Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsmesterskap stafett NTOK og STOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap stafett NTOK og STOK
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: søndag 6 september 2015

Frol IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 1D 17- (10)1.56.30
1. Eirin Svanøe-Hafstad34.51134.511
2. Sara Profors44.373+1.121.19.282+1+0.03+0.03
3. Mathilde Rundhaug37.022+0.381.56.301-1-0.03
1Frol IL 1H 17- (19)2.12.44
1. Martin Vister47.295+5.3347.295+5.33
2. Jonas Ressem40.1111.27.401-4
3. Ulf Forseth Indgaard45.042+1.512.12.44100.00
1Frol IL 1D 135 (4)2.03.57
1. Randi Jensen31.57131.571
2. Marit Hæreid Sandstad48.403+6.451.20.37100.00
3. Magnhild Forseth43.2012.03.5710
1Frol IL 1H 175 (NTOK) (5)1.56.31
1. Harald Bakken38.124+5.1838.124+5.18
2. Olav Martin Indgaard40.592+2.501.19.112-2+8.08+2.50
3. Arild Vassenden37.202+4.141.56.311-1-8.08
3Frol IL 2H 17- (19)2.14.19+1.35
1. Carl Petter Lyngen41.56141.561
2. Johan Asphjell Bjørnaas45.524+5.411.27.482+1+0.08+0.08
3. Yngve Skogstad46.314+3.182.14.193+1+1.35+1.27
5Frol IL 2D 17- (10)2.34.22+37.52
1. Kari Svingheim45.056+10.1445.056+10.14
2. Maren Grande53.316+10.061.38.365-1+19.11+8.57
3. Kajsa Stina Sandstad55.466+19.222.34.2250+37.52+18.41
5Frol IL 1D 13-16 (6)1.48.31+29.21
1. Ane Marte Vatn31.092+4.2831.092+4.28
2. Hege Hallan44.515+25.371.16.005+3+25.04+20.36
3. Ragne Munkeby32.315+9.301.48.3150+29.21+4.17
6Frol IL 3H 17- (19)2.29.05+16.21
1. Andreas Magerøy46.384+4.4246.384+4.42
2. Oscar Lyngen47.398+7.281.34.175+1+6.37+1.55
3. Øystein Haug54.487+11.352.29.056+1+16.21+9.44
7Frol IL 5H 17- (19)2.30.35+17.51
1. Jo Forseth Indgaard45.332+3.3745.332+3.37
2. Paul Sirum45.213+5.101.30.544+2+3.14-0.23
3. Gunnar Vatn59.4110+16.282.30.357+3+17.51+14.37
8Frol IL 1H 13-16 (12)1.28.39+26.13
1. Tobias Alstad24.114+3.0124.114+3.01
2. Martin Wold Stavrum25.419+5.5149.528+4+8.52+5.51
3. Petter Lynum38.478+17.211.28.3980+26.13+17.21
Frol IL 3D 17- (10)fullført
1. Elise Taylor Spets1.08.049+33.131.08.049+33.13
2. fullførtfullført
3. fullførtfullført
Frol IL 4H 17- (19)diskvalifisert
1. Jørgen Fiskumdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Johan Otto Munkebydiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vegard Ressemdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor