Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusellen 2015 - 8. løp Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusellen 2015 - 8. løp Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 21 mars 2015

Aibel

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Roger E.  NysethGutter Lang (26)1.01.27+25.3311.22

Ganddal IL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Grete Stokke SeljeskogJenter kort (3)33.1614.27
1Aud Hognestad TaksdalJenter Lang (11)39.037.13
1Kristian Frafjord HaarrGutter Lang (26)35.546.38
2Eivind RothGutter Ny (6)22.05+9.0010.30
2Jakob  WadelGutter Kort (7)30.39+8.0713.19
2Bjarne GimreGutter Mellom (27)33.29+5.448.48
3Inger RothJenter Ny (3)47.47+25.2422.45
3Ingrid LamarkJenter Mellom (18)44.28+10.0111.42
3Vibeke LamarkJenter Lang (11)50.12+11.099.17
3Aart Joakim int VeldGutter Lang (26)36.20+0.266.43
4Ann-Cathrin Nybak UrdalJenter Lang (11)54.29+15.2610.05
5Stig Adrian G. AlbrechtGutter Ny (6)35.49+22.4417.03
5Tim GriffinGutter Lang (26)37.27+1.336.56
6Camilla Frafjord HaarrJenter Mellom (18)46.37+12.1012.16
6Per Olav HaarrGutter Lang (26)38.11+2.177.04
7Kristin SkadsemJenter Mellom (18)47.29+13.0212.29
7Jan Inge LundeGutter Mellom (27)39.13+11.2810.19
10Ane Klepsvik VinsjansenJenter Lang (11)1.49.14+1.10.1120.13
10Trond LamarkGutter Lang (26)40.23+4.297.28
13Per Ivar StoklandGutter Lang (26)42.55+7.017.56
14Randi BuggeJenter Mellom (18)1.03.35+29.0816.43
15Maria NilssonJenter Mellom (18)1.04.45+30.1817.02
15Erling MaulandGutter Lang (26)46.11+10.178.33
16Inger Cecilie RiseJenter Mellom (18)1.20.38+46.1121.13
16Per Ingar HadlandGutter Lang (26)47.08+11.148.43
17Andreas Nybak UrdalGutter Mellom (27)45.26+17.4111.57
24Vegard VillmonesGutter Lang (26)58.57+23.0310.55
0Olav RothGutter Ny (6)diskvalifisert
0Ole Kristian TaksdalGutter Kort (7)diskvalifisert
0Janne ThygesenJenter Lang (11)diskvalifisert

Italia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Corrado ChiatanteGutter Mellom (27)diskvalifisert

JWC BIL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Sarah DenieulJenter Mellom (18)1.22.25+47.5821.41
19Nicolas BlasselGutter Lang (26)50.18+14.249.18
20Bertrand DenieulGutter Lang (26)50.48+14.549.24

Klepp Kommune BIL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Helge HundeideGutter Mellom (27)36.13+8.289.31
11Helga KlausenJenter Mellom (18)57.37+23.1015.09
21Hans KlausenGutter Mellom (27)45.51+18.0612.03

NOTEAM

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingunn LandsnesJenter Ny (3)22.2310.39
1Åsmund HiksdalGutter Ny (6)13.056.13
2Helmine M. EdvardsenJenter kort (3)55.54+22.3824.18
3Ada Usken RemmanJenter kort (3)55.55+22.3924.18
13Marianne StrandseterJenter Mellom (18)1.00.56+26.2916.02
21Arne Magne SondresenGutter Lang (26)52.26+16.329.42
22Gard InderhaugGutter Lang (26)52.31+16.379.43
0Ketil RemmanGutter Kort (7)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmJenter Mellom (18)34.279.03
2Helene OmdalJenter Lang (11)48.10+9.078.55
3Arild HundeideGutter Ny (6)22.21+9.1610.38
4Morten AamodtGutter Lang (26)36.48+0.546.48
9Eivind Lars RakeGutter Mellom (27)40.07+12.2210.33
9Geir BjaanesGutter Lang (26)39.48+3.547.22
12Brit Vivian MelingJenter Mellom (18)1.00.49+26.2216.00
19Robin ChalmersGutter Mellom (27)45.41+17.5612.01
23Bruce ChalmersGutter Mellom (27)55.43+27.5814.39
23Espen Fyhn NilsenGutter Lang (26)54.02+18.0810.00
25Jørgen NilsenGutter Lang (26)59.45+23.5111.03
26Jan Arne ToftGutter Mellom (27)1.08.20+40.3517.58

Skattesport BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Ole AuklendGutter Mellom (27)39.45+12.0010.27

Statens Vegvesen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Gudmund GauselGutter Mellom (27)43.57+16.1211.33

Statoil BIL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Arnfinn RømuldGutter Mellom (27)36.30+8.459.36
12Ernst KristensenGutter Mellom (27)42.19+14.3411.08
18Runar Eike ToftGutter Lang (26)47.36+11.428.48
20Jan ArendalGutter Mellom (27)45.50+18.0512.03

Stavanger kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ingrid O. FossJenter Mellom (18)56.42+22.1514.55
13Paul Andreas PaulsenGutter Mellom (27)42.42+14.5711.14

Stavanger Orienteringsklubb

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ivar EvensenGutter Kort (7)22.329.47
1Bjørn AlsakerGutter Mellom (27)27.457.18
2Toril GranlyJenter Ny (3)34.41+12.1816.30
2Elisabeth Christie ØrkeJenter Mellom (18)41.16+6.4910.51
2Stein Arne OlsenGutter Lang (26)36.04+0.106.40
3Arne Jacob Nystrøm OlsenGutter Kort (7)39.04+16.3216.59
3Hans Christian Granly FalkenbergGutter Mellom (27)35.06+7.219.14
4Daniel Halleraker VihovdeGutter Ny (6)28.41+15.3613.39
4Peter SæbbøGutter Kort (7)57.14+34.4224.53
4Vilde Margrethe SæbbøJenter Mellom (18)45.04+10.3711.51
5Isak Dahle AustrheimGutter Kort (7)1.00.29+37.5726.17
5Turid NystrømJenter Mellom (18)45.23+10.5611.56
5Svend VihovdeGutter Mellom (27)36.21+8.369.33
5Sara Nystrøm OlsenJenter Lang (11)55.33+16.3010.17
6Wenche Margrethe SæbbøJenter Lang (11)56.42+17.3910.30
7Tone Cecilie NystrømJenter Lang (11)56.48+17.4510.31
7Arne Kristian EspedalGutter Lang (26)39.08+3.147.14
8Mathea KarlsenJenter Mellom (18)52.28+18.0113.48
9Haldis GlendrangeJenter Mellom (18)54.40+20.1314.23
9May MelingJenter Lang (11)59.48+20.4511.04
10Ivar Johan LarsenGutter Mellom (27)40.34+12.4910.40
11Jan-Rune L. BassoGutter Lang (26)40.44+4.507.32
12Johan Christie ØrkeGutter Lang (26)41.14+5.207.38
14Pål BårdsenGutter Lang (26)45.13+9.198.22
15Jone SæbbøGutter Mellom (27)43.26+15.4111.25
17Espen KarlsenGutter Lang (26)47.25+11.318.46
18Svein GlendrangeGutter Mellom (27)45.39+17.5412.00
22Arne KarlsenGutter Mellom (27)50.55+23.1013.23
24Tore KarlsenGutter Mellom (27)56.09+28.2414.46
0Gry Vikhamar ThengsJenter Mellom (18)diskvalifisert

Vaulen Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Brit NilsenJenter Lang (11)59.15+20.1210.58
11Finn-Morten ÅrstadGutter Mellom (27)41.31+13.4610.55
14Svein Leonard EliassenGutter Mellom (27)43.16+15.3111.23
25Øystein NilsenGutter Mellom (27)1.00.20+32.3515.52

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Jan-Einar ØvremoGutter Lang (26)39.19+3.257.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor