Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skiensmila med innlagt KM ultralang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skiensmila med innlagt KM ultralang
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 24 oktober 2015

Halvmila

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik RaastadNydalens SK47.30
2Herman Aarstrand KirsteSkien OK50.35+3.05
3Per Chr. HagenBø OL59.07+11.37
4Sveinung RekaaNotodden OL1.00.55+13.25
5David SolliSkien OK1.01.28+13.58
6Ole JohanssonPorsgrunn OL1.01.47+14.17
7Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.07.52+20.22
8Viktoria Maria GundersenHedrum OL1.08.04+20.34
9Randi Kristin NærumLarvik OK1.08.43+21.13
10Tobias MathisenPorsgrunn OL1.08.54+21.24
11Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.09.30+22.00
12Jan Ivar GundersenHedrum OL1.10.31+23.01
13Elin GravningenStokke IL1.13.49+26.19
14Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.15.03+27.33
15Georg S. AndresenSkien OK1.20.28+32.58
16Roy GjerdingOK Moss1.22.57+35.27
17Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1.25.45+38.15
18Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.26.07+38.37
19Marlene StalheimSkien OK1.34.01+46.31
19Silje Borge HoviSkien OK1.34.01+46.31
21Lars TrisethSkien OK1.36.26+48.56
22Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.37.37+50.07
23Kristin JohanssonHedrum OL2.01.28+1.13.58
Einar DrengLarvik OKaktiv
Ole Petter RuudOK Hortendiskvalifisert

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna JohanssonHedrum OL1.00.42

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL1.38.13
2Maria PrestbøenSandefjord OK1.46.26+8.13
3Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1.50.41+12.28
4Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL2.01.32+23.19

H 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even GravningenStokke IL52.59
2Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn53.04+0.05
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn54.19+1.20
4Jakob Schia LøeNotodden OL59.56+6.57
5Åsmund SlokvikNotodden OL59.59+7.00
6Halvard KornmoPorsgrunn OL1.08.09+15.10
7Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.37.05+44.06

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre R HoltHedrum OL1.23.57
2Håkon KornmoPorsgrunn OL1.30.52+6.55
3Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.34.14+10.17
4Alexander Repstad StoremyrIL Hauken1.38.08+14.11

D21-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin BjervaLarvik OK1.34.57
2Gyri MyhreSkien OK1.46.25+11.28
3Grete HoviSkien OK1.48.23+13.26
4Sara MathisenPorsgrunn OL1.50.57+16.00

H 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.40.45
2Petter LøeNotodden OL1.46.06+5.21
3Bjørn Richard KirsteSkien OK1.50.47+10.02

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1 WilmaOL Tønsberg og omegn14.19

H45-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind FlaattenOK Skeidi1.28.45
2Helge GisholtOK Skeidi1.28.49+0.04
3Tom KristensenLarvik OK1.34.16+5.31
4Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.40.24+11.39
5Øyvind StørenBø OL2.00.16+31.31

H55-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi1.32.52
2Kjell WestinPorsgrunn OL1.40.29+7.37
3Espen RaastadSkien OK1.52.59+20.07
4Tom SagaSkien OK2.02.18+29.26

H60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.46.20
2Kjell Audun SundsdalMelum IL1.48.12+1.52

H65-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle RemmePorsgrunn OL1.01.44
2Kay JørgensenPorsgrunn OL1.02.28+0.44
3Runar KittilsenStokke IL1.03.04+1.20
4Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.05.02+3.18
5Jakob KløverødPorsgrunn OL1.07.53+6.09

H70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL1.01.55
2Lars Magne KlovningPorsgrunn OL1.36.26+34.31
Kjell MeenPorsgrunn OLaktiv

D45-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL1.46.47
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL2.06.04+19.17
3Eli SæterdalSkien OK2.42.56+56.09

D55-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.05.45

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL2.02.03

D70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL2.02.05

H17-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.17.41
2Tobias KristensenLarvik OK1.22.03+4.22
3Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.22.05+4.24
4Ole FlaattenOK Skeidi1.31.16+13.35
5Ole Jakob OlsrødStokke IL1.46.41+29.00

H21-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sjur HoviKristiansand OK1.44.38
2Dag Steinar RagvinBø OL1.57.44+13.06
3Jørgen FrøydLarvik OK2.00.53+16.15
4Harald HoviSkien OK2.12.53+28.15
5Eirik LarsenSkien OK2.39.23+54.45

D17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie WestinPorsgrunn OL2.09.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor