Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarkarusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarkarusell 3
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 13 oktober 2015

D11-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL16.49
2Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL18.56+2.07
3Malene NysæterSkien OK19.02+2.13
4Hanna NysæterSkien OK19.05+2.16
5Bethina Staulen FredinSkien OK19.18+2.29

D17-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL16.43
2Tonje VassendFossum17.48+1.05
3Grete HoviSkien OK18.26+1.43
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL20.15+3.32
5Trude NysæterSkien OK20.19+3.36
6Eli SæterdalSkien OK21.58+5.15
7Rita RaastadSkien OK22.13+5.30
8Turid VongravenSkien OK25.11+8.28
9Anniken AusenPorsgrunn OL25.27+8.44
10Jorunn IsaksenPorsgrunn OL25.44+9.01
11Gry StaulenSkien OK26.23+9.40
12Gry AakreSkien OK27.15+10.32
13Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL30.21+13.38
14Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL36.09+19.26
Sara MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H11-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus MathisenPorsgrunn OL17.58
2Tobias MathisenPorsgrunn OL21.15+3.17
3Martin AusenPorsgrunn OL23.54+5.56
4Kristian Ekeberg FliidSkien OK24.33+6.35
5Georg S. AndresenSkien OK26.16+8.18
6Truls BergskåsSkien OK26.17+8.19
7Stian FliidSkien OK26.51+8.53
8Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL27.02+9.04
9Endre Aakre LeistadSkien OK27.11+9.13
10Magnus BrodinPorsgrunn OL31.13+13.15
Augustin RondotPorsgrunn OLaktiv

H17-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gisle NysæterSkien OK13.56
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL14.29+0.33
3Vegard LandsverkSkien OK15.28+1.32
4Bjørn Richard KirsteSkien OK15.42+1.46
5Dag AusenPorsgrunn OL16.05+2.09
6Herman Aarstrand KirsteSkien OK16.30+2.34
7Harald HoviSkien OK16.41+2.45
8Espen RaastadSkien OK17.20+3.24
9Atle RemmePorsgrunn OL20.33+6.37
10Jiri UrvalekPorsgrunn OL21.06+7.10
11Ole JohanssonPorsgrunn OL21.14+7.18
12Eilef LandsverkSkien OK23.09+9.13
13Brede Ekeberg FliidSkien OK24.41+10.45
14Lars Magne KlovningPorsgrunn OL25.24+11.28

D-16N

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie Holtskog-FeremansSkien OK17.34
2Vilde Aakre LeistadSkien OK17.39+0.05
3Hennie Berge KittilsenSkien OK19.06+1.32
4Emma DahlSkien OK22.59+5.25
5Nora Løberg PettersenSkien OK23.37+6.03
6Julie OlsenSkien OK23.47+6.13
7Rut Karoline SkrytenSkien OK36.13+18.39
Charlotte SannerSkien OKaktiv

D17N-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger-Lene FlatinSkien OK16.03
Hilde Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert

H-16N

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute NysæterSkien OK11.32
2Sindre Flatin ErichsenSkien OK15.58+4.26
3Ulrik Berge KittilsenSkien OK19.09+7.37
4Noah Broby HeimdalSkien OK22.58+11.26
5Oscar DahlSkien OK22.59+11.27
6Hugo MetagerPorsgrunn OL23.34+12.02
7Sverre SkrytenSkien OK31.13+19.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor