Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Merkeløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Merkeløpet
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: lørdag 26 september 2015

D 11-12

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Lund JensenOddersjaa SSK32.1412.53
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK53.43+21.2921.29

D 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK21.5212.51
2Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK30.14+8.2217.47

D 13-14

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje  KregnesKristiansand OK26.128.44
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK30.56+4.4410.18

D 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara StrayKristiansand OK38.0415.13

D 15-16

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MestadTorridal IL42.1211.43

D 17-A kort

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK37.1310.20
2Anne Marie EkelandOddersjaa SSK50.36+13.2314.03

D 17-20

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida  AurebekkTorridal IL45.0510.59

D 21-

5 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKonnerud IL38.237.06
2Tone WigemyrBekkelaget IL38.38+0.157.09
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK52.50+14.279.47

D 35-

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK58.3814.18

D 55-

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente MestadTorridal IL40.1311.10

D 65-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Luella SmithKristiansand OK58.3519.31

H 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik PyttenKristiansand OK7.164.16
2Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK22.14+14.5813.04

H 13-14

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK19.536.37
2Odd-Anton HermansenKristiansand OK28.13+8.209.24
3Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK30.17+10.2410.05
4Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK32.21+12.2810.47

H 15-16

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar EkelandOddersjaa SSK30.157.22
2Marius AurebekkKristiansand OK31.40+1.257.43
3Kristian PyttenKristiansand OK44.50+14.3510.56
4Jonas MyhreKristiansand OK46.52+16.3711.25

H 17-A kort

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorbjørn VærpKristiansand OK59.2814.30
2Ove KjetsåOtra IL1.01.36+2.0815.01
0Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 17-B

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten CowardOK Sør29.299.49

H 17-20

5 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torkel ReinhartsenKristiansand OK39.447.21

H 21-

7 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK50.097.09
2Ståle GjelstenKristiansand OK50.33+0.247.13
3Holger HottKristiansand OK52.16+2.077.28
4Jon BjørgumKristiansand OK1.01.15+11.068.45
5Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.04.33+14.249.13
6Terje UrfjellIL Imås1.06.23+16.149.29
7Kjell Arne HålandOK Sør1.10.39+20.3010.05
8Bjarne FærestrandKristiansand OK1.13.21+23.1210.28
9Fred-Arne SivertsenKristiansand OK1.16.55+26.4610.59
0Karolis LazdauskasKristiansand OKdiskvalifisert

H 45-

5 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola SløgedalMarnadal IL53.269.53
2Roar MyhreKristiansand OK54.25+0.5910.04
3Harald EikKristiansand OK1.08.31+15.0512.41

H 55-

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK39.519.43
2Reidar SæstadKristiansand OK51.48+11.5712.38
3Terje WoldOK Sør55.06+15.1513.26
4Per LarsenKristiansand OK57.19+17.2813.58

H 60-

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK41.0310.00
2Stein CowardOK Sør47.15+6.1211.31
3Magne Reier JørgensenKristiansand OK57.15+16.1213.57
4Børge SvenssonForsand IL58.29+17.2614.15
5Stein MyhreNydalens SK1.03.48+22.4515.33

H 65-

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvin SimonsenIL Imås38.2110.39
2Jan Tore JørgensenOK Sør47.15+8.5413.07

H 75-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild TelstøIL Vindbjart40.0413.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor