Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for CRAFT-cup - Arendal

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: CRAFT-cup - Arendal
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 29 mai 2011

H21

5 090 m, 88 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders NordbergVaajakosken Terä30.55
2Olav LundanesHalden SK31.24+0.29
3Audun WeltzienIL Tyrving31.42+0.47
4Hans Gunnar OmdalØvrebø/Vindbjart Orientering32.14+1.19
5Carl Waaler KaasBækkelagets SK32.24+1.29
6Håvard LucasenÅs-UMB Orientering32.51+1.56
7Jostein AndersenKristiansand OK33.24+2.29
8Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingös SOK33.36+2.41
9Bjørn EriksenHalden SK33.47+2.52
10Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL34.08+3.13
11Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering35.05+4.10
12Stig AlvestadGanddal IL35.07+4.12
13Eirik Martens SvensenKristiansand OK35.11+4.16
14Øyvind HelgerudHalden SK35.20+4.25
15Bjørn EkebergIL Tyrving35.44+4.49
16Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL35.51+4.56
17Audun Bjerkreim NilsenKristiansand OK35.59+5.04
18Marius BjuganHalden SK36.01+5.06
19Per Harald Havnen JohansenLillomarka OL36.09+5.14
20Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering36.15+5.20
21Torbjørn SagbergIL Tyrving36.41+5.46
22Andreas HøyeKristiansand OK36.43+5.48
23Mats DahlénKristiansand OK37.14+6.19
24Ulf Forseth IndgaardFrol IL37.27+6.32
25Martin Grotle SoukupBækkelagets SK37.37+6.42
26Jim Øystein NybråtenIL Tyrving37.42+6.47
27Jostein NørbechIL Tyrving37.55+7.00
28Thomas Natvig ÅrstadNTNUI38.07+7.12
29Sigve VågsnesNydalens SK38.09+7.14
30Anders SkarholtIFK Lidingø38.25+7.30
31David GottfridssonLillomarka OL38.53+7.58
32Magne DæhliHalden SK39.09+8.14
33Øystein PettersenNydalens SK39.14+8.19
34Ivar HaugenKristiansand OK39.16+8.21
35Øyvind LundRaumar Orientering39.19+8.24
36Halvor Eid NielsenNTNUI39.39+8.44
37Espen FiskumNTNUI39.47+8.52
37Damien RenardKongsberg OL39.47+8.52
39Per Øyvind SteneNydalens SK39.52+8.57
40Gjermund GlesnesNydalens SK40.32+9.37
41Martin HosetNTNUI40.59+10.04
42Mathias BenjaminsenLillomarka OL41.24+10.29
43Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK41.39+10.44
44Eirik RustadRaumar Orientering41.47+10.52
45Morten Urdal BakkeKongsberg OL41.57+11.02
46Espen WeltzienJärla Orientering41.58+11.03
47Magnus SvingheimHadeland OL42.10+11.15
48Ørjan RavndalÅlgård Orientering42.12+11.17
49Simen RustadRaumar Orientering42.20+11.25
50Asgeir Bakken RognstadNTNUI42.23+11.28
51Dag Steinar RagvinSkien O-klubb42.26+11.31
52Rune OlsenBækkelagets SK42.47+11.52
53Øystein HaugFrol IL42.51+11.56
54Jan Tore LudvigsenNydalens SK43.16+12.21
55Magnus JohanssonKristiansand OK43.27+12.32
56Terje MaroniByåsen IL43.44+12.49
57Lacho IlievHalden SK44.09+13.14
58Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering44.16+13.21
58Øyvind HyllesethSkien O-klubb44.16+13.21
60Ivo K. DanailovKristiansand OK44.21+13.26
61Tomas UdrzalWing OK44.33+13.38
62Ståle GjelstenNTNUI45.04+14.09
63Rune RystadNydalens SK45.33+14.38
64Eirik WatterdalBækkelagets SK45.50+14.55
65Stian Alexander GrannNTNUI46.06+15.11
65Rasmus Korvald SkaareLillomarka OL46.06+15.11
67Vegard DanielsenKristiansand OK46.13+15.18
68Erik LimaGanddal IL46.14+15.19
69Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering46.19+15.24
69Ulf BrennaBækkelagets SK46.19+15.24
71Sigurd HynneÅs-UMB Orientering46.21+15.26
72Stig DalsørenKristiansand OK46.25+15.30
73Torben Christian WendlerRaumar Orientering46.31+15.36
74Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett46.53+15.58
75Niklas ProforsVaregg Fleridrett46.54+15.59
76Anders DaltveitFana IL47.17+16.22
77Håvar Birkeland StormoenNTNUI47.37+16.42
78Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett47.56+17.01
79Mathias NipenIL Tyrving48.10+17.15
80Jørgen FrøydNydalens SK48.13+17.18
81Alf Johan LimaGanddal IL49.13+18.18
82Espen KristiansenVaregg Fleridrett49.32+18.37
83Stig Rune HolbergOK Skøynar51.55+21.00
84Ørjan Svaland AasBirkenes IL52.06+21.11
85Einar TommelstadNydalens SK52.45+21.50
Christian SchiveHalden SKbrutt
Harri LuchsingerKongsberg OLbrutt
Vegard Brun SagaGöteborg-Majorna OKbrutt
Felix BreitschädelNTNUIinaktiv
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKinaktiv
Thorbjørn VærpKristiansand OKinaktiv
Eivind TonnaLillomarka OLinaktiv
Magnus Skauge OliversenTrøsken ILinaktiv
Sondre Sande GullordNTNUIinaktiv
Olav Johannes DeelstraNTNUIinaktiv
Lars SkjesetFrol ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor