Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsmesterskap stafett NTOK og STOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap stafett NTOK og STOK
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: søndag 6 september 2015

D 13-16

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 21.19.10
1. Vilde Lereim Storli26.41126.411
2. Mona Ulseth Sylte24.152+5.0150.56100.00
3. Tale Tannvik Skei28.142+5.131.19.10100.00
2Freidig 11.20.56+1.46
1. Maria Ulseth Sylte32.453+6.0432.453+6.04
2. Dina Reitan19.14151.592-1+1.03
3. Vera Melkild28.573+5.561.20.5620+1.46+0.43
3Byåsen IL 11.23.00+3.50
1. Andrine Viken33.054+6.2433.054+6.24
2. Maren Viken26.543+7.4059.593-1+9.03+2.39
3. Ragnhild Eide23.0111.23.0030+3.50
4Verdal OK 11.42.36+23.26
1. Sofie Hallem42.045+15.2342.045+15.23
2. Liva-Mari Løvstad31.034+11.491.13.074-1+22.11+6.48
3. Sigrid Vehus Skjerve29.294+6.281.42.3640+23.26+1.15
5Frol IL 11.48.31+29.21
1. Ane Marte Vatn31.092+4.2831.092+4.28
2. Hege Hallan44.515+25.371.16.005+3+25.04+20.36
3. Ragne Munkeby32.315+9.301.48.3150+29.21+4.17
Stjørdals-Blink Orientering 1diskvalifisert
1. Ane Nielsen Solbergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Randi Marie Glomsruddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Astrid Stavdiskvalifisertdiskvalifisert

H 13-16

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 11.02.26
1. Oskar Spets Storhov21.10121.101
2. Simen Spets Storhov19.50141.0010
3. Vegard Kittilsen21.2611.02.2610
2Freidig 21.06.51+4.25
1. Mathias Hermstad21.112+0.0121.112+0.01
2. Kristian Fredrik Lynum21.293+1.3942.4020+1.40+1.39
3. Mats Eidsmo24.112+2.451.06.5120+4.25+2.45
3Freidig 31.10.44+8.18
1. Jo Even Kolstad24.226+3.1224.226+3.12
2. Matias Nissen21.142+1.2445.363-3+4.36+1.24
3. Jonas Grønli25.084+3.421.10.4430+8.18+3.42
4Byåsen IL 11.16.22+13.56
1. Petter Liabakk Eriksen24.125+3.0224.125+3.02
2. Einar Eide25.267+5.3649.386+1+8.38+5.36
3. Are Lodgaard26.445+5.181.16.224-2+13.56+5.18
5OK Skøynar 21.17.06+14.40
1. Simen Hegstad24.237+3.1324.237+3.13
2. Louise Ronglan23.104+3.2047.334-3+6.33+3.20
3. Hallvar Hallan29.336+8.071.17.065+1+14.40+8.07
6Steinkjer OK 11.18.46+16.20
1. Jøregn Rannem Halse28.3610+7.2628.3610+7.26
2. Sivert Sem25.5910+6.0954.35100+13.35+6.09
3. Sigurd Landsem Melhus24.112+2.451.18.466-4+16.20+2.45
7OK Skøynar 11.20.19+17.53
1. Morten Svendgård24.248+3.1424.248+3.14
2. Håvard Veie25.155+5.2549.397-1+8.39+5.25
3. Trym Nergård Rønning30.407+9.141.20.1970+17.53+9.14
8Frol IL 11.28.39+26.13
1. Tobias Alstad24.114+3.0124.114+3.01
2. Martin Wold Stavrum25.419+5.5149.528+4+8.52+5.51
3. Petter Lynum38.478+17.211.28.3980+26.13+17.21
9Stjørdals-Blink Orientering 21.28.58+26.32
1. Henrik Kraft24.033+2.5324.033+2.53
2. Yngve Aaen25.338+5.4349.365+2+8.36+5.43
3. Andreas Glomsrud39.229+17.561.28.589+4+26.32+17.56
10Freidig 41.34.31+32.05
1. Mikkel Holt26.159+5.0526.159+5.05
2. Jostein Rø25.256+5.3551.4090+10.40+5.35
3. Martin Selmer42.5110+21.251.34.3110+1+32.05+21.25
Stjørdals-Blink Orientering 1diskvalifisert
1. Audun Wanvik Haugendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Emil Aaendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Marius Møllerdiskvalifisertdiskvalifisert
Verdal OK 1diskvalifisert
1. Håkon Grandediskvalifisertdiskvalifisert
2. Benjamin Jubergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tore Markhusdiskvalifisertdiskvalifisert

D 17-

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 11.56.30
1. Eirin Svanøe-Hafstad34.51134.511
2. Sara Profors44.373+1.121.19.282+1+0.03+0.03
3. Mathilde Rundhaug37.022+0.381.56.301-1-0.03
2Freidig 12.00.08+3.38
1. Karen Oline Kolstad39.483+4.5739.483+4.57
2. Frida Sæther43.562+0.311.23.4430+4.19-0.38
3. Hanne Sandstad36.2412.00.082-1+3.38
3NTNUI 12.02.45+6.15
1. Anna Ulvensøen36.002+1.0936.002+1.09
2. Miina Kanko43.2511.19.251-1
3. Marta Ulvensøen43.203+6.562.02.453+2+6.15+6.15
4Freidig 22.20.49+24.19
1. Mari Angell-Petersen39.504+4.5939.504+4.59
2. Malin Sandstad46.354+3.101.26.2540+7.00+2.01
3. Hege Holth Rekaa54.244+18.002.20.4940+24.19+17.19
5Frol IL 22.34.22+37.52
1. Kari Svingheim45.056+10.1445.056+10.14
2. Maren Grande53.316+10.061.38.365-1+19.11+8.57
3. Kajsa Stina Sandstad55.466+19.222.34.2250+37.52+18.41
6Byåsen IL 12.45.31+49.01
1. Ingeborg Eide41.485+6.5741.485+6.57
2. Hanne Vefsnmo1.04.589+21.331.46.466+1+27.21+20.24
3. Gøril Eide58.457+22.212.45.3160+49.01+21.40
7Steinkjer OK 12.47.27+50.57
1. Marie Dale54.277+19.3654.277+19.36
2. Kjersti Kvistad Dengerud58.118+14.461.52.3870+33.13+13.37
3. Norunn Kvistad Dengerud54.495+18.252.47.2770+50.57+17.44
Byåsen IL 2fullført
1. Kristin Åstebøl57.488+22.5757.488+22.57
2. Kristin Høydalsvik57.457+14.201.55.3380+36.08+13.11
3. fullførtfullført
Frol IL 3fullført
1. Elise Taylor Spets1.08.049+33.131.08.049+33.13
2. fullførtfullført
3. fullførtfullført
NTNUI 2fullført
1. Katarina Rogstad1.14.2110+39.301.14.2110+39.30
2. Marit Rønning Skoglund51.595+8.342.06.209-1+46.55+7.25
3. fullførtfullført

H 17-

19 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 12.12.44
1. Martin Vister47.295+5.3347.295+5.33
2. Jonas Ressem40.1111.27.401-4
3. Ulf Forseth Indgaard45.042+1.512.12.44100.00
2NTNUI 12.13.55+1.11
1. Isak Bergset48.267+6.3048.267+6.30
2. Kjetil Okkenhaug42.162+2.051.30.423-4+3.02-3.28
3. Jon Aukrust Osmoen43.1312.13.552-1+1.11
3Frol IL 22.14.19+1.35
1. Carl Petter Lyngen41.56141.561
2. Johan Asphjell Bjørnaas45.524+5.411.27.482+1+0.08+0.08
3. Yngve Skogstad46.314+3.182.14.193+1+1.35+1.27
4NTNUI 22.22.32+9.48
1. Dag Lofthus46.133+4.1746.133+4.17
2. Eivind Schjelderup Skarpsno48.469+8.351.34.597+4+7.19+3.02
3. Bjørn Lundanes47.335+4.202.22.324-3+9.48+2.29
5NTNUI 32.24.45+12.01
1. Sindre Østgulen Deisz48.186+6.2248.186+6.22
2. Vegard Blomseth Johnsen45.595+5.481.34.175-1+6.37+0.15
3. Sverre Turter Sandvold50.286+7.152.24.4550+12.01+5.24
6Frol IL 32.29.05+16.21
1. Andreas Magerøy46.384+4.4246.384+4.42
2. Oscar Lyngen47.398+7.281.34.175+1+6.37+1.55
3. Øystein Haug54.487+11.352.29.056+1+16.21+9.44
7Frol IL 52.30.35+17.51
1. Jo Forseth Indgaard45.332+3.3745.332+3.37
2. Paul Sirum45.213+5.101.30.544+2+3.14-0.23
3. Gunnar Vatn59.4110+16.282.30.357+3+17.51+14.37
8Freidig 22.34.58+22.14
1. Håvard Eidsmo52.468+10.5052.468+10.50
2. Pål Kittilsen46.407+6.291.39.2680+11.46+0.56
3. Petter Reinemo55.328+12.192.34.5880+22.14+10.28
9NTNUI 42.35.02+22.18
1. Mikkel Sørensen58.4111+16.4558.4111+16.45
2. Simen Eid Nielsen51.1212+11.011.49.5312+1+22.13+5.28
3. Per Melander Often45.093+1.562.35.029-3+22.18+0.05
10Freidig 32.43.32+30.48
1. Kjetil Mølnvik56.359+14.3956.359+14.39
2. Adrian Opheim46.326+6.211.43.0790+15.27+0.48
3. Lars Owren1.00.2511+17.122.43.3210+1+30.48+15.21
11Freidig 42.46.35+33.51
1. Knut Sveinung Rekaa57.4610+15.5057.4610+15.50
2. Bjørnar Lynum50.5711+10.461.48.4311+1+21.03+5.13
3. Andreas Sylte57.529+14.392.46.35110+33.51+12.48
12Stjørdals-Blink Orientering 13.22.07+1.09.23
1. Ole Wanvik Haugen1.02.4613+20.501.02.4613+20.50
2. Jakob Haugen51.1613+11.051.54.02130+26.22+5.32
3. Henrik Nielsen Solberg1.28.0512+44.523.22.0712-1+1.09.23+43.01
13Verdal OK 13.08.22+55.38
1. Svein Inge Ydse1.12.1515+30.191.12.1515+30.19
2. Erik Frøseth1.00.5115+20.402.13.06150+45.26+15.07
3. Kurt Ove Melbye55.1613+12.033.08.2213-2+55.38+10.12
Steinkjer OK 1fullført
1. Trygve Lægran59.5012+17.5459.5012+17.54
2. Atle Dengerud48.469+8.351.48.3610-2+20.56+3.02
3. fullførtfullført
OL Trollelg 2fullført
1. Tommy Schmid1.02.5614+21.001.02.5614+21.00
2. Anders Haugskott1.01.1614+21.052.04.12140+36.32+15.32
3. fullførtfullført
Freidig 1diskvalifisert
1. Tomas Eidsmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Johan Ivarssondiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sindre Johannessendiskvalifisertdiskvalifisert
Frol IL 4diskvalifisert
1. Jørgen Fiskumdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Johan Otto Munkebydiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vegard Ressemdiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 5diskvalifisert
1. Harald Kalagerdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Markus Træendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Adrian Opheimdiskvalifisertdiskvalifisert
OL Trollelg 1diskvalifisert
1. Ove Baardsgaarddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Olav Andreas Remmendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Roar Skulbørstaddiskvalifisertdiskvalifisert

D 135

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 12.03.57
1. Randi Jensen31.57131.571
2. Marit Hæreid Sandstad48.403+6.451.20.37100.00
3. Magnhild Forseth43.2012.03.5710
2Byåsen IL 12.22.07+18.10
1. Kari Solem Aune41.072+9.1041.072+9.10
2. Nina-Beate Liabakk48.312+6.361.29.383+1+9.01-0.09
3. Ingrid Lien Johnsen52.292+9.092.22.072-1+18.10+9.09
3Freidig 12.22.08+18.11
1. Sigrid Melkild42.443+10.4742.443+10.47
2. Kari Ulseth41.5511.24.392-1+4.02
3. Torid Kvaal57.293+14.092.22.083+1+18.11+14.09
4Stjørdals-Blink Orientering 12.23.42+19.45
1. Mette Wanvik47.024+15.0547.024+15.05
2. Katrine Austmo Møller53.414+11.461.40.4340+20.06+5.01
3. Monica Hægstad42.5942.23.4240+19.45

H 135

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 12.09.16
1. Jostein Mårdalen39.592+2.1939.592+2.19
2. Sturla Sæther40.1711.20.161-1
3. Olle Malmring49.002+3.272.09.16100.00
2OL Trollelg 12.13.39+4.23
1. Frode Haugskott37.40137.401
2. Martin Solli50.262+10.091.28.062+1+7.50+7.50
3. Kjell Baardsgaard45.3312.13.3920+4.23
3Byåsen IL 12.40.06+30.50
1. Torgeir Aune40.013+2.2140.013+2.21
2. Geir Arne Lodgaard55.383+15.211.35.3930+15.23+13.02
3. Øystein Wiggen1.04.273+18.542.40.0630+30.50+15.27
4Freidig 22.33.50+24.34
1. Arild Heggeset56.515+19.1156.515+19.11
2. Reidar Selmer47.224+7.051.44.134-1+23.57+4.46
3. Leif Arne Skei49.374+4.042.33.5040+24.34+0.37
5Verdal OK 12.35.32+26.16
1. Vidar Skjerve46.204+8.4046.204+8.40
2. Inge Hafstad57.595+17.421.44.195+1+24.03+15.23
3. Tor Ove Hallem51.135+5.402.35.3250+26.16+2.13

H 175 (NTOK)

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 11.56.31
1. Harald Bakken38.124+5.1838.124+5.18
2. Olav Martin Indgaard40.592+2.501.19.112-2+8.08+2.50
3. Arild Vassenden37.202+4.141.56.311-1-8.08
2Steinkjer OK 12.00.22+3.51
1. Trond Svanøe-Hafstad34.282+1.3434.282+1.34
2. Rolf Karset52.484+14.391.27.164+2+16.13+14.39
3. Arve Lægran33.0612.00.222-2+3.51
3Verdal OK 22.05.22+8.51
1. Arne Okkenhaug32.54132.541
2. Stein Markhus38.0911.11.0310
3. Sverre Kristoffersen54.194+21.132.05.223+2+8.51+8.51
4Stjørdals-Blink Orientering 12.19.06+22.35
1. Bård Øyvind Solberg37.463+4.5237.463+4.52
2. Arild Moa48.293+10.201.26.1530+15.12+10.20
3. John Arne Lerfall52.513+19.452.19.064+1+22.35+7.23
5Verdal OK 12.55.46+59.15
1. Karl Arne Melbye52.285+19.3452.285+19.34
2. Johannes Sollid1.19.555+41.462.12.2350+1.01.20+41.46
3. Otto Andreas Brustad43.235+10.172.55.4650+59.15-2.05

H 195 (STOK)

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Malvik IL 11.29.03
1. Egil Sørli32.04132.041
2. Roar Forbord28.0011.00.0410
3. Kjelrund Sporild28.592+0.361.29.03100.00
2Freidig 11.35.06+6.03
1. Nils Olav Vennevik32.262+0.2232.262+0.22
2. Magnus Landstad34.172+6.171.06.4320+6.39+6.17
3. Gunnar Østerbø28.2311.35.0620+6.03
3OL Trollelg 11.48.33+19.30
1. Odd Musum34.523+2.4834.523+2.48
2. Øistein Åsmul43.273+15.271.18.1930+18.15+15.27
3. Anders Lauglo30.143+1.511.48.3330+19.30+1.15
4OL Trollelg 22.09.32+40.29
1. Stig Arild Haugskott37.234+5.1937.234+5.19
2. Paul Forseth47.384+19.381.25.0140+24.57+19.38
3. Henry Sundsetvik44.314+16.082.09.3240+40.29+15.32

Mix

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Trollelg 12.29.52
1. Kristian Stensrud32.41132.411
2. Kirsti Næss Olsen44.262+13.361.17.07100.00
3. Schmid Rudolf1.12.452+2.382.29.52100.00
2Stjørdals-Blink Orientering 12.45.21+15.29
1. Jan-Dag Aaen1.04.242+31.431.04.242+31.43
2. Hilde Stav30.5011.35.1420+18.07
3. Kjersti Løvik1.10.0712.45.2120+15.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor