Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 6
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 3 juni 2015

Austre Moland IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Reidar GrøsleHerrer 3 (16)1.00.36+31.3227.32

Froland IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Øyvind HelsørHerrer 5 (19)28.21+1.3811.20
3Kristin Daniela SolbergNybegynner 1 (13)30.22+9.5318.58
7Kamilla HelsørDamer 1 (24)27.13+9.0517.00
17Glenn SolbergHerrer 5 (19)41.15+14.3216.30

Hisøy OK

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Malin HaugeDamer 4 (7)24.4511.14
1Inger Marie Broers DamsgaardDamer 5 (2)26.2612.00
1Silje HaugeDamer 6 (4)26.1310.29
1Torstein Thorsen EkernHerrer 3 (16)29.0413.12
2Lene HaugeDamer 2 (18)24.30+1.0512.53
2Marianne HaugeDamer 4 (7)27.00+2.1512.16
2Audun Fahre UlsteinHerrer 2 (13)25.04+1.0313.11
2Einar Krafft MyhrenHerrer 3 (16)42.30+13.2619.19
2Geir Olav HovdeHerrer 4 (18)26.59+0.5812.15
3Gro HovdeDamer 1 (24)20.20+2.1212.42
3Leander FjellheimHerrer 2 (13)25.05+1.0413.12
3Nils-Henrik PedersenHerrer 3 (16)42.43+13.3919.25
3Trond FossnesHerrer 4 (18)27.28+1.2712.29
4Tove FossnesDamer 4 (7)34.59+10.1415.54
4Åsne Thorsen EkernNybegynner 1 (13)43.13+22.4427.00
5Edith FahreDamer 3 (13)39.40+11.2718.01
5Johannes RuhavenHerrer 2 (13)28.43+4.4215.06
5Ellinor Thorsen EkernNybegynner 1 (13)43.25+22.5627.08
6Karoline StudsrudDamer 1 (24)24.37+6.2915.23
6Tone Skindlo TaraldsenDamer 4 (7)48.05+23.2021.51
6Tobias HellevikHerrer 1 (10)35.39+17.4822.16
6Sveinung UlsteinHerrer 6 (8)31.02+6.5912.24
6Jenny Simonsen BjørkenesNybegynner 1 (13)43.43+23.1427.19
7Amund FossnesHerrer 1 (10)35.43+17.5222.19
7Markus H FossnesHerrer 4 (18)32.04+6.0314.34
7Fredrik StudsrudHerrer 5 (19)29.44+3.0111.53
7Preben GjertsenHerrer 6 (8)34.11+10.0813.40
7Ask Ring KleivenNybegynner 1 (13)43.51+23.2227.24
8Kamilla StudsrudDamer 1 (24)27.14+9.0617.01
8Truls HovdeHerrer 1 (10)49.36+31.4531.00
8Fie J. JørgensenNybegynner 1 (13)44.16+23.4727.40
9Kristin Krafft MyhrenDamer 1 (24)28.46+10.3817.58
9Helle RuhavenDamer 2 (18)28.58+5.3315.14
9Tobias Skindlo TaraldsenHerrer 1 (10)52.10+34.1932.36
9Ola HovdeHerrer 3 (16)49.35+20.3122.32
9Vår Jærstad JørgensenNybegynner 1 (13)46.00+25.3128.45
10Ann Mari StudsrudDamer 3 (13)46.13+18.0021.00
10Lerke Ring KleivenNybegynner 1 (13)46.24+25.5529.00
11Marie JørgensenDamer 2 (18)35.01+11.3618.25
11Per Magne HoffHerrer 4 (18)37.41+11.4017.07
11Anniken FossnesNybegynner 1 (13)48.33+28.0430.20
12Oskar H. KnudsenHerrer 3 (16)57.14+28.1026.00
12Kåre JørgensenHerrer 4 (18)37.43+11.4217.08
13Julie Skulstad SkogDamer 1 (24)31.21+13.1319.35
13Theodor SkindloHerrer 3 (16)57.19+28.1526.03
14Frida MagnussenDamer 1 (24)31.22+13.1419.36
14Thomas H FossnesHerrer 3 (16)57.25+28.2126.05
15Hannah Broers DamsgaardDamer 1 (24)34.50+16.4221.46
16Julia Broers DamsgaardDamer 1 (24)34.51+16.4321.46
16Stein Olav StrømHerrer 3 (16)1.08.02+38.5830.55
20Ingrid HovdeDamer 1 (24)42.04+23.5626.17
23Tuva Krafft MyhrenDamer 1 (24)45.15+27.0728.16
0Celina Mortensen FrøgeNybegynner 1 (13)diskvalifisert
0Daniel ThoresenNybegynner 1 (13)diskvalifisert

Hope IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Svein RoslandHerrer 5 (19)31.45+5.0212.42

IF Trauma

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ada Helene OlsenDamer 3 (13)28.1312.49
1Theo TrommestadHerrer 1 (10)17.5111.09
1Isak KnutsenHerrer 2 (13)24.0112.38
1Geir Henrik HirschHerrer 5 (19)26.4310.41
2Mia HirschDamer 3 (13)28.44+0.3113.03
2Tone HirschDamer 5 (2)31.17+4.5114.13
2Elias Vågsnes SælsbråtenHerrer 1 (10)27.08+9.1716.57
2Fredrik EgelandNybegynner 1 (13)30.00+9.3118.45
3Jonas Okkenhaug BratlandHerrer 1 (10)27.35+9.4417.14
4Simon Okkenhaug BratlandHerrer 1 (10)28.11+10.2017.36
5Astrid SaudlandDamer 4 (7)36.55+12.1016.46
5Lars RøilidHerrer 1 (10)29.27+11.3618.24
5Are SkindloHerrer 5 (19)28.54+2.1111.33
6Karin SteenDamer 2 (18)27.00+3.3514.12
6Fanny SkindloDamer 3 (13)40.17+12.0418.18
6Bjørn BratlandHerrer 3 (16)43.45+14.4119.53
7Maja Hestness TrommestadDamer 2 (18)27.33+4.0814.30
8Hanna SaudlandDamer 2 (18)28.33+5.0815.01
8Finn Tysland JohnsenHerrer 3 (16)49.20+20.1622.25
8Andreas SælsbråtenHerrer 6 (8)42.01+17.5816.48
10Linnea MoenDamer 1 (24)29.47+11.3918.36
10Andrea MoenDamer 2 (18)30.00+6.3515.47
10Torbjørn TrommestadHerrer 5 (19)32.40+5.5713.04
11Julie SaudlandDamer 1 (24)30.40+12.3219.10
11Henrik Chr. HirschHerrer 5 (19)33.26+6.4313.22
12Henriette OlsenDamer 3 (13)53.44+25.3124.25
13Marie RøilidDamer 3 (13)1.12.33+44.2032.58
14Øyvind BratlandHerrer 5 (19)33.47+7.0413.30
16Cato MoenHerrer 4 (18)42.03+16.0219.06
21Liv Cathrine SælsbråtenDamer 1 (24)44.19+26.1127.41
22Thea Vågsnes SælsbråtenDamer 1 (24)44.21+26.1327.43
0Torjus Larsen LægreidHerrer 2 (13)diskvalifisert

IK Grane Arendal Orientering

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenDamer 2 (18)23.2512.19
2Silje MikkelsenDamer 1 (24)20.16+2.0812.40
2Christine MikkelsenDamer 6 (4)28.55+2.4211.34
3Anne-Heidrun RisdalDamer 3 (13)38.10+9.5717.20
3Randi K RisdalDamer 3 (13)38.10+9.5717.20
3Vegard Fiane PedersenHerrer 6 (8)26.20+2.1710.32
4Carla Freitas BrandtDamer 2 (18)25.05+1.4013.12
4Jan Egil HagliHerrer 4 (18)28.43+2.4213.03
4Kristian VågsnesHerrer 6 (8)30.10+6.0712.04
5Lise MikkelsenDamer 2 (18)25.15+1.5013.17
5Magnus JohnssonHerrer 6 (8)30.39+6.3612.15
6Peder Kristen PedersenHerrer 2 (13)33.30+9.2917.37
6Glenn Ager-WickHerrer 5 (19)29.20+2.3711.44
7Morten RognmoHerrer 2 (13)33.34+9.3317.40
9Karl Johan EmanuelsenHerrer 2 (13)42.21+18.2022.17
9Magne BlågestadHerrer 4 (18)34.52+8.5115.50
10Kjell JohnsenHerrer 3 (16)51.25+22.2123.22
10Morten BenestadHerrer 4 (18)35.12+9.1116.00
11Olav RøyslandHerrer 3 (16)56.17+27.1325.34
12Hannah Røskar ReedDamer 1 (24)31.07+12.5919.26
12Frode SørensenHerrer 5 (19)33.30+6.4713.24
15Gunnar Dag TøråHerrer 5 (19)35.52+9.0914.20
18Sara Røskar ReedDamer 1 (24)37.57+19.4923.43
18Odd UtstumoHerrer 4 (18)45.16+19.1520.34
18Rune PedersenHerrer 5 (19)44.59+18.1617.59
0Ellen SundsdalDamer 4 (7)diskvalifisert

IL Express

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sebastian Sætra DalandNybegynner 1 (13)20.2912.48
4Benjamin DalandHerrer 2 (13)28.00+3.5914.44
5Widar Taxth LølandHerrer 4 (18)29.57+3.5613.36
11Finn LøvgrenHerrer 2 (13)49.32+25.3126.04

IL Imås

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per Kristian TømtHerrer 4 (18)26.0111.49
1Terje UrfjellHerrer 6 (8)24.039.37
3Åshild SimonsenDamer 4 (7)33.06+8.2115.02
4Vilde Brabrand UrfjellDamer 6 (4)51.47+25.3420.42
4Øivind SvensenHerrer 3 (16)43.23+14.1919.43
8Sigurd DalandHerrer 5 (19)30.42+3.5912.16
11Ingeborg BøbelDamer 3 (13)53.21+25.0824.14
12Tove SvendsenDamer 2 (18)35.24+11.5918.37
12Henrik Andreas TømtHerrer 2 (13)1.11.02+47.0137.23
13Erling LauvrakHerrer 4 (18)39.16+13.1517.50
14Wenche UlvshusDamer 2 (18)37.33+14.0819.45
15Karl Jørgen SongedalHerrer 4 (18)41.01+15.0018.38
17Rolf MikkelsenHerrer 4 (18)44.15+18.1420.06
19Kjell SandåkerHerrer 5 (19)45.48+19.0518.19

Lia IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Inger MorterudDamer 3 (13)44.01+15.4820.00
8Inge KlepstadHerrer 2 (13)37.36+13.3519.47
8Stein R. JensenHerrer 4 (18)34.16+8.1515.34
13Gunda Marie BringsverdDamer 2 (18)37.31+14.0619.44
16Bjørg SalvesenDamer 2 (18)50.35+27.1026.37

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Julie NærestadDamer 6 (4)30.54+4.4112.21
13Ole Petter VestølHerrer 5 (19)33.41+6.5813.28

Øyestad IF allianse

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tonje JohnsenDamer 1 (24)18.0811.20
2Norman UglandHerrer 5 (19)28.14+1.3111.17
2Helge FossøyHerrer 6 (8)25.23+1.2010.09
3Silje JohnsenDamer 2 (18)24.32+1.0712.54
4Tora HenningsenDamer 1 (24)21.33+3.2513.28
4Luca VetvikDamer 1 (24)21.33+3.2513.28
4Jan Vidar WernersenHerrer 5 (19)28.30+1.4711.24
5Jan JohnsenHerrer 3 (16)43.43+14.3919.52
6Stein Olav KjerlandHerrer 4 (18)30.21+4.2013.47
7Turid Dalen JohnsenDamer 3 (13)42.23+14.1019.15
7Gunnar MoulandHerrer 3 (16)46.38+17.3421.11
9Thea Kristine TerjesenDamer 3 (13)45.10+16.5720.31
10John AasHerrer 1 (10)53.37+35.4633.30
10Bo Einersen KjerlandHerrer 2 (13)48.25+24.2425.28
14Rune LandsverkHerrer 4 (18)40.59+14.5818.37
15Johanne TerjesenDamer 2 (18)40.54+17.2921.31
16Per Torstein TerjesenHerrer 5 (19)36.04+9.2114.25
17Marte BergetDamer 1 (24)35.09+17.0121.58
17Malin WernersenDamer 2 (18)1.06.02+42.3734.45
19Karen Elise GuttormsenDamer 1 (24)40.55+22.4725.34
24Aasne SvendsenDamer 1 (24)55.13+37.0534.30
0Rikke WernersenDamer 2 (18)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor