Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarløpet (KM mellom for Telemark og Vestfold)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarløpet (KM mellom for Telemark og Vestfold)
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 16 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-18 | D 17-N | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17-18 | H 17-N | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | C-åpen | B-åpen | D 45- | D 55- | D 65- | D 75- | H 45- | H 55- | H 65- | H 75- | H 85- | D 13-16C | H 13-16C

N-åpen

1 550 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martin DybvikStokke IL16.0510.22
Sindre Flatin ErichsenSkien OK19.3612.38
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn23.1715.01
Ane Røed GjertsenStokke IL26.3417.08
Adrian HagenPorsgrunn OL20.1213.01
Sondre KornmoPorsgrunn OL15.4410.09
Johanna KristensenStokke IL23.4115.16
Mathilde KristensenStokke IL26.3417.08
Vilde Aakre LeistadSkien OK21.2013.45
Emma Dehli MathiassenStokke IL23.1815.01
Nora Løberg PettersenSkien OK23.4315.18
Magnus SigurdssonStokke IL15.019.41
Ole Magnus R. StoremyrIL Hauken24.5116.01
Andrea StrømStokke IL23.3015.09

D 11-12

1 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.067.49
2Kristin Melby JacobsenLardal OL11.33+0.278.08
3Eline SchjervenLardal OL16.21+5.1511.30

D 13-14

2 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna JohanssonHedrum OL20.3710.15
2Elise AusenPorsgrunn OL22.10+1.3311.01
3Malene NysæterSkien OK25.03+4.2612.27
4Bethina Staulen FredinSkien OK25.12+4.3512.32
5Ida Sofie HjortlandLarvik OK25.39+5.0212.45
6Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL31.27+10.5015.38
7Ylva AasestadHedrum OL36.25+15.4818.07

D 13-16N

1 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie MyhreSkien OK12.187.56

D 15-16

2 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL26.179.07
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK29.55+3.3810.23
3Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL31.47+5.3011.02
4Anna MeenPorsgrunn OL36.23+10.0612.37
5Andrine Harriet FremstadLarvik OK37.28+11.1113.00
6Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL40.07+13.5013.55
7Ella Arentz HagenSandefjord OK41.50+15.3314.31

D 17-18

3 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn35.4211.17
2Martine TopstadOL Tønsberg og omegn37.14+1.3211.46
3Emilie WestinPorsgrunn OL37.47+2.0511.57
4Linn Hege RosoLardal OL43.07+7.2513.38

D 19-20

3 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie HjortlandLarvik OK28.138.55
2Kristine AusenPorsgrunn OL34.09+5.5610.48
3Lene Therese MyrlandNotodden OL40.10+11.5712.42

D 21-

3 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK26.038.14
2Ingrid UndstadLarvik OK26.06+0.038.15
3Kari ChristiansenSandefjord OK28.54+2.519.08
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn31.24+5.219.56
5Kaja Torpe LienPorsgrunn OL31.55+5.5210.06
6Gunn Mariken BjervaDrangedal OL35.18+9.1511.10
7Ingvild EckdahlOK Horten35.53+9.5011.21
8Gyri MyhreSkien OK35.57+9.5411.22
9Grethe B ClausenLarvik OK37.11+11.0811.46

D 40-

3 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Reppesgård HoltHedrum OL40.0412.40
2Åse NysæterSkien OK41.25+1.2113.06
3Anette FiringAndebu IL42.08+2.0413.20
4Lenka WestinPorsgrunn OL42.14+2.1013.21
5Sara MathisenPorsgrunn OL42.56+2.5213.35
6Anikken Gjein DybvikStokke IL1.04.12+24.0820.18

D 50-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid VongravenSkien OK38.3515.22

D 60-

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK21.2211.52
2Elisabeth RødAndebu IL44.24+23.0224.40

D 70-

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve DalvaBø OL30.5217.08
2May Helene HansenSandefjord OK38.30+7.3821.23
3Eli KlovningPorsgrunn OL47.57+17.0526.38
4Inger Lise SolbergBø OL48.31+17.3926.57
5Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.01.41+30.4934.16

H -10

1 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gaute NysæterSkien OK24.4717.27
Henrik R. StoremyrIL Hauken23.2316.28

H 11-12

1 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL11.518.20
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL13.09+1.189.15
3Magnus BrodinPorsgrunn OL15.48+3.5711.07
4Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn17.14+5.2312.08
5Theodor BjørkSandefjord OK17.19+5.2812.11
6Ådne Hålimoen HeistadPorsgrunn OL19.52+8.0113.59
7Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL26.00+14.0918.18
8Ola MeenPorsgrunn OL26.31+14.4018.40

H 11-12N

1 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer EckdahlOK Horten15.3110.00
2Bendik Schia LøeNotodden OL18.08+2.3711.41

H 13-14

2 010 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvard KornmoPorsgrunn OL19.239.38
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn20.44+1.2110.18
3Snorre SlokvikNotodden OL22.37+3.1411.15
4Per Anders EckdahlOK Horten25.00+5.3712.26
5Iver RingheimLarvik OK25.56+6.3312.54
6Åsmund SlokvikNotodden OL26.30+7.0713.11
7Jakob Schia LøeNotodden OL26.32+7.0913.12
8Cornelius BjørkSandefjord OK29.09+9.4614.30
9Karl Mathias WoldOK Horten31.47+12.2415.48

H 13-16N

1 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel Weregeland AasSkien OK15.249.56

H 15-16

3 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL24.187.41
2Skjalg NysæterSkien OK27.17+2.598.38
3Rasmus MathisenPorsgrunn OL27.46+3.288.47
4Alexander Repstad StoremyrIL Hauken28.27+4.099.00
5Audun Melby JacobsenLardal OL29.55+5.379.28
6Håkon KornmoPorsgrunn OL30.02+5.449.30
7Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn33.54+9.3610.43
8Henrik BertelsenPorsgrunn OL35.59+11.4111.23
9Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL44.23+20.0514.02

H 17-18

4 290 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman Aarstrand KirsteSkien OK33.287.48
2Ole FlaattenOK Skeidi34.13+0.457.58
3Tobias KristensenLarvik OK34.52+1.248.07
4Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn35.24+1.568.15
5Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn35.59+2.318.23
6Jens Didrik BergLarvik OK38.34+5.068.59
7Simon NysæterSkien OK38.55+5.279.04
8Vegard LandsverkSkien OK39.51+6.239.17
9Jarle LysnesHedrum OL47.05+13.3710.58
10Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK1.01.27+27.5914.19

H 17-N

1 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL14.029.03

H 19-20

4 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are Smeland NygårdseterVegårshei IL29.016.45
2Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn32.04+3.037.28
3Arvid NelsonLardal OL50.10+21.0911.41

H 21-

4 290 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thore KornmoPorsgrunn OL27.436.27
2Dag Steinar RagvinBø OL29.36+1.536.53
3Runar Torpe LienPorsgrunn OL31.06+3.237.14
4Jørgen FrøydLarvik OK32.18+4.357.31
5Kjetil DahlSkien OK33.46+6.037.52
5Sten Åge NygårdseterVegårshei IL33.46+6.037.52
7Steinar LandeBø OL34.29+6.468.02
8Trond GjelstadSandefjord OK34.34+6.518.03
9Lars Steinar HefreBø OL37.17+9.348.41
10Lars Erik GjeinSandefjord OK37.25+9.428.43
11Knut Ivar JohansenSandefjord OK39.09+11.269.07
12Dag-Øyvind Olsen DjuvikBø OL40.58+13.159.32
13Siggen YtrehusBø OL41.25+13.429.39
14Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL51.34+23.5112.01
15Robert FredriksenNotodden OL53.25+25.4212.27

H 40-

4 290 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL34.147.58
2Kjell WestinPorsgrunn OL39.29+5.159.12
3Trond EvensenOL Tønsberg og omegn46.13+11.5910.46
4Ronny NelsonLardal OL1.08.00+33.4615.51
5Kenneth DybvikStokke IL1.36.56+1.02.4222.35

H 50-

2 880 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn27.099.25
2Petter LøeNotodden OL27.38+0.299.35
3Roger LysnesHedrum OL32.32+5.2311.17
4Arne KristensenStokke IL33.08+5.5911.30
5Bjørn Richard KirsteSkien OK33.10+6.0111.30
6Roy GjerdingOK Moss42.57+15.4814.54
7Inge RingheimLarvik OK43.22+16.1315.03
8Oskar KaaløySandefjord OK1.08.43+41.3423.51

H 60-

2 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb29.2510.12
2Per Chr. HagenBø OL30.08+0.4310.27
3Sveinung RekaaNotodden OL30.19+0.5410.31
4Hugo ChristensenNotodden OL31.29+2.0410.55
5Ole JohanssonPorsgrunn OL34.10+4.4511.51
6Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL34.39+5.1412.01
7Terje LudvigsenLarvik OK39.49+10.2413.49
0Dagfinn TorpePorsgrunn OLdiskvalifisert
0Dag KristensenOK Skeididiskvalifisert

H 70-

2 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL29.3211.45
2Lars Martin GjeinStokke IL31.24+1.5212.30
3Hans StordalOL Tønsberg og omegn32.22+2.5012.53
4Bjørn Willy HansenSandefjord OK33.02+3.3013.09
5Olav SolbergBø OL35.20+5.4814.04
6Ronald BjervaDrangedal OL35.40+6.0814.12
7Odd AureDrangedal OL38.49+9.1715.27
8Carl Ove BergOK Skeidi39.33+10.0115.45
9Lars Magne KlovningPorsgrunn OL39.38+10.0615.47

C-åpen

1 420 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mai Britt BjørkSandefjord OK13.049.12
2Gry StaulenSkien OK16.20+3.1611.30
3Arnfinn SørumSkien OK19.06+6.0213.27
4Ingunn GåsoddenSkien OK19.59+6.5514.04
5Lars Georg GjertsenStokke IL21.11+8.0714.55
6Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL24.32+11.2817.16
7Heidi EriksenLarvik OK47.32+34.2833.28

B-åpen

2 010 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Petter Wergeland AasSkien OK20.049.59
2Trude NysæterSkien OK29.07+9.0314.29
3Lene MeenPorsgrunn OL30.51+10.4715.20
4Bjørn CarlsenNotodden OL31.29+11.2515.39
5Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL40.54+20.5020.20
6Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn49.42+29.3824.43
7David SolliSkien OK1.28.05+1.08.0143.49
0Kristin JohanssonHedrum OLdiskvalifisert

D 45-

2 880 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL30.1210.29
2Anne Berit BredholtSandefjord OK32.47+2.3511.22
3Hilde VassendPorsgrunn OL33.25+3.1311.36
4Kristin HjortlandLarvik OK39.46+9.3413.48
5Kristin KornmoPorsgrunn OL49.51+19.3917.18
6Turid BertelsenPorsgrunn OL50.20+20.0817.28
7Tone Sølie LysnesHedrum OL51.14+21.0217.47
8Lill-Ann TorpSandefjord OK52.11+21.5918.07

D 55-

2 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HoviSkien OK22.369.00
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL26.15+3.3910.27
3Karin EriksenOL Tønsberg og omegn33.44+11.0813.26
4Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn37.52+15.1615.05

D 65-

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid LundeDrangedal OL30.2016.51
2Margit Ryen SteenBø OL32.17+1.5717.56

D 75-

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi59.3033.03
0Olaug F. JohansenSauda Orienteringsklubbbrutt

H 45-

3 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn MyrlandNotodden OL25.388.06
2Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn27.11+1.338.36
3Øyvind FlaattenOK Skeidi27.26+1.488.40
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK27.26+1.488.40
5Arne Håkon JørgensenSandefjord OK27.46+2.088.47
6Anders Kristian HoltHedrum OL29.17+3.399.16
7Jon SkriubakkenPorsgrunn OL29.41+4.039.23
8Ingar AasestadHedrum OL35.02+9.2411.05
9Jostein MehammerPorsgrunn OL40.58+15.2012.57
10Ole Edvard HjortlandLarvik OK41.29+15.5113.07
11Tom KristensenLarvik OK45.34+19.5614.25
12Terje BakkePorsgrunn OL57.51+32.1318.18

H 55-

2 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi23.038.00
2Rune LaurantsenSkien OK26.41+3.389.15
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF28.36+5.339.55
4Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn30.32+7.2910.36
5Åge-Geir SkatterNotodden OL33.27+10.2411.36
6Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn38.33+15.3013.23
7Tron SolbergOK Skeidi40.31+17.2814.04

H 65-

2 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kay JørgensenPorsgrunn OL26.4010.37
2Elling AakreAndebu IL28.40+2.0011.25
3Paul SkjakerHadeland OL30.34+3.5412.10
4Runar KittilsenStokke IL30.58+4.1812.20
5Atle RemmePorsgrunn OL31.08+4.2812.24
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK32.48+6.0813.04
7Jakob KløverødPorsgrunn OL33.40+7.0013.24
8Bjørn SteenBø OL34.31+7.5113.45
9Hogne KjæråsAndebu IL37.40+11.0015.00
10Jiri UrvalekPorsgrunn OL54.05+27.2521.32
0Torgeir SundbyOK Skeididiskvalifisert

D 13-16C

1 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK14.3010.12
2Julie EikelandOL Tønsberg og omegn15.05+0.3510.37
3Åsta Firing SimonsenAndebu IL15.07+0.3710.38

H 13-16C

1 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius Sæther MydlandHedrum OL16.1211.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor