Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikernatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikernatta
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: fredag 9 oktober 2015

Klasser: Visa alla | D15-16 | D17-AK | D17-20 | D21-A | D40 | D50 | D60 | D70 | H15-16 | H17-AK | H17-20 | H21A | H40 | H50 | H60 | H70 | D11-14 Par | H11-14 Par

D15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane DyrkornEiker OL29.45
2Thea DyrkornEiker OL32.03+2.18
3Helene EgerKongsberg OL32.04+2.19
4Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL52.40+22.55
5Linn Mei WaalerMåren OK53.23+23.38
5Lotte MyklemyrEiker OLdiskvalifisert

D17-A kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid LetmolieEiker OL53.07
2Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.01.46+8.39

D17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering51.31

D40

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL1.09.19
2Hanne Løver ThonModum OL1.11.16+1.57
3Heidi MyklemyrEiker OL1.22.17+12.58
4Anne Lene ZayanKongsberg OL1.27.46+18.27

D50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Veslemøy SolbergKonnerud IL43.10
2Eli Tufte HanssenEiker OL59.24+16.14

D60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud KjemperudEiker OL54.36

H15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvor LøkenKongsberg OL52.25
2Trygve MyhrAsker Skiklubb54.45+2.20
2Per Clemet WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert

H17-A kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Syver LøkenKongsberg OL52.41
Eirik Holth JohannessenRøyken OLikke startet

H17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sturla FrydenlundSturla, IF51.18
2Vegard MyklemyrEiker OL57.09+5.51
3August Borgevad KornerudEiker OL1.08.52+17.34

H21-A

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål SkogedalAsker Skiklubb50.22
2Mathias DrageKongsberg OL50.53+0.31
3David LøverModum OL53.16+2.54
4Håvard MyhreKongsberg OL54.08+3.46
5Sander ArntzenAsker Skiklubb55.20+4.58
6Ola LestebergKongsberg OL1.00.17+9.55
7Per Øivind EgerKongsberg OL1.14.56+24.34
Sindre SandvenFossum IFikke startet

H40

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Neil MarstonHemsedal IL48.32
2Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering55.38+7.06

H50

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.10
2Tibor VáriSturla, IF48.02+2.52
3Arnt-Idar JørstadKongsberg OL48.05+2.55
4Sven OhrvikKonnerud IL50.38+5.28
5Leif Kåre BessebergEiker OL1.40.58+55.48
5Øyvind DrageKongsberg OLdiskvalifisert
5Jan SølvbergFossum IFdiskvalifisert

H60

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Morten JohannessenRøyken OLdiskvalifisert
Dagfinn TorpePorsgrunn OLdiskvalifisert

H70

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF50.26
2Eirik EriksenSturla, IF53.40+3.14
3Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL55.32+5.06

D11-14 Par

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christine HoenEiker OL32.05
1Solveig LetmolieEiker OL32.05
3Alvilde Lysaker SandenEiker OL32.38+0.33
3Tomine Lysaker SandenEiker OL32.38+0.33
5Eline AndersenKonnerud IL1.11.51+39.46
5Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL1.11.51+39.46

H11-14 Par

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas MyhrAsker Skiklubb17.56
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb17.56
3Johan EgerKongsberg OL24.20+6.24
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL24.20+6.24
5Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF47.39+29.43
5Sigurd SmemoSturla, IF47.39+29.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor