Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 4
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 13 mai 2015

Damer 1

1 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva Krafft MyhrenHisøy OK12.068.38
2Sofie NærestadIF Trauma14.33+2.2710.23
3Tonje JohnsenØyestad IF allianse14.48+2.4210.34
4Tova HenningsenØyestad IF allianse14.51+2.4510.36
5Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.53+2.4710.37
6Karoline StudsrudHisøy OK15.33+3.2711.06
7Kristin Krafft MyhrenHisøy OK16.30+4.2411.47
8Kamilla StudsrudHisøy OK17.09+5.0312.15
9Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering20.31+8.2514.39
10Julie SaudlandIF Trauma20.32+8.2614.40
11Marie RøilidIF Trauma20.48+8.4214.51
12Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering23.47+11.4116.59
13Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering23.49+11.4317.00
14Karen Elise GuttormsenØyestad IF allianse24.10+12.0417.15
15Ingrid HovdeHisøy OK33.13+21.0723.43
16Helle RuhavenHisøy OK49.08+37.0235.05
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKdiskvalifisert

Damer 2

2 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering25.5312.19
2Maja Hestness TrommestadIF Trauma27.14+1.2112.58
3Andrea MoenIF Trauma27.44+1.5113.12
4Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma28.55+3.0213.46
5Marianne Simonsen BjørkenesHisøy OK28.56+3.0313.46
6Karin SteenIF Trauma34.03+8.1016.12
7Gunda Marie BringsverdLia IL35.22+9.2916.50
8Wenche UlvshusIL Imås35.24+9.3116.51
9Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering35.31+9.3816.54
10Johanne TerjesenØyestad IF allianse40.15+14.2219.10
11Silje JohnsenØyestad IF allianse41.10+15.1719.36
12Lene HaugeHisøy OK42.31+16.3820.14
13Rikke WernersenØyestad IF allianse45.28+19.3521.39
14Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering47.09+21.1622.27
15Malin WernersenØyestad IF allianse50.27+24.3424.01
16Marita AanonsenØyestad IF allianse55.22+29.2926.21
17Gunn JonesIK Grane Arendal Orientering56.30+30.3726.54
18Hanna SaudlandIF Trauma1.20.09+54.1638.10
Tove SvendsenIL Imåsbrutt

Damer 3

3 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fanny SkindloIF Trauma57.0216.46
2Ada Helene OlsenIF Trauma1.03.50+6.4818.46
3Tove FossnesHisøy OK1.06.28+9.2619.32
4Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma1.09.49+12.4720.32
5Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse1.10.57+13.5520.52
6Jorunn AarrestadNOTEAM1.12.15+15.1321.15
7Mia HirschIF Trauma1.17.56+20.5422.55
8Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse1.19.06+22.0423.15
9Aud Bull TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering1.24.07+27.0524.44
10Eva Johanne RotevatnHisøy OK1.28.37+31.3526.03
11Ingeborg BøbelIL Imås1.30.49+33.4726.42
12Cathrine FossnesHisøy OK1.41.03+44.0129.43
13Kari-Ann H LilleHisøy OK1.45.29+48.2731.01
14Tone SkindloHisøy OK1.45.41+48.3931.05
15Ann Mari StudsrudHisøy OK1.50.53+53.5132.36
Elisabeth NærestadIF Traumabrutt

Damer 4

4 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK1.12.3415.07
2Marianne HaugeHisøy OK1.21.02+8.2816.52
3Sigrun ErlandsenHisøy OK1.24.45+12.1117.39
4Astrid SaudlandIF Trauma1.30.42+18.0818.53
5Åshild SimonsenIL Imås1.32.23+19.4919.14
6Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering1.35.20+22.4619.51
7Anne Hestness TrommestadIF Trauma1.41.56+29.2221.14

Damer 5

4 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK1.03.4113.16
2Tone HirschIF Trauma1.16.32+12.5115.56
3Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.19.00+15.1916.27

Damer 6

5 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.02.3711.23
2Silje HaugeHisøy OK1.03.10+0.3311.29
3Julie NærestadVegårshei IL1.12.19+9.4213.08

Herrer 1

1 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Theo TrommestadIF Trauma12.579.15
2Simen ØveråsIL Imås14.14+1.1710.10
3Lars Amdal RøildIF Trauma17.23+4.2612.25
4Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma22.13+9.1615.52
5Amund FossnesHisøy OK26.37+13.4019.00
6Henrik JohansenHisøy OK26.44+13.4719.05
7Bo E. KjerlandØyestad IF allianse27.24+14.2719.34
8Aleksander AasØyestad IF allianse27.28+14.3119.37
9Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma34.15+21.1824.27

Herrer 2

2 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Theodor SkindloHisøy OK22.1610.36
2Vebjørn ErlandsenHisøy OK31.00+8.4414.45
3Audun Fahre UlsteinHisøy OK37.38+15.2217.55
4Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering38.22+16.0618.16
5Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering38.25+16.0918.17
6Kristian ConradiHisøy OK40.14+17.5819.09
7Markus LarsenHisøy OK40.28+18.1219.16
8Oskar KnudsenHisøy OK40.35+18.1919.19
9Thomas H FossnesHisøy OK41.40+19.2419.50
10Inge KlepstadLia IL41.41+19.2519.50
11Isak KnutsenIF Trauma41.59+19.4319.59
12Johannes RuhavenHisøy OK49.18+27.0223.28
13Finn LøvgrenIL Express1.02.55+40.3929.57
14Henrik Andreas TømtIL Imås1.08.14+45.5832.29
15Kristian KnutsenIL Express1.19.00+56.4437.37
0Arne B KnutsenIL Expressbrutt

Herrer 3

3 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.08.2820.08
2Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering1.11.49+3.2121.07
3Bjørn BratlandIF Trauma1.13.19+4.5121.33
4Jan Sigurd OtterleiIF Trauma1.17.41+9.1322.50
5Bjarte SandveHisøy OK1.17.43+9.1522.51
6Dag PettersenIL Express1.18.37+10.0923.07
7Reidar GrøsleAustre Moland IL1.25.57+17.2925.16
8Gunnar MoulandØyestad IF allianse1.26.29+18.0125.26
0Thor Waal AasIL Expressdiskvalifisert
0Jan JohnsenØyestad IF alliansediskvalifisert
0Stein Olav StrømHisøy OKdiskvalifisert
0Harald ØveråsIL Imåsdiskvalifisert
0Sander ØveråsIL Imåsdiskvalifisert

Herrer 4

4 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering1.06.4113.53
2Torbjørn TrommestadIF Trauma1.11.28+4.4714.53
3Per Kristian TømtIL Imås1.15.50+9.0915.47
4Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering1.17.16+10.3516.05
5Inge SkjæveslandIF Trauma1.25.43+19.0217.51
6Geir HovdeHisøy OK1.26.14+19.3317.57
7Øystein Bedford PedersenIL Express1.31.26+24.4519.02
8Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering1.34.49+28.0819.45
9Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering1.35.44+29.0319.56
10Rolf MikkelsenIL Imås1.39.07+32.2620.38
11Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse1.42.57+36.1621.26
12Cato MoenIF Trauma1.47.26+40.4522.22
13Erling LauvrakIL Imås1.48.11+41.3022.32
14Stein R. JensenLia IL2.01.01+54.2025.12
0Morten BenestadIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Karl Jørgen SongedalIL Imåsbrutt

Herrer 5

5 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Henrik HirschIF Trauma1.05.2211.53
2Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering1.12.20+6.5813.09
3Are SkindloIF Trauma1.13.39+8.1713.23
4Henrik Chr. HirschIF Trauma1.14.01+8.3913.27
5Øyvind BratlandIF Trauma1.16.17+10.5513.52
6Geir BråtenVegårshei IL1.17.24+12.0214.04
7Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering1.19.12+13.5014.24
8Tor OlsenIF Trauma1.20.08+14.4614.34
9Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse1.20.25+15.0314.37
10Øyvin SimonsenIL Imås1.21.10+15.4814.45
11Preben GjertsenHisøy OK1.27.04+21.4215.49
12Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering1.28.14+22.5216.02
13Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse1.28.36+23.1416.06
14Norman UglandØyestad IF allianse1.29.06+23.4416.12
15Fredrik StudsrudHisøy OK1.30.35+25.1316.28
16Kjell SandåkerIL Imås1.35.20+29.5817.20
17Sveinung UlsteinHisøy OK1.36.39+31.1717.34

Herrer 6

5 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav NærestadIF Trauma56.5410.20
2Johannes Bakke AashamarKristiansand OK58.29+1.3510.38
3Helge FossøyØyestad IF allianse59.09+2.1510.45
4Terje UrfjellIL Imås1.00.14+3.2010.57
5Martin BjørkenesHisøy OK1.05.51+8.5711.58
6Mads Henrik SandnesHope IL1.06.52+9.5812.09
7Bjørn Idar SætranIF Trauma1.07.59+11.0512.21
8Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering1.13.15+16.2113.19
9Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering1.18.39+21.4514.18
0Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orienteringbrutt

Nybegynner 1

1 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ben JonesIK Grane Arendal Orientering16.5612.05
2Agnes Simonsen BjørkenesHisøy OK17.09+0.1312.15
3Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering18.23+1.2713.07
4Siv GeliusHisøy OK22.04+5.0815.45
5Truls Gelius SundbyHisøy OK22.06+5.1015.47
6Malin SolvangHisøy OK24.50+7.5417.44
7Anniken FossnesHisøy OK24.56+8.0017.48
8Haakon Smedsaas BlakstadHisøy OK25.24+8.2818.08
9Birk WoodsHisøy OK26.23+9.2718.50
10Jenny Simonsen BjørkenesHisøy OK27.56+11.0019.57
11Fredrik EgelandIF Trauma30.58+14.0222.07
12Truls HovdeHisøy OK33.11+16.1523.42
13Herman Smedsaas BlakstadHisøy OK33.27+16.3123.53
Tellef T MoseidHisøy OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor