Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 5
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 7 mai 2015

Nybegynnere

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Randar HolmøyHadeland OL23.088.15
2Linnea B NyhagenFossekallen IL26.53+3.459.36
3Oda OpsethRingerike OL31.48+8.4011.21
4Ida Amundsen BjørkeliRingerike OL33.25+10.1711.56

H-12

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Aas StræteRingerike OL44.4522.22
2Oskar E. FossaasRingerike OL50.07+5.2225.03
3Martin Nøkleby MellingRingerike OL51.39+6.5425.49
4Eskild SætherFossekallen IL54.19+9.3427.09

C Mellom

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tord Moe LaeskogenRingerike OL1.02.0513.47
2Gard LaeskogenRingerike OL1.06.00+3.5514.40
3Dina LaeskogenRingerike OL1.19.35+17.3017.41

D Kort

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla KjemperudFossekallen IL32.5116.25
2Karen LangumRingerike OL50.59+18.0825.29
3Sigrid GrindbergRingerike OL1.11.06+38.1535.33

H Kort

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsmund SætherFossekallen IL37.5518.57
2Reidar KolstrømRingerike OL50.39+12.4425.19
3Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL51.11+13.1625.35
4Even Amundsen BjørkeliRingerike OL51.44+13.4925.52
5Leif Roger HultgrenRingerike OL51.57+14.0225.58
6Ole Einar DalenRingerike OL52.34+14.3926.17
7Dagfinn SætherFossekallen IL53.24+15.2926.42
8Sverre ThuneRingerike OL1.04.28+26.3332.14
0Tom BondehagenFossekallen ILdiskvalifisert
Johan RundhaugFossekallen ILdiskvalifisert

D Mellom

4 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sissel SkovlyRingerike OL38.549.43
2Line ArnevikRingerike OL39.04+0.109.46
3Silje OpsethRingerike OL39.44+0.509.56
4Kjersti StræteRingerike OL40.00+1.0610.00
5Torunn Ø. JensenRingerike OL40.49+1.5510.12
6Mette HeimstadRingerike OL43.25+4.3110.51
7Trine OpsethRingerike OL44.09+5.1511.02
8Eirin LodgårdRaufoss IL Orientering44.16+5.2211.04
9Rangnhild HultgrenRingerike OL46.54+8.0011.43
10Live YtrehusRingerike OL52.30+13.3613.07
11Hege HeibergHadeland OL1.15.00+36.0618.45

H Mellom

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar ArnevikRingerike OL33.098.17
2Helge GrafferRingerike OL42.02+8.5310.30
3Helge RevhaugRingerike OL42.24+9.1510.36
4Sverre GrafferRingerike OL45.16+12.0711.19
5Lars StrandStranden IL47.07+13.5811.46
6Johan SwärdHadeland OL49.25+16.1612.21
7Lars FjeldstadRingerike OL50.10+17.0112.32
8Geir SvingheimHadeland OL51.00+17.5112.45
9Jon Erland FossaasRingerike OL54.00+20.5113.30
10Ivar LindsethRingerike OL1.03.39+30.3015.54
11Inge SkavhaugRingerike OL1.09.23+36.1417.20
0Toralf OpperudRingerike OLdiskvalifisert

H Lang

6 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Inge ArnevikRingerike OL39.016.30
2Petter SkedsmoHadeland OL45.04+6.037.30
3Juha VienaRingerike OL45.16+6.157.32
4Sander ArnevikRingerike OL47.57+8.567.59
5Håvard BakkeRingerike OL52.17+13.168.42
6Knut AasRingerike OL55.37+16.369.16
7Frode LøsetRingerike OL57.57+18.569.39
8Jacob HejlRingerike OL1.02.48+23.4710.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor