Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 5
Arrangørorganisasjon: Gjerstad IL
Dato: onsdag 20 mai 2015

Damer 1

1 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva Krafft MyhrenHisøy OK14.208.41
2Kristina Fidje GrytingGjerstad IL15.44+1.249.32
3Lene HaugeHisøy OK16.08+1.489.46
4Kristin Krafft MyhrenHisøy OK19.10+4.5011.36
5Solfrid Emblem HolteGjerstad IL20.50+6.3012.37
6Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering23.52+9.3214.27
7Linnea MoenIF Trauma31.18+16.5818.58

Damer 2

2 420 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering30.5812.47
2Johanne TerjesenØyestad IF allianse33.24+2.2613.48
3Marie RøilidIF Trauma35.20+4.2214.36
4Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering38.22+7.2415.51
5Andrea MoenIF Trauma40.22+9.2416.40
6Karin EskelandGjerstad IL43.56+12.5818.09
7Karin SteenIF Trauma44.18+13.2018.18
8Maja Hestness TrommestadIF Trauma46.42+15.4419.17
9Tonje Berger AuslandGjerstad IL52.58+22.0021.53
Tone Hilde EskelandFroland ILutenfor konkurranse

Damer 3

3 220 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma45.1014.01
2Tove FossnesHisøy OK48.24+3.1415.01
3Ada Helene OlsenIF Trauma57.00+11.5017.42
4Ann Mari StudsrudHisøy OK1.05.50+20.4020.26
5Fanny SkindloIF Trauma1.15.17+30.0723.22
6Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse1.21.50+36.4025.24
0Henriette OlsenIF Traumadiskvalifisert
0Tove SvendsenNOTEAMdiskvalifisert

Damer 4

4 060 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karine VestølVegårshei IL41.1910.10
2Synnøve Emblem HolteGjerstad IL43.02+1.4310.35
3Silvia SchneiderNOTEAM44.24+3.0510.56
4Malin HaugeHisøy OK46.29+5.1011.26
5Marianne HaugeHisøy OK47.37+6.1811.43
6Arnhild U. BråtenVegårshei IL47.42+6.2311.44
7Åshild SimonsenIL Imås48.25+7.0611.55
8Synne FossøyØyestad IF allianse55.19+14.0013.37
9Anne Hestness TrommestadIF Trauma1.06.04+24.4516.16

Damer 5

5 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone HirschIF Trauma1.11.1812.42

Damer 6

6 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie NærestadVegårshei IL1.13.0410.41
2Silje HaugeHisøy OK1.14.18+1.1410.52

Herrer 1

1 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Theo TrommestadIF Trauma15.559.38
2Lars RøilidIF Trauma21.27+5.3213.00
3Trygve Berger AuslandGjerstad IL21.32+5.3713.03
4Tobias HellevikHisøy OK27.13+11.1816.29
5Amund FossnesHisøy OK27.48+11.5316.50
6Henrik JohansenHisøy OK27.53+11.5816.53

Herrer 2

2 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak KnutsenIF Trauma36.1915.00
2Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering42.10+5.5117.25
3Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering42.20+6.0117.29
4Finn LøvgrenIL Express1.15.27+39.0831.10

Herrer 3

3 220 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL34.4910.48
2Olav SmestadGjerstad IL37.59+3.1011.47
3Dag PettersenIL Express49.52+15.0315.29
4Markus H FossnesHisøy OK51.03+16.1415.51
5Thomas H FossnesHisøy OK51.26+16.3715.58
6Nils-Henrik PedersenHisøy OK1.04.47+29.5820.07

Herrer 4

4 060 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering44.1110.52
2Trond FossnesHisøy OK45.09+0.5811.07
3Fredrik StudsrudHisøy OK45.28+1.1711.11
4Inge HaugeHisøy OK47.09+2.5811.36
5Torbjørn TrommestadIF Trauma48.37+4.2611.58
6Lars HolteGjerstad IL50.08+5.5712.20
7Kjell BrevikIF Trauma51.41+7.3012.43
8Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.01.50+17.3915.13
9Erling LauvrakIL Imås1.04.16+20.0515.49
10Cato MoenIF Trauma1.05.05+20.5416.01
11John BlågestadIK Grane Arendal Orientering1.06.37+22.2616.24
12Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering1.08.17+24.0616.49
13Gunnar OlsenIL Imås1.10.35+26.2417.23
14Åge AashamarFlosta IL1.13.23+29.1218.04
15Per Magne HoffHisøy OK1.14.42+30.3118.23
16Geir Olav HovdeHisøy OK1.32.09+47.5822.41
17Rolf MikkelsenIL Imås1.42.28+58.1725.14
0Rune LandsverkØyestad IF alliansediskvalifisert

Herrer 5

5 610 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Henrik HirschIF Trauma46.588.22
2Morten RønningenGjerstad IL48.32+1.348.39
3Ole Petter VestølVegårshei IL49.24+2.268.48
4Arild FlatenVegårshei IL51.39+4.419.12
5Tor OlsenIF Trauma52.05+5.079.17
6Ånon AuslandGjerstad IL52.28+5.309.21
7Geir BråtenVegårshei IL52.40+5.429.23
8Norman UglandØyestad IF allianse55.46+8.489.56
9Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse57.32+10.3410.15
10Finn PettersenGjerstad IL57.57+10.5910.19
11Jakob HageliaVegårshei IL58.27+11.2910.25
12Are SkindloIF Trauma58.38+11.4010.27
13Øyvin SimonsenIL Imås59.45+12.4710.39
14Svein RoslandHope IL1.00.17+13.1910.44
15Kjell SandåkerIL Imås1.02.04+15.0611.03
16Jens Arild KrokenVegårshei IL1.02.20+15.2211.06
17Tore FidjeGjerstad IL1.07.47+20.4912.04
18Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse1.08.55+21.5712.17
19Einar EskiltHisøy OK1.09.09+22.1112.19

Herrer 6

6 830 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav NærestadIF Trauma52.387.42
2Mads Henrik SandnesHope IL1.01.33+8.559.00
3Helge FossøyØyestad IF allianse1.02.47+10.099.11
4Stefan ScharzenbergerNOTEAM1.07.48+15.109.55
5Håvard NilsenVegårshei IL1.07.51+15.139.56
6Bjørn Idar SætranIF Trauma1.09.24+16.4610.09
7Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering1.09.40+17.0210.12
8Erling FredriksenIF Trauma1.11.10+18.3210.25
0Johannes Bakke AashamarKristiansand OKdiskvalifisert
0Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Nybegynner 1

1 650 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mathias Songe AasbøGjerstad ILfullført
Christian Berger AuslandGjerstad ILfullført
Torbjørn Berger AuslandGjerstad ILfullført
Jørgen FlatenVegårshei ILfullført
Tomine FlatenVegårshei ILfullført
Gudrun Fidje GrytingGjerstad ILfullført
Oskar HageliaVegårshei ILfullført
Signe HageliaVegårshei ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor