Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-natt
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: fredag 18 september 2015

D 17-18 E

4 280 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb46.5610.57
2Gina GranstedtHalden SK47.18+0.2211.03
3Ingeborg EideByåsen IL49.44+2.4811.37
4Marie OlaussenFredrikstad SK52.43+5.4712.19
5Emma ArnesenByåsen IL53.22+6.2612.28
6Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering54.53+7.5712.49
7Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb55.22+8.2612.56
8Anne Willkommen EikenKongsberg OL55.45+8.4913.01
9Ingrid LundanesEmblem IL56.14+9.1813.08
10Ida Johanne AadlandSamnanger IL58.25+11.2913.38
11Siri MoholthKongsberg OL58.46+11.5013.43
12Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK58.54+11.5813.45
13Oda SikkelandIL Tyrving1.01.08+14.1214.17
14Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.01.22+14.2614.20
15Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.01.31+14.3514.22
16Pernille OpheimFreidig1.02.11+15.1514.31
17Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.02.32+15.3614.36
18Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1.04.09+17.1314.59
19Åshild KolstadMo OK1.04.10+17.1414.59
20Julie NærestadVegårshei IL1.06.55+19.5915.38
21Line SølbergOL Trollelg1.06.58+20.0215.38
22Constance StorvestreVaregg Fleridrett1.07.13+20.1715.42
23Idunn HaavengenKongsberg OL1.07.26+20.3015.45
24Malin SandstadFreidig1.07.45+20.4915.49
25Ellen Marie AriansenLillomarka OL1.08.23+21.2715.58
26Kristin OttesenFredrikstad SK1.09.10+22.1416.09
27Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering1.09.21+22.2516.12
28Karine VestølVegårshei IL1.09.48+22.5216.18
29Synne Malene BrækkeHalden SK1.10.42+23.4616.31
30Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.11.38+24.4216.44
31Astrid FiskumIL Tyrving1.14.09+27.1317.19
32Maren Roll PaulsenFredrikstad SK1.14.23+27.2717.22
33Synne Eide RappRaumar Orientering1.15.11+28.1517.33
34Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.19.09+32.1318.29
35Emilie WestinPorsgrunn OL1.20.25+33.2918.47
36Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.21.38+34.4219.04
37Silje HaugeHisøy OK1.23.10+36.1419.25
38Kristin Helland-HansenIL Tyrving1.23.23+36.2719.28
39Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.26.01+39.0520.05
40Ida AurebekkTorridal IL1.36.30+49.3422.32
41Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering1.51.29+1.04.3326.02
0Andrea DrangsholtTorridal ILbrutt
0Martine TopstadLarvik OKbrutt
0Tonje Aasheim NymarkAskøy OLbrutt

D 19-20 E

5 180 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL53.0010.13
2Karen Oline KolstadFreidig55.29+2.2910.42
3Ragnhild HjermstadFossum IF59.58+6.5811.34
4Anine AhlsandNydalens SK1.03.23+10.2312.14
5Frida SætherFreidig1.04.25+11.2512.26
6Nina Asheim BirkelandHalden SK1.05.35+12.3512.39
7Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.05.52+12.5212.42
8Tonje VassendFossum IF1.08.57+15.5713.18
8Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.08.57+15.5713.18
10Evine Westli AndersenLøten o-lag1.09.31+16.3113.25
11Sigrid AlexandersenFossum IF1.12.38+19.3814.01
12Marte Hoff HagenByåsen IL1.17.36+24.3614.58
13Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK1.19.35+26.3515.21
14Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)1.25.51+32.5116.34
15Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering1.26.11+33.1116.38
16Julie HjortlandLarvik OK1.30.54+37.5417.32
17Åsne Skram TrømborgKongsberg OL1.35.16+42.1618.23
18Silje ArntzenAsker Skiklubb1.39.48+46.4819.15
19Guro JordheimHemsedal IL1.58.05+1.05.0522.47
0Karen BjergaardNydalens SKdiskvalifisert
0Ragnhild LøvliAsker Skiklubbbrutt
0Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubbbrutt

D 21-E

6 880 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK1.08.389.58
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.09.19+0.4110.04
3Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.11.12+2.3410.20
4Maren Jansson HaverstadNTNUI1.12.06+3.2810.28
5Bodil HelgerudHalden SK1.12.28+3.5010.31
6Eva JurenikovaHalden SK1.14.09+5.3110.46
7Marianne AndersenKonnerud IL1.15.34+6.5610.59
8Malin JakobssonNydalens SK1.19.57+11.1911.37
9Linn HokholtNTNUI1.21.18+12.4011.49
10Kine Hallan SteiwerHalden SK1.26.18+17.4012.32
11Lene Godager KaasBækkelagets SK1.27.10+18.3212.40
12Eline DrageKongsberg OL1.27.43+19.0512.44
13Kine GulliksenBækkelagets SK1.28.33+19.5512.52
14Mari FastingHalden SK1.30.10+21.3213.06
15Anna UlvensøenNTNUI1.33.19+24.4113.33
16Ingvild Maalen-JohansenNTNUI1.36.41+28.0314.03
17Lone BrochmannBækkelagets SK1.40.09+31.3114.33
18Marit IsachsenAsker Skiklubb1.40.41+32.0314.38
19Vigdis HobølOppsal Orientering1.42.55+34.1714.57
20Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering1.43.44+35.0615.04
21Marianne DæhliHalden SK1.53.17+44.3916.27
22Camilla ØhmanNTNUI1.57.12+48.3417.02
0Emma JohanssonFredrikstad SKbrutt

H 17-18E

6 700 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Raadal BjørloHalden SK51.287.40
2Audun HeimdalKonnerud IL54.54+3.268.11
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb57.15+5.478.32
4Anders HagaRaumar Orientering1.00.16+8.488.59
5Håkon Østraat SævareidHalden SK1.01.36+10.089.11
6Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.01.52+10.249.14
7Håvard EidsmoFreidig1.03.35+12.079.29
8Peter NordbrødenHalden SK1.03.59+12.319.32
9Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.04.09+12.419.34
10Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.06.24+14.569.54
11Are WigaardOppsal Orientering1.06.43+15.159.57
12Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.06.46+15.189.57
13Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.07.16+15.4810.02
14Martin Borge HeirFossum IF1.07.18+15.5010.02
15Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.08.20+16.5210.11
16Knut AasheimOppsal Orientering1.09.24+17.5610.21
17Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.13.12+21.4410.55
18Ivar Jevne ArnesenHamar OK1.13.37+22.0910.59
19Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.14.12+22.4411.04
20Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.14.32+23.0411.07
21Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.17.07+25.3911.30
22Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.18.04+26.3611.39
23Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.18.11+26.4311.40
24Sverre Bang StøengHamar OK1.18.15+26.4711.40
25Vegard MyklemyrEiker OL1.20.59+29.3112.05
26Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.24.55+33.2712.40
27Tarjei HoloFossum IF1.27.06+35.3813.00
28Kjetil MølnvikFreidig1.29.22+37.5413.20
29Adrian OpheimFreidig1.29.51+38.2313.24
30Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.32.22+40.5413.47
31Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.36.21+44.5314.22
32Magnus WølnebergIL Tyrving1.38.43+47.1514.44
33Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.39.21+47.5314.49
34Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett1.41.57+50.2915.12
35Trygve HeggedalKongsberg OL1.45.13+53.4515.42
36Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.46.39+55.1115.55
37Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK1.46.43+55.1515.55
38Anders RønningNord-Østerdal OK1.49.39+58.1116.21
39Ole Jakob OlsrødStokke IL1.50.31+59.0316.29
40Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett2.05.29+1.14.0118.43
0Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)brutt
0Ole Martin EdstrømOppsal Orienteringbrutt
0Andreas SedinRaumar Orienteringbrutt
0Ludvig RødnesOppsal Orienteringbrutt
0Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H 19-20E

7 940 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SølbergOL Trollelg1.06.128.20
2Markus HolterHalden SK1.06.52+0.408.25
3Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.07.06+0.548.27
4Olai Stensland LillevoldFossum IF1.07.15+1.038.28
5Steinar KollerudLillomarka OL1.07.17+1.058.28
6Elias T. MølnvikFossum IF1.07.49+1.378.32
7Anders Felde OlaussenHalden SK1.08.15+2.038.35
8Magne JutulstadNTNUI1.09.08+2.568.42
9Karl FremstadKongsberg OL1.12.42+6.309.09
10Jonas Madslien BakkenNTNUI1.15.01+8.499.26
11Gaute FriestadKristiansand OK1.16.45+10.339.39
12Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK1.18.22+12.109.52
13Dag BlandkjennKristiansand OK1.18.52+12.409.55
14Simen BordalFossum IF1.20.55+14.4310.11
15Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering1.24.50+18.3810.41
16Morten JørgensenKristiansand OK1.25.15+19.0310.44
17Stian SundsvikFrol IL1.27.17+21.0510.59
18Oskar StørmerFossum IF1.28.15+22.0311.06
19Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.32.03+25.5111.35
20Henrik UpsalKristiansand OK1.33.08+26.5611.43
21Sigurd MelsomFossum IF1.35.33+29.2112.02
22Vegard RessemFrol IL1.39.22+33.1012.30
23Øyvind WiggenByåsen IL1.51.49+45.3714.04
24Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.53.39+47.2714.18
25Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.59.09+52.5715.00
0Jonas RessemFrol ILbrutt

H 21-E

11 030 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Godager KaasBækkelagets SK1.22.377.29
2Bjørn EkebergIL Tyrving1.28.30+5.538.01
3Nicholas OskarssonLillomarka OL1.30.27+7.508.12
4Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.30.41+8.048.13
5Martin VisterFrol IL1.33.21+10.448.27
6Anders TiltnesIL Tyrving1.35.24+12.478.38
7Magne DæhliHalden SK1.36.59+14.228.47
8Fredrik EliassonHalden SK1.37.59+15.228.53
9Øyvind HelgerudHalden SK1.38.56+16.198.58
10Espen JakobsenIL Tyrving1.41.00+18.239.09
11Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.41.19+18.429.11
12Anders VisterNydalens SK1.44.00+21.239.25
13Matthew SpeakeLillomarka OL1.44.39+22.029.29
14Bjørn LundanesNTNUI1.46.02+23.259.36
15Carl Petter LyngenFrol IL1.46.16+23.399.38
16Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.46.59+24.229.41
17Øystein SørensenNydalens SK1.47.22+24.459.44
18Sjur HoviKristiansand OK1.48.50+26.139.52
19Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.53.17+30.4010.16
20Sindre SandvenFossum IF1.56.49+34.1210.35
21Borger MelsomFossum IF1.56.53+34.1610.35
22Mathias DrageKongsberg OL2.02.15+39.3811.05
23Are KristiansenIL Tyrving2.02.42+40.0511.07
24Thor MellaOppsal Orientering2.03.00+40.2311.09
25Kjetil BjørloHalden SK2.05.32+42.5511.22
26Dag Steinar RagvinBø OL2.06.40+44.0311.29
27Halvor Eid NielsenNydalens SK2.07.04+44.2711.31
28Christian HolmboeIL Tyrving2.08.43+46.0611.40
29Magnus JohanssonKristiansand OK2.09.30+46.5311.44
30Lars OwrenFreidig2.13.05+50.2812.03
31Vidar BenjaminsenLillomarka OL2.13.42+51.0512.07
32Trond KortnerØstmarka OK2.15.42+53.0512.18
33Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett2.17.35+54.5812.28
34Stein BlomsethLillomarka OL2.28.09+1.05.3213.25
35Håvard TelstøEtnedal IL2.31.24+1.08.4713.43
36Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL2.49.55+1.27.1815.24
37Tore NymarkAskøy OL2.57.26+1.34.4916.05
38Arve OpheimMåren OK3.01.55+1.39.1816.29
0Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert
0Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert
0Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Olav LundanesHalden SKdiskvalifisert
0Paul TorvundØstmarka OKbrutt
0Antonio Martínez PérezHalden SKbrutt
0Marius WikstrømRingsaker OKbrutt
0Ola LestebergKongsberg OLbrutt
0Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)brutt
0Thore KornmoPorsgrunn OLbrutt
0Anders NordbergNydalens SKbrutt
0Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OKbrutt
0Espen FiskumHalden SKbrutt
0Bojan BlumensteinNydalens SKbrutt
0Harald KalagerNTNUIbrutt
0Vegard Blomseth JohnsenNTNUIbrutt
0Sindre RønningFossum IFbrutt
Jan GranstedtHalden SKbrutt
Truls KvaaseBækkelagets SKbrutt

D 19-20 Gjest

5 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arianna TauferNydalens SKdiskvalifisert

D 21 Gjest

6 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laura PortinHalden SK1.22.2411.58

H 21 Gjest

11 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredric PortinHalden SK1.50.029.58
2Matthieu PuechIFK Göteborg2.24.31+34.2913.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor