Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for CRAFT-cup - Arendal

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: CRAFT-cup - Arendal
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 29 mai 2011

H17-18

3 550 m, 87 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders VisterIndre Østfold OK26.31
2Dag LofthusLillehammer OK28.06+1.35
3Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering28.22+1.51
4Martin RønningSPK Freidig28.23+1.52
5Bjørn LundanesEmblem IL28.49+2.18
6Sindre RønningTynset IF29.36+3.05
7Sjur HoviSkien O-klubb29.43+3.12
8Anders BjergaardNydalens SK29.53+3.22
9Mathias DrageKongsberg OL30.07+3.36
10Borger MelsomFossum IF30.35+4.04
11Simen Jevne ArnesenHamar OK30.54+4.23
12Magne HagaRaumar Orientering31.08+4.37
13Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg31.39+5.08
14Sindre SandvenKongsberg OL31.46+5.15
15Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering31.59+5.28
16Thomas SchiveOK Moss32.24+5.53
17Brage SætherSPK Freidig32.50+6.19
17Ove BaardsgaardOL Trollelg32.50+6.19
19Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK33.05+6.34
20Morten BujordetKristiansand OK33.29+6.58
21Geir Inge KeiseråsIL Leik33.34+7.03
22Gustav FiskumIL Tyrving33.53+7.22
23Thorstein WangLillomarka OL34.00+7.29
24Per Øyvind ValenHaugesund IL34.01+7.30
25Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb34.04+7.33
26Simen Eid NielsenNydalens SK34.05+7.34
27Torjus RaaVaregg Fleridrett34.14+7.43
28Anders EmilssonOppsal IF Orientering34.48+8.17
29Johan HoelRaumar Orientering35.10+8.39
30Sebastian TorgersenBækkelagets SK35.11+8.40
31Håvard HagaRaumar Orientering35.19+8.48
32Lars Maukon MurenAsker Skiklubb35.20+8.49
33Ola KvisleAsker Skiklubb35.38+9.07
33Ola KvisleAsker Skiklubb35.38+9.07
33Ola KvisleAsker Skiklubb35.38+9.07
36Espen SundsvikFrol IL36.07+9.36
37Rasmus Rørholt TheisenMellembygd OL36.12+9.41
38Lars SkantzeIL Tyrving36.26+9.55
39Johannes NarumHamar OK36.33+10.02
40Emil AhlbäckFossum IF36.46+10.15
41Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering36.48+10.17
42Hans HerbergGjø-Vard OL36.56+10.25
43Paul SirumFrol IL36.57+10.26
44Åsmund WennemoRaumar Orientering37.16+10.45
45Asbjørn OlsenLøten OL37.28+10.57
46Håkon SelmerSPK Freidig37.38+11.07
47Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb37.52+11.21
48Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving38.02+11.31
49Petter ReistadIL Tyrving38.51+12.20
49Petter ReistadIL Tyrving38.51+12.20
49Petter ReistadIL Tyrving38.51+12.20
52Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL39.35+13.04
53Adrian OpheimMåren OK39.43+13.12
54Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg40.05+13.34
55Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett40.12+13.41
56Sigurd FlåganKongsberg OL40.16+13.45
57Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OK40.18+13.47
58Tord BjørnsenIL Express40.29+13.58
59Olav VestølVegårshei IL40.56+14.25
60Ørjan RykkjeFana IL40.59+14.28
61Stian JensenIndre Østfold OK41.01+14.30
62Øystein StorsveenLøten OL41.39+15.08
63Sindre BækLøten OL41.48+15.17
64Lars Henrik ThonIF Sturla42.29+15.58
65Nikolai Korvald SkaareNydalens SK42.46+16.15
66Erlend IsachsenAsker Skiklubb42.54+16.23
67Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn43.19+16.48
68Jørgen MadslienNydalens SK43.29+16.58
69Håkon GodagerLøten OL43.46+17.15
70Terje Dalen SørgårdByåsen IL45.21+18.50
71Hallvard HaugenFossum IF45.25+18.54
72Severin BergliaEiker OL45.29+18.58
73Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb46.12+19.41
74Tobias SolliSkien O-klubb46.30+19.59
75Sigurd Oxaas WieMo OK - Orientering46.54+20.23
76Erlend RaastadSkien O-klubb47.14+20.43
77Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb48.28+21.57
78Håkon GimseHeming/Njård OL49.34+23.03
79Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL49.37+23.06
80Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb51.03+24.32
81Magnus FarnesOL Tønsberg og omegn51.09+24.38
82Johannes SvendsenOL Trollelg53.42+27.11
83Øyvind StrandeRingerike OL54.24+27.53
84Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering55.19+28.48
85Sigurd StenvikByåsen IL1.02.34+36.03
86Per Ola OttesenVaregg Fleridrett1.09.38+43.07
Fredrik RaastadSkien O-klubbdiskvalifisert
Sondre Hunnes ØveråsSandefjord OKinaktiv
Erlend SkattumFossum IFinaktiv
Oskar RøenVaregg Fleridrettinaktiv
Anders TreekremÅs-UMB Orienteringinaktiv
Harald KalagerAsker Skiklubb inaktiv
Eirik Skoglund GodalLillomarka OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor