Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kvist-Kvaset

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kvist-Kvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: fredag 1 mai 2015

DH 11-16

26 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Asker Skiklubb 11.27.34
1. Henrik Fredriksen Aas22.242+0.1822.242+0.18
2. Lotte Jauhojärvi Markussen11.289+0.5633.5220+0.43+0.25
2. Silje Marie Våge11.2910+0.57fullført
3. Synne Strand27.014+2.481.00.531-1
4. Sander Arntzen26.415+3.521.27.3410
2Nydalens SK 11.28.17+0.43
1. Ragne Wiklund27.057+4.5927.057+4.59
2. Frida Bakken Ulseth14.1026+3.3841.159+2+8.06+3.07
3. Halvor Tørnqvist Halden24.1311.05.283-6+4.35
4. Elias Jonsson22.4911.28.172-1+0.43
3Halden SK 11.29.21+1.47
1. Idun Kristine Felde Olaussen27.148+5.0827.148+5.08
2. Hedda Raadal Bjørlo11.175+0.4538.317-1+5.22+0.14
3. Niels Christian Hellerud25.152+1.021.03.462-5+2.53-2.29
4. August Asheim Birkeland25.353+2.461.29.213+1+1.47-1.06
4Kongsberg OL 11.30.29+2.55
1. Marlin Haavengen27.369+5.3027.369+5.30
2. Helene Eger10.433+0.1138.196-3+5.10-0.20
3. Håkon Lund27.235+3.101.05.424-2+4.49-0.21
4. Tord Strand24.472+1.581.30.2940+2.55-1.54
5Heming Orientering 11.34.47+7.13
1. Petter Astrup Arnesen25.374+3.3125.374+3.31
2. Maya Jones Arnesen11.266+0.5437.033-1+3.54+0.23
2. Håvard Høymork11.278+0.55fullført
2. Ferdinand Fremming11.4113+1.09fullført
2. Live Østvold15.0229+4.30fullført
3. Hedvig Vollset31.4111+7.281.08.446+3+7.51+3.57
3. Henrik Reusch31.4413+7.31fullført
4. Bjørn Anders Flågen26.034+3.141.34.475-1+7.13-0.38
6Nydalens SK 21.35.57
1. Lukas Liland22.06122.061
2. Oda Scheele11.034+0.3133.0910
3. Marte Madslien Bakken35.4526+11.321.08.547+6
4. Jørgen Wulfsberg27.036+4.141.35.576-1
7Halden SK 21.41.17+13.43
1. Nora Torgersen31.4312+9.3731.4312+9.37
2. Marie Bergstrøm12.0216+1.3043.4513+1+10.36+0.59
2. Karoline Aune13.2823+2.56fullført
2. Lisa Jenssen13.3325+3.01fullført
3. Alexander Skaug Ytterbøl28.006+3.471.11.458-5+10.52+0.16
3. Haakon Johann Slang-Sundsetvik28.017+3.48fullført
4. Erlend Brendstuen29.3210+6.431.41.177-1+13.43+2.51
8Kongsberg OL 21.41.52+14.18
1. Aurora Moholth25.395+3.3325.395+3.33
2. Kjersti Tønnessen Bergstøl11.266+0.5437.054-1+3.56+0.23
3. Henrik Andre Larsen28.508+4.371.05.555+1+5.02+1.06
3. Tale Strand31.5314+7.40fullført
4. Sølve Drage35.5716+13.081.41.528+3+14.18+9.16
9IL Tyrving 11.43.03+15.29
1. Torjus Ullern32.3815+10.3232.3815+10.32
2. Tuva Nesheim Flatebakken11.3811+1.0644.1614-1+11.07+0.35
2. ikke startetfullført
2. ikke startetfullført
3. Maren Norderud30.599+6.461.15.1513-1+14.22+3.15
3. ikke startetfullført
4. Styrk Hundseid Kamsvåg27.487+4.591.43.039-4+15.29+1.07
10Ås-NMBU / Måren / Kolbotn & Skimt 01.43.04+15.30
1. Linda Gammelsæter36.3220+14.2636.3220+14.26
2. Carmen Dirro11.4113+1.0948.1318-2+15.04+0.38
2. Tiril Lilleheierdiskvalifisertfullført
3. Nils Tveite26.433+2.301.14.5612-6+14.03-1.01
3. Vegard Aarstaddiskvalifisertfullført
4. Linus Olhans28.088+5.191.43.0410-2+15.30+1.27
10Østmarka OK 11.43.04+15.30
1. Andreas Ramberg25.556+3.4925.556+3.49
2. Ingrid Marie Stubban Hygen11.4012+1.0837.355-1+4.26+0.37
2. Jesper Ugedal11.5615+1.24fullført
3. Anna Cecilie Linløkken36.1028+11.571.13.4511+6+12.52+8.26
3. Kristoffer Prøis Kagnes36.1129+11.58fullført
4. Hans Kristian Stubban Hygen29.199+6.301.43.0410-1+15.30+2.38
12Lillomarka OL 11.46.50+19.16
1. Joar Oldernes25.183+3.1225.183+3.12
2. Ingrid Masdal14.5228+4.2040.108+5+7.01+3.49
3. Sindre Vestengen Lian32.3615+8.231.12.469+1+11.53+4.52
3. Maria Rørvik Haver32.3615+8.23fullført
4. Jens Johan Brekke34.0412+11.151.46.5012+3+19.16+7.23
13OK Moss 11.48.38+21.04
1. Aurora Gjølsjø31.5013+9.4431.5013+9.44
2. Christopher Engebretsen10.392+0.0742.2912-1+9.20-0.24
2. Adam Kristiansen12.5022+2.18fullført
3. Karoline Bjørnerød30.599+6.461.13.2810-2+12.35+3.15
3. Selma Kristiansen40.2834+16.15fullført
4. Johanne Bratland Tjernshaugen35.1013+12.211.48.3813+3+21.04+8.29
14Asker Skiklubb 21.52.18+24.44
1. Sondre Ytterbø29.1910+7.1329.1910+7.13
2. Ina Martini12.2117+1.4941.40100+8.31+1.18
3. Thea Charlotte Hansen33.4719+9.341.15.2714+4+14.34+6.03
3. Felix Finsrud33.4920+9.36fullført
4. Johan Teodor Westly36.5120+14.021.52.18140+24.44+10.10
15Nydalens SK 31.52.32+24.58
1. Tobias Mikael Espedal31.4211+9.3631.4211+9.36
2. Pia Young Vik10.32142.14110+9.05
2. ikke startetfullført
3. Theresa Fürstenberg34.0621+9.531.16.2015+4+15.27+6.22
3. Ada Wulfsberg35.4526+11.32fullført
4. Lars Young Vik36.1217+13.231.52.32150+24.58+9.31
16Lillomarka OL 22.04.14+36.40
1. Kristian Markhus Brekke36.3621+14.3036.3621+14.30
2. Simen Masdal15.2930+4.5752.05210+18.56+4.26
2. Mathias Pedersen Voldikke startetfullført
3. Elin Flø36.3930+12.261.28.4420-1+27.51+8.55
4. Eirik Høst Fossgard35.3014+12.412.04.1416-4+36.40+8.49
17Nittedal OL 12.05.17+37.43
1. Herman Brunborg38.1922+16.1338.1922+16.13
2. Arthur Brunborg12.4721+2.1551.0619-3+17.57+1.44
2. Lauritz Brunborg24.2841+13.56fullført
3. Oda Marie Colquhoun37.2431+13.111.28.30190+27.37+9.40
4. Emma Eithun Paulsen36.4719+13.582.05.1717-2+37.43+10.06
18Oppsal Orientering 12.05.27+37.53
1. Inger Marie Rødnes33.2417+11.1833.2417+11.18
2. Amélie Aamodt14.3427+4.0247.58170+14.49+3.31
2. Tina Kalleson16.1533+5.43fullført
3. Andreas Moldskred46.5735+22.441.34.5522+5+34.02+19.13
3. William Resvoll Skaug48.0336+23.50fullført
4. Lavran Thorstensen30.3211+7.432.05.2718-4+37.53+3.51
19Kongsberg OL 32.10.53+43.19
1. Ingvild Langeggen34.5319+12.4734.5319+12.47
2. Mathilde Sæter Flesseberg12.3718+2.0547.3016-3+14.21+1.34
2. Sigrid Skjelbred17.0634+6.34fullført
2. Karoline Torø30.3544+20.03fullført
3. Åsne Haavengen33.1417+9.011.20.4417+1+19.51+5.30
4. Kristiane Rogstad50.0925+27.202.10.5319+2+43.19+23.28
20IL Tyrving 22.12.58+45.24
1. Andreas Juell Larsen32.3916+10.3332.3916+10.33
2. Emma Meyer Larsson19.1637+8.4451.5520+4+18.46+8.13
2. ikke startetfullført
3. Solveig Eline Berg35.2224+11.091.27.1718-2+26.24+7.38
4. Thea Feiring Haltia45.4123+22.522.12.5820+2+45.24+19.00
21Kongsberg OL 42.13.32+45.58
1. Rikke Hjelseth Larsen39.2823+17.2239.2823+17.22
2. Rolf Trygve Haug12.3819+2.0652.0622-1+18.57+1.35
2. Olav Lund12.3920+2.07fullført
3. Vetle Drage38.2032+14.071.30.2621-1+29.33+10.36
3. Peder Bonden Kjørsvik38.2733+14.14fullført
4. Kathinka Rogstad43.0622+20.172.13.32210+45.58+16.25
22Indre Østfold OK 12.13.57+46.23
1. Eirik Blågestad31.5114+9.4531.5114+9.45
2. Kristoffer Halsnes13.2823+2.5645.1915+1+12.10+2.25
2. Theodor Lier16.0931+5.37fullført
2. Tidemann Lier21.1539+10.43fullført
2. Sander Bystrøm21.1539+10.43fullført
3. Jorid Nandrup Nielsen33.4418+9.311.19.0316+1+18.10+6.00
3. Mats Andre Nygård34.5822+10.45fullført
4. Haakon Johannesen54.5426+32.052.13.5722+6+46.23+28.13
23Nydalens SK 52.14.36+47.02
1. Joakim Wilkens Jernberg46.3325+24.2746.3325+24.27
2. Ea Lunøe16.1032+5.381.02.4324-1+29.34+5.07
3. Vemund Heier35.1823+11.051.38.0123-1+37.08+7.34
3. Eirik Øvstedal35.3825+11.25fullført
4. Ingrid Madslien36.3518+13.462.14.36230+47.02+9.54
24Nydalens SK 42.15.31+47.57
1. Ole Jakob Frankrig40.4824+18.4240.4824+18.42
2. Anna Trindade Eriksen25.5142+15.191.06.3925+1+33.30+14.48
2. Gaute Bergan25.5543+15.23fullført
3. Ingvild Høydal31.4312+7.301.38.2224-1+37.29+3.59
4. Isak Jonsson37.0921+14.202.15.31240+47.57+10.28
25Fredrikstad SK 12.29.38+1.02.04
1. Kaisa Antonsen33.4118+11.3533.4118+11.35
2. Alexandra Angvoll19.1938+8.4753.0023+5+19.51+8.16
3. Kristoffer B. Helminsen1.00.5438+36.411.53.5425+2+53.01+33.10
3. ikke startetfullført
4. Sondre Ottesen35.4415+12.552.29.38250+1.02.04+9.03
26Hadeland OL 12.52.13+1.24.39
1. Simen Gammelmo57.4326+35.3757.4326+35.37
2. Berthe Teslo17.4335+7.111.15.26260+42.17+6.40
2. Astrid Rognstad17.4636+7.14fullført
3. William Hofoss49.5837+25.452.05.24260+1.04.31+22.14
4. Ingeborg Rognstad46.4924+24.002.52.13260+1.24.39+20.08

D 17

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ås-NMBU Orientering 11.55.38
1. Rannveig W. Nordhagen39.49139.491
2. Malin Eijsink38.1811.18.0710
3. Kaja Winsnes Nordhagen37.3111.55.3810
2Oslostudentenes IK 12.15.09+19.31
1. Lea-Rebekka Tonjer42.264+2.3742.263+2.37
2. Audrun Utskarpen46.338+8.151.28.594+1+10.52+8.15
3. Ida Hope46.103+8.392.15.092-2+19.31+8.39
3Fredrikstad SK 12.15.38+20.00
1. Mia Mathisen Bekhus40.473+0.5840.472+0.58
2. Kristin Ottesen41.344+3.161.22.2120+4.14+3.16
3. Dina Sofie Antonsen53.177+15.462.15.383+1+20.00+15.46
4Asker Skiklubb 12.17.39+22.01
1. Marit Isachsen42.535+3.0442.534+3.04
2. Margrete Wisløff45.457+7.271.28.383-1+10.31+7.27
3. Ragnhild Løvli49.015+11.302.17.394+1+22.01+11.30
5Nydalens SK 12.18.50+23.12
1. Åse Bergan46.1310+6.2446.138+6.24
2. Elisabeth holmboe Eggen43.365+5.181.29.495-3+11.42+5.18
3. Sofie Aarnes49.015+11.302.18.5050+23.12+11.30
6Kongsberg OL 22.19.45+24.07
1. Siri Moholth46.5611+7.0746.569+7.07
2. Eline Drage44.206+6.021.31.166-3+13.09+6.02
3. Kristin Sagosen Smeby48.294+10.582.19.4560+24.07+10.58
7Kongsberg OL 12.21.51+26.13
1. Anne Willkommen Eiken43.196+3.3043.195+3.30
2. Idunn Haavengen53.4111+15.231.37.009+4+18.53+15.23
3. Ingrid Kvistad44.512+7.202.21.517-2+26.13+7.20
8Ås-NMBU Orientering 22.37.38+42.00
1. Ina Catharina Storrønning45.589+6.0945.587+6.09
2. Mari Brøndbo Dahl51.009+12.421.36.588+1+18.51+12.42
3. Goro Tillerås Urset1.00.408+23.092.37.3880+42.00+23.09
9Østmarka OK 12.43.59+48.21
1. Kine Dirro43.327+3.4343.326+3.43
2. Marie Hammer Håversen51.1910+13.011.34.517+1+16.44+13.01
3. Anne Margrete Hammer1.09.089+31.372.43.599+2+48.21+31.37
NTNUI 1diskvalifisert
1. Toril Nes39.491diskvalifisert
2. Ingvild Maalen-Johansen38.372+0.19diskvalifisert
3. Turid Kamstrup Hovinddiskvalifisertdiskvalifisert
Sarpsborg OL / IL Tyrving 1brutt
1. Anne Elisabeth Ramtvedt45.468+5.57brutt
2. Ingvild Ramtvedt Næsset40.103+1.52brutt
3. Ane Næsset Ramtvedtikke startetbrutt
Fredrikstad SK 2ikke startet
1. ikke startetikke startet
2. ikke startetikke startet
3. ikke startetikke startet
Oslostudentenes IK 2ikke startet
1. Hanne Maria Visterikke startetikke startet
2. ikke startetikke startet
3. ikke startetikke startet

H 17

24 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI / Järla 11.49.41
1. Hans Petter Mathisen36.332+0.1136.332+0.11
2. Martin Hoset37.5611.14.2920+0.06
3. Håkon Jarvis Westergård35.122+1.001.49.411-1
2Oppsal Orientering 11.50.09+0.28
1. Kristoffer Fiane Pedersen37.333+1.1137.333+1.11
2. Knut Aasheim38.244+0.281.15.574+1+1.34+0.23
3. Sigve Vågsnes34.1211.50.092-2+0.28
3Fredrikstad SK 31.50.39
1. Christian Riddervold Kahrs36.22136.221
2. Herman Ryen Martinsen38.013+0.051.14.2310
3. Sindre Østhagen36.164+2.041.50.393+2
4Nydalens SK 11.51.10+1.29
1. Dag Aalvik37.354+1.1337.354+1.13
2. Ragnar Tonjer37.5611.15.313-1+1.08
3. Jostein Andersen35.393+1.271.51.104+1+1.29+0.21
5Fredrikstad SK 42.04.27+14.46
1. Henrik Ottesen39.296+3.0739.296+3.07
2. Per Olaussen42.038+4.071.21.3260+7.09+4.02
3. Kjell Arild Karlsen42.557+8.432.04.275-1+14.46+7.37
6Fredrikstad SK 12.04.32+14.51
1. Kamilla Olaussen40.2410+4.0240.249+4.02
2. Emma Johansson42.099+4.131.22.338-1+8.10+4.08
3. Heidi Østlid Bagstevold41.596+7.472.04.326-2+14.51+6.41
7Raumar Orientering 12.08.29+18.48
1. Eirik Rustad39.468+3.2439.467+3.24
2. Torben Christian Wendler39.365+1.401.19.225-2+4.59+1.35
3. Eskil Sande Gullord49.079+14.552.08.297+2+18.48+13.49
8Asker Skiklubb 12.11.44+22.03
1. Eivind Øfsthus Gravir45.3314+9.1145.3312+9.11
2. Per Wiréhn44.5012+6.541.30.2311-1+16.00+6.49
3. Vegard Gulbrandsen41.215+7.092.11.448-3+22.03+6.03
9Ås-NMBU Orientering 12.13.25+23.44
1. Henrik Eijsink38.485+2.2638.485+2.26
2. Øystein Garsrud Tvedt43.3911+5.431.22.277+2+8.04+5.38
3. Ola Doksrød Strande50.5813+16.462.13.259+2+23.44+15.40
10Nydalens SK 22.15.03+25.22
1. Sverre Waaler Kaas42.2211+6.0042.2210+6.00
2. Gjermund Tørnqvist Halden43.1010+5.141.25.329-1+11.09+5.09
3. Sam Lunøe49.3111+15.192.15.0310+1+25.22+14.13
11Bø OL 12.20.49+31.08
1. Lars Steinar Hefre49.1715+12.5549.1713+12.55
2. Dag Steinar Ragvin41.587+4.021.31.1512-1+16.52+3.57
3. Steinar Lande49.3412+15.222.20.4911-1+31.08+14.16
12Fredrikstad SK 22.21.49+32.08
1. Marianne Riddervold Kahrs42.4912+6.2742.4911+6.27
2. Marie Olaussen49.5115+11.551.32.4013+2+18.17+11.50
3. Håvard Berget49.0910+14.572.21.4912-1+32.08+13.51
13Heming Orientering 12.22.01+32.20
1. Ulrik Astrup Arnesen39.569+3.3439.568+3.34
2. Tarjei Vollset49.2014+11.241.29.1610+2+14.53+11.19
3. Runar Bjørhovde52.4517+18.332.22.0113+3+32.20+17.27
14Indre Østfold OK 12.45.01+55.20
1. Jørgen Vister49.3316+13.1149.3314+13.11
2. Sigmund Vister46.3913+8.431.36.12140+21.49+8.38
3. Håkon Blågestad1.08.4920+34.372.45.01140+55.20+33.31
15Heming Orientering 22.46.17
1. Kimme Arnesen49.4317+13.2149.4315+13.21
2. Nils Petter Fremming52.2120+14.251.42.0417+2
3. Christian Reusch1.04.1319+30.012.46.1715-2
16OK Moss 12.49.02
1. Øystein Olsen54.4319+18.2154.4317+18.21
2. Erik Rytter Jakobsen58.5821+21.021.53.4119+2
3. Stian Andresen55.2118+21.092.49.0216-3
17Indre Østfold OK 23.12.24
1. Stian Overskeid53.0418+16.4253.0416+16.42
2. Ole Martin Stormyrengen59.4822+21.521.52.5218+2
3. Sjur Grindstuen1.19.3221+45.203.12.2417-1
18OK Moss 23.17.44
1. Thomas Tubbehaugen1.13.5220+37.301.13.5218+37.30
2. Donatas Kontautas57.5017+19.542.11.4215-3+57.19+19.49
3. Lukas Emil Rogne1.06.0223+31.503.17.4418+3
19Oslostudentenes IK 24.22.10
1. Justinas Mišeikis1.22.4721+46.251.22.4719+46.25
2. Francisco Velazquez1.54.5219+1.16.563.17.3916-3+2.03.16+1.16.51
3. Hanne Maria Vister1.04.3122+30.194.22.1019+3
Nydalens SK 3diskvalifisert
1. Halvor Saunes39.387+3.16diskvalifisert
2. Oskar Jensendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Einar Tommelstad51.2215+17.10diskvalifisert
Nydalens SK 5diskvalifisert
1. Espen Lunøediskvalifisertdiskvalifisert
2. Knut Aaldefullførtdiskvalifisert
3. Runar Hafskjold51.2114+17.09diskvalifisert
Oppsal Orientering 2diskvalifisert
1. Ludvig Rødnesdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ola Marius Pedersen39.376+1.41diskvalifisert
3. Erik Persson44.368+10.24diskvalifisert
Oslostudentenes IK 1diskvalifisert
1. Olav Eidediskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnus Barth Gustavsen56.4416+18.48diskvalifisert
3. Mikael Olausson52.3216+18.20diskvalifisert
Oppsal Orientering 3brutt
1. Bent Erik Skaug42.5313+6.31brutt
2. Ole Martin Edstrøm1.05.5018+27.54brutt
3. ikke startetbrutt

D 150

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Heming Orientering 12.00.33
1. Signe Astrup Arnesen40.29140.291
2. Dagrun Melkild38.4911.19.1810
3. Runa Skyttersæter41.1512.00.3310
2Nittedal OL 12.12.57+12.24
1. Hilde Tellesbø40.462+0.1740.462+0.17
2. Marit B. Eithun39.032+0.141.19.4920+0.31+0.14
3. Gerd Fossestøl53.082+11.532.12.5720+12.24+11.53

H 130

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 11.50.48
1. Magnus Nordbrøden38.167+4.2638.165+4.26
2. Svend Arne Ytterbøl42.516+5.441.21.076+1+7.21+2.55
3. Kjetil Bjørlo29.4111.50.481-5
2Nydalens SK 11.52.40+1.52
1. Børge Pedersen41.108+7.2041.106+7.20
2. Einar Lunøe37.0711.18.173-3+4.31
3. Gunnar Engen Vik34.232+4.421.52.402-1+1.52-2.39
3OK Moss 11.53.23
1. Tore Bjørnerød33.50133.501
2. Torgeir Snilsberg39.562+2.491.13.4610
3. Henning Bratland Carlsen39.373+9.561.53.233+2
4Notodden OL 11.59.48+9.00
1. Petter Løe37.244+3.3437.242+3.34
2. Harald Kvisli39.573+2.501.17.2120+3.35+0.01
3. Jørn Myrland42.274+12.461.59.484+2+9.00+5.25
5Fredrikstad SK 12.04.17+13.29
1. Henning Martinsen37.296+3.3937.294+3.39
2. Gard Antonsen43.368+6.291.21.055+1+7.19+3.40
3. Pål Angvoll43.125+13.312.04.1750+13.29+6.10
6Indre Østfold OK 12.04.30+13.42
1. Rune Blågestad37.265+3.3637.263+3.36
2. Sture Ottesen41.204+4.131.18.464+1+5.00+1.24
3. Øyvind Larsen45.446+16.032.04.306+2+13.42+8.42
7Østmarka OK 12.15.54+25.06
1. Øystein Kildahl43.0210+9.1243.028+9.12
2. Inge Ramberg41.525+4.451.24.547-1+11.08+1.56
3. Hans Olav Hygen51.009+21.192.15.5470+25.06+13.58
8Indre Østfold OK 22.21.23+30.35
1. Dag Arne Lier43.019+9.1143.017+9.11
2. Kjell-Erik Kristiansen48.279+11.201.31.288+1+17.42+8.31
3. Roy Vidar Johannesen49.558+20.142.21.2380+30.35+12.53
Nittedal OL 1diskvalifisert
1. Christian Gløgård35.353+1.45diskvalifisert
2. Bård Natvigdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Rune Brunborg49.427+20.01diskvalifisert
Nydalens SK 2diskvalifisert
1. Sören Jonsson35.292+1.39diskvalifisert
2. Ottar Wiklund43.267+6.19diskvalifisert
3. Sindre Langaasdiskvalifisertdiskvalifisert

H 170

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Oslostudentenes IK 12.12.53
1. Are Eriksen41.443+5.5541.442+5.55
2. Guttorm L Egge36.1611.18.001-1
3. John Hofoss54.533+12.542.12.5310
2Vestre Akers SK 12.14.00+1.07
1. Ketil Berge50.446+14.5550.443+14.55
2. Tormod Øvergaard41.175+5.011.32.0130+14.01-0.54
3. Per Osen41.5912.14.002-1+1.07
3Måren OK 12.15.04
1. Audun Bjerknes35.49135.491
2. Per Hermann Krøger47.496+11.331.23.382+1
3. Knut Vidar Johansen51.262+9.272.15.043+1
Asker Skiklubb 1diskvalifisert
1. Jørn Bue Olsen43.244+7.35diskvalifisert
2. Jon Arvid Fossum37.562+1.40diskvalifisert
3. Gjermund Gravirdiskvalifisertdiskvalifisert
Kolbotn og Skimt OL 1diskvalifisert
1. Bjørn Sverre Gulheim53.567+18.07diskvalifisert
2. Olav Johannessen39.333+3.17diskvalifisert
3. Jon Færdendiskvalifisertdiskvalifisert
Notodden OL 1diskvalifisert
1. Hugo Christensen44.085+8.19diskvalifisert
2. Sveinung Rekaa50.457+14.29diskvalifisert
3. Åge-Geir Skatterdiskvalifisertdiskvalifisert
OK Moss 1diskvalifisert
1. Hallvard Koren39.022+3.13diskvalifisert
2. Karl Aasmund Erøy40.294+4.13diskvalifisert
3. Ola Bækkevolddiskvalifisertdiskvalifisert

D 120

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 12.04.16
1. Alix Young Vik42.34142.341
2. Monica Tørnqvist Halden42.4811.25.2210
3. Berit Sofie Wiklund38.542+0.152.04.1610
2Fossum IF 12.09.30+5.14
1. Bodil Nordenström45.373+3.0345.372+3.03
2. Kristin Nergaard Berg45.143+2.261.30.513+1+5.29+2.26
3. Elin Bjerva38.3912.09.302-1+5.14
3Indre Østfold OK 12.19.51+15.35
1. Tonje Hermansen47.184+4.4447.183+4.44
2. Linda M. Torper Bystrøm43.142+0.261.30.322-1+5.10+0.26
3. Bente Line49.193+10.402.19.513+1+15.35+10.25
4Røyken OL 12.56.12+51.56
1. Ida Syversen57.456+15.1157.455+15.11
2. Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme52.084+9.201.49.534-1+24.31+9.20
3. Eva Syversen1.06.194+27.402.56.1240+51.56+27.25
5Kongsberg OL 23.02.34+58.18
1. Eli Bonden Kjørsvik48.475+6.1348.474+6.13
2. Nina Hansen-Møllerud1.06.005+23.121.54.475+1+29.25+23.12
3. Barbara Willkommen Eiken1.07.475+29.083.02.3450+58.18+28.53
Kongsberg OL 1brutt
1. Kari Strand42.422+0.08brutt
2. Lene Flesseberg1.13.306+30.42brutt
3. ikke startetbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor