Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skiensmila med innlagt KM ultralang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skiensmila med innlagt KM ultralang
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 24 oktober 2015

Bø OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Dag Steinar RagvinH21-1.57.44+13.06
3Per Chr. HagenHalvmila59.07+11.37
5Øyvind StørenH45-2.00.16+31.31

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sindre R HoltH 15-161.23.57
1Hanna JohanssonD 13-141.00.42
8Viktoria Maria GundersenHalvmila1.08.04+20.34
12Jan Ivar GundersenHalvmila1.10.31+23.01
14Kari Reppesgård HoltHalvmila1.15.03+27.33
23Kristin JohanssonHalvmila2.01.28+1.13.58

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Alexander Repstad StoremyrH 15-161.38.08+14.11

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sjur HoviH21-1.44.38

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ragnar HillestadH70-1.01.55

Larvik OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Elin BjervaD21-1.34.57
2Tobias KristensenH17-181.22.03+4.22
3Jørgen FrøydH21-2.00.53+16.15
3Tom KristensenH45-1.34.16+5.31
9Randi Kristin NærumHalvmila1.08.43+21.13
Einar DrengHalvmilaaktiv

Melum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kjell Audun SundsdalH60-1.48.12+1.52

Notodden OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Petter LøeH 50-1.46.06+5.21
4Jakob Schia LøeH 13-1459.56+6.57
4Sveinung RekaaHalvmila1.00.55+13.25
5Åsmund SlokvikH 13-1459.59+7.00

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Fredrik RaastadHalvmila47.30

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ole Petter RuudHalvmiladiskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Roy GjerdingHalvmila1.22.57+35.27

OK Skeidi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Øyvind FlaattenH45-1.28.45
1Arve GlittumH55-1.32.52
2Helge GisholtH45-1.28.49+0.04
4Ole FlaattenH17-181.31.16+13.35

OL Tønsberg og omegn

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Frode RobertsenH 50-1.40.45
1Mathias GløersenH17-181.17.41
1 WilmaN-åpen14.19
2Morten Krona HaflanH 13-1453.04+0.05
3Anders Krona HaflanH17-181.22.05+4.24
3Jakob HjelsethH 13-1454.19+1.20
17Sondre EvensenHalvmila1.25.45+38.15
18Trond EvensenHalvmila1.26.07+38.37
22Linnea EvensenHalvmila1.37.37+50.07

Porsgrunn OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanne VassendD 15-161.38.13
1Dagfinn TorpeH60-1.46.20
1Hilde VassendD45-1.46.47
1Emilie WestinD17-182.09.47
1Eli Marie WiigD55-1.05.45
1Eli Jorid KlovningD70-2.02.05
1Atle RemmeH65-1.01.44
1Inger Marie JohanssonD60-2.02.03
2Håkon KornmoH 15-161.30.52+6.55
2Hilde Kristine RosenvoldD45-2.06.04+19.17
2Kjell WestinH55-1.40.29+7.37
2Lars Magne KlovningH70-1.36.26+34.31
2Kay JørgensenH65-1.02.28+0.44
3Rasmus MathisenH 15-161.34.14+10.17
4Jon SkriubakkenH45-1.40.24+11.39
4Camilla L. RosenvoldD 15-162.01.32+23.19
4Sara MathisenD21-1.50.57+16.00
4Jiri UrvalekH65-1.05.02+3.18
5Jakob KløverødH65-1.07.53+6.09
6Halvard KornmoH 13-141.08.09+15.10
6Ole JohanssonHalvmila1.01.47+14.17
7Håvard SkriubakkenH 13-141.37.05+44.06
7Arne Næss JohnsenHalvmila1.07.52+20.22
10Tobias MathisenHalvmila1.08.54+21.24
11Anders L. RosenvoldHalvmila1.09.30+22.00
Kjell MeenH70-aktiv

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Maria PrestbøenD 15-161.46.26+8.13
3Signe Bredholt JørgensenD 15-161.50.41+12.28

Skien OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Gyri MyhreD21-1.46.25+11.28
2Herman Aarstrand KirsteHalvmila50.35+3.05
3Espen RaastadH55-1.52.59+20.07
3Bjørn Richard KirsteH 50-1.50.47+10.02
3Grete HoviD21-1.48.23+13.26
3Eli SæterdalD45-2.42.56+56.09
4Harald HoviH21-2.12.53+28.15
4Tom SagaH55-2.02.18+29.26
5Eirik LarsenH21-2.39.23+54.45
5David SolliHalvmila1.01.28+13.58
15Georg S. AndresenHalvmila1.20.28+32.58
19Marlene StalheimHalvmila1.34.01+46.31
19Silje Borge HoviHalvmila1.34.01+46.31
21Lars TrisethHalvmila1.36.26+48.56

Stokke IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Even GravningenH 13-1452.59
3Runar KittilsenH65-1.03.04+1.20
5Ole Jakob OlsrødH17-181.46.41+29.00
13Elin GravningenHalvmila1.13.49+26.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor