Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex Coca Cola Cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex Coca Cola Cup 3
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 22 november 2014

Lang

3 830 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Løype LeggerKristiansand OK25.406.42
2Hans Gunnar OmdalKristiansand OK27.12+1.327.06
3Karolis LazdauskasKristiansand OK27.22+1.427.08
4Sebastian DalandKristiansand OK29.23+3.437.40
5Matias Hodne HanischKristiansand OK29.49+4.097.47
6Eirik Martens SvensenKristiansand OK29.50+4.107.47
7Dag BlandkjennKristiansand OK30.46+5.068.01
8Stig DalsørenKristiansand OK32.22+6.428.27
9Ståle GjelstenNTNUI33.20+7.408.42
10Magnus JohanssonKristiansand OK33.38+7.588.46
11Ole KostølKristiansand OK34.01+8.218.52
12Dovydas FreimontasNOTEAM35.36+9.569.17
13Øystein HålandKristiansand OK36.07+10.279.25
14Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK36.58+11.189.39
15John RundeKristiansand OK37.46+12.069.51
16Jack BjørnsenKristiansand OK38.47+13.0710.07
17Rune StrandbergIL Vindbjart38.48+13.0810.07
18David RundeKristiansand OK39.33+13.5310.19
19Vegard MyhreKristiansand OK39.39+13.5910.21
20Fred-Arne SivertsenKristiansand OK40.53+15.1310.40
21Pasi LehtonenTurun Suunnistajat42.17+16.3711.02
22Jon Terje EkelandOddersjaa SSK46.36+20.5612.10
23Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK50.01+24.2113.03
24Kjell Arne HålandOK Sør51.10+25.3013.21
25Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering53.15+27.3513.54
26Einar EkelandOddersjaa SSK54.12+28.3214.09
27Kristian PyttenKristiansand OK59.08+33.2815.26
Tim Langø BergKristiansand OKdiskvalifisert
Frode SørensenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Glenn TøråKristiansand OKdiskvalifisert

Kort

2 930 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKonnerud IL26.599.12
2Jan BlandkjennKristiansand OK29.44+2.4510.08
3Solveig BlandkjennNTNUI36.36+9.3712.29
4Rune SkogerbøKristiansand OK37.09+10.1012.40
5Leena KuusipohjaKristiansand OK37.45+10.4612.53
6Roar MyhreSøgne og Songdalen OK39.22+12.2313.26
7Ove KjetsåOtra IL45.39+18.4015.34
8Andrea Vild JødalKristiansand OK49.15+22.1616.48
9Christine Elisabeth JacobsenNOTEAM59.39+32.4020.21
Sigrid EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Siri ØkstadOddersjaa SSKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor