Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 8
Arrangørorganisasjon: Froland IL
Dato: onsdag 19 august 2015

Damer 1

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Hedda FjærbuFroland IL11.06
0Johanne FjærbuFroland IL11.01
0Karen Elise GuttormsenØyestad IF allianse22.49+11.43
0Kamilla HelsørFroland IL13.09+2.03
0Tonje JohnsenØyestad IF allianse8.40
0Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.09+3.03
0Sofie NærestadIF Trauma17.05+5.59
0Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering20.19+9.13
0Julie SaudlandIF Trauma12.49+1.43
0Kamilla StudsrudHisøy OK14.48+3.42
0Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma15.16+4.10
0Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma15.16+4.10

Damer 2

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene HaugeHisøy OK11.47
2Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.41+0.54
3Silje JohnsenØyestad IF allianse12.42+0.55
4Johanne TerjesenØyestad IF allianse12.45+0.58
5Andrea MoenIF Trauma13.12+1.25
6Maja Hestness TrommestadIF Trauma13.50+2.03
7Hanna SaudlandIF Trauma13.52+2.05
8Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.57+2.10
9Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma16.05+4.18
10Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering16.37+4.50
11Karin SteenIF Trauma17.19+5.32
12Karen HelsørFroland IL17.30+5.43
13Wenche UlvshusIL Imås21.59+10.12
14Gunda Marie BringsverdLia IL22.00+10.13
15Malin WernersenØyestad IF allianse29.35+17.48
16Rikke WernersenØyestad IF allianse31.06+19.19

Damer 3

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ada Helene OlsenIF Trauma17.19
2Mia HirschIF Trauma17.38+0.19
3Fanny SkindloIF Trauma19.31+2.12
4Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse22.31+5.12
5Marit VågsnesKolbotn24.09+6.50
6Tone Skindlo TaraldsenHisøy OK25.53+8.34
7Inger MorterudLia IL26.58+9.39
8Reidun StudshammenNOTEAM28.59+11.40
9Astrid ThomassenNOTEAM29.13+11.54
10Elisabeth NærestadIF Trauma30.44+13.25
11Kirsten Blakstad CappelenHisøy OK34.00+16.41
12Ann Mari StudsrudHisøy OK38.38+21.19
0Marianne BjørkliNOTEAMdiskvalifisert
0Ingeborg BøbelIL Imåsdiskvalifisert
0Gerd-Torun RikeHisøy OKdiskvalifisert

Damer 4

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin HaugeHisøy OK16.12
2Åshild SimonsenIL Imås17.49+1.37
3Marianne HaugeHisøy OK18.36+2.24
4Sigrun ErlandsenHisøy OK22.10+5.58
5Edith FahreHisøy OK24.04+7.52
6Tove FossnesHisøy OK24.18+8.06
0Astrid SaudlandIF Traumadiskvalifisert

Damer 5

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK17.25
2Tone HirschIF Trauma20.04+2.39

Damer 6

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering17.59
0Silje HaugeHisøy OKdiskvalifisert

Herrer 1

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Erling BakkeIF Trauma17.51
0Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma15.13
0Niclas BratlandIF Trauma15.19
0Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma16.39
0Vemund BøylestadFroland IL20.32+2.41
0Hannah Broers DamsgaardHisøy OK16.03
0Fredrik EgelandIF Trauma8.49
0Amund FossnesHisøy OK19.59+2.08
0Øyvind HelsørFroland IL17.01
0Lars LandaFroland IL17.49
0Olav LandaFroland IL17.43
0Lars RøilidIF Trauma10.16
0Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma13.45
0Theo TrommestadIF Trauma10.20

Herrer 2

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Luca VetvikØyestad IF allianse12.50
2Sander ØveråsIL Imås14.16+1.26
3Vebjørn ErlandsenHisøy OK15.04+2.14
4Johannes KransvikHisøy OK15.10+2.20
5Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering16.23+3.33
6Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering16.41+3.51
7Simen ØveråsIL Imås17.38+4.48
8Torjus, Larsen LægreidIF Trauma18.10+5.20
9Leander FjellheimHisøy OK18.15+5.25
10Audun Fahre UlsteinHisøy OK18.16+5.26
11S KullerudØyestad IF allianse21.38+8.48
12Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal Orientering24.14+11.24
0Åvald BakkenFroland ILdiskvalifisert
0Helle RuhavenHisøy OKdiskvalifisert

Herrer 3

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvard ErlandsenHisøy OK22.03
2Harald ØveråsIL Imås22.51+0.48
3Terje ErlandsenHisøy OK23.27+1.24
4Bjørn BratlandIF Trauma25.40+3.37
5Bror Erling HeegaardIL Express26.22+4.19
6Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering28.05+6.02
7Thomas H FossnesHisøy OK29.53+7.50
8Johannes RuhavenHisøy OK29.54+7.51
9Tore Arvid EskiltHisøy OK34.42+12.39
0Geir Inge GjeruldsenNOTEAMdiskvalifisert
0Ola Peder HovdeHisøy OKdiskvalifisert
0Nils-Henrik PedersenHisøy OKdiskvalifisert
0Dag PettersenIL Expressdiskvalifisert

Herrer 4

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torbjørn TrommestadIF Trauma16.29
2Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering16.54+0.25
3Fredrik Monrad OlsenFlosta IL17.40+1.11
4Cato MoenIF Trauma18.10+1.41
5Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse18.52+2.23
6Ove KjetsåOtra IL19.06+2.37
7Jan JohnsenØyestad IF allianse20.05+3.36
8Markus H FossnesHisøy OK21.16+4.47
9Geir Olav HovdeHisøy OK21.34+5.05
10Inge HaugeHisøy OK21.58+5.29
11Rune LandsverkØyestad IF allianse24.00+7.31
12Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering24.01+7.32
13Åge AashamarFlosta IL26.16+9.47
14Erling LauvrakIL Imås30.04+13.35
15Rolf MikkelsenIL Imås34.25+17.56
0Alf Jørgen FjærbuFroland ILdiskvalifisert
0Stein R. JensenLia ILdiskvalifisert
0Kåre JørgensenHisøy OKdiskvalifisert

Herrer 5

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir Henrik HirschIF Trauma18.02
2Henrik Chr. HirschIF Trauma19.13+1.11
3Thorbjørn VærpKristiansand OK19.54+1.52
4Are SkindloIF Trauma19.59+1.57
5Øyvind BratlandIF Trauma20.06+2.04
6Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse20.22+2.20
7Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse20.42+2.40
8Fredrik StudsrudHisøy OK21.10+3.08
9Rune PedersenIK Grane Arendal Orientering21.19+3.17
10Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering21.33+3.31
11Norman UglandØyestad IF allianse21.47+3.45
12Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering21.55+3.53
13Ole-Herman CappelenHisøy OK22.54+4.52
14Einar EskiltHisøy OK23.08+5.06
15Øyvin SimonsenIL Imås24.03+6.01
16Sveinung UlsteinHisøy OK25.52+7.50
17Kjell SandåkerIL Imås26.13+8.11
0Richards GothardsonsIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Svein RoslandHope ILdiskvalifisert
0Torbjørn VaajeAustre Moland ILdiskvalifisert

Herrer 6

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sebastian DalandKristiansand OK16.00
2Per Olav NærestadIF Trauma16.58+0.58
3Andreas SælsbråtenIF Trauma22.39+6.39

Nybegynner 1

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering15.53
2Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering18.51+2.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor