Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 16 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | D 15-20B | H 15-20B | D 17C | H 17C

N-åpen

1 300 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL15.4612.07
Selma BekkelundGjø-Vard OL19.1214.46
Julie BrienLunderseter IL22.5217.35
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering14.4811.23
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange13.0610.04
Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OL10.498.19
Amund FlaskerudOL Toten-Troll12.309.36
Even FougnerSnertingdal IF Orientering14.5111.25
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL35.0026.55
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL26.3320.25
Arja Martine HellebustSnertingdal IF Orientering21.0716.14
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering14.5411.27
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering21.0716.14
Johannes HøieGjø-Vard OL24.5119.06
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL20.2315.40
Eline KravdalGjø-Vard OL26.3620.27
Even LienGjø-Vard OL9.337.20
Markus LundenOL Toten-Troll21.1316.19
Rikke LundenOL Toten-Troll21.0116.10
Ylva Slotnes LyshaugSnertingdal IF Orientering19.2814.58
Einar Lønstad JuulGjø-Vard OL17.0513.08
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK13.3410.26
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK18.2114.06
Even Nordli EriksenGjø-Vard OL12.169.26
Oda Olstad-HamarGjø-Vard OL18.1013.58
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL13.0010.00
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL15.2011.47
Amund Hagberg SolumRond OL21.5016.47
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL20.0915.30
Anne Marte TelstøEtnedal IL17.0013.04
Øyvind TelstøEtnedal IL17.0113.05
Nikolai TesloHadeland OL20.2115.39
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL28.2721.53
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL20.1215.32

D -10

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marie KravdalGjø-Vard OL16.239.06

D 11-12

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK14.488.13
2Martine SkjelsvikLillehammer OK15.52+1.048.48
3Emma Visted-HansenGjø-Vard OL18.24+3.3610.13
4Live Raknes SogstadGjø-Vard OL19.37+4.4910.53
5Oda SørlieNydalens SK22.35+7.4712.32
6Hannah MansNydalens SK28.35+13.4715.52

D 11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Birgitte Simensen ScheieLillehammer OKdiskvalifisert

D 13-14

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL28.299.11
2Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL55.29+27.0017.53
3Berthe TesloHadeland OL57.32+29.0318.33

D 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella SkoglundIL Veten23.0313.33

D 15-16

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine LomeHamar OK23.109.39
2Kristine KravdalGjø-Vard OL27.01+3.5111.15
3Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL27.07+3.5711.17
4Synne SolbergGjø-Vard OL43.38+20.2818.10
5Johanne Klynderud SundførLillehammer OK44.21+21.1118.28
6Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.06.36+43.2627.45

D 17-

4 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag39.128.54
2Lone MalmgrenGjø-Vard OL39.25+0.138.57
3Valborg MadslienLillehammer OK45.14+6.0210.16
4Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.02.13+23.0114.08

D 17-N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke Tøfting BakkeGjø-Vard OL17.0010.00
2Tina BjørnstadRaumar Orientering38.14+21.1422.29

D 40-

3 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK40.5910.30
2Lisbeth GråvVang OL42.32+1.3310.54
3Hege SolerødGjø-Vard OL45.17+4.1811.36
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering47.10+6.1112.05
5Anita StensethSnertingdal IF Orientering48.40+7.4112.28
6Gunn Elin RudiHadeland OL52.39+11.4013.30
7Eli Ringstad LienGjø-Vard OL59.56+18.5715.22
8Kari Klynderud SundførLillehammer OK1.00.18+19.1915.27
9Berit BergsetIL Veten1.06.48+25.4917.07

D 50-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone BakkenLillomarka OL43.3511.46
2Anne SørumRingsaker OK45.13+1.3812.13
3Hege HeibergHadeland OL1.01.37+18.0216.39
4Tove BakkenLillehammer OK1.06.54+23.1918.04
0Mari HernandezOL Toten-Trolldiskvalifisert

D 60-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro SolnørdalRudsbygd IL36.2311.44
2Margrete JørandliGjø-Vard OL40.02+3.3912.54
3Marit TyldumRudsbygd IL53.56+17.3317.23
4Berit SaxhaugRaumar Orientering1.04.00+27.3720.38
5Berit EskerudLillehammer OK1.25.07+48.4427.27

D 70-

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea ForbergRond OL37.3115.37
2Inger E. VamnesHamar OK40.20+2.4916.48
3Elin DahlenRingerike OL42.29+4.5817.42
4Odbjørg NordengRudsbygd IL43.54+6.2318.17
Marith BrekkeHamar OKbrutt

H -10

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL23.2312.59
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll27.3215.17

H 11-12

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13.597.46
2Lars LienGjø-Vard OL15.36+1.378.40
3Anders TaraldsenLillehammer OK18.21+4.2210.11
4Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18.29+4.3010.16
5Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL22.57+8.5812.45
0Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 11-12N

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL11.308.50
2Lars WallinSnertingdal IF Orientering12.44+1.149.47
3Jo Randar HolmøyHadeland OL12.48+1.189.50

H 13-14

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL26.108.26
0Jakob MoOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 13-16C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Magnus SmestadOL Toten-Troll25.3011.05
2Kasper HoelOL Toten-Troll27.46+2.1612.04

H 13-16N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering11.446.54
2Jon StrandSnertingdal IF Orientering13.35+1.517.59
3Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering15.34+3.509.09

H 15-16

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering30.357.50
2Eskil FrøislandVang OL34.17+3.428.47
3Sverre NarumOL Vallset/Stange37.42+7.079.40
4Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange40.12+9.3710.18

H 17-

5 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering34.396.32
2Kenneth BilstadVang OL40.41+6.027.40
3Vetle ChristiansenRaumar Orientering41.11+6.327.46
4Marius WikstrømRingsaker OK41.57+7.187.54
5Audun StrandlieGjø-Vard OL45.12+10.338.31
6Petter SkedsmoHadeland OL46.07+11.288.42
7Håvard TelstøEtnedal IL49.42+15.039.22
8Gjermund RørenEiker OL49.44+15.059.23
9Marius ØieLøten o-lag50.59+16.209.37
10Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL51.21+16.429.41
11Steinar LyshaugSnertingdal IF Orientering52.57+18.189.59
12Arne SaxhaugRaumar Orientering1.01.30+26.5111.36
13Jonas MoOL Toten-Troll1.02.18+27.3911.45
14Jo-Are Nordli EriksenGjø-Vard OL1.10.17+35.3813.15
0Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLbrutt

H 17-N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roy HolmRaufoss IL Orientering19.5011.40

H 40-

4 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kai SolumRond OL37.168.28
2Torbjørn KravdalGjø-Vard OL38.12+0.568.40
3Martin ØhmanGjø-Vard OL38.58+1.428.51
4Sigmund HansenGjø-Vard OL44.21+7.0510.04
5Kristian LundLidköpings Vintersportklubb44.38+7.2210.08
6Vemund KongsnesØstmarka OK47.00+9.4410.40
7Even ErlienGjø-Vard OL51.53+14.3711.47
8Øyvind LienGjø-Vard OL54.35+17.1912.24
9Arnstein DaleOL Vallset/Stange55.45+18.2912.40
10Einar TesloHadeland OL55.59+18.4312.43
11Tormod KleppaLillehammer OK1.02.52+25.3614.17

H 50-

4 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guttorm L EggeOslostudentenes IK40.109.07
2Øyvind SørlieHadeland OL46.23+6.1310.32
3Stein Arne NegårdVang OL46.25+6.1510.32
4Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering46.28+6.1810.33
5Yngvar ChristiansenBækkelagets SK48.51+8.4111.06
6John HofossHadeland OL1.02.26+22.1614.11
7Erik SlettumGjø-Vard OL1.02.51+22.4114.17
8Tor StrandRaumar Orientering1.04.05+23.5514.33
9Kjell Joar RognstadLillehammer OK1.11.50+31.4016.19

H 60-

3 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are EriksenOslostudentenes IK34.058.44
2Arnfinn PedersenGjø-Vard OL34.55+0.508.57
3Helge RevhaugRingerike OL40.20+6.1510.20
4Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering43.02+8.5711.02
5Per OsenVestre Akers SK43.33+9.2811.10
6Tormod PrestrudRudsbygd IL47.29+13.2412.10
7Odd GundersenEidsvoll OL51.08+17.0313.06
8Roar SætabergetLunderseter IL53.54+19.4913.49
9Paul Martin BergRudsbygd IL55.15+21.1014.10
10John Birger SkansenRudsbygd IL57.42+23.3714.47
0Lars SaxhaugRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 70-

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HøiåsVang OL34.5611.16
2Tormod DahlenRingerike OL37.06+2.1011.58
3Jon TyldumRudsbygd IL38.56+4.0012.33
4Willy JohansenRingsaker OK45.24+10.2814.38
5Bjørn MyhrmoenRond OL50.05+15.0916.09
6Harald BrekkeHamar OK1.01.10+26.1419.43
7Arne StrandlieGjø-Vard OL1.05.43+30.4721.11
8Jon Vegard LundeLillehammer OK1.13.41+38.4523.46

D 15-20B

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL47.3115.19
2Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll49.51+2.2016.04
3Janne CumminsRaufoss IL Orientering55.16+7.4517.49

H 15-20B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll42.5813.51
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering46.26+3.2814.58

D 17C

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine VistedGjø-Vard OL28.0010.46
2Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering30.09+2.0911.35
3Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering32.07+4.0712.21
4Anne SørlienGjø-Vard OL35.40+7.4013.43
5Maren SogstadGjø-Vard OL38.18+10.1814.43

H 17C

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Gøran KletthagenSnertingdal IF Orientering21.348.17
2Erik HaugenRingsaker OK26.57+5.2310.21
3Øystein SnuggerudGjø-Vard OL28.15+6.4110.51
4Olav BakkenLillomarka OL30.36+9.0211.46
5Knut AndersenLøten o-lag39.05+17.3115.01
6Einar SogstadGjø-Vard OL59.33+37.5922.54
Roar SkoglundIL Vetendiskvalifisert
Espen TorsethGjø-Vard OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor