19
2Andrea SortedalOK Skeidi25.27+7.08
3Stine AsmyhrLardal OL26.40+8.21
0Andrea SvingenOK Skeididiskvalifisert

D 15-16

63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragne WiklundNydalens SK14.35
2Hanne VassendPorsgrunn OL15.05+0.30
3Marlin HaavengenKongsberg OL15.07+0.32
4Aurora GjølsjøOK Moss15.34+0.59
5Hedda Raadal BjørloHalden SK15.36+1.01
6Maria PrestbøenSandefjord OK15.44+1.09
7Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK15.48+1.13
8Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF15.51+1.16
9Helene EgerKongsberg OL15.57+1.22
10Ingrid G. KvålsgardFossum IF16.07+1.32
11Ane DyrkornEiker OL16.09+1.34
12Aurora MoholthKongsberg OL16.13+1.38
13Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK16.25+1.50
14Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL16.35+2.00
15Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL16.40+2.05
16Ingrid HasaasFossum IF16.41+2.06
17Ragne NorrudFossum IF16.51+2.16
18Thea DyrkornEiker OL17.11+2.36
19Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL17.17+2.42
19Ella Arentz HagenSandefjord OK17.17+2.42
21Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL17.28+2.53
22Marie HansenSarpsborg OL17.39+3.04
23Nora TorgersenHalden SK17.43+3.08
23Hanna NysæterSkien OK17.43+3.08
25Inger Marie RødnesOppsal Orientering17.56+3.21
26Andrine Harriet FremstadLarvik OK18.06+3.31
27Thea Feiring HaltiaIL Tyrving18.07+3.32
28Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK18.08+3.33
28Oda Marie ColquhounNittedal OL18.08+3.33
30Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18.10+3.35
31Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK18.16+3.41
32Ingrid AaslundFet OL18.25+3.50
33Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18.28+3.53
34Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving18.31+3.56
34Ane Holm GrønengLillehammer OK18.31+3.56
36Maria Rørvik HaverLillomarka OL18.33+3.58
37Emma Eithun PaulsenNittedal OL18.44+4.09
38Hedda SkatvedtRaumar Orientering18.45+4.10
39Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK18.49+4.14
40Anna MeenPorsgrunn OL18.54+4.19
41Solveig Eline BergIL Tyrving18.58+4.23
42Synne SkjærsteinIL Tyrving19.17+4.42
43Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK19.18+4.43
44Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL19.34+4.59
45Jorun BækkenOs IL19.49+5.14
46Sarah WølloKongsberg OL20.21+5.46
47Karoline AuneHalden SK20.36+6.01
48Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK20.41+6.06
49Julie BakkeFossum IF20.59+6.24
50Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK21.21+6.46
51Kristin MestadTorridal IL21.37+7.02
52Andrea VaneboKongsberg OL21.46+7.11
52Lotte MyklemyrEiker OL21.46+7.11
54Andrea Willkommen EikenKongsberg OL22.15+7.40
54Lisa JenssenHalden SK22.15+7.40
56Thea MorlandstøEiker OL23.35+9.00
57Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK25.48+11.13
58Siri PedersenSarpsborg OL27.09+12.34
59Synne StrandAsker Skiklubb28.30+13.55
60Silje Skatvedt StensrudOK Horten34.18+19.43
0Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
0Karianne Olsvik DengerudNydalens SKdiskvalifisert
0Pernille KatlaFossum IFdiskvalifisert

D 15-16B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henriette OlsenIF Trauma31.55
2Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK32.52+0.57
3Sara Roberg GhabeliOL Trollo33.15+1.20

D 17-A kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torill Hynne FjæreHedrum OL33.01
2Trude NysæterSkien OK33.45+0.44
3Anne Berg GjølbergLarvik OK36.28+3.27
4Linda FredhMåren OK38.31+5.30

D 17-C

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv WiersdalenPorsgrunn OL16.30
2Mona JahreAndebu IL17.48+1.18
3Lene MeenPorsgrunn OL18.12+1.42
4Heidi EriksenLarvik OK18.38+2.08
5Jorunn IsaksenPorsgrunn OL19.08+2.38
6May-Britt SkramdalHedrum OL20.01+3.31
7May NordkveldeHedrum OL21.29+4.59
8Kristin StoremyrIL Hauken29.21+12.51

D 17-18

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje HaugeHisøy OK29.55
2Kristin OttesenFredrikstad SK33.54+3.59
3Benedicte PedersenSarpsborg OL35.39+5.44
4Linn Hege RosoLardal OL37.41+7.46
5Fride SørensenSturla, IF37.43+7.48
6Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn41.45+11.50
0Dina Sofie AntonsenFredrikstad SKdiskvalifisert

D 19-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari ChristiansenSandefjord OK27.26
2Ingrid UndstadLarvik OK28.40+1.14
3Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL28.55+1.29
4Hedvig ÅstebølNTNUI29.33+2.07
5Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn29.38+2.12
6Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn31.32+4.06
7Kristin Nergaard BergFossum IF31.34+4.08
8Bente KonstOL Tønsberg og omegn31.51+4.25
9Anita BeitdokkenPorsgrunn OL32.45+5.19
10Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn33.54+6.28

D 40-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL28.00
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb28.16+0.16
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL29.03+1.03
4Kjersti KjeldaasOL Trollo29.23+1.23
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK29.23+1.23
6Gyri MyhreSkien OK31.54+3.54
7Kjersti Holt HanssenMåren OK31.57+3.57
8Ingvild EckdahlOK Horten32.07+4.07
9Nora SkauenIL Tyrving32.12+4.12
10Kristin BruserudOL Trollo32.25+4.25
11Ida Vår DirdalLarvik OK33.44+5.44
12Marianne HaugeHisøy OK34.18+6.18
13Kristin SørensenSturla, IF35.20+7.20
14Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL35.32+7.32
15Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn37.39+9.39
16Tone Sølie LysnesHedrum OL39.02+11.02
17Kari Reppesgård HoltHedrum OL40.05+12.05
18Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn41.58+13.58
19Lill-Ann TorpSandefjord OK43.48+15.48
20Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo46.01+18.01
21Elin BordøyHedrum OL46.47+18.47
0Anette FiringAndebu ILdiskvalifisert

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tove StrandMåren OK29.46
2Tone BakkenLillomarka OL32.24+2.38
3Tiri RebårdSandefjord OK32.34+2.48
4Ragnhild DåsnesOs IL38.32+8.46

D 55-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete HoviSkien OK27.24
2Bente MestadTorridal IL37.14+9.50
3Astrid Waaler KaasHeming Orientering37.42+10.18
4Eli Tufte HanssenEiker OL49.54+22.30
0Kristil KristensenOK Skeididiskvalifisert

D 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid StrandeSkien OK31.08
2Gro EiaOL Trollo35.03+3.55
3Randi HansenArnadal IL38.31+7.23
4Elisabeth RødAndebu IL40.18+9.10
5Anne Marit NaufHedrum OL40.40+9.32
6Aud KjemperudEiker OL41.06+9.58
7Randi Kristin NærumLarvik OK45.05+13.57
8Rakel ØrenSandefjord OK54.00+22.52

D 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry Bruland VråleSturla, IF40.30
2Kari BergLarvik OK52.07+11.37

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL54.13
2Hjørdis ØvreåsBotne SK58.21+4.08
3Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.05.08+10.55

D 75-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margith ReppesgårdHedrum OL37.33
2Tirill Liby SeipOK Skeidi50.53+13.20
0Unni DrageHaugerud IFdiskvalifisert
0Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert

H -10

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute NysæterSkien OK16.36
2Martin DybvikStokke IL19.18+2.42
3Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi19.23+2.47
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken19.47+3.11
5Ludvig SkramdalHedrum OL20.48+4.12
6Mathias JahreAndebu IL23.36+7.00
7Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn34.11+17.35
0Magnus LieOK Skeididiskvalifisert

H 11-12

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen GravningenStokke IL14.47
2Theodor BjørkSandefjord OK16.33+1.46
3Ola MeenPorsgrunn OL16.36+1.49
4Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL17.52+3.05
5Magnus BrodinPorsgrunn OL18.45+3.58
6Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL19.35+4.48
7Erik Rønhovde FrostmoStokke IL20.13+5.26
8Kristoffer EckdahlOK Horten21.49+7.02
9Børge Nilsen BergFossum IF22.04+7.17
10Simon NilsenPorsgrunn OL22.58+8.11
11Tor Herum AustjoreOK Skeidi36.36+21.49
12Mathias LjådalPorsgrunn OL46.37+31.50

H 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vetle VikNotodden OL14.39
2Ask Naper KjelaasNotodden OL17.29+2.50
3Eirik Golid HaugNotodden OL22.14+7.35

H 13-14

57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Young VikNydalens SK14.07
2Isak JonssonNydalens SK14.23+0.16
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK14.39+0.32
4Bendik EliassenFredrikstad SK14.58+0.51
4David RundeKristiansand OK14.58+0.51
6Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK15.02+0.55
7Sondre YtterbøAsker Skiklubb15.30+1.23
8Ådne SkjærsteinIL Tyrving16.17+2.10
9Eirik BlågestadIndre Østfold OK16.34+2.27
10Tobias Mikael EspedalNydalens SK16.41+2.34
11Cornelius BjørkSandefjord OK16.50+2.43
12Mats Andre NygårdIndre Østfold OK17.01+2.54
13Christopher EngebretsenOK Moss17.23+3.16
14Henrik ReuschHeming Orientering17.43+3.36
15Runar Saur ModahlFredrikstad SK17.45+3.38
16Iver RingheimLarvik OK17.48+3.41
17Sondre OttesenFredrikstad SK17.56+3.49
18Felix FinsrudAsker Skiklubb18.14+4.07
19Eivind Berner MyhreFossum IF18.16+4.09
20Ole Jakob FrankrigNydalens SK18.17+4.10
21Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL18.22+4.15
22Frikk DukefossLillehammer OK18.27+4.20
23Anders HorveiRaumar Orientering18.37+4.30
24Erlend BørliFossum IF18.42+4.35
25Jakob MoOL Toten-Troll18.54+4.47
26August Syrdal ØenHeming Orientering19.01+4.54
27Vebjørn Blom-HagenFossum IF19.11+5.04
28Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn19.26+5.19
29Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK19.30+5.23
30Even GravningenStokke IL19.50+5.43
31Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb19.51+5.44
32Gaute FosstveitRaumar Orientering20.19+6.12
33Henrik R HoltHedrum OL20.42+6.35
34Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK20.43+6.36
35Mikkel KatlaFossum IF21.02+6.55
36Magnus MosfjellBirkenes IL21.08+7.01
37Odd-Anton HermansenKristiansand OK21.19+7.12
38Odin SætherFredrikstad SK22.41+8.34
39Snorre SlokvikNotodden OL23.09+9.02
40Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering23.19+9.12
41Anders RoumRingerike OL23.32+9.25
42Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL23.45+9.38
43Marius BakkeFossum IF24.10+10.03
44Johannes HalvorsenNydalens SK24.16+10.09
45Filip Andreas LarsenBotne SK24.21+10.14
46Karl Mathias WoldOK Horten25.06+10.59
47Kristian ØstermannHeming Orientering25.33+11.26
48Kristoffer FjæreHedrum OL26.11+12.04
49Per Anders EckdahlOK Horten27.02+12.55
50Eirik ØvstedalNydalens SK27.08+13.01
51Mardon RødliBirkenes IL28.26+14.19
52Jonas EikåsSandefjord OK29.29+15.22
53Kasper RamloOs IL29.33+15.26
54Audun BrevikStokke IL32.19+18.12
55Adrian Gunnar LautererAsker Skiklubb32.47+18.40
0Ferdinand FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
0Åsmund SlokvikNotodden OLdiskvalifisert

H 13-16C

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre Kvalø HaugFet OL11.12
2Eilev KvaaleAsker Skiklubb15.39+4.27
3Håkon Omholt BerrefjordLardal OL17.27+6.15
4Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb18.52+7.40
5Ole Anders GlomsåsOdal OL - Orientering19.20+8.08
6Kristian Juel JohannessenHedrum OL20.38+9.26
7Sigurd Paulsen AskLierbygda OL20.44+9.32
8Andreas Skjelland HeggStokke IL26.03+14.51
0Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Magnus SortedalOK Skeididiskvalifisert

H 15-16

68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering14.15
2Lukas LilandNydalens SK14.55+0.40
3Elias JonssonNydalens SK15.03+0.48
4Bjørn Anders FlågenHeming Orientering15.21+1.06
5Marius AurebekkKristiansand OK15.25+1.10
6Tord StrandKongsberg OL15.32+1.17
7Sebastian DalandKristiansand OK15.46+1.31
8Einar EkelandOddersjaa SSK16.00+1.45
9Erling HjermstadFossum IF16.16+2.01
10Sander ArntzenAsker Skiklubb16.27+2.12
11Elias ØhmanGjø-Vard OL16.31+2.16
12Sindre R HoltHedrum OL16.38+2.23
13Niels Christian HellerudHalden SK16.41+2.26
14Erik Hæstad BjørnstadFossum IF16.51+2.36
15August Asheim BirkelandHalden SK16.53+2.38
16Jens Johan BrekkeLillomarka OL17.19+3.04
17Thomas KortNord-Østerdal OK17.21+3.06
18Audun Uglenes BerganNydalens SK17.42+3.27
19Olav TorgersenBækkelagets SK17.46+3.31
20Kristian PyttenKristiansand OK17.53+3.38
21Simen BallangrudRaufoss IL Orientering17.54+3.39
22Aslak HeimdalKonnerud IL17.59+3.44
23Joar GjerdahlKonnerud IL18.00+3.45
24Erlend BrendstuenHalden SK18.04+3.49
25Håkon SturødNydalens SK18.14+3.59
26Truls HodtFossum IF18.33+4.18
26Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18.33+4.18
28Håkon KornmoPorsgrunn OL18.37+4.22
29Audun Melby JacobsenLardal OL18.59+4.44
30Alexander Skaug YtterbølHalden SK19.01+4.46
31Bernhard BryhnSturla, IF19.07+4.52
32Håkon LundKongsberg OL19.09+4.54
33Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF19.11+4.56
34Sigurd GjerdingenHadeland OL19.18+5.03
35Jonas MyhreKristiansand OK19.19+5.04
36Eirik Høst FossgardLillomarka OL19.20+5.05
37Knut SelstadFossum IF19.22+5.07
38Sølve DrageKongsberg OL19.29+5.14
39Elias Skjolden SørensenLillomarka OL19.49+5.34
40Emil StørmerFossum IF19.51+5.36
41Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange20.12+5.57
42Martin Andresen SkotteFossum IF20.20+6.05
43Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL20.27+6.12
44Henrik BertelsenPorsgrunn OL20.29+6.14
45Alexander Repstad StoremyrIL Hauken20.39+6.24
46Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF20.40+6.25
47Sivert Åmodt AmundsenLardal OL21.12+6.57
48Rasmus MathisenPorsgrunn OL21.37+7.22
49Sindre Vestengen LianLillomarka OL21.55+7.40
50Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK22.32+8.17
51Samuel BraatenOdal OL - Orientering22.55+8.40
52Haakon JohannesenIndre Østfold OK22.56+8.41
53Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn23.17+9.02
54Alf Briskerud HasselvoldGrue IL23.23+9.08
55Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK24.30+10.15
56Andreas MoldskredOppsal Orientering24.38+10.23
57Ludvig JohnsenHedrum OL25.11+10.56
58Nikolai NordhaugKonnerud IL25.35+11.20
59Henrik HvidstenFredrikstad SK26.48+12.33
60Elias Lindhjem MathisenSandefjord OK26.51+12.36
61Oscar MelheimSturla, IF31.01+16.46
62Simen Gran BlystadLøten o-lag32.43+18.28
0William Resvoll SkaugOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Joar OldernesLillomarka OLdiskvalifisert
0Even Andre ThorbjørnsenNotodden OLdiskvalifisert
0Øyvind HjermstadFossum IFdiskvalifisert
0Axel HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Sondre SkytterenGrue ILbrutt

H 17-A kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Sandvoll AskLierbygda OL29.33
2Lars Rune LieOK Skeidi29.36+0.03
3Jens Christian HolstIL Tyrving33.25+3.52
4Frode LarsenBotne SK46.53+17.20
5Ole Petter RuudOK Horten59.44+30.11

H 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar RustanOL Trollo16.30
2Trond Olav JahreAndebu IL16.43+0.13
3Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn22.20+5.50
4Lars-Erik ØsterudEiker OL22.32+6.02
5Knut BjerknesRøyken OL31.49+15.19

H 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor EngenSørkedalens IF1.06.10

H 17-18

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius PyttenKristiansand OK22.00
2Ole Jakob OlsrødStokke IL23.55+1.55
3Sturla FrydenlundSturla, IF24.11+2.11
4Simen Åmodt AmundsenLardal OL26.55+4.55
5Jørgen Kjos BarkenæsFet OL27.30+5.30
6Fredrik MoeSandefjord OK27.56+5.56
7Sander Hildebrand RogndokkenFet OL28.06+6.06
8Bjørnar BrevikStokke IL30.08+8.08
9Emil LøwengreenFredrikstad SK32.20+10.20
10Sigurd Svaland AasKristiansand OK32.24+10.24

H 19-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius MartinsenSandefjord OK25.28
2Simen Kjær HaugbergNydalens SK25.41+0.13
3Morten TangenMåren OK29.07+3.39
4Donatas KontautasOK Moss30.05+4.37
5Robert FredriksenNotodden OL31.03+5.35
6Henrik BergmanSandefjord OK31.41+6.13

H 40-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald BakkeFossum IF22.20
2Martin ØhmanGjø-Vard OL22.25+0.05
3Trond GjelstadSandefjord OK22.27+0.07
4Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL23.29+1.09
5Odd StrandKongsberg OL24.12+1.52
6Dag StrislandKolbotn og Skimt OL25.23+3.03
7Anders Kristian HoltHedrum OL25.32+3.12
8Jørgen FjæreHedrum OL25.33+3.13
9Kjetil EckdahlOK Horten26.32+4.12
10Arne Håkon JørgensenSandefjord OK26.36+4.16
11Per Erik LarsenSandefjord OK26.42+4.22
12Jon Terje EkelandOddersjaa SSK27.14+4.54
13Stian KvernsmyrAndebu IL27.20+5.00
14Henning Bratland CarlsenOK Moss27.49+5.29
15Gard AntonsenFredrikstad SK27.53+5.33
16Jon SkriubakkenPorsgrunn OL29.22+7.02
17Knut AurebekkTorridal IL29.39+7.19
18Espen JohnsenHedrum OL31.03+8.43
19Ian RingheimOL Trollo31.19+8.59
20Tor OlsenIF Trauma34.44+12.24
21Jan Erik TinderholtOK Skeidi36.22+14.02
22Arild NyhaugAsker Skiklubb36.35+14.15
23Rune SørensenSturla, IF47.12+24.52
0Martin SkytterenGrue ILdiskvalifisert
0Geir Henrik HirschIF Traumadiskvalifisert
0Arnfinn MoeFredrikstad SKdiskvalifisert

H 50-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guttorm L EggeOslostudentenes IK23.50
2Knut AasRingerike OL24.23+0.33
3Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn25.48+1.58
4Bent SkatvedtRaumar Orientering27.03+3.13
5Roger Andre VaneboKongsberg OL27.48+3.58
6Roar NilsenSandefjord OK29.21+5.31
7Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL30.46+6.56
8Snorre FrydenlundSturla, IF31.17+7.27
9Roar PedersenOppsal Orientering32.57+9.07
10Terje Ulla EikenKongsberg OL35.38+11.48
11Olav BakkenLillomarka OL43.56+20.06
12Per Einar StrømHedrum OL44.22+20.32
13Morten AndresenOK Skeidi48.47+24.57
14Oskar KaaløySandefjord OK57.00+33.10

H 55-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje Wiig MathisenNydalens SK23.04
2Morten KarlsenMåren OK29.41+6.37
3Axel DamgaardOL Trollo30.47+7.43
4Roy GjerdingOK Moss34.35+11.31

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torgeir StrandhagenRøyken OL24.18
2Øivind FadumSande Sportsklubb29.10+4.52
3Geir Holm GundersenSturla, IF30.23+6.05
4Jan BøhleOL Trollo32.39+8.21
5Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn43.48+19.30
0Per Dag NordkveldeHedrum OLbrutt

H 65-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eldar BørsumBækkelagets SK25.09
2Dag Rønning JensenOL Trollo26.04+0.55
3Elling AakreAndebu IL27.48+2.39
4Martin NaufHedrum OL28.43+3.34
5Paul SkjakerHadeland OL29.48+4.39
6Rolf GjølbergLarvik OK34.16+9.07
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK36.58+11.49
8Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK37.35+12.26
9Jørgen KvilhaugBotne SK42.53+17.44
10Bjørn Helge CeebergHedrum OL43.45+18.36
0Dag KaasHeming Orienteringdiskvalifisert
0Helge FossheimHedrum OLdiskvalifisert

H 70-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne KristensenArnadal IL33.09
2Anton LommeHedrum OL33.11+0.02
3Lars Magne KlovningPorsgrunn OL33.35+0.26
4Carl Ove BergOK Skeidi34.02+0.53
5Hans StordalOL Tønsberg og omegn34.20+1.11
6Kjell MeenPorsgrunn OL34.47+1.38
7Per Øystein AndersenLarvik OK35.04+1.55
8Bjørn W. LudvigsenSturla, IF35.25+2.16
9Ragnar HillestadLardal OL36.29+3.20
10Svein Børge HaugbergSandefjord OK36.59+3.50
11Magnar ØvreåsBotne SK37.00+3.51
12Roar LøkenSandefjord OK40.04+6.55
13Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL44.16+11.07
14Lasse VråleSturla, IF49.35+16.26
15Egil RonæssPorsgrunn OL50.18+17.09
0Frank EliassenSandefjord OKdiskvalifisert
0Ole Richard BrattbakkSandefjord OKdiskvalifisert
0Henning GaarderKonnerud ILdiskvalifisert

H 75-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn33.06
2Oddvar GjelstadSandefjord OK33.24+0.18
3Bjørn GunnerødAsker Skiklubb37.29+4.23
4Magnar ReppesgårdHedrum OL50.22+17.16
5Helge HalvorsenLarvik OK52.07+19.01
0Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert
0Ivar Louis BergSturla, IFdiskvalifisert
0Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLdiskvalifisert

H 80-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor DrageHaugerud IF43.40
0Brynjar RøgebergSandefjord TIFdiskvalifisert
0Helge TvedtenLarvik OKbrutt

A-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torbjørn Blom-HagenFossum IF25.37
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL30.53+5.16
3Stein Helge LiePorsgrunn OL39.44+14.07

B-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tony HalsallOtra IL23.40
2Mai Britt BjørkSandefjord OK34.49+11.09

C-åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger-Lene FlatinSkien OK22.57
2Hans Gøran BjørkSandefjord OK23.25+0.28
0Brede Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert
0Therese JakobsenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Inger Anne LjådalPorsgrunn OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor