Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-idol og Norgescup finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup finaler
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 19 september 2015

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | O-Idol H16 | O-Idol D16 | O-Idol utfordrer H16 | O-Idol utfordrer D16 | Åpen A-lang | Åpen A-kort

D 17-18 E

2 840 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL23.448.21
2Gina GranstedtHalden SK24.54+1.108.46
3Marie OlaussenFredrikstad SK26.10+2.269.12
4Åshild KolstadMo OK26.44+3.009.24
5Astrid FiskumIL Tyrving26.45+3.019.25
6Sigrid BjørgenHamar OK27.16+3.329.36
7Dorte NarumHamar OK27.45+4.019.46
8Ingrid LundanesEmblem IL27.55+4.119.49
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb28.10+4.269.55
10Martine TopstadLarvik OK28.16+4.329.57
11Åshild Faller RåheimFet OL28.21+4.379.58
12Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)28.28+4.4410.01
13Emma ArnesenByåsen IL28.48+5.0410.08
14Oda SikkelandIL Tyrving29.07+5.2310.15
15Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb29.15+5.3110.17
16Malin SandstadFreidig29.19+5.3510.19
17Siri MoholthKongsberg OL29.36+5.5210.25
18Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering29.44+6.0010.28
19Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb30.51+7.0710.51
20Anne Willkommen EikenKongsberg OL30.59+7.1510.54
21Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering31.02+7.1810.55
21Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering31.02+7.1810.55
23Emilie WestinPorsgrunn OL31.18+7.3411.01
24Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)31.36+7.5211.07
25Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)32.01+8.1711.16
26Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)33.35+9.5111.49
27Kristin OttesenFredrikstad SK33.40+9.5611.51
28Julie NærestadVegårshei IL33.58+10.1411.57
29Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett34.01+10.1711.58
30Ingvild C. FleisjeLillomarka OL34.03+10.1911.59
31Ida AurebekkTorridal IL35.37+11.5312.32
32Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering35.50+12.0612.37
33Line SølbergOL Trollelg35.52+12.0812.37
34Marit Melby JacobsenLardal OL36.02+12.1812.41
35Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)36.05+12.2112.42
36Ida Johanne AadlandSamnanger IL36.18+12.3412.46
37Marthe RamstadFet OL37.27+13.4313.11
38Martine EngebretsenHeming Orientering37.49+14.0513.18
39Silje HaugeHisøy OK38.02+14.1813.23
40Synne Malene BrækkeHalden SK38.15+14.3113.28
41Maren Roll PaulsenFredrikstad SK39.43+15.5913.59
42Constance StorvestreVaregg Fleridrett39.47+16.0314.00
43Stine Frogner TømmervoldHamar OK40.34+16.5014.17
44Hedda VonenLillomarka OL41.10+17.2614.29
45Pernille OpheimFreidig41.45+18.0114.42
46Emilie Liabakk EriksenByåsen IL41.50+18.0614.43
47Idunn HaavengenKongsberg OL42.00+18.1614.47
48Andrea DrangsholtTorridal IL48.02+24.1816.54
49Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering53.37+29.5318.52
50Synne Eide RappRaumar Orientering53.56+30.1218.59
51Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.08.35+44.5124.08

D 19-20 E

3 050 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL25.278.20
2Synnøve BråtenVegårshei IL25.43+0.168.25
3Anine AhlsandNydalens SK26.38+1.118.43
4Frida SætherFreidig27.18+1.518.57
5Ragnhild HjermstadFossum IF27.51+2.249.07
6Tonje VassendFossum IF28.17+2.509.16
7Karen Oline KolstadFreidig28.18+2.519.16
8Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering29.07+3.409.32
9Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK29.19+3.529.36
10Eirin Svanøe-HafstadFrol IL29.35+4.089.41
11Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb30.02+4.359.50
11Sigrid AlexandersenFossum IF30.02+4.359.50
13Nina Asheim BirkelandHalden SK30.25+4.589.58
14Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering31.07+5.4010.12
15Marte Hoff HagenByåsen IL31.28+6.0110.19
16Åsne Skram TrømborgKongsberg OL32.27+7.0010.38
17Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg32.43+7.1610.43
18Evine Westli AndersenLøten o-lag32.51+7.2410.46
19Ingvild WangLillomarka OL33.36+8.0911.00
20Maren GrandeFrol IL34.51+9.2411.25
21Arianna TauferNydalens SK34.52+9.2511.25
22Kristine AusenPorsgrunn OL36.56+11.2912.06
23Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)36.57+11.3012.06
24Ragnhild LøvliAsker Skiklubb37.20+11.5312.14
25Silje ArntzenAsker Skiklubb37.51+12.2412.24
26Karen BjergaardNydalens SK38.58+13.3112.46
27Kajsa Stina SandstadFrol IL43.00+17.3314.05
0Nora Hui AndersenHamar OKdiskvalifisert

D 21-E

4 270 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari FastingHalden SK34.338.05
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK35.13+0.408.14
3Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK37.03+2.308.40
4Anne Johanne LindNydalens SK38.14+3.418.57
5Kamilla OlaussenFredrikstad SK38.18+3.458.58
6Maren Jansson HaverstadNTNUI38.38+4.059.02
7Bodil HelgerudHalden SK38.52+4.199.06
8Tone LyeIL Tyrving39.10+4.379.10
9Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK39.20+4.479.12
10Linn HokholtNTNUI39.29+4.569.14
11Emma JohanssonFredrikstad SK39.41+5.089.17
12Emilie Westli AndersenLøten o-lag41.16+6.439.39
13Kine GulliksenBækkelagets SK41.35+7.029.44
14Lene Godager KaasBækkelagets SK43.19+8.4610.08
15Anna UlvensøenNTNUI45.20+10.4710.37
16Lone BrochmannBækkelagets SK46.54+12.2110.59
17Kristine FjeldboNTNUI50.27+15.5411.48
18Siri KollerudLillomarka OL55.12+20.3912.55
19Leena KuusipohjaKristiansand OK55.47+21.1413.03
20Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering56.42+22.0913.16

H 17-18E

3 570 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL23.356.36
2Håkon Raadal BjørloHalden SK24.38+1.036.54
3Eirik Langedal BreivikNydalens SK25.15+1.407.04
4Knut AasheimOppsal Orientering25.24+1.497.06
5Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK25.37+2.027.10
6Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK25.58+2.237.16
7Trygve Kristoffer LøvliHalden SK26.45+3.107.29
8Anders HagaRaumar Orientering27.05+3.307.35
9Johannes Bakke AashamarKristiansand OK27.35+4.007.43
10Hallvard Arntzen FossSandefjord OK27.57+4.227.49
11Håkon Østraat SævareidHalden SK28.14+4.397.54
12Johannes BordalRingsaker OK28.21+4.467.56
13Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn28.52+5.178.05
14Håvard EidsmoFreidig29.04+5.298.08
15Martin Borge HeirFossum IF29.34+5.598.16
16Olav Andreas RemmenOL Trollelg29.36+6.018.17
17Tarjei HoloFossum IF29.48+6.138.20
18Sam LunøeNydalens SK30.12+6.378.27
19Sverre Bang StøengHamar OK30.29+6.548.32
20Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering31.11+7.368.44
21Tobias KristensenLarvik OK31.40+8.058.52
22Erlend Nilsen SandnesEmblem IL31.41+8.068.52
23Vegard MyklemyrEiker OL31.49+8.148.54
24Jørgen VisterIndre Østfold OK32.03+8.288.58
25Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering32.04+8.298.58
26Jens Didrik BergLarvik OK32.58+9.239.14
27Olav Milian Schmitt GranHalden SK33.02+9.279.15
28Magnus WølnebergIL Tyrving33.30+9.559.23
29Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb33.44+10.099.26
30Ivar Jevne ArnesenHamar OK33.57+10.229.30
31Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett34.10+10.359.34
32Trygve HeggedalKongsberg OL35.19+11.449.53
33Petter Vangen LunåsmoTynset IF35.24+11.499.54
34Erlend Kvittum NytrøenTynset IF35.26+11.519.55
35Audun Rognerud BøeFossum IF35.48+12.1310.01
36Even Lindstad BørresenHamar OK35.53+12.1810.03
37Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK36.07+12.3210.07
38Torkel ReinhartsenKristiansand OK36.18+12.4310.10
39Bjørnar LøvliAsker Skiklubb37.02+13.2710.22
40Jørgen Kjos BarkenæsFet OL37.04+13.2910.22
41Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering37.28+13.5310.29
42Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb37.56+14.2110.37
43Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering38.37+15.0210.49
44Kristian Reiersen JensenKristiansand OK38.45+15.1010.51
45Ole Martin EdstrømOppsal Orientering38.52+15.1710.53
46Håvard Landro SvingheimKonnerud IL39.04+15.2910.56
47Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn39.08+15.3310.57
48Sander Hildebrand RogndokkenFet OL39.53+16.1811.10
49Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett40.54+17.1911.27
50Simen Åmodt AmundsenLardal OL41.26+17.5111.36
51John RundeKristiansand OK42.44+19.0911.58
52Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett43.14+19.3912.06
53Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK44.38+21.0312.30
54Peter NordbrødenHalden SK44.54+21.1912.34
55Jostein TandbergNydalens SK46.02+22.2712.53
56Kjetil MølnvikFreidig49.51+26.1613.57
57Anders RønningNord-Østerdal OK51.36+28.0114.27
58Adrian OpheimFreidig58.22+34.4716.20
59Sigurd Svaland AasKristiansand OK1.03.19+39.4417.44
0Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Mathias GløersenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Ole Jakob OlsrødStokke ILbrutt

H 19-20E

3 630 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigur HeggedalKongsberg OL24.456.49
2Andreas SølbergOL Trollelg25.45+1.007.05
3Gaute FriestadKristiansand OK26.30+1.457.18
4Oskar StørmerFossum IF26.37+1.527.19
5Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett26.52+2.077.24
6Håvard IrgensFossum IF26.53+2.087.24
7Vegard Rønning HuberHamar OK26.58+2.137.25
8Elias T. MølnvikFossum IF27.40+2.557.37
9Steinar KollerudLillomarka OL28.06+3.217.44
10Dag BlandkjennKristiansand OK28.52+4.077.57
11Jonas RessemFrol IL29.03+4.188.00
12Anders Felde OlaussenHalden SK29.17+4.328.04
13Erik Olsvik DengerudNydalens SK29.53+5.088.13
14Sigurd MelsomFossum IF29.58+5.138.15
15Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering30.21+5.368.21
15Stian SundsvikFrol IL30.21+5.368.21
17Olai Stensland LillevoldFossum IF30.50+6.058.29
18Vegard RessemFrol IL31.07+6.228.34
19Endre AaenStjørdals-Blink Orientering32.01+7.168.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Karl FremstadKongsberg OL33.03+8.189.06
21Håvard MyhreKongsberg OL33.16+8.319.09
22Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK34.31+9.469.30
23Øyvind WiggenByåsen IL35.50+11.059.52
24Henrik UpsalKristiansand OK36.40+11.5510.06
25Harald Astrup ArnesenHeming Orientering38.34+13.4910.37
25Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn38.34+13.4910.37
27Simen BordalFossum IF39.27+14.4210.52
28Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering40.35+15.5011.10
29Olav EkrheimVaregg Fleridrett41.05+16.2011.19
0Vetle ChristiansenRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 21-E

5 120 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl Godager KaasBækkelagets SK32.366.22
2Anders NordbergNydalens SK33.31+0.556.32
3Martin VisterFrol IL33.52+1.166.36
4Bjørn EkebergIL Tyrving34.01+1.256.38
5Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL35.18+2.426.53
6Carl Petter LyngenFrol IL35.46+3.106.59
7Anders VisterNydalens SK36.11+3.357.04
8Jarkko HuovilaHalden SK36.37+4.017.09
9Jon Aukrust OsmoenNTNUI36.59+4.237.13
10Matthew SpeakeLillomarka OL37.48+5.127.22
11Olav LundanesHalden SK37.51+5.157.23
12Håvard HagaNydalens SK38.01+5.257.25
13Eirik RustadRaumar Orientering38.07+5.317.26
14Magne DæhliHalden SK39.25+6.497.41
15Espen JakobsenIL Tyrving40.05+7.297.49
16Sjur HoviKristiansand OK40.11+7.357.50
16Eirik Martens SvensenKristiansand OK40.11+7.357.50
18Øyvind HelgerudHalden SK40.22+7.467.53
19Sindre SandvenFossum IF40.58+8.228.00
20Emil AhlbäckFossum IF41.40+9.048.08
21Bojan BlumensteinNydalens SK42.13+9.378.14
22Sindre RønningFossum IF42.57+10.218.23
23Rasmus Rørholt TheisenNTNUI43.29+10.538.29
24Espen FiskumHalden SK43.37+11.018.31
25Vegard Brun SagaIL Tyrving43.52+11.168.34
26Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett44.00+11.248.35
27Marius WikstrømRingsaker OK44.44+12.088.44
28Øyvind EngerNTNUI45.15+12.398.50
28Antonio Martínez PérezHalden SK45.15+12.398.50
30Bjørn LundanesNTNUI45.25+12.498.52
31Per Melander OftenNTNUI48.34+15.589.29
32Lars OwrenFreidig48.35+15.599.29
33Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK52.47+20.1110.18
34Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)53.00+20.2410.21
35Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL53.12+20.3610.23
36Thomas Natvig ÅrstadHalden SK53.48+21.1210.30
37Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK58.55+26.1911.30
37Magnus JohanssonKristiansand OK58.55+26.1911.30
39Leif StørmerFossum IF1.10.21+37.4513.44
0Harald KalagerNTNUIbrutt

O-Idol H16

5 280 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering38.227.15
2Jørgen BaklidKonnerud IL40.11+1.497.36
3Sebastian DalandKristiansand OK40.50+2.287.44
4Elias JonssonNydalens SK41.51+3.297.55
5Tord StrandKongsberg OL43.45+5.238.17
6Bjørn Anders FlågenHeming Orientering44.19+5.578.23
7Einar MelsomFossum IF44.25+6.038.24
8Erling HjermstadFossum IF45.30+7.088.37
9Jørgen WulfsbergNydalens SK46.04+7.428.43
10Even-Johan KaspersenMo OK46.20+7.588.46
11Øyvind HjermstadFossum IF47.51+9.299.03
12Einar EkelandOddersjaa SSK47.55+9.339.04
13Oscar LyngenFrol IL48.43+10.219.13
14August Asheim BirkelandHalden SK49.46+11.249.25
15Styrk Hundseid KamsvågFossum IF52.28+14.069.56
16Oskar Spets StorhovFreidig53.29+15.0710.07
17Knut KyrkjebøTIF Viking54.00+15.3810.13
18Simen BallangrudRaufoss IL Orientering55.33+17.1110.31
19Anders HaugskottOL Trollelg56.45+18.2310.44
20Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1.00.04+21.4211.22
21Erlend BrendstuenHalden SK1.01.30+23.0811.38
22Håkon KornmoPorsgrunn OL1.02.47+24.2511.53
23Thomas KortNord-Østerdal OK1.02.59+24.3711.55
24Per Ivar StoklandGanddal IL1.10.23+32.0113.19
0Sindre R HoltHedrum OLbrutt

O-Idol D16

4 340 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK37.268.37
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK39.53+2.279.11
3Synne StrandAsker Skiklubb40.36+3.109.21
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK42.07+4.419.42
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF42.32+5.069.48
6Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK42.44+5.189.50
7Ragnhild EideByåsen IL44.27+7.0110.14
8Aurora MoholthKongsberg OL44.42+7.1610.17
9Ane DyrkornEiker OL47.44+10.1810.59
10Ingvil AhlsandNydalens SK48.45+11.1911.13
11Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering49.11+11.4511.19
12Vera MelkildFreidig52.37+15.1112.07
13Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss52.47+15.2112.09
14Nora TorgersenHalden SK52.48+15.2212.09
15Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering55.45+18.1912.50
16Emma Eithun PaulsenNittedal OL57.32+20.0613.15
17Vilde Årøen LykkeEmblem IL59.11+21.4513.38
18Julie Roll TørnqvistFana IL59.14+21.4813.38
19Heidi Therese WiestVang OL1.04.59+27.3314.58
20Marit SveenHamar OK1.05.32+28.0615.05
21Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.07.58+30.3215.39
22Ane Holm GrønengLillehammer OK1.09.32+32.0616.01
23Kristina VollHaugesund IL Orientering1.09.46+32.2016.04
0Maria PrestbøenSandefjord OKdiskvalifisert

O-Idol utfordrer H16

5 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Axel HoveidAsker Skiklubb54.0010.13
2Mathias VindalFreidig59.42+5.4211.18
3Emil AaenStjørdals-Blink Orientering1.00.12+6.1211.24
4Mathias HermstadFreidig1.02.09+8.0911.46
5Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.02.25+8.2511.49
6Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.06.38+12.3812.37
7Håvard RokkanMo OK1.10.00+16.0013.15
8Joar GjerdahlKonnerud IL1.14.34+20.3414.07
9Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.22.22+28.2215.35
10Martin Andresen SkotteFossum IF1.31.16+37.1617.17

O-Idol utfordrer D16

4 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ella Arentz HagenSandefjord OK51.2711.51
2Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL51.49+0.2211.56
3Karoline AuneHalden SK54.06+2.3912.27
4Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK58.48+7.2113.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor