Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 20 september 2015

D17-20

34 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 11.47.26
1. Emma Arnesen33.509+1.1733.509+1.17
2. Ragnhild Eide33.5011.07.401-8
3. Ingeborg Eide39.462+0.581.47.26100.00
2Fossum IF 11.48.20+0.54
1. Tonje Vassend33.256+0.5233.256+0.52
2. Ragnhild Hjermstad35.034+1.131.08.283-3+0.48-0.04
3. Sigrid Alexandersen39.523+1.041.48.202-1+0.54+0.06
3Nydalens SK 11.50.16+2.50
1. Ingvil Ahlsand33.408+1.0733.408+1.07
2. Ingeborg Ellegaard Melby36.057+2.151.09.455-3+2.05+0.58
3. Anine Ahlsand40.315+1.431.50.163-2+2.50+0.45
4Fredrikstad SK 11.51.53+4.27
1. Kristin Ottesen36.2321+3.5036.2321+3.50
2. Mia Mathisen Bekhus36.428+2.521.13.059-12+5.25+1.35
3. Marie Olaussen38.4811.51.534-5+4.27
5Freidig 11.56.29+9.03
1. Malin Sandstad35.3015+2.5735.3015+2.57
2. Frida Sæther34.102+0.201.09.404-11+2.00-0.57
3. Karen Oline Kolstad46.4913+8.011.56.295+1+9.03+7.03
6Ås-NMBU Orientering 11.56.49+9.23
1. Rannveig W.Nordhagen36.0017+3.2736.0017+3.27
2. Ingrid Disch Løset38.4914+4.591.14.4912-5+7.09+3.42
3. Kaja Winsnes Nordhagen42.006+3.121.56.496-6+9.23+2.14
7Halden SK 11.56.56+9.30
1. Idun Kristine Felde Olaussen36.0818+3.3536.0818+3.35
2. Nina Asheim Birkeland35.266+1.361.11.348-10+3.54+0.19
3. Gina Granstedt45.2211+6.341.56.567-1+9.30+5.36
8Sandnes IL (Rogaland) 11.57.05+9.39
1. Marie Line Furland36.2019+3.4736.2019+3.47
2. Hannah Malmei37.3610+3.461.13.5610-9+6.16+2.29
3. Vilde Malmei43.099+4.211.57.058-2+9.39+3.23
9Kongsberg OL 11.57.12+9.46
1. Anne Willkommen Eiken33.509+1.1733.509+1.17
2. Siri Moholth37.3911+3.491.11.297-2+3.49+2.32
3. Åsne Skram Trømborg45.4312+6.551.57.129+2+9.46+5.57
10Hamar OK 11.57.48+10.22
1. Anine Lome32.543+0.2132.543+0.21
2. Sigrid Bjørgen36.519+3.011.09.455+2+2.05+1.44
3. Dorte Narum48.0314+9.151.57.4810+5+10.22+8.17
11Sandefjord OK 11.57.58+10.32
1. Signe Bredholt Jørgensen34.0412+1.3134.0412+1.31
2. Ella Arentz Hagen41.0417+7.141.15.0815+3+7.28+5.57
3. Maria Prestbøen42.507+4.021.57.5811-4+10.32+3.04
12Asker Skiklubb 12.00.08+12.42
1. Ingrid Gulbrandsen33.085+0.3533.085+0.35
2. Synne Strand35.165+1.261.08.242-3+0.44+0.09
3. Tilla Farnes Hennum51.4418+12.562.00.0812+10+12.42+11.58
13Lillomarka OL 12.00.32+13.06
1. Ingvild C. Fleisje42.1028+9.3742.1028+9.37
2. Ingvild Wang37.5312+4.031.20.0322-6+12.23+2.46
3. Andrine Benjaminsen40.294+1.412.00.3213-9+13.06+0.43
14Vegårshei IL 12.07.03+19.37
1. Julie Nærestad33.337+1.0033.337+1.00
2. Karine Vestøl50.2428+16.341.23.5724+17+16.17+15.17
3. Synnøve Bråten43.068+4.182.07.0314-10+19.37+3.20
15Sandnes IL (Rogaland) 22.07.35+20.09
1. Sunniva Omdal38.2423+5.5138.2423+5.51
2. Marthe Svihus39.0715+5.171.17.3117-6+9.51+4.00
3. Helene Omdal50.0417+11.162.07.3515-2+20.09+10.18
16OL Trollelg 12.10.03+22.37
1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno33.5711+1.2433.5711+1.24
2. Line Sølberg43.4422+9.541.17.4118+7+10.01+8.37
3. Sigrid Merete Moen Pedersli52.2219+13.342.10.0316-2+22.37+12.36
17IL Tyrving 12.10.12+22.46
1. Synne Flatebakken48.1530+15.4248.1530+15.42
2. Astrid Fiskum38.2313+4.331.26.3826-4+18.58+3.16
3. Oda Sikkeland43.3410+4.462.10.1217-9+22.46+3.48
18Frol IL 12.10.18+22.52
1. Eirin Svanøe-Hafstad33.034+0.3033.034+0.30
2. Kajsa Stina Sandstad41.4718+7.571.14.5013+9+7.10+6.40
3. Maren Grande55.2823+16.402.10.1818+5+22.52+15.42
19Stjørdals-Blink Orientering 12.10.21+22.55
1. Maiken Økern Hågård36.2422+3.5136.2422+3.51
2. Sigrid Wanvik Haugen44.0823+10.181.20.3223+1+12.52+9.01
3. Ane Nielsen Solberg49.4916+11.012.10.2119-4+22.55+10.03
20Kongsberg OL 22.10.28+23.02
1. Aurora Moholth34.1613+1.4334.1613+1.43
2. Rikke Hjelseth Larsen40.2716+6.371.14.4311-2+7.03+5.20
3. Idunn Haavengen55.4524+16.572.10.2820+9+23.02+15.59
21Halden SK 22.10.31+23.05
1. Nora Torgersen35.3716+3.0435.3716+3.04
2. Karoline Aune42.1320+8.231.17.5019+3+10.10+7.06
3. Synne Malene Brække52.4120+13.532.10.3121+2+23.05+12.55
22Asker Skiklubb 22.12.11+24.45
1. Nora Synnøve Woxholth34.2914+1.5634.2914+1.56
2. Silje Arntzen42.3721+8.471.17.0616+2+9.26+7.30
3. Margrethe Wisløff55.0522+16.172.12.1122+6+24.45+15.19
23Emblem IL 12.16.04+28.38
1. Vilde Årøen Lykke36.2120+3.4836.2120+3.48
2. Martha Skogeng Reiten50.5431+17.041.27.1527+7+19.35+15.47
3. Ingrid Lundanes48.4915+10.012.16.0423-4+28.38+9.03
24Fet OL 12.16.50+29.24
1. Åshild Faller Råheim32.33132.331
2. Ingrid Aaslund47.0526+13.151.19.3821+20+11.58+11.58
3. Marthe Ramstad57.1225+18.242.16.5024+3+29.24+17.26
25Porsgrunn OL 12.19.38+32.12
1. Kristine Ausen39.0825+6.3539.0825+6.35
2. Camilla L. Rosenvold46.4025+12.501.25.48250+18.08+11.33
3. Emilie Westin53.5021+15.022.19.38250+32.12+14.04
26Raumar Orientering 12.20.03+32.37
1. Tiril Ruud Bråten43.2629+10.5343.2629+10.53
2. Karoline Sønsterudbråten34.433+0.531.18.0920-9+10.29-0.24
3. Synne Eide Rapp1.01.5427+23.062.20.0326+6+32.37+22.08
27Heming Orientering 12.26.38+39.12
1. Martine Engebretsen32.512+0.1832.512+0.18
2. Sofie Skyttersæter Iversen41.5919+8.091.14.5013+11+7.10+6.52
3. Hedvig Vollset1.11.4830+33.002.26.3827+14+39.12+32.02
28Konnerud IL 12.38.43+51.17
1. Solveig Hernandez Vråle39.1026+6.3739.1026+6.37
2. Amalie Fjæstad Amundsen51.0832+17.181.30.1830+4+22.38+16.01
3. Thea Sildnes Baklid1.08.2529+29.372.38.4328-2+51.17+28.39
29Nittedal OL 12.42.13+54.47
1. Emma Eithun Paulsen51.0031+18.2751.0031+18.27
2. Ingrid Bredalen50.5330+17.031.41.5332+1+34.13+15.46
3. Ingrid Nytun Nergård1.00.2026+21.322.42.1329-3+54.47+20.34
30Freidig 22.47.03+59.37
1. Vera Melkild42.0327+9.3042.0327+9.30
2. Marie Bakken Sørensen45.1724+11.271.27.2028+1+19.40+10.10
3. Pernille Opheim1.19.4332+40.552.47.0330+2+59.37+39.57
31Fredrikstad SK 22.48.24+1.00.58
1. Maren Roll Paulsen53.4832+21.1553.4832+21.15
2. Sigrid Saur Modahl47.3927+13.491.41.2731-1+33.47+12.32
3. Hanna Torjusen1.06.5728+28.092.48.24310+1.00.58+27.11
32Bodø og Omegn IF Orientering 12.48.28+1.01.02
1. Martha Kalvig Skogan38.5824+6.2538.5824+6.25
2. Oda Furuholmen50.3529+16.451.29.3329+5+21.53+15.28
3. Nora Marie Irgens1.18.5531+40.072.48.2832+3+1.01.02+39.09
Asker Skiklubb 3brutt
1. Ragnhild Løvlibruttbrutt
2. Selma Øfsthus Gravirbruttbrutt
3. Kaja Bråten Løvaldbruttbrutt
IL Tyrving 2brutt
1. Anniken Helland-Hansenbruttbrutt
2. Synne Skjærsteinbruttbrutt
3. Thea Halitabruttbrutt

H17-20

45 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 11.50.37
1. Håkon Raadal Bjørlo32.004+0.1432.004+0.14
2. Anders Felde Olaussen34.562+1.071.06.562-2+1.21+1.07
3. Markus Holter43.415+3.351.50.371-1-1.21
2Fossum IF 11.51.52+1.15
1. Oskar Størmer31.46131.461
2. Elias T. Mølnvik33.4911.05.3510
3. Olai Stensland Lillevold46.1713+6.111.51.522+1+1.15+1.15
3Kongsberg OL 11.52.00+1.23
1. Karl Fremstad33.395+1.5333.395+1.53
2. Trygve Heggedal36.316+2.421.10.1050+4.35+2.42
3. Sigur Heggedal41.504+1.441.52.003-2+1.23-3.12
4Frol IL 11.52.04+1.27
1. Stian Sundsvik31.562+0.1031.562+0.10
2. Vegard Ressem36.105+2.211.08.063+1+2.31+2.21
3. Jonas Ressem43.588+3.521.52.044+1+1.27-1.04
5Heming Orientering 11.55.03+4.26
1. Harald Astrup Arnesen36.1018+4.2436.1018+4.24
2. Ulrik Astrup Arnesen37.419+3.521.13.5110-8+8.16+3.52
3. Kasper Fosser41.123+1.061.55.035-5+4.26-3.50
6Konnerud IL 11.57.24+6.47
1. Anders Sommerstad Juveli36.5320+5.0736.5320+5.07
2. Jørgen Baklid40.2314+6.341.17.1615-5+11.41+6.34
3. Audun Heimdal40.082+0.021.57.246-9+6.47-4.54
7OL Tønsberg og omegn 11.57.27+6.50
1. Anders Krona Haflan39.3727+7.5139.3727+7.51
2. Øystein Fruseth Christiansen37.4410+3.551.17.2116-11+11.46+3.55
3. Håkon Fruseth Christiansen40.0611.57.277-9+6.50
8Fossum IF 41.57.46+7.09
1. Styrk Hundseid Kamsvåg34.447+2.5834.447+2.58
2. Erling Hjermstad39.1613+5.271.14.0011+4+8.25+5.27
3. Einar Melsom43.467+3.401.57.468-3+7.09-1.16
9NTNUI 11.58.25+7.48
1. Tord Haflan37.1925+5.3337.1925+5.33
2. Magne Jutulstad35.554+2.061.13.148-17+7.39+2.06
3. Jonas Madslien Bakken45.1111+5.051.58.259+1+7.48+0.09
10Nydalens SK 12.00.54+10.17
1. Erik Olsvik Dengerud34.5612+3.1034.5612+3.10
2. Gjermund Tørnqvist Halden35.223+1.331.10.186-6+4.43+1.33
3. Eirik Langedal Breivik50.3618+10.302.00.5410+4+10.17+5.34
11Halden SK 22.01.04+10.27
1. Håkon Østraat Sævareid34.468+3.0034.468+3.00
2. Peter Nordbrøden36.417+2.521.11.277-1+5.52+2.52
3. Trygve Kristoffer Løvli49.3717+9.312.01.0411+4+10.27+4.35
12Fossum IF 22.01.32+10.55
1. Håvard Irgens34.5011+3.0434.5011+3.04
2. Sigurd Melsom38.4411+4.551.13.349-2+7.59+4.55
3. Simen Bordal47.5814+7.522.01.3212+3+10.55+2.56
13Hamar OK 12.02.01+11.24
1. Sverre Bang Støeng34.5813+3.1234.5813+3.12
2. Even Lindstad Børresen40.5017+7.011.15.4814+1+10.13+7.01
3. Ivar Jevne Arnesen46.1312+6.072.02.0113-1+11.24+1.11
14Kristiansand OK 12.02.06+11.29
1. Sebastian Daland34.489+3.0234.489+3.02
2. Johannes Bakke Aashamar42.4518+8.561.17.3317+8+11.58+8.56
3. Gaute Friestad44.339+4.272.02.0614-3+11.29-0.29
15Freidig 12.04.42+14.05
1. Kjetil Mølnvik34.489+3.0234.489+3.02
2. Oskar Spets Storhov39.1212+5.231.14.0011+2+8.25+5.23
3. Håvard Eidsmo50.4219+10.362.04.4215+4+14.05+5.40
16Fossum IF 32.04.50+14.13
1. Martin Borge Heir35.0914+3.2335.0914+3.23
2. Tarjei Holo40.2815+6.391.15.3713-1+10.02+6.39
3. Øyvind Hjermstad49.1316+9.072.04.5016+3+14.13+4.11
17Nydalens SK 22.11.17+20.40
1. Elias Jonsson31.562+0.1031.562+0.10
2. Jørgen Wulfsberg37.408+3.511.09.364+2+4.01+3.51
3. Jostein Tandberg1.01.4125+21.352.11.1717+13+20.40+16.39
18Oppsal Orientering 12.11.31+20.54
1. Are Wigaard36.0917+4.2336.0917+4.23
2. Ludvig Rødnes50.4530+16.561.26.5427+10+21.19+16.56
3. Knut Aasheim44.3710+4.312.11.3118-9+20.54-0.25
19Raumar Orientering 12.18.03+27.26
1. Vetle Christiansen35.4816+4.0235.4816+4.02
2. Amund Hoel46.4825+12.591.22.3624+8+17.01+12.59
3. Anders Haga55.2722+15.212.18.0319-5+27.26+10.25
20OL Trollelg 12.21.03+30.26
1. Anders Haugskott47.2730+15.4147.2730+15.41
2. Olav Andreas Remmen49.5228+16.031.37.1929-1+31.44+16.03
3. Andreas Sølberg43.446+3.382.21.0320-9+30.26-1.18
21Asker Skiklubb 12.22.08+31.31
1. Erland Kvisle37.0022+5.1437.0022+5.14
2. Eivind Øfsthus Gravir49.4427+15.551.26.4425+3+21.09+15.55
3. Vegard Gulbrandsen55.2421+15.182.22.0821-4+31.31+10.22
22Ringsaker OK 12.25.39+35.02
1. Johannes Bordal36.5320+5.0736.5320+5.07
2. Krister Hovde40.4716+6.581.17.4018-2+12.05+6.58
3. Øystein Tallhaug Engelstad1.07.5928+27.532.25.3922+4+35.02+22.57
23Halden SK 32.25.45+35.08
1. August Asheim Birkeland40.4728+9.0140.4728+9.01
2. Erlend Brendstuen46.3824+12.491.27.25280+21.50+12.49
3. Olav Milian Schmitt Gran58.2024+18.142.25.4523-5+35.08+13.18
24Kristiansand OK 22.30.50+40.13
1. Henrik Upsal37.1224+5.2637.1224+5.26
2. Morten Jørgensen43.4819+9.591.21.0021-3+15.25+9.59
3. Torkel Reinhartsen1.09.5031+29.442.30.5024+3+40.13+24.48
25Asker Skiklubb 22.31.54+41.17
1. Ola Løvald Bråten39.1526+7.2939.1526+7.29
2. Axel Hoveid47.3126+13.421.26.46260+21.11+13.42
3. Bjørnar Løvli1.05.0826+25.022.31.5425-1+41.17+20.06
26Heming Orientering 22.40.38+50.01
1. Bjørn Anders Flågen37.0623+5.2037.0623+5.20
2. Tarjei Vollset45.0222+11.131.22.0822-1+16.33+11.13
3. Lars Treekrem1.18.3034+38.242.40.3826+4+50.01+33.28
27Nord-Østerdal OK 12.43.22+52.45
1. Ivar Aukrust Osmoen33.395+1.5333.395+1.53
2. Thomas Kort44.0321+10.141.17.4219+14+12.07+10.14
3. Anders Rønning1.25.4035+45.342.43.2227+8+52.45+40.38
28Tynset IF 12.45.40+55.03
1. Erlend Kvittum Nytrøen52.0835+20.2252.0835+20.22
2. Anders Nyaas1.04.5535+31.061.57.0334-1+51.28+31.06
3. Petter Vangen Lunåsmo48.3715+8.312.45.4028-6+55.03+3.35
29Kongsberg OL 22.51.33+1.00.56
1. Einar Lund35.1915+3.3335.1915+3.33
2. Håvard Myhre43.4819+9.591.19.0720+5+13.32+9.59
3. Håkon Lund1.32.2637+52.202.51.3329+9+1.00.56+47.24
30Bodø og Omegn IF Orientering 12.55.02+1.04.25
1. Espen Samuelsen Skiri57.5337+26.0757.5337+26.07
2. Håvard Solbakken1.03.0434+29.152.00.5735-2+55.22+29.15
3. Amund Bø Kongsbakk54.0520+13.592.55.0230-5+1.04.25+9.03
31Varegg Fleridrett 13.03.53+1.13.16
1. Olav Ekrheim59.3338+27.4759.3338+27.47
2. Markus Kjærner-Semb50.0329+16.141.49.3632-6+44.01+16.14
3. Kristoffer Nygård1.14.1732+34.113.03.5331-1+1.13.16+29.15
32Kristiansand OK 33.04.14+1.13.37
1. Vetle Elias Lynnebakken49.5932+18.1349.5932+18.13
2. Kristian Reiersen Jensen59.3433+25.451.49.3331-1+43.58+25.45
3. Vetle Reinhartsen1.14.4133+34.353.04.1432+1+1.13.37+29.39
33Eiker OL 13.10.40+1.20.03
1. Jonas Solem Tronrud1.06.2441+34.381.06.2441+34.38
2. August Borgevad Kornerud1.08.0937+34.202.14.3340-1+1.08.58+34.20
3. Vegard Myklemyr56.0723+16.013.10.4033-7+1.20.03+11.05
34Larvik OK 13.11.41+1.21.04
1. Tobias Kristensen44.3429+12.4844.3429+12.48
2. Jens Didrik Berg56.2931+22.401.41.0330+1+35.28+22.40
3. Anders Bjørningstad Kristoffersen1.30.3836+50.323.11.4134+4+1.21.04+45.36
35Freidig 23.12.04+1.21.27
1. Adrian Opheim1.00.1939+28.331.00.1939+28.33
2. Mathias Vindal1.05.3436+31.452.05.5338-1+1.00.18+31.45
3. Mathias Hermstad1.06.1127+26.053.12.0435-3+1.21.27+21.09
36Stjørdals-Blink Orientering 13.12.47+1.22.10
1. Endre Aaen48.3031+16.4448.3031+16.44
2. Emil Aaen1.14.5140+41.022.03.2136+5+57.46+41.02
3. Henrik Nielsen Solberg1.09.2630+29.203.12.47360+1.22.10+24.24
37Sturla, IF 13.15.27+1.24.50
1. Sturla Frydenlund52.0334+20.1752.0334+20.17
2. Nicolai Hübschle1.14.3439+40.452.06.3739+5+1.01.02+40.45
3. Ole Jørgen Bogen Arenth1.08.5029+28.443.15.2737-2+1.24.50+23.48
38Oddersjaa SSK 13.19.41+1.29.04
1. Einar Ekeland36.2119+4.3536.2119+4.35
2. Eirik Sundby Håland46.0523+12.161.22.2623+4+16.51+12.16
3. Isak Aasemoen Aardal1.57.1539+1.17.093.19.4138+15+1.29.04+1.12.13
39Oppsal Orientering 23.25.28+1.34.51
1. Lavran Thorstensen52.5736+21.1152.5736+21.11
2. Thomas Haarr Johansen59.3332+25.441.52.3033-3+46.55+25.44
3. Ole Martin Edstrøm1.32.5838+52.523.25.2839+6+1.34.51+47.56
Varegg Fleridrett 2fullført
1. Styrk Almeland Bleie51.3733+19.5151.3733+19.51
2. Kim-Andrè Kjenes Haugland1.12.0938+38.202.03.4637+4+58.11+38.20
3. fullførtfullført
OK Moss/Halden SK 1fullført
1. Stian Andresen1.01.2040+29.341.01.2040+29.34
2. Lukas Emil Rogne1.18.5241+45.032.20.1241+1+1.14.37+45.03
3. fullførtfullført
Konnerud IL 2fullført
1. Joar Gjerdahl1.10.4242+38.561.10.4242+38.56
2. Ole André Skonnord2.05.2442+1.31.353.16.06420+2.10.31+1.31.35
3. fullførtfullført
Fet OL 1diskvalifisert
1. Jørgen Kjos Barkenæsdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Morten Kristian Vikerhaugdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sander Hildebrand Rogndokkendiskvalifisertdiskvalifisert
Indre Østfold OK/Frol IL 1diskvalifisert
1. Jørgen Visterdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Henrik Olav Aandstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Oscar Lyngendiskvalifisertdiskvalifisert
Mo OK 1brutt
1. Even-Johan Kaspersenbruttbrutt
2. Åshild Kolstadbruttbrutt
3. Håvard Rokkanbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor