Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jonsokløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Jonsokløpet
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: søndag 21 juni 2015

N-åpen, 1,5 km

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Oskar HopeModum OLfullført
Linnea B NyhagenFossekallen ILfullført
Oda Paulsen AskLierbygda OLikke startet

D 11-12, 2,2 km

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kseniya MironovaEridan19.128.43

D 11-12N, 1,5 km

1 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna Paulsen AskLierbygda OLikke startet

D 13-14, 3,4 km

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig LetmolieEiker OL34.5210.15
2Oda Isnes TyseEiker OL55.33+20.4116.20

D 13-16C, 2,2 km

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje CarlsenRøyken OL37.4717.10

D 15-16, 3,7 km

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agnes Irene LongfjeldModum OL39.1010.35

D 17-A kort, 3,7 km

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marthe PeveriEiker OL39.4010.43
2Ingrid LetmolieEiker OL45.17+5.3712.14
3Ingvild Løver ThonModum OL49.54+10.1413.29

D 17-C, 3,1 km

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Isnes TyseEiker OL39.2812.43
2Karianne KvammeFossekallen IL40.35+1.0713.05
3Inger-Helene CarlsenRøyken OL42.40+3.1213.45
Marion AmundsenRingerike OLikke startet

D 17-18, 4,4 km

4 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Oda SikkelandIL Tyrvingikke startet

D 19-20, 4,9 km

4 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje ArntzenAsker Skiklubb49.2810.05

D 21-, 4,9 km

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKonnerud IL32.466.41
2Sølvi Helene FossøyNotodden OL46.34+13.489.30
3Hanne Maria VisterOslostudentenes IK59.04+26.1812.03

D 40-, 4,4 km

4 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HovdenakModum OL38.018.38
2Hanne Løver ThonModum OL48.18+10.1710.58
3May Ingela HopeModum OL55.16+17.1512.33

D 50-, 3,7 km

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HoviSkien OK36.309.51
2Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL36.34+0.049.52
3Sanna GrønlidHøydalsmo IL50.42+14.1213.42
4Eli Tufte HanssenEiker OL52.01+15.3114.03
5Marit Follestad TandbergModum OL1.07.58+31.2818.22
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLdiskvalifisert
Solveig SikkelandIL Tyrvingikke startet

D 60-, 3,7 km

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL41.4611.17
2Aud KjemperudEiker OL1.00.00+18.1416.12

D 65-, 2,6 km

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari StrandeRingerike OL24.429.30
2Kjersti ThoStabæk IF26.43+2.0110.16
3Marta StangModum OL34.56+10.1413.26

D 70-, 2,6 km

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL30.5611.53
2Hanne BræckKongsberg OL33.28+2.3212.52

D 75-, 2,6 km

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Økern JensenBærums Skiklub40.1515.28

H 11-12, 2,2 km

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskild SætherFossekallen IL44.0220.00

H 11-12N, 1,5 km

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander B. NyhagenFossekallen IL11.107.26

H 13-16C, 2,2 km

2 200 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLikke startet

H 13-16N, 1,5 km

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik LoeFossekallen IL16.3411.02
2Halvard Kvamme UrnesFossekallen IL16.36+0.0211.04

H 15-16, 4,4 km

4 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre GrafferRingerike OL49.1511.11
2Åsmund SætherFossekallen IL1.20.16+31.0118.14

H 17-A kort, 4,4 km

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter CarlsenRøyken OL43.559.58
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLikke startet

H 17-C, 3,1 km

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans ThoresenFossekallen IL20.346.38
2Tom Andre AlstadsætherNotodden OL25.22+4.488.10
3Per Anund LoeFossekallen IL26.07+5.338.25
4Reidar UrnesFossekallen IL33.45+13.1110.53
5Ivar Mikal TyseEiker OL37.22+16.4812.03
Dagfinn SætherFossekallen ILdiskvalifisert
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet

H 17-18, 4,9 km

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August Borgevad KornerudEiker OL1.05.5013.26
2Jonas Solem TronrudEiker OL1.21.28+15.3816.37
Henrik HerøEiker OLdiskvalifisert

H 21-, 6,2 km

6 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar TonjerNydalens SK46.037.25
2David LøverModum OL46.58+0.557.34
3Sander ArntzenAsker Skiklubb50.02+3.598.04
4Mattias KarlssonVäxjö OK51.50+5.478.21
5Gjermund RørenEiker OL53.24+7.218.36
6Geir NilsenViul Orienteringsklubb57.56+11.539.20
7Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.04.43+18.4010.26
8Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.08.01+21.5810.58
Henrik EklundVäxjö OKdiskvalifisert

H 40-, 4,9 km

4 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune EngehultNotodden OL43.018.46
2Jørn-Are LongfjeldModum OL44.49+1.489.08

H 50-, 4,4 km

4 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein S JacobsenIL Tyrving39.208.56
2Bjørn BakkevigHeming OL40.24+1.049.10
3Gunnar HopeModum OL41.50+2.309.30
4Egil Wickstrand IversenHeming OL44.10+4.5010.02
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF52.51+13.3112.00
6Roy GjerdingOK Moss54.13+14.5312.19
7Hans Herman HerøEiker OL57.29+18.0913.03

H 60-, 3,7 km

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL27.057.19
2Morten DåsnesRingerike OL27.53+0.487.32

H 65-, 3,7 km

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL34.549.25
2Hans Lyder HaareKonnerud IL46.18+11.2412.30
3Svein GrønhovdModum OL46.26+11.3212.32
4Bård StangModum OL52.48+17.5414.16
Trond WettergreenDriv ILikke startet

H 70-, 2,6 km

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell GrønhovdModum OL25.549.57
2John Ivar KjellevoldModum OL28.07+2.1310.48
Ragnar HillestadLardal OLikke startet

H 75-, 2,6 km

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BræckKongsberg OL32.3512.31
2Ivar Louis BergSturla, IF32.50+0.1512.37
3Bjørn GunnerødAsker Skiklubb33.06+0.3112.43
4Ole Einar DalenRingerike OL37.47+5.1214.31
5Steinar RuudKonnerud IL40.56+8.2115.44

H 80-, 2,6 km

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell H. EriksenFossum IF40.0415.24
2Sverre ThuneRingerike OL57.45+17.4122.12
3Ole Johan TorgerudStranden IL1.32.37+52.3335.37

H 85-, 2,6 km

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birger GarbergRingerike OL1.09.0726.35
2Magne BekkelundRøyken OL1.10.06+0.5926.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor