Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for JWOC Open Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: JWOC Open Sprint
Arrangørorganisasjoner: Idrettslaget Dyre Vaa / Porsgrunn OL
Dato: søndag 5 juli 2015

Klasser: Visa alla | D -16 | H -16 | D 17- | H 17-

D -16

61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine LomeHamar OK14.55
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF15.27+0.32
3Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF16.20+1.25
4Mariya DermendjievaVALDI Sofia16.24+1.29
5Helene EgerKongsberg OL16.32+1.37
6Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK16.33+1.38
7Borislava MitkovaVALDI Sofia16.44+1.49
8Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK16.46+1.51
9Hanne VassendPorsgrunn OL16.59+2.04
10Ingrid G. KvålsgardFossum IF16.59+2.04
11Hedda Raadal BjørloHalden SK17.15+2.20
12Vilde Årøen LykkeEmblem IL17.50+2.55
13Mirjam BucherOLV Hindelbank18.10+3.15
14Julie Roll TørnquistFana IL18.10+3.15
15Emma WilsonCLYDE18.13+3.18
16Andrine Harriet FremstadLarvik OK18.13+3.18
17Marie LilandNydalens SK18.23+3.28
18Åsne HoloFossum IF18.26+3.31
19Thea DyrkornEiker OL18.30+3.35
20Hanne DaltveitFana IL18.56+4.01
21Paolina GenovaVALDI Sofia19.10+4.15
22Riina JordiOLV Hindelbank19.15+4.20
23Pernille KatlaFossum IF19.26+4.31
24Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering19.28+4.33
25Rachel MaySage Orienteering and Rogainin19.29+4.34
26Elin MartanovaSlavia Liberec19.34+4.39
27Silje KregnesKristiansand OK19.35+4.40
28Ingvild HøydalNydalens SK19.36+4.41
29Ingrid HasaasFossum IF19.40+4.45
30Sigrid EkelandOddersjaa SSK19.51+4.56
31Hanna JohanssonHedrum OL19.55+5.00
32Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK19.57+5.02
33Malin HaugeHisøy OK20.01+5.06
34Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering20.01+5.06
35Alice WilsonCLYDE20.12+5.17
36Saara PernuEspoon Suunta20.42+5.47
37Tuva Aas StræteRingerike OL20.43+5.48
38Eli KolstadMo OK20.58+6.03
39Tora Aasheim NymarkAskøy OL21.06+6.11
40Ada WulfsbergNydalens SK21.06+6.11
41Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)21.10+6.15
42Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL21.29+6.34
43Marieluise Schmitt GranHalden SK21.39+6.44
44Desislava YordanovaVALDI Sofia21.47+6.52
45Kristiane RogstadKongsberg OL22.01+7.06
46Kathinka RogstadKongsberg OL22.09+7.14
47Villa MustajokiTampereen Pyrintö22.10+7.15
48Amanda GranqvistOK Ravinen22.36+7.41
49Marie AadlandSamnanger IL22.41+7.46
50Anna-Maria EvgenievaVALDI Sofia23.02+8.07
51Serine Kierulf DirdalLarvik OK24.10+9.15
52Kari LøeOK Linné25.36+10.41
53Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK27.08+12.13
54Kari KyrkjebøTIF Viking28.23+13.28
55Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK36.28+21.33
56Kathinka Zahl HagenFossum IF37.46+22.51
0Ane DyrkornEiker OLdiskvalifisert
0Taru HeinaroEspoon Suuntadiskvalifisert
0Ragnhild Mathea HelmersenFet OLdiskvalifisert
0Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
0Lea MartanovaSlavia Liberecdiskvalifisert

H -16

53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias JonssonNydalens SK16.41
2Sebastian DalandKristiansand OK17.07+0.26
3Boyan IvandjikovVALDI Sofia17.13+0.32
4Niels Christian HellerudHalden SK17.14+0.33
5Joar OldernesLillomarka OL17.16+0.35
6Lauri HeinaroEspoon Suunta17.33+0.52
7Axel GranqvistOK Ravinen18.05+1.24
8Håkon LundKongsberg OL18.05+1.24
9Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18.07+1.26
10Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18.22+1.41
11Mathias HermstadFreidig18.27+1.46
12David RundeKristiansand OK18.50+2.09
13Marius AurebekkKristiansand OK19.13+2.32
14Knut KyrkjebøTIF Viking19.36+2.55
15Øyvind HjermstadFossum IF19.39+2.58
16Fabian Aebersoldol.biel.seeland19.41+3.00
17Peter GisholtFossum IF19.45+3.04
18Håkon SturødNydalens SK20.02+3.21
19Skjalg NysæterSkien OK20.04+3.23
20Aslak HeimdalKonnerud IL20.14+3.33
21Linus OlhansÅs-NMBU Orientering20.15+3.34
22Erik Hæstad BjørnstadFossum IF20.15+3.34
23Isak JonssonNydalens SK20.23+3.42
24Even GravningenStokke IL20.52+4.11
25Nils TveiteÅs-NMBU Orientering21.05+4.24
26Martin Andresen SkotteFossum IF21.09+4.28
27Leif BlakeYukon O Association21.16+4.35
28Alexander Repstad StoremyrIL Hauken21.29+4.48
29Mikael RautioEspoon Suunta21.48+5.07
30Johan EgerKongsberg OL21.52+5.11
31Jørgen WulfsbergNydalens SK22.22+5.41
32Einar EkelandOddersjaa SSK23.10+6.29
33Eskil FrischknechtAlta OL23.33+6.52
34Sondre Zahl HagenFossum IF23.55+7.14
35Olav LundKongsberg OL24.15+7.34
36Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn24.34+7.53
37Antti SorsaEspoon Suunta24.39+7.58
38Heine LingaIL Gular26.01+9.20
39Birk F. SætnanFossum IF27.01+10.20
40Adam ConwayGuildford Orienteers27.06+10.25
41Nikolai NordhaugKonnerud IL28.26+11.45
42Atle NilsenVegårshei IL28.31+11.50
43Andreas NysæterBergens TF28.48+12.07
44Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb29.13+12.32
45Gustav Andresen SkotteFossum IF30.00+13.19
46Martin DimitrovVALDI Sofia30.54+14.13
47Toke TillingsøeCopenhagenO31.38+14.57
48Stein Aas StræteRingerike OL34.12+17.31
49Magne TillingsøeCopenhagenO39.33+22.52
0Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Håvard HjermstadFossum IFdiskvalifisert
0Einar MelsomFossum IFdiskvalifisert
0David SvobodaFoothill Wanderer Orienteeringdiskvalifisert

D 17-

116 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simone NiggliOK Tisaren13.21
2Laura RobertsonHutt valley13.25+0.04
3Kamilla OlaussenFredrikstad SK14.43+1.22
4Sabine HauswirthHalden SK14.53+1.32
5Lene Godager KaasBækkelagets SK14.59+1.38
6Evine Westli AndersenLøten o-lag15.09+1.48
7Emilie Westli AndersenLøten o-lag15.10+1.49
8Iliana IlievaHalden SK15.22+2.01
9Guro VassendFossum IF16.05+2.44
10Andrea RoggoHalden SK16.20+2.59
11Marte Hoff HagenByåsen IL16.23+3.02
12Ella MahlamäkiEspoon Suunta16.27+3.06
13Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)16.41+3.20
14Pavla HorováOK Lokomotiva Pardubice16.54+3.33
15Emilia StåhlbergEspoon Suunta16.58+3.37
16Hedda VonenLillomarka OL17.00+3.39
17Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)17.24+4.03
18Valérie SuterCA Rosé17.31+4.10
19Martine TopstadOL Tønsberg og omegn17.32+4.11
20Julie StørmerNTNUI17.34+4.13
21Sarina JenzerOLG Huttwil17.40+4.19
22Tonje Aasheim NymarkAskøy OL17.41+4.20
23Anni KivilaaksoEspoon Suunta17.41+4.20
24Ida ØbroCopenhagenO17.44+4.23
25Kristine FjeldboNTNUI17.44+4.23
26Gaby Aebersoldol.biel.seeland17.45+4.24
26Åshild KolstadMo OK17.45+4.24
28Noora Räisänen2NULL1517.47+4.26
29Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)17.58+4.37
30Cristina LuisNydalens SK18.03+4.42
31Silje HaugeHisøy OK18.05+4.44
32Stine Frogner TømmervoldHamar OK18.07+4.46
33Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)18.08+4.47
34Heidi PlitEspoon Suunta18.10+4.49
35Ida Johanne AadlandSamnanger IL18.20+4.59
36Marianne AndersenKonnerud IL18.22+5.01
37Elsi PöllänenEspoon Suunta18.23+5.02
38Eveliina Hasu2NULL1518.31+5.10
39Kari ChristiansenSandefjord OK18.34+5.13
40Katja GygaxOLV Baselland/Herzogenbuchsee18.39+5.18
41Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering18.43+5.22
42Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving18.47+5.26
43Maren Jansson HaverstadNTNUI18.49+5.28
44Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)18.51+5.30
45Amanda Uusitalo2NULL1518.52+5.31
46Tone StoklandSandefjord OK19.13+5.52
47Christiane TrösseVaregg Fleridrett19.18+5.57
48Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering19.25+6.04
49Ragnhild HjermstadFossum IF19.25+6.04
50Marlene BergerOrienteering Klosterneuburg19.27+6.06
51Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)19.27+6.06
52Ruut Kanko2NULL1519.29+6.08
53Mona Lindroth2NULL1519.30+6.09
54Alice BedwellSugar Loaf OK19.36+6.15
55Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)19.44+6.23
56Rosa LerfSWISS O TOURS19.47+6.26
57Anna Kristiansson2NULL1520.02+6.41
58Fride SørensenSturla, IF20.12+6.51
59Åse Kaarin LangbekkheiOs IL20.12+6.51
60Kjersti Holt HanssenMåren OK20.19+6.58
61Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)20.22+7.01
62Lene KinnebergRaumar Orientering20.23+7.02
63Lise ChristensenTIF Viking20.33+7.12
64Silje BøenKristiansand OK20.36+7.15
65Linda RykkjeStord Orientering20.42+7.21
66Vilma BalciunaiteOK Telsiai21.10+7.49
67Riikka OtsamoHelsingin Suunistajat21.19+7.58
68Elin GravningenStokke IL21.21+8.00
69Ana Belen PerezImperdible21.41+8.20
70Randi NicolaisenAsker Skiklubb21.41+8.20
71Kristin EgerKongsberg OL21.50+8.29
72Marketa GrahamOttawa21.51+8.30
73Agnes Elving2NULL1522.03+8.42
74Kristiane OttesenVaregg Fleridrett22.04+8.43
75Anna SolbergOL Trollelg22.05+8.44
76Ingunn SandbakkNTNUI22.12+8.51
77Lisbeth AadlandSamnanger IL22.12+8.51
78Zoë DowlingWROC22.22+9.01
79Anne NilsenÅs-NMBU Orientering22.39+9.18
80Susanne ThomsenTisvilde22.44+9.23
81Siri Thortveit MyhreKristiansand OK23.00+9.39
82Kjersti StræteRingerike OL23.15+9.54
83Asta Järvinen2NULL1523.18+9.57
84Anne Sofie SandvikBjoa23.19+9.58
85Trine OldernesLillomarka OL23.28+10.07
86Ida Vår DirdalLarvik OK23.37+10.16
87Berit DanielsenIL Tyrving23.55+10.34
88Stine ArntzenSandefjord OK24.13+10.52
89Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL24.21+11.00
90Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK24.29+11.08
91Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL24.36+11.15
92Anna MustajokiTampereen Pyrintö24.45+11.24
93Maiken SandbergNydalens SK25.12+11.51
94Rachel WilsonCLYDE25.19+11.58
95Linn Carina DalandKristiansand OK25.34+12.13
96Kari Timenes LaugenIL Imås25.57+12.36
97Tove AasheimAskøy OL26.05+12.44
98Anita SælevikHaugesund IL Orientering26.41+13.20
99Freja Vredin2NULL1527.04+13.43
100Lisa AnnersandOK Tyr27.05+13.44
101Eli VerstoGneist, IL27.20+13.59
102Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering28.32+15.11
103Marianne IllumSøllerød OK28.55+15.34
104Veronique CailletASQuétigny30.01+16.40
105Paula BerstadHeming Orientering30.43+17.22
106Nathalie RauturierGuyancourt Orientation 7833.10+19.49
107Elizabeth DeaneCork O34.02+20.41
108Barbara DawsonGaringal Orienteers34.30+21.09
109Catherine KingAJAX35.56+22.35
110Mervi HeinaroEspoon Suunta36.36+23.15
111Elena VaduhinaRussia41.07+27.46
112Berit Louise EskerudLillehammer OK42.03+28.42
0Torun DyrkornEiker OLdiskvalifisert
0Ingvild MulenKristiansand OKdiskvalifisert
0Kristin SørensenSturla, IFdiskvalifisert
0Marta UlvensøenNTNUIdiskvalifisert

H 17-

175 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar StørmerFossum IF14.46
2Simen AamodtNTNUI14.54+0.08
3Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.04+0.18
4Tristan BloemenCO Liege15.11+0.25
5Yasar Ismet DemirözNEO DSK15.18+0.32
6Antonio Martínez PérezHalden SK15.22+0.36
7Erik Olsvik DengerudNydalens SK15.30+0.44
8Anton ForsbergLånghundra IF15.37+0.51
9Olai Stensland LillevoldFossum IF15.52+1.06
10Bojan BlumensteinNydalens SK15.53+1.07
11Vegard DanielsenKristiansand OK16.19+1.33
12Sondre Sande GullordNTNUI16.23+1.37
13Eirik Martens SvensenKristiansand OK16.29+1.43
14Jakob Andersson2NULL1516.29+1.43
15Sverre Bang StøengHamar OK16.31+1.45
16Jan SchmidOL Trollelg16.34+1.48
17Henrik UpsalKristiansand OK16.56+2.10
18Jon NilsenKristiansand OK16.56+2.10
19Eivind HøydalNydalens SK17.09+2.23
20Victor Flingmark2NULL1517.12+2.26
21Sondre Ruud BråtenNydalens SK17.21+2.35
22Lari PernuEspoon Suunta17.23+2.37
23Hirokazu Osakitortoise17.24+2.38
24Laurits MøllerSilkeborg OK17.32+2.46
25Tobias KristensenLarvik OK17.35+2.49
26Matias Hodne HanischKristiansand OK17.37+2.51
27Alvar PalmenEspoon Suunta17.37+2.51
28Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK17.38+2.52
29Erlend Nilsen SandnesEmblem IL17.43+2.57
30Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering17.45+2.59
31Henrik Andersson2NULL1517.54+3.08
32Jakob Kalvig SkoganNTNUI17.56+3.10
33Eirik Kamstrup HovindNTNUI18.01+3.15
34Taavi MustajokiTampereen Pyrintö18.01+3.15
35Sigurd MelsomFossum IF18.01+3.15
36Peter NordbrødenHalden SK18.06+3.20
37Ivar Jevne ArnesenHamar OK18.13+3.27
38Aleksi SorsaEspoon Suunta18.15+3.29
39Mathias BirrerOLV Baselland/Herzogenbuchsee18.15+3.29
40Herkko PlitEspoon Suunta18.15+3.29
41Malthe GaarsdalHalden SK18.19+3.33
42Jørgen Kjos BarkenæsFet OL18.21+3.35
43Dag Steinar RagvinBø OL18.29+3.43
44Einar TommelstadNydalens SK18.32+3.46
45David Hector2NULL1518.32+3.46
46Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn18.44+3.58
47Cillin CorbettCork O18.54+4.08
48Dag BlandkjennKristiansand OK19.00+4.14
49Simen A BjøringsøyNydalens SK19.09+4.23
50Seppo Järvinen2NULL1519.13+4.27
51Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL19.16+4.30
52Sander Hildebrand RogndokkenFet OL19.22+4.36
53Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering19.27+4.41
54Morten Schou2NULL1519.30+4.44
55Hallvard Arntzen FossSandefjord OK19.34+4.48
56Juha RauhalaEspoon Suunta19.36+4.50
57Simen Eid NilsenNydalens SK19.38+4.52
58Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb19.39+4.53
59Siggen YtrehusBø OL19.40+4.54
60Per Arne AadlandSamnanger IL19.48+5.02
61Stian RykkjeStord Orientering19.49+5.03
62Olav Milian Schmitt GranHalden SK19.49+5.03
63Adam Fredén2NULL1519.52+5.06
64Kristian NyhusKristiansand OK19.52+5.06
65Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn19.53+5.07
66Sven Arne GylterudFossum IF19.53+5.07
67Robert FredriksenNotodden OL19.59+5.13
68Donatas KontautasOK Moss20.04+5.18
69Sveinung RykkjeStord Orientering20.04+5.18
70Christoffer Melin2NULL1520.08+5.22
71Eirik AalNTNUI20.08+5.22
72Thomas WilsonCLYDE20.10+5.24
73Maerkovich EvgenyTechnion-Carmel20.10+5.24
74Kyongsa RiNydalens SK20.12+5.26
75Miika VehmasEspoon Suunta20.14+5.28
76Tommy SchmidOL Trollelg20.18+5.32
77Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK20.23+5.37
78Eskil Sande GullordRaumar Orientering20.39+5.53
79Jon Terje EkelandOddersjaa SSK20.44+5.58
80Einar Moe TandbergModum OL20.46+6.00
81Lasse Falck WeberCopenhagenO20.57+6.11
82John RundeKristiansand OK20.58+6.12
83Henrik PalmenEspoon Suunta21.04+6.18
84Tore NymarkAskøy OL21.10+6.24
85Helge TillingsøeCopenhagenO21.10+6.24
86Terje Wiig MathisenNydalens SK21.12+6.26
87Colin SmithSYO21.12+6.26
88Ramon Garcia-CatalanImperdible21.15+6.29
89Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb21.16+6.30
90Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL21.17+6.31
91Endre AaenStjørdals-Blink21.22+6.36
92Christophe RauturierGuyancourt Orientation 7821.23+6.37
93Kestutis JokubauskisOK Telsiai21.37+6.51
94Halvar SteinsholtÅs-NMBU Orientering21.38+6.52
95Harry BreilandÅlgård Orientering21.38+6.52
96Haakon ArnesenByåsen IL21.39+6.53
97Tomas GrahamOttawa21.50+7.04
98Barry ElkingtonKenilworth Runners21.51+7.05
99Thorbjørn VærpKristiansand OK21.57+7.11
100Christian Aebersoldol.biel.seeland22.14+7.28
101Richard Zeiner-GundersenFossum IF22.18+7.32
102Per Øivind EgerKongsberg OL22.21+7.35
103Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)22.21+7.35
104Arne Kierulf DirdalLarvik OK22.24+7.38
105Petter LøeNotodden OL22.24+7.38
106Knut AasRingerike OL22.25+7.39
107Hallvard KorenOK Moss22.25+7.39
108Per Kristian EkebergIL Tyrving22.27+7.41
109Knut HagenByåsen IL22.28+7.42
110Håvard NilsenVegårshei IL22.32+7.46
111Tom KristensenLarvik OK22.33+7.47
112Jack BjørnsenKristiansand OK22.41+7.55
113Peter Martinus Freyborg UranGimle IF22.42+7.56
114Per Olav GulbrandsenLarvik OK22.56+8.10
115Alastair MackenzieCLOK23.00+8.14
116Stein H. HagenFossum IF23.01+8.15
117Christian BakkePorsgrunn OL23.02+8.16
118Arild AndresenFossum IF23.05+8.19
119Morten KarlsenMåren OK23.31+8.45
120Magnus NygaardNTNUI23.36+8.50
121Lasse ArnesenHeming Orientering23.43+8.57
122Henrik SolbergStjørdals-Blink23.46+9.00
123Daniel LeibundgutOLV Hindelbank24.00+9.14
124Antti PaasiTampereen Pyrintö24.17+9.31
125Aslak Omdal TveitoVinje, VTB24.35+9.49
126Marcus Ramström2NULL1524.37+9.51
127Svein LingaIL Gular24.39+9.53
128Odin LingaIL Gular24.43+9.57
129Rein RooniOK Orvand24.54+10.08
130Arne NåtedalOL Trollo24.56+10.10
131Graeme DawsonGaringal Orienteers24.57+10.11
132Trond HegnaAsker Skiklubb25.15+10.29
133Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb25.17+10.31
134Jaakko PaasiTampereen Pyrintö25.29+10.43
135Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering25.40+10.54
136Martyn RoomeEBORRR25.43+10.57
137Rune KittelsenKristiansand OK25.45+10.59
138Tore JuvikIL Gular26.05+11.19
139Anker MøllerSilkeborg OK26.11+11.25
140Jon-Kåre HansenTIF Viking26.13+11.27
141Sigbjørn ModalsliFossum IF26.47+12.01
142Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering27.10+12.24
143Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering27.48+13.02
144Ulrik IllumSøllerød OK27.54+13.08
145Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering27.57+13.11
146Matthias LerfSWISS O TOURS27.58+13.12
147Jyri MustajokiTampereen Pyrintö28.07+13.21
148Espen TynnølLillehammer OK28.09+13.23
149David Jaffemelbourne forest racers28.15+13.29
150Trond FossSandefjord OK28.41+13.55
151Herman BakkeLøten o-lag30.43+15.57
152Jan VærpSøgne og Songdalen OK31.25+16.39
153Bo KonringSøllerød OK33.22+18.36
154Dieter WolfDavos Clavadel33.59+19.13
155Ove Gunnar JacobsenStokke IL34.55+20.09
156Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering37.57+23.11
157Eigil SørliMalvik IL41.57+27.11
158Kjell H EriksenFossum IF42.22+27.36
159François CailletASQuétigny44.46+30.00
160Josef NollLillomarka OL45.21+30.35
161Jon Vegard LundeLillehammer OK46.51+32.05
162Lukas JenzerOLG Huttwil48.02+33.16
163Phil ConwayGuildford Orienteers55.25+40.39
0Håkon Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
0Jan BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert
0Stein BlomsethLillomarka OLdiskvalifisert
0Jonathan CrickmoreShUOCdiskvalifisert
0Jan Petter HansenIL Gulardiskvalifisert
0Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
0Tore KolstadMo OKdiskvalifisert
0Svein NygårdLillomarka OLdiskvalifisert
0Torkel ReinhartsenKristiansand OKdiskvalifisert
0Paul SirumFrol ILdiskvalifisert
0Tim Falck WeberCopenhagenOdiskvalifisert
0Stephen WilsonCLYDEdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor