Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 6
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 21 mai 2015

Nybegynnere

1 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ole Jørgen BøhnRingerike OL33.3718.40
0Eirik FrengstadRingerike OL30.1516.48
0Jo Randar HolmøyHadeland OL45.02+11.2525.01
0Karianne KvammeFossekallen IL36.01+2.2420.00
0Vilde MyhreHaugsbygd45.25+11.4825.13
0Alexander B. NyhagenFossekallen IL29.2616.21
0Linnea B NyhagenFossekallen IL31.0217.14
0Oda OpsethRingerike OL41.25+7.4823.00
0Andrea Kvamme UrnesFossekallen IL36.09+2.3220.05
0Reidar Kvamme UrnesFossekallen IL35.55+2.1819.57
0Marie HermansenFossekallen ILdiskvalifisert

H-12

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL53.3023.15
2Oskar E. FossaasRingerike OL1.43.22+49.5244.56
0Eskild SætherFossekallen ILdiskvalifisert

D Kort

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rangnhild HultgrenRingerike OL30.5513.26
2Camilla KjemperudFossekallen IL43.54+12.5919.05
3Kari Arnestad EnerhaugenRingerike OL51.22+20.2722.20
4Ingvild FjeldstadRingerike OL54.00+23.0523.28
5Marion AmundsenRingerike OL1.01.43+30.4826.50
6Karen LanlumRingerike OL1.28.02+57.0738.16

H Kort

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagfinn SætherFossekallen IL45.5519.57
2Magnar FrengstadRingerike OL48.04+2.0920.53
3Åsmund SætherFossekallen IL50.45+4.5022.03
4Tom BondehagenFossekallen IL56.11+10.1624.25
5Hans Jørgen LoeFossekallen IL57.57+12.0225.11
6Ole Einar DalenRingerike OL1.05.02+19.0728.16
7Johan RundhaugFossekallen IL1.25.07+39.1237.00
8Reidar KolstrømRingerike OL1.27.10+41.1537.53
0Torkild TorkildsenModum OLdiskvalifisert

D Mellom

3 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti StræteRingerike OL45.2611.38
2Solveig Gedde-DahlHaugsbygd54.05+8.3913.52
3Sissel SkovlyRingerike OL54.57+9.3114.05
4Line ArnevikRingerike OL56.26+11.0014.28
5Tuva Aas StræteRingerike OL58.03+12.3714.53
6Silje OpsethRingerike OL1.00.12+14.4615.26
7Hege HeibergHadeland OL1.24.41+39.1521.42
8Mette HeimstadRingerike OL1.30.49+45.2323.17
0Kari StrandeRingerike OLdiskvalifisert
0Live YtrehusRingerike OLdiskvalifisert

H Mellom

3 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders LøsetRingerike OL52.1513.23
2Helge RevhaugRingerike OL52.38+0.2313.29
3Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL58.48+6.3315.04
4Johan SwärdHadeland OL1.01.48+9.3315.50
5Jon Erland FossaasRingerike OL1.04.18+12.0316.29
6Per Amund LoeFossekallen IL1.04.38+12.2316.34
7Ivar LindsethRingerike OL1.09.31+17.1617.49
8Helge GrafferRingerike OL1.11.05+18.5018.13
9Sigurd VikebøViking1.12.27+20.1218.34
10Sverre GrafferRingerike OL2.07.41+1.15.2632.44
0Lars FjeldstadRingerike OLdiskvalifisert
0Toralf OpperudRingerike OLdiskvalifisert
0Roar SannaRingerike OLdiskvalifisert
0Inge SkavhaugRingerike OLdiskvalifisert
0Geir SvingheimRingerike OLdiskvalifisert

D Lang

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kirsti KringhaugRingerike OLdiskvalifisert

H Lang

5 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian KihleRingerike OL50.299.42
2Petter SkedsmoHadeland OL54.52+4.2310.33
3Lars EnerhaugenModum OL56.56+6.2710.56
4Juha VienaRingerike OL57.45+7.1611.06
5Morten DåsnesRingerike OL58.31+8.0211.15
6Anders BrattlieRingerike OL58.54+8.2511.19
7Sander ArnevikRingerike OL1.00.36+10.0711.39
8Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.02.23+11.5411.59
9Lars BerglundRingerike OL1.03.00+12.3112.06
0Frode LøsetRingerike OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor