Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Erik Balchens Minneløp / KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Erik Balchens Minneløp / KM Mellom
Arrangørorganisasjoner: Agder O-krets / Oddersjaa SSK
Dato: søndag 3 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 45- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 45- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75-

N-åpen

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK27.2116.05
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL30.5318.10
Fredrik PyttenKristiansand OK16.439.50
Anders RøedOtra IL18.4611.02
Nils Olav RøedOtra IL18.3410.55
Torjus StefferudTorridal IL16.469.51

D 11-12

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Lund JensenOddersjaa SSK34.4018.14
Lene HaugeHisøy OKdiskvalifisert

D 13-14

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma26.1310.55
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK31.21+5.0813.03
3Silje KregnesKristiansand OK33.34+7.2113.59
4Malin HaugeHisøy OK38.36+12.2316.05

D 13-16C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK23.1012.11

D 15-16

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MestadTorridal IL52.1522.43

D 17-A kort

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una Glende JansonKristiansand OK36.5916.04
2Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK1.11.55+34.5631.16

D 17-C

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kari BirkelandBirkenes IL31.2116.30
2Aileen RundeKristiansand OK38.15+6.5420.07
3Siri CowardOK Sør42.34+11.1322.24
4Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL48.20+16.5925.26

D 17-20

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)29.4210.14
2Julie NærestadVegårshei IL31.50+2.0810.58
3Silje HaugeHisøy OK32.52+3.1011.20
4Ida AurebekkTorridal IL34.09+4.2711.46
5Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)37.14+7.3212.50
6Karine VestølVegårshei IL38.22+8.4013.13
7Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)42.23+12.4114.36
8Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)46.40+16.5816.05

D 21-

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrBekkelaget IL30.218.40
2Synnøve BråtenVegårshei IL33.35+3.149.35
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK36.44+6.2310.29

D 35-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)38.0213.06
2Åse Reidun KregnesKristiansand OK40.04+2.0213.48
3Ragnhild HaldKristiansand OK41.39+3.3714.21
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL43.10+5.0814.53
5Hilde KløvstadSandefjord OK47.31+9.2916.23
6Mari Reiersen JensenBirkenes IL48.04+10.0216.34
7Sigrun ErlandsenHisøy OK48.16+10.1416.38
8Anita GjelstenHøvdingen IL56.13+18.1119.23

D 55-

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette MestadTorridal IL32.5314.17
2Bente MestadTorridal IL39.05+6.1216.59
3Liv Bente H FriestadKristiansand OK52.26+19.3322.47
0Oddbjørg MoeKristiansand OKdiskvalifisert

D 65-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.00.5326.28
2Ingeborg BøbelIL Imås1.17.49+16.5633.50

H 11-12

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn ErlandsenHisøy OK26.1013.46

H 13-14

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK22.139.15
2Anders VestølVegårshei IL32.06+9.5313.22
3Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK34.49+12.3614.30
4Atle NilsenVegårshei IL35.24+13.1114.45
5Odd-Anton HermansenKristiansand OK35.34+13.2114.49
6Halvard ErlandsenHisøy OK43.27+21.1418.06
7Mardon RødliBirkenes IL46.56+24.4319.33
0Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILdiskvalifisert

H 15-16

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar EkelandOddersjaa SSK25.098.40
2Marius AurebekkKristiansand OK25.42+0.338.51
3Sebastian DalandKristiansand OK29.37+4.2810.12
4Kristian PyttenKristiansand OK29.54+4.4510.18
5Jonas MyhreKristiansand OK38.48+13.3913.22
6Anund NyhusBirkenes IL1.17.38+52.2926.46

H 17-A kort

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK29.1010.03
2Morten CowardOK Sør39.50+10.4013.44
3Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)41.06+11.5614.10
4Ove KjetsåOtra IL46.38+17.2816.04
5Guttorm NyhusBirkenes IL48.22+19.1216.40
6Tony HalsallOtra IL1.01.07+31.5721.04

H 17-C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje ErlandsenHisøy OK28.0214.45

H 17-20

3 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torkel ReinhartsenKristiansand OK28.468.13
2Marius PyttenKristiansand OK29.11+0.258.20
3Ole KostølKristiansand OK30.07+1.218.36
4Johannes Bakke AashamarKristiansand OK30.47+2.018.47
5Dovydas FreimontasKristiansand OK33.07+4.219.27
6Kristian Reiersen JensenKristiansand OK33.19+4.339.31
7Kristian NyhusKristiansand OK34.52+6.069.57
8Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK35.28+6.4210.08
9Henrik UpsalKristiansand OK36.41+7.5510.28
10John RundeKristiansand OK37.47+9.0110.47
11Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK41.24+12.3811.49
12Sigurd Svaland AasKristiansand OK51.31+22.4514.43

H 21-

4 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK31.577.15
2Mats DahlénKristiansand OK33.04+1.077.30
3Eirik Martens SvensenKristiansand OK33.50+1.537.41
4Sjur HoviKristiansand OK34.59+3.027.57
5Ståle GjelstenKristiansand OK35.09+3.127.59
6Christian BøenKristiansand OK36.07+4.108.12
7Holger HottKristiansand OK36.13+4.168.13
8Gaute FriestadKristiansand OK37.16+5.198.28
9Jon NilsenKristiansand OK37.17+5.208.28
10Jostein MoeTorridal IL39.20+7.238.56
11Sten Åge NygårdseterVegårshei IL39.27+7.308.57
12Magnus JohanssonKristiansand OK40.21+8.249.10
13Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK43.46+11.499.56
14Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK44.51+12.5410.11
15Terje UrfjellIL Imås45.23+13.2610.18
16Idar TveitOtra IL48.27+16.3011.00
17Håvard NilsenVegårshei IL49.47+17.5011.18
18Stein-Erik ScheieOK Sør55.28+23.3112.36
19Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering1.02.00+30.0314.05
0Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert

H 35-

3 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)32.409.20
2Arne BujordetKristiansand OK34.57+2.179.59
3Geir Henrik HirschIF Trauma36.00+3.2010.17
4Jack BjørnsenKristiansand OK36.51+4.1110.31
5Ole Petter VestølVegårshei IL37.24+4.4410.41
6Thorbjørn VærpKristiansand OK38.41+6.0111.03
7Geir BråtenVegårshei IL40.38+7.5811.36
8Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK40.53+8.1311.40
9Jens Petter RøedOtra IL41.34+8.5411.52
10Pasi LehtonenTurun Suunnistajat41.54+9.1411.58
11Nils GjelstenHøvdingen IL42.02+9.2212.00
12Øyvind MikkelsenKristiansand OK43.15+10.3512.21
13Ola SløgedalMarnadal IL44.24+11.4412.41
14Paul Christian JensenBirkenes IL51.00+18.2014.34
15Inge HaugeHisøy OK52.13+19.3314.55
16Roar MyhreKristiansand OK1.02.33+29.5317.52

H 55-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BjørgumKristiansand OK29.3310.11
2Steinar AasBirkenes IL30.36+1.0310.33
3Jan BlandkjennKristiansand OK31.41+2.0810.55
4John HansenKristiansand OK33.39+4.0611.36
5Kristen LanganOK Sør36.48+7.1512.41
6Bjørn StormoenBirkenes IL40.59+11.2614.07
7Per LarsenKristiansand OK44.29+14.5615.20
8Kjetil KløvstadSandefjord OK46.07+16.3415.54

H 60-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag MoeKristiansand OK30.4510.36
2Stein CowardOK Sør32.59+2.1411.22
3Åge AashamarFlosta IL1.00.40+29.5520.55

H 65-

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian LauvnesKristiansand OK48.0820.55
2Tor Svein LangåsOddersjaa SSK49.19+1.1121.26
3Widar Taxth LølandIL Express56.43+8.3524.39
0Øyvin SimonsenIL Imåsdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor