Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint løp 4
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: onsdag 20 mai 2015

Klasser: Visa alla | D 11-12 | H 11-12 | D 13-14 | H 13-14 | D 15-16 | H 15-16 | Åpen 1,5 | Åpen 2 | Åpen 2,5

D 11-12

1 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linnea SandvikFrol IL8.426.07
2Iselina Myhr ImslandFrol IL9.01+0.196.20
3Linnea MunkebyFrol IL9.30+0.486.41
4June MunkebyFrol IL9.59+1.177.01
5Trude MarkhusVerdal OK10.37+1.557.28

H 11-12

1 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK7.075.00
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK7.18+0.115.08
3Sigurd VatnFrol IL9.13+2.066.29
4Vegard JermstadSteinkjer OK9.24+2.176.37
5Erik DybdahlFrol IL10.40+3.337.30

D 13-14

1 670 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.157.20
2Louise RonglanOK Skøynar12.40+0.257.35
3Matilde MunkebyFrol IL19.26+7.1111.38
4Hege HallanOK Skøynar28.55+16.4017.18

H 13-14

1 670 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen HegstadOK Skøynar10.316.17
2Tobias AlstadFrol IL10.38+0.076.22
3Trym Nergård RønningOK Skøynar11.25+0.546.50
4Håvard VeieOK Skøynar11.36+1.056.56
5Hallvar HallanOK Skøynar12.52+2.217.42
6Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering12.57+2.267.45
7Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering13.13+2.427.54
8Tore MarkhusVerdal OK13.16+2.457.56
9Martin Wold StavrumFrol IL15.24+4.539.13
10Sigve BremsetSteinkjer OK25.26+14.5515.13

D 15-16

1 670 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK12.517.41
2Ragne MunkebyFrol IL14.38+1.478.45
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering14.39+1.488.46
4Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK15.36+2.459.20
5Ane Marte VatnFrol IL16.33+3.429.54
6Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK17.48+4.5710.39
7Eline KippeVerdal OK18.50+5.5911.16
8Sofie HallemVerdal OK20.11+7.2012.05
9Liva-Mari LøvstadVerdal OK23.12+10.2113.53
0Kristel HaltbrekkenSteinkjer OKdiskvalifisert

H 15-16

1 670 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK10.146.07
2Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK10.20+0.066.11
3Morten SvendgårdOK Skøynar10.32+0.186.18
4Oscar LyngenFrol IL10.54+0.406.31
5Kristian VeieOK Skøynar12.47+2.337.39
6Birk Barstad SundSteinkjer OK13.39+3.258.10
7Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering13.47+3.338.15
8Andreas RonglanOK Skøynar15.55+5.419.31
0Emil AaenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
0Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert

Åpen 1,5

1 420 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL9.116.28
2Guro HegstadOK Skøynar10.17+1.067.14
3Jonas AlstadFrol IL11.12+2.017.53
4Håkon HallanOK Skøynar11.14+2.037.54
5Cecilie AasengFrol IL12.06+2.558.31
6Martine Myhr ImslandFrol IL12.21+3.108.41
7Erik Myhr ImslandFrol IL14.15+5.0410.02
8Marit SvendgårdOK Skøynar14.25+5.1410.09
9Rebekka VeieOK Skøynar15.15+6.0410.44
10Nikoline MunkebyFrol IL17.12+8.0112.06
11Ingrid Gustad StrømOK Skøynar21.30+12.1915.08
12Hannah Gustad StrømOK Skøynar23.10+13.5916.18
0Nora HanstadOK Skøynardiskvalifisert
0Petra Gausen SkjæranOK Skøynardiskvalifisert
0Tor Gausen SkjæranOK Skøynardiskvalifisert

Åpen 2

1 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian MidthjellVerdal OK19.2411.37
2Anne Margrethe KvamFrol IL40.01+20.3723.57

Åpen 2,5

2 470 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL12.144.57
2Paul SirumFrol IL13.02+0.485.16
3Sindre JohannessenFreidig13.23+1.095.25
4Carl Petter LyngenFrol IL14.23+2.095.49
5Endre AaenStjørdals-Blink Orientering14.52+2.386.01
6Anders IsraelssonOK Skøynar15.52+3.386.25
7Svein Anders MelhusSteinkjer OK16.25+4.116.38
8Eirin Svanøe-HafstadFrol IL17.32+5.187.05
9Petter MarkhusVerdal OK17.52+5.387.14
10Kine Sofie SandstadFrol IL18.28+6.147.28
11Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK19.06+6.527.43
12Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering19.35+7.217.55
13Lars Eric SætherSteinkjer OK20.07+7.538.08
14Karl Aksel JermstadSteinkjer OK20.10+7.568.09
15Joar SvendgårdOK Skøynar20.21+8.078.14
16Ole Morten FrøsethVerdal OK21.29+9.158.41
17Pål WærumSteinkjer OK22.05+9.518.56
18Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering23.22+11.089.27
19Marie DaleSteinkjer OK23.47+11.339.37
20Marie Wold StavrumFrol IL23.48+11.349.38
21Kirsten Marie LynumOK Skøynar25.08+12.5410.10
22Torgrim SundSteinkjer OK25.23+13.0910.16
23Ivar ReinåsFrol IL26.08+13.5410.34
24Harald BakkenFrol IL26.47+14.3310.50
25Roar ForbordMalvik IL36.42+24.2814.51
0Bjørn Olav NygårdFrol ILdiskvalifisert
0Gunhild BredesenVerdal OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor