Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 14 mai 2015

N-åpen

1 500 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jan Olav BerganKongsberg OL25.3117.00
0Arne BisethKongsberg OL26.46+0.2317.50
0Ida Amundsen BjørkliRingerike OL30.50+4.2720.33
0Mats Olsen ByeModum OL20.3713.44
0Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering32.20+5.5721.33
0Sondre DagestadRøyken OL28.24+2.0118.56
0Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb27.12+0.4918.08
0Marte EgerKongsberg OL24.0716.04
0Felix Granheim MortvedtRøyken OL23.0715.24
0Max Granheim MortvedtRøyken OL24.3516.23
0Aurora Ness GundersveenRøyken OL29.42+3.1919.48
0Jarand GustafssonKongsberg OL17.3411.42
0Iselin HøivoldKongsberg OL20.2013.33
0Mats JohnsenRøyken OL20.5513.56
0Kristian JuvaRøyken OL27.58+1.3518.38
0Henrik KaiserSturla, IF21.5014.33
0Synne KjernsmoRøyken OL34.14+7.5122.49
0Aksel KlausenSturla, IF32.59+6.3621.59
0Lage Røhnebæk KongsrudModum OL24.2016.13
0Ida KulleseidKongsberg OL40.44+14.2127.09
0Anita LangeggenKongsberg OL26.36+0.1317.44
0Ingrid LestebergKongsberg OL32.30+6.0721.40
0Kristin LianRøyken OL25.3317.02
0Lars Jørgen LongfjeldModum OL31.16+4.5320.50
0Julian MalmbergIL Tyrving54.08+27.4536.05
0Linn MalmbergIL Tyrving54.57+28.3436.38
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn31.13+4.5020.48
0HeleneSteinvik MoenKongsberg OL36.30+10.0724.20
0Emil S MolenaarModum OL20.4913.52
0Filip MolenaarModum OL24.3316.22
0Kristoffer S MolvigModum OL23.4015.46
0Sigrid Åmo NesbakkKongsberg OL51.41+25.1834.27
0Martin Nøst-HeggeRøyken OL29.07+2.4419.24
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL36.20+9.5724.13
0Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL40.41+14.1827.07
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL41.53+15.3027.55
0Elise RenardKongsberg OL31.46+5.2321.10
0Mathis RenardKongsberg OL34.03+7.4022.42
0Christian Kopland RudstadenModum OL29.59+3.3619.59
0Mathias Kopland RudstadenModum OL20.5313.55
0Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb29.44+3.2119.49
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL17.3511.43
0Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL18.1712.11
0Alfred Berglund SandeRøyken OL26.0617.24
0Jonas SanneRøyken OL23.0215.21
0Stine Sembsmoen SchleisKongsberg OL34.53+8.3023.15
0Sølve Sembsmoen SchleisKongsberg OL38.51+12.2825.54
0Selma Sembsmoen-SchleisKongsberg OL27.13+0.5018.08
0Magnus SigurdssonStokke IL19.1112.47
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL34.11+7.4822.47
0Ane SmemoSturla, IF26.36+0.1317.44
0Tuva SmemoSturla, IF21.2714.18
0Tobias Høydal SolhaugModum OL24.5316.35
0Per Noah SommerheimIL Koll28.15+1.5218.50
0Erlend SommerheinOK Horten20.0313.22
0Jon StrandKongsberg OL28.57+2.3419.18
0Adele TeigenKongsberg OL24.5816.38
0Tollef TjentlandLardal OL32.04+5.4121.22
0Martin TorøKongsberg OL25.5517.16
0Aurora Viken FossEiker OL29.07+2.4419.24
0Augustin VlandasKongsberg OL31.57+5.3421.18
0Batiste VlandasKongsberg OL34.14+7.5122.49
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL42.56+16.3328.37
0Andreas WeumEiker OL27.29+1.0618.19
0Kristian G WiersdalenNedre Sigdal IF21.0514.03
0Marius G WiersdalenNedre Sigdal IF20.0413.22
0Sofia ØhlckersIL Tyrving16.1610.50
0Håkon ØverbyKongsberg OL29.13+2.5019.28
0Simen Hope AbelRøyken OL26.2317.35
0Oskar KnutheimSturla, IF25.5817.18
0Sivert KnutheimSturla, IF27.33+1.1018.22

D -10

1 980 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ylva KlausenSturla, IF28.4514.31
2Synne SandvenNotodden OL32.05+3.2016.12
3Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb37.41+8.5619.01

D 11-12

1 980 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL22.4911.31
2Selma HøivoldKongsberg OL26.43+3.5413.29
3Noor Dirro-HeluMåren OK27.30+4.4113.53
4Sunniva MorlandstoEiker OL27.53+5.0414.04
5Marie KvarmeRøyken OL30.15+7.2615.16
6Mille JægtvikKonnerud IL30.20+7.3115.19
7Sanna Sembsmoen-SchleisKongsberg OL30.53+8.0415.35
8Konstanse MoholthKongsberg OL31.01+8.1215.39
9Eline SchjervenLardal OL33.26+10.3716.53
10Vida Helland-HansenIL Tyrving34.20+11.3117.20
11Johanna Sofie LongfjeldModum OL34.24+11.3517.22
12Mina Akiko JohnsenRøyken OL35.42+12.5318.01
13Andrea OpsahlRøyken OL36.26+13.3718.24
14Taran MyhreKongsberg OL38.56+16.0719.39
15Maria LibergKongsberg OL40.56+18.0720.40
16Hedda SpangbergKonnerud IL41.56+19.0721.10
16Frida AakreKongsberg OL41.56+19.0721.10
18Andrea Kirkenes FjellRøyken OL43.28+20.3921.57
19Ingvild Øverli BergKongsberg OL1.08.24+45.3534.32
20Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.40.27+1.17.3850.43

D 11-12N

1 560 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari ØverbyKongsberg OL20.0912.55
2Emma Berglund SandeRøyken OL24.38+4.2915.47
3Ingvild GustafssonKongsberg OL30.47+10.3819.43
4Marte Sofie SkroveRingerike OL31.59+11.5020.30
5Bettina NystuenRøyken OL39.40+19.3125.25
6Magdalen HavnenRøyken OL40.04+19.5525.41
7Celine SanneRøyken OL42.45+22.3627.24
8Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL43.51+23.4228.06
9Ine Amalie FjærRøyken OL48.30+28.2131.05
10Tomine Ness GundersveenRøyken OL48.36+28.2731.09

D 13-14

2 730 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tale StrandKongsberg OL23.158.30
2Ingvild LangeggenKongsberg OL24.55+1.409.07
3Jenny BaklidKonnerud IL25.27+2.129.19
4Åsne HaavengenKongsberg OL29.05+5.5010.39
5Carmen DirroMåren OK30.10+6.5511.03
6Tuva Aas StræteRingerike OL30.17+7.0211.05
7Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL32.23+9.0811.51
8Marte Karine LarsenKongsberg OL34.39+11.2412.41
9Mari Landro SvingheimKonnerud IL34.41+11.2612.42
10Christine HoenEiker OL35.29+12.1412.59
11Mari KjelleRøyken OL36.15+13.0013.16
12Iselin SørensenSturla, IF37.35+14.2013.46
13Andrea RanvikKonnerud IL38.10+14.5513.58
14Anniken RanvikKonnerud IL40.13+16.5814.43
15Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL40.32+17.1714.50
16Tomine Lysaker SandenEiker OL42.13+18.5815.27
17Solveig LetmolieEiker OL43.21+20.0615.52
18Karoline TorøKongsberg OL43.44+20.2916.01
19Tonje Malin RhrichKonnerud IL50.31+27.1618.30
20Thea LandKonnerud IL51.44+28.2918.56
21Oda Isnes TyseEiker OL55.08+31.5320.11
22Anni SaarelaKonnerud IL1.04.46+41.3123.43
23Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.15.56+52.4127.48
0Silje MorlandstøEiker OLdiskvalifisert

D 13-16C

1 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn Mei WaalerMåren OK21.4110.57
2Alvilde Lysaker SandenEiker OL24.03+2.2212.08
3Mina SchjervenLardal OL27.29+5.4813.52
4Vera Gano MønnichRøyken OL28.35+6.5414.26
5Sigrid SkjelbredKongsberg OL28.47+7.0614.32
6Ylva AasestadHedrum OL28.58+7.1714.37
7Emma StubberudNydalens SK31.24+9.4315.51
8Nora Småge HilsenKonnerud IL47.09+25.2823.48
0Sandra Hope HauganRøyken OLdiskvalifisert

D 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL16.279.40

D 15-16

3 410 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlin HaavengenKongsberg OL32.519.38
2Thea DyrkornEiker OL34.42+1.5110.10
3Aurora MoholthKongsberg OL34.46+1.5510.11
4Ane DyrkornEiker OL34.59+2.0810.15
5Helene EgerKongsberg OL35.22+2.3110.22
6Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL36.21+3.3010.39
7Thea Sildnes BaklidKonnerud IL38.26+5.3511.16
8Lotte MyklemyrEiker OL39.09+6.1811.28
9Agnes Irene LongfjeldModum OL40.07+7.1611.45
10Kristiane RogstadKongsberg OL40.37+7.4611.54
11Andrea VaneboKongsberg OL44.54+12.0313.10
12Kathinka RogstadKongsberg OL46.35+13.4413.39
13Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF48.02+15.1114.05
14Ragnhild RønningModum OL50.21+17.3014.45
15Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL50.26+17.3514.47
16Anna Isnes TyseEiker OL51.03+18.1214.58
17Ingvild Marie HaugKonnerud IL1.01.12+28.2117.56
18Johanne Viken FlatenEiker OL1.05.06+32.1519.05
0Sarah WølloKongsberg OLdiskvalifisert

D 17-C

2 440 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen GustafssonKongsberg OL29.5212.14
2Reidun KraugerudNMBU BIL33.07+3.1513.34
3Marit GanoRøyken OL36.01+6.0914.45
4Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL42.46+12.5417.31
5Ellen Akiko Horni-JohnsenRøyken OL44.56+15.0418.24
6Nina KlausenSturla, IF45.22+15.3018.35
7Liv Berit ArenthSturla, IF46.00+16.0818.51
8Line NordhaugKonnerud IL48.14+18.2219.46
9Marion AmundsenRingerike OL49.09+19.1720.08
10Else StordalOL Tønsberg og omegn50.54+21.0220.51
11Marianne NessRøyken OL51.58+22.0621.17
12Hilde MoholthKongsberg OL52.09+22.1721.22
13Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL57.54+28.0223.43
14Aagot HartmannRøyken OL1.01.20+31.2825.08
15Merethe NordbøModum OL1.18.23+48.3132.07

D 17-A kort

3 410 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin Fossum RyeAsker Skiklubb42.2312.25
2Solveig SletnerRøyken OL44.03+1.4012.55
3Caroline BergmanKonnerud IL46.36+4.1313.39
4Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL48.23+6.0014.11
5Kristin SletnerRøyken OL48.49+6.2614.18
6Magnhild FrydenlundSturla, IF1.00.50+18.2717.50
7Ingvild Løver ThonModum OL1.03.57+21.3418.45
8Anne Berg GjølbergLarvik OK1.04.26+22.0318.53
9Laila ThomassenModum OL1.07.09+24.4619.41

D 17-N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne Granum HelsvigNydalens SK22.2213.09
2Anne Grethe PapeKonnerud IL32.16+9.5418.58
3Mie HøydalModum OL34.03+11.4120.01

D 17-18

4 090 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb43.0410.31
2Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb43.46+0.4210.42
3Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering43.48+0.4410.42
4Margrethe WisløffAsker Skiklubb46.51+3.4711.27
5Anniken Helland-HansenIL Tyrving47.28+4.2411.36
6Siri MoholthKongsberg OL50.30+7.2612.20
7Anne Willkommen EikenKongsberg OL58.59+15.5514.25
8Idunn HaavengenKongsberg OL1.02.09+19.0515.11
9Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.13.30+30.2617.58
10Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.14.12+31.0818.08
0Sofie SkyttersætherHeming Orienteringdiskvalifisert
0Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 19-20

4 090 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering36.268.54
2Åsne Skram TrømborgKongsberg OL41.31+5.0510.09
3Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK49.55+13.2912.12
4Thea KleivenRingerike OL51.06+14.4012.29
5Eirin Mari FossøyNotodden OL52.33+16.0712.50

D 21A-

4 740 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK40.308.32
2Lone BrochmannBækkelagets SK41.24+0.548.44
3Therese HaareKonnerud IL41.38+1.088.47
4Elin BjervaLarvik OK42.48+2.189.01
5Louise OramNydalens SK43.44+3.149.13
6Ingunn Egeberg VáriSturla, IF48.09+7.3910.09
7Ane Baldishol BrevigRøyken OL49.13+8.4310.22
8Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering49.37+9.0710.28
9Kirsti KringhaugRingerike OL51.20+10.5010.49
10Marit IsachsenAsker Skiklubb53.10+12.4011.12
11Celine RenardKongsberg OL53.29+12.5911.17
12Jenny-Ann MalmbergIL Tyrving55.31+15.0111.42
13Sølvi FossøyNotodden OL55.36+15.0611.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Ida SvanbergRøyken OL55.39+15.0911.44
15Dagny I. LysakerRaumar Orientering55.50+15.2011.46
16Hege Holth JohannessenFreidig57.16+16.4612.04
17Maren KoplandModum OL59.26+18.5612.32
18Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn59.34+19.0412.34
19Tonje Kvamme DahlRingerike OL1.04.28+23.5813.36
20Kjersti MyhreKongsberg OL1.09.08+28.3814.35
21Marita Lilja GrønhovdModum OL1.14.50+34.2015.47
22Sanna AntellRøyken OL1.20.23+39.5316.57
0Hege KullerudKonnerud ILdiskvalifisert

D 35-

4 090 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Zsuzsa FeyIL Tyrving39.209.37
2Monica BerglundRingerike OL48.15+8.5511.47
3Hilde MolenaarModum OL54.19+14.5913.16
4kari Jussie LønningSturla, IF1.02.14+22.5415.12
5Mette MaudalKongsberg OL1.13.42+34.2218.01
0Linda FredhMåren OKdiskvalifisert

D 40-

3 410 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde HovdenakModum OL33.339.50
2Kari StrandKongsberg OL40.50+7.1711.58
3Milda ØhlckersIL Tyrving41.24+7.5112.08
4Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb41.33+8.0012.11
5Line Skjevik ArnevikRingerike OL43.33+10.0012.46
6Gunn Mariken BjervaDrangedal OL47.06+13.3313.48
7Stine KaiserSturla, IF47.12+13.3913.50
8Kristin EgerKongsberg OL48.14+14.4114.08
9Ann-Karin LestebergKongsberg OL49.00+15.2714.22
10Trude HansenBerger og Svelvik OL56.55+23.2216.41
11Marianne Hope AbelRøyken OL1.04.06+30.3318.47
12Lene FlessebergKongsberg OL1.18.35+45.0223.02

D 45-

2 930 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isa HeggedalKonnerud IL27.019.13
2Jorun RuudAsker Skiklubb27.51+0.509.30
3Torunn økern JensenRingerike OL27.57+0.569.32
4Kjersti Holt HanssenMåren OK28.38+1.379.46
5Ingrid KvistadKongsberg OL29.08+2.079.56
6Sissel SkovlyRingerike OL30.26+3.2510.23
7Kristin SandvenNotodden OL31.06+4.0510.36
8Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL31.08+4.0710.37
9Hanne Løver ThonModum OL31.09+4.0810.37
10Anne Guro NøklebyRingerike OL31.38+4.3710.47
11Aud Ellen BrevikSturla, IF32.14+5.1311.00
12Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL32.35+5.3411.07
13Hege FeiringIL Tyrving33.05+6.0411.17
14Ingeborg ØderudModum OL34.09+7.0811.39
15Anne-Kristin KvammeRingerike OL35.16+8.1512.02
16Tone SkramRøyken OL35.36+8.3512.09
17Mette Eline HeimstadRingerike OL36.51+9.5012.34
18Gunhild KvistadSteinkjer OK37.42+10.4112.52
19Ina Cecilie LandroKonnerud IL38.28+11.2713.07
20Lill-Ann TorpSandefjord OK39.39+12.3813.31
21Anne Mia OlsenModum OL40.34+13.3313.50
22Barbara Willkommen EikenKongsberg OL42.16+15.1514.25
23Kristin SørensenSturla, IF42.18+15.1714.26
24Mette SpangbergKonnerud IL42.48+15.4714.36
25Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL43.29+16.2814.50
26Toril WiigIL Tyrving43.36+16.3514.52
27Solveig KongsrudModum OL44.07+17.0615.03
28Berit Grønhovd WiersdalenModum OL55.10+28.0918.49
29Jane RødderKongsberg OL57.29+30.2819.37
30Irene LangeggenKongsberg OL1.05.23+38.2222.18

D 50-

2 930 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne NjåsteinIL Tyrving29.059.55
2Kjersti StræteRingerike OL29.27+0.2210.03
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL30.47+1.4210.30
4Heidi SchatvetNotodden OL32.40+3.3511.08
5Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn33.32+4.2711.26
6Anne Berit EidNydalens SK33.44+4.3911.30
7Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL33.54+4.4911.34
8Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering34.47+5.4211.52
9May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering35.05+6.0011.58
10Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb35.08+6.0311.59
11Tove HeimdalKonnerud IL36.20+7.1512.24
12Britt Helene FossøyNotodden OL36.31+7.2612.27
13Ingrid RavnanOL Toten-Troll36.44+7.3912.32
14Tove Beate JelstadModum OL45.51+16.4615.38
15Gro Hege LudvigsenMåren OK46.11+17.0615.45
16May Jorunn RognlienModum OL48.00+18.5516.22
17Elisabeth HetlevikKongsberg OL49.54+20.4917.01
18Annemarie RanvikKonnerud IL54.18+25.1318.31
19Siw SolstadIL Tyrving58.36+29.3120.00
20Marit Follestad TandbergModum OL58.59+29.5420.07

D 55-

2 740 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL27.5610.11
2Runa SkyttersætherHeming Orientering28.17+0.2110.19
3Grete HoviSkien OK28.52+0.5610.32
4Sirpa LiljaModum OL28.58+1.0210.34
5Berit DanielsenIL Tyrving31.10+3.1411.22
6Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL32.29+4.3311.51
7Karin EriksenOL Tønsberg og omegn33.08+5.1212.05
8Gunhild HennumLierbygda OL33.45+5.4912.19
9Berit Oppedal TokheimLierbygda OL36.04+8.0813.09
10Unni RyeAsker Skiklubb37.45+9.4913.46
11Grete BerntsenMåren OK40.19+12.2314.42
12Inger SchibstedRøyken OL49.55+21.5918.13
13Turid GiilRond OL50.28+22.3218.25
14Anne Moian NydalAsker Skiklubb51.03+23.0718.37
15Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.00.17+32.2122.00

D 60-

2 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg SvanbergRøyken OL31.3911.33
2Inger TiltnesIL Tyrving33.55+2.1612.22
3Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL35.38+3.5913.00
4Elisabeth RødAndebu IL49.07+17.2817.55

D 65-

2 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda VerdeSturla, IF31.2511.27
2Kari StrandeRingerike OL32.55+1.3012.00
3Marta StangModum OL44.58+13.3316.24
4Aud I SpjelkavikIL Tyrving51.41+20.1618.51
5Gry Bruland VråleSturla, IF51.52+20.2718.55
6Anne Elvsaas MoRøyken OL52.07+20.4219.01
7Unn EllefsenIL Tyrving1.04.20+32.5523.28
Kari BergLarvik OKdiskvalifisert

D 70-

2 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL31.5314.49
0Hanne BræckKongsberg OLdiskvalifisert

D 75-

2 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK33.3615.37
2Marit Økern JensenBærums Skiklub38.36+5.0017.57
3Torunn Hege FrøvollSturla, IF48.52+15.1622.43

H -10

1 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus BerglundRingerike OL26.3513.25
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn28.36+2.0114.26
3Borgar SkjelbredKongsberg OL31.17+4.4215.47
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL32.23+5.4816.21
5Endre SandKongsberg OL34.03+7.2817.11
6Peter Åmo NesbakkKongsberg OL38.10+11.3519.16

H 11-12

1 980 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikkel BerglundRingerike OL18.569.33
2Lukas KlausenSturla, IF19.34+0.389.52
3Vegard Holm JohannesenKongsberg OL20.11+1.1510.11
4Atle Nikolai WølloKongsberg OL20.13+1.1710.12
5Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb23.00+4.0411.36
6Johan EgerKongsberg OL24.15+5.1912.14
7Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL25.00+6.0412.37
8Stein Aas StræteRingerike OL25.24+6.2812.49
9Martin Nøkleby MellingRingerike OL27.12+8.1613.44
10Noah Rølles IssowitschRøyken OL28.16+9.2014.16
11Halvor LøkenKongsberg OL28.20+9.2414.18
12Martin KaiserSturla, IF28.38+9.4214.27
13Erlend LangeggenKongsberg OL29.36+10.4014.56
14Ola KjølstadRøyken OL29.59+11.0315.08
15Kristoffer ØhlckersIL Tyrving31.35+12.3915.57
16Eivind Bogen ArenthSturla, IF31.59+13.0316.09
17Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL34.46+15.5017.33
18Reno PapeKonnerud IL35.53+16.5718.07
19Arne BerganKongsberg OL37.01+18.0518.41
20Elias StubberudNydalens SK37.04+18.0818.43
21Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb38.51+19.5519.37
22Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering42.41+23.4521.33
23Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb43.27+24.3121.56
24Olav MelheimSturla, IF49.17+30.2124.53
25Eskild SætherFossekallen IL1.00.13+41.1730.24

H 11-12N

1 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen KolbergsrudRøyken OL23.3015.03
2Jostein LianRøyken OL23.57+0.2715.21
3Eirik LandeRøyken OL24.37+1.0715.46
4Daniel NystuenRøyken OL25.28+1.5816.19
5Hallvard TjentlandLardal OL31.16+7.4620.02
6Thomas Adrian BergRøyken OL32.19+8.4920.42

H 13-14

2 730 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL26.279.41
2Nicolai HarvikKonnerud IL27.04+0.379.54
3Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL32.24+5.5711.52
4Rolf Trygve HaugKongsberg OL39.07+12.4014.19
5Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL44.42+18.1516.22
6Håkon August NordbøModum OL46.12+19.4516.55
7Sigurd SmemoSturla, IF1.06.21+39.5424.18
0Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert

H 13-16C

1 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bernhard BryhnSturla, IF22.0711.10
2Nikolai NordhaugKonnerud IL23.27+1.2011.50
3Ole-Henrik BjerknesRøyken OL27.08+5.0113.42
4Sigurd Amundsen BjørkeliRingerike OL35.10+13.0317.45
5Even Amundsen BjørkeliRingerike OL36.23+14.1618.22
6Åsmund SætherFossekallen IL37.41+15.3419.01
7Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn46.50+24.4323.39

H 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ty EllefsenKongsberg OL30.1617.48

H 15-16

4 090 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidKonnerud IL31.067.36
2Tord StrandKongsberg OL33.07+2.018.05
3Aslak HeimdalKonnerud IL37.12+6.069.05
4Henrik André LarsenKongsberg OL37.41+6.359.12
5Håkon LundKongsberg OL38.54+7.489.30
6Joar GjerdahlKonnerud IL41.22+10.1610.06
7Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF42.28+11.2210.22
8Vegard Øverli BergKongsberg OL48.22+17.1611.49
9Syver Røhnebæk KongsrudModum OL49.07+18.0112.00
10Sølve DrageKongsberg OL49.25+18.1912.04
11Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb54.59+23.5313.26
12Patrick ThomassenModum OL55.54+24.4813.40
13Sverre GrafferRingerike OL1.02.44+31.3815.20
14Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL1.03.43+32.3715.34
0Oscar MelheimSturla, IFdiskvalifisert

H 17-C

2 440 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål BergRøyken OL24.099.53
2Tom F. BryhnSturla, IF28.39+4.3011.44
3Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL28.44+4.3511.46
4Pål Espen NordhaugKonnerud IL29.14+5.0511.58
5Kjetil JacobsenHamar OK30.15+6.0612.23
6Kjell Petter SmågeKonnerud IL30.19+6.1012.25
7Espen Ekholt BergKongsberg OL30.51+6.4212.38
8Per GustafssonKongsberg OL32.09+8.0013.10
9Tom André AlstadsætherNotodden OL34.29+10.2014.07
10Knut BjerknesRøyken OL37.34+13.2515.23
11Torbjørn BogenSturla, IF38.57+14.4815.57
12Torbjørn BarikmoKongsberg OL41.11+17.0216.52
13Petter MortvedtRøyken OL42.01+17.5217.13
14Lars Petter FjærRøyken OL42.14+18.0517.18
15Sindre LobbenModum OL43.24+19.1517.47
16Svein S JelstadModum OL43.33+19.2417.50
17Lars-A. HarvikKonnerud IL51.36+27.2721.08
18Tom RådahlIL Tyrving1.00.54+36.4524.57
19Dagfinn SætherFossekallen IL1.09.04+44.5528.18
0Jan Magne GundersveenRøyken OLdiskvalifisert
0Lars Henrik LundKongsberg OLdiskvalifisert
0Anders JohnsenRøyken OLdiskvalifisert

H 17-A kort

4 090 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Damien RenardKongsberg OL31.357.43
2Peter CarlsenRøyken OL50.41+19.0612.23
3Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL59.41+28.0614.35
4Arvid NelsonLardal OL1.02.52+31.1715.22
5Iver SørensenSturla, IF1.06.14+34.3916.11
6Ronny NelsonLardal OL1.37.36+1.06.0123.51

H 17-N

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn Idar EllingsenKonnerud IL20.3512.06
2Torgeir LandeRøyken OL21.41+1.0612.45
3Morten FjellRøyken OL23.53+3.1814.02
4Leif Erik HavnenRøyken OL29.29+8.5417.20
5Gunnar SolhaugModum OL34.03+13.2820.01

H 17-18

4 740 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb35.197.27
2Sigurd RønningModum OL37.24+2.057.53
3Sturla FrydenlundSturla, IF38.32+3.138.07
4Håvard Landro SvingheimKonnerud IL49.38+14.1910.28
5Håvard BakkeRingerike OL50.15+14.5610.36
6Sander ArnevikRingerike OL51.11+15.5210.47
7Erlend Andreas NordbøModum OL52.21+17.0211.02
8Pål SponeModum OL56.34+21.1511.56
9Erlend LøvstakkenRingerike OL58.04+22.4512.15

H 19-20

4 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter MoeSandefjord OK46.109.44
2Vebjørn RøtvoldKongsberg OL55.23+9.1311.41

H 21A-

5 650 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tue LassenOK Pan Århus36.016.22
2Knut Sveinung RekaaFreidig38.06+2.056.44
3Øystein SørensenNydalens SK38.13+2.126.45
4Sindre SandvenFossum IF41.12+5.117.17
5Thomas NipenNydalens SK42.14+6.137.28
6Pål SkogedalAsker Skiklubb43.04+7.037.37
7Sigur HeggedalKongsberg OL43.16+7.157.39
8Erik ThorssonTurun Metsänkävijät44.02+8.017.47
9Yngvar Høimyr SolbergSturla, IF44.17+8.167.50
10Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb44.46+8.457.55
11Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering44.58+8.577.57
12David LøverModum OL45.22+9.218.01
13Morten Nilstad PettersenIL Tyrving45.32+9.318.03
14Kristian KullerudKonnerud IL46.48+10.478.16
15Erik Feyling HaareKonnerud IL47.04+11.038.19
16Lars-Inge ArnevikRingerike OL47.20+11.198.22
17Håvard MyhreKongsberg OL47.23+11.228.23
18Erik S MolenaarModum OL47.33+11.328.24
18Marius BjuganHalden SK47.33+11.328.24
20Stian Stærkeby JelstadModum OL47.51+11.508.28
21Inge LindsethNydalens SK48.21+12.208.33
22Erik TrøenModum OL48.33+12.328.35
23Jørn SundbyLarvik OK48.49+12.488.38
24Jan Richard EriksenAsker Skiklubb48.53+12.528.39
25Jørgen MadslienNydalens SK49.17+13.168.43
26Lars EnerhaugenModum OL49.37+13.368.46
27Ola LestebergKongsberg OL49.50+13.498.49
28Lars Henrik ThonSturla, IF50.01+14.008.51
29Lars GrønhovdModum OL50.12+14.118.53
30Bjørn HaavengenKongsberg OL50.22+14.218.54
31Gard LindsethNydalens SK51.28+15.279.06
32Kenneth BuchNydalens SK52.48+16.479.20
33Emil Bovién ThorsenNydalens SK57.00+20.5910.05
34Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL58.01+22.0010.16
35Eirik Stærkeby JelstadModum OL58.58+22.5710.26
36Karsten Alexander KoplandModum OL1.02.40+26.3911.05
37Morten TangenMåren OK1.03.45+27.4411.16
38Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.09.56+33.5512.22
39Terje Ulla EikenKongsberg OL1.13.09+37.0812.56
40Robert FredriksenNotodden OL1.13.31+37.3013.00
41Martin SørensenEiker OL1.19.41+43.4014.06
42Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn1.24.59+48.5815.02
43Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn1.48.14+1.12.1319.09
0Daniel FløtreKongsberg OLdiskvalifisert
0Atle DengerudSteinkjer OKdiskvalifisert

H 35-

4 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL59.0312.27

H 40-

4 740 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen RøsteKongsberg OL42.398.59
2Geir Thomas KnutheimSturla, IF43.56+1.179.16
3Lars BerglundRingerike OL45.12+2.339.32
4Jørn-Are LongfjeldModum OL52.18+9.3911.02
5Kim AbelRøyken OL58.26+15.4712.19
6Kjetil KjernsmoRøyken OL1.01.28+18.4912.58
7Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1.18.45+36.0616.36
0Trond SmemoSturla, IFdiskvalifisert
0André JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert

H 45-

4 380 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Syver LøkenKongsberg OL35.438.09
2Dag Helland-HansenIL Tyrving39.23+3.408.59
3Bjørnar OlsrødStokke IL39.39+3.569.03
4Geir Sommerheimhorten ok40.35+4.529.15
5Per Øivind EgerKongsberg OL40.43+5.009.17
6Tibor VáriSturla, IF42.05+6.229.36
7Lars Erik GjeinSandefjord OK42.06+6.239.36
8Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL42.15+6.329.38
9Svein-Olav TorøKongsberg OL43.16+7.339.52
10Pål SommerheinOK Horten46.25+10.4210.35
11Per Erik LarsenSandefjord OK46.27+10.4410.36
12Sverre WisløffAsker Skiklubb48.41+12.5811.06
13Ingar Tollum AndersenKongsberg OL50.15+14.3211.28
14Øystein SkjelbredKongsberg OL50.34+14.5111.32
15Egil KjørsvikKongsberg OL50.39+14.5611.33
16Thomas KaiserSturla, IF51.12+15.2911.41
17Rune SørensenSturla, IF53.44+18.0112.16
18Ingar AasestadHedrum OL56.53+21.1012.59
19Jon Erik KvarmeRøyken OL58.06+22.2313.15
20Atle WølloKongsberg OL58.36+22.5313.22
21Arild LarsenKongsberg OL59.23+23.4013.33
0Anders GustafssonSturla, IFdiskvalifisert
0Tore HvidebergOK Skeididiskvalifisert

H 50-

4 380 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kim Farnes HansenLierbygda OL36.148.16
2Øyvind DrageKongsberg OL38.26+2.128.46
3Juha VienaRingerike OL39.22+3.088.59
4Roar ByeModum OL39.31+3.179.01
5Knut AasRingerike OL39.38+3.249.02
6Roar GrandeKongsberg OL40.31+4.179.15
7Arne FossheimAsker Skiklubb40.39+4.259.16
8Harald KvisliNotodden OL41.34+5.209.29
9Egil EideIL Tyrving42.09+5.559.37
10Nils Inge BrurbergSturla, IF43.02+6.489.49
11Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn44.00+7.4610.02
12Njål SvingheimKonnerud IL45.35+9.2110.24
13Arild StorheimKongsberg OL46.47+10.3310.40
14Roger Andre VaneboKongsberg OL47.04+10.5010.44
15Trond BaklidKonnerud IL50.07+13.5311.26
16Are NjåsteinIL Tyrving54.00+17.4612.19
17Bjørn Victor LarsenKongsberg OL54.18+18.0412.23
18Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL55.27+19.1312.39
19Snorre FrydenlundSturla, IF56.09+19.5512.49
20Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb58.14+22.0013.17
21Erlend HaugKongsberg OL1.04.18+28.0414.40
22Erik HøivoldKongsberg OL1.05.04+28.5014.51
23Torgeir BrandalKongsberg OL1.07.42+31.2815.27
24Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.14.38+38.2417.02
25Stein Erik NordbøModum OL1.16.16+40.0217.24
0Jan SølvbergFossum IFdiskvalifisert
0Svein-Erik SøgårdKongsberg OLdiskvalifisert

H 55-

3 850 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Onno VerberneOL Toten-Troll31.308.10
2Per Kristian EkebergIL Tyrving31.53+0.238.16
3Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL35.59+4.299.20
4Ove MartinsenHauketo IF36.04+4.349.22
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF38.41+7.1110.02
6Åge-Geir SkatterNotodden OL38.48+7.1810.04
7Øyvind Roger HansenRøyken OL39.10+7.4010.10
8Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL40.39+9.0910.33
9Helge StubberudNydalens SK40.52+9.2210.36
10Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering42.51+11.2111.07
11Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn43.11+11.4111.12
12Morten KarlsenMåren OK43.28+11.5811.17
13Roar TønnessenKongsberg OL47.02+15.3212.12
13Christian SchibstedRøyken OL47.02+15.3212.12
15Per Gunnar DahlRingerike OL47.19+15.4912.17
16Bjarne TokheimLierbygda OL48.39+17.0912.38
17Roy GjerdingOK Moss50.02+18.3212.59
18Roar NydalAsker Skiklubb55.35+24.0514.26
19Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn56.13+24.4314.36
20Ivar LindsethRingerike OL1.02.00+30.3016.06
21Rune MoianAsker Skiklubb1.04.38+33.0816.47

H 60-

3 850 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ThonSturla, IF30.047.48
2Harald HoviSkien OK33.57+3.538.49
3Morten DåsnesRingerike OL34.40+4.369.00
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb34.46+4.429.01
5Kjell RønnebergRøyken OL36.58+6.549.36
6Geir Holm GundersenSturla, IF38.26+8.229.58
7Arne TiltnesIL Tyrving40.55+10.5110.37
8Øivind FadumSande Sportsklubb41.15+11.1110.42
9Morten JohannessenRøyken OL42.00+11.5610.54
10Kjell SvanbergRøyken OL42.54+12.5011.08
11Hugo ChristensenNotodden OL43.33+13.2911.18
12Sveinung RekaaNotodden OL43.38+13.3411.20
13Stein TurtumøygardMåren OK43.59+13.5511.25
14Olav NipenIL Tyrving47.46+17.4212.24
15Bjørn Gunnar AasenRøyken OL55.05+25.0114.18
16Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.03.53+33.4916.35
0Torgeir StrandhagenRøyken OLdiskvalifisert

H 65-

3 850 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans O AugedalAsker Skiklubb34.188.54
2Dag Rønning JensenOL Trollo37.06+2.489.38
3Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb39.02+4.4410.08
4Helge LyeIL Tyrving42.43+8.2511.05
5Elling AakreAndebu IL44.46+10.2811.37
6Hasse BergstrømIL Tyrving44.55+10.3711.40
7Per ØhlckersIL Tyrving45.38+11.2011.51
8Thor PalmgrenHalden SK46.07+11.4911.58
9Ingar HåkonsenKongsberg OL47.23+13.0512.18
10Poul Erik BuchOK GORM48.54+14.3612.42
11Hogne KjæråsAndebu IL49.49+15.3112.56
12Rolf GjølbergLarvik OK49.52+15.3412.57
13Svein GrønhovdModum OL50.15+15.5713.03
14Bård StangModum OL50.21+16.0313.04
15Runar KittilsenStokke IL50.38+16.2013.09
16Hans Lyder HaareKonnerud IL53.25+19.0713.52
17Finn BjørtuftKongsberg OL56.47+22.2914.44
18Per DalheimKonnerud IL1.01.02+26.4415.51
19Rolf Magnus JustadIF Hellas1.11.12+36.5418.29
20Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.13.41+39.2319.08

H 70-

2 740 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF30.0911.00
2Paul BisethKongsberg OL33.18+3.0912.09
3Ragnar HillestadLardal OL33.26+3.1712.12
4Kjell GrønhovdModum OL34.04+3.5512.25
5Arne KristensenArnadal IL35.05+4.5612.48
6Lars Martin GjeinStokke IL38.29+8.2014.02
7Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL39.47+9.3814.31
8Erling TidemannLommedalens IL39.55+9.4614.34
9John Ivar KjellevoldModum OL40.33+10.2414.47
10Lasse VråleSturla, IF41.45+11.3615.14
11Hans StordalOL Tønsberg og omegn44.20+14.1116.10
12Thorolf TrolsrudBotne SK44.41+14.3216.18
13Olav MoRøyken OL52.40+22.3119.13
0Eirik EriksenSturla, IFdiskvalifisert

H 75-

2 150 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elling FrøvollSturla, IF24.3511.26
2Asbjørn BræckKongsberg OL30.21+5.4614.06
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn30.39+6.0414.15
4Ivar Louis BergSturla, IF33.01+8.2615.21
5Knut KjemhusKongsberg OL34.08+9.3315.52
6Ole Einar DalenRingerike OL34.35+10.0016.05
7Steinar RuudKonnerud IL35.32+10.5716.31
8Tom SletnerRøyken OL41.10+16.3519.08
9Per MeilandLommedalens IL41.20+16.4519.13
10Bjørn GunnerødAsker Skiklubb43.48+19.1320.22
11Egil RyghOL Tønsberg og omegn47.37+23.0222.08

H 80-

2 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar HoffIL Tyrving37.5217.36
2Finn Åge ØsternKongsberg OL39.06+1.1418.11
3Leiv HopeKongsberg OL39.11+1.1918.13
4Einar LarsenSturla, IF43.38+5.4620.17
5Thor Johan EngellModum OL1.06.13+28.2130.47
6Magne BekkelundRøyken OL1.13.43+35.5134.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor