Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 3
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 23 april 2015

Fossekallen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0William Kjemperud StrandNybegynnere (9)24.01+-27.39
0Alexander B NyhagenNybegynnere (9)13.53+-37.47
0Linnea B NyhagenNybegynnere (9)18.50+-32.50
2Camilla KjemperudD Kort (3)34.31+7.41
3Eskild SætherH-12 (6)29.53+5.08
5Dagfinn SætherH Kort (6)38.59+18.00

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Jo Randar HolmøyNybegynnere (9)16.11+-35.29

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Hege HeibergD Mellom (12)1.38.42+52.59

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Johan SwardH Mellom (13)56.16+20.47

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Geir SvingheimH Mellom (13)1.01.23+25.54

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Petter SkedsmoH Lang (12)51.02+10.43

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Lars EnerhaugenH Lang (12)44.42+4.23
3Thorkild ThorkildsenH Kort (6)29.03+8.04

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Moinica S JohansenD Kort (3)42.49+15.59

Ringerike OL

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Ida Amundsen BjørkliNybegynnere (9)51.40
0Marion AmundsenNybegynnere (9)51.32+-0.08
0Reidar KollstrømNybegynnere (9)19.13+-32.27
0Karen LangumNybegynnere (9)19.11+-32.29
0Oda OpsethNybegynnere (9)23.20+-28.20
1Stein Aas StræteH-12 (6)24.45
1Wenche SamlanesC Mellom (1)1.10.19
1Kari A EnerhaugenD Kort (3)26.50
1Jørgen Nøkleby MellingH Kort (6)20.59
1Sissel SkovlyD Mellom (12)45.43
1Kirsti KringhaugD Lang (2)58.34
1Lars Inge ArnevikH Lang (12)40.19
2Mikkel BerglundH-12 (6)25.09+0.24
2Anders RoumH Kort (6)28.05+7.06
2Line ArnevikD Mellom (12)47.53+2.10
2Oskar ArnevikH Mellom (13)39.36+4.07
2Monica BerglundD Lang (2)1.09.41+11.07
3trine OpsethD Mellom (12)51.44+6.01
3Per Erik OpsethH Mellom (13)42.32+7.03
4Martin Nøkleby MellingH-12 (6)34.22+9.37
4Sverre ThuneH Kort (6)38.22+17.23
4Ragnhild HultgreenD Mellom (12)52.40+6.57
4Lars FjeldstadH Mellom (13)49.00+13.31
4Sander ArnevikH Lang (12)45.47+5.28
5Even Amundsen BjørkliH-12 (6)53.52+29.07
5Mette HeimstadD Mellom (12)53.59+8.16
5Helge RevhaugH Mellom (13)49.44+14.15
5Knut AasH Lang (12)47.19+7.00
6Oskar E FossaasH Kort (6)56.55+35.56
6Kari StrandeD Mellom (12)56.34+10.51
6Kristian KihleH Lang (12)47.30+7.11
7Kjersti StræteD Mellom (12)57.46+12.03
7Lars BerglundH Lang (12)47.50+7.31
8Anne Guro NøklebyD Mellom (12)59.44+14.01
8Rikard KammerudH Lang (12)50.45+10.26
9Tone KristiansenD Mellom (12)1.09.52+24.09
9Anders BrattliH Lang (12)50.46+10.27
10Silje OpsethD Mellom (12)1.12.04+26.21
10Toralf OpperudH Mellom (13)1.09.00+33.31
11Katrine G SkistadD Mellom (12)1.31.03+45.20
11Jon Erland FossaasH Mellom (13)1.22.00+46.31
11Jakub HejlH Lang (12)1.01.08+20.49
12Brede GundersenH Mellom (13)1.22.02+46.33
0Sigurd Amundsen BjørkliH-12 (6)diskvalifisert
0Håvard BakkeH Lang (12)diskvalifisert
0Sverre GrafferH Mellom (13)brutt

Ringkollen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Inge SkavhaugH Mellom (13)56.27+20.58

Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eivind HoffH Mellom (13)35.29

Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Sigurd VikebøH Mellom (13)1.04.01+28.32

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Geir NilsenH Lang (12)45.39+5.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor