Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for CRAFT-cup - Arendal

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: CRAFT-cup - Arendal
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 29 mai 2011

D21

4 370 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone WigemyrBækkelagets SK34.29
2Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK35.07+0.38
3Line HagmanNTNUI37.12+2.43
4Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK37.20+2.51
5Mari FastingNTNUI37.55+3.26
6Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK38.02+3.33
7Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL38.17+3.48
8Kine GulliksenBækkelagets SK38.34+4.05
9Kine Hallan SteiwerLillomarka OL39.21+4.52
10Elise EgsethWing OK39.57+5.28
11Elisabeth IngvaldsenKristiansand OK40.22+5.53
12Helen PalmerWing OK40.33+6.04
13Mali Fjogstad NielsenNTNUI40.51+6.22
14Emma JohanssonNTNUI41.13+6.44
15Silje Ekroll JahrenSävedalens AIK41.18+6.49
16Ingunn FristadHalden SK42.34+8.05
17Lone MolstadGjø-Vard OL43.35+9.06
18Iliana ShandurkovaHalden SK43.39+9.10
19Nicole RagvinNydalens SK43.44+9.15
20Lone BrochmannEiker OL44.35+10.06
20Britt Ingunn NydalNTNUI44.35+10.06
22Elen Katrine SkjerveFrol IL44.58+10.29
23Lene GodagerBækkelagets SK45.14+10.45
24Pavla UdrzalovaWing OK45.22+10.53
25Nikoline Ekeberg SchjerveÅs-UMB Orientering45.29+11.00
26Gøril Rønning SundFrol IL45.38+11.09
27Ida Arnesen TiltnesNTNUI46.22+11.53
28Hanna Haugen NordbrødenNTNUI46.23+11.54
29Helene Lund-JohansenÅs-UMB Orientering46.34+12.05
30Mari Jevne ArnesenNTNUI46.45+12.16
31Sandy HottKristiansand OK47.29+13.00
32Åsa FranzenIL Tyrving47.51+13.22
33Gitte BromanderNTNUI48.04+13.35
34Anne Johanne LindNTNUI48.51+14.22
35Marte ReenaasWing OK49.35+15.06
36Tone Aamli SundtjønnVaregg Fleridrett49.52+15.23
37Emma LähdekorpiNydalens SK50.23+15.54
38Celine RenardKongsberg OL52.09+17.40
39Christina Maria KasinKongsberg OL52.37+18.08
40Inger Anita TollehaugLillehammer OK58.38+24.09
41Silje KristiansenKristiansand OK1.01.52+27.23
Una Glende JansonKristiansand OKinaktiv
Gøril FristadHalden SKinaktiv
Mari Jellum HelgerudKongsberg OLinaktiv
Marte BalchenBækkelagets SKinaktiv
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor