Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 21 mai 2016

D11-12

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL20.5310.26
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL25.06+4.1312.33
3Nelly Østerhaug WinterbergGjø-Vard OL1.09.22+48.2934.41

D11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL10.217.57

D13-14

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK30.049.41
2Berthe TesloHadeland OL35.47+5.4311.32
3Caroline EideGjø-Vard OL50.24+20.2016.15

D13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne B. SeierstadRaufoss IL Orientering46.4117.57
2Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL51.45+5.0419.54

D15-16

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL36.1410.58
2Charlotte EideGjø-Vard OL45.06+8.5213.40
3Synne SolbergGjø-Vard OL49.58+13.4415.08
4Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.01.01+24.4718.29
5Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.38.59+1.02.4529.59

D15-16B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Johanne ØfstaasOL Toten-Troll56.1217.33

D17B

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering42.4313.20
2Berit BergsetIL Veten45.40+2.5714.16
3Eli StensliLøten OL48.46+6.0315.14
4Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll55.03+12.2017.12

D17C

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine VistedGjø-Vard OL36.5113.09
2Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering38.42+1.5113.49
3Kjersti GullordGjø-Vard OL39.23+2.3214.03
4Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL44.03+7.1215.43
5Maren SogstadGjø-Vard OL56.30+19.3920.10
6Berit DalheimLunderseter IL1.36.09+59.1834.20

D17N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SimonsenOK Øst51.4320.41

D17-20

5 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.12.3213.41

D21

7 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK1.23.1111.14

D21AK

4 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth IngvaldsenNydalens SK41.519.30
2Hildegunn LindstadOL Toten-Troll51.02+9.1111.35
3Linda EngenRaumar Orientering59.02+17.1113.24
4Linda FredhMåren OK1.29.33+47.4220.21

D35

6 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.11.4510.42
2Mari JøranliTorpa OL1.30.28+18.4313.30

D45

5 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege SolerødGjø-Vard OL1.14.2014.01
2Tone BakkenLillomarka OL1.14.29+0.0914.03
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.27.44+13.2416.33

D45AK

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti NarumOL Vallset/Stange40.4911.20
2Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL42.00+1.1111.40
3Ida EngenRaumar Orientering48.21+7.3213.25
4Anita StensethSnertingdal IF Orientering49.06+8.1713.38
5Gunn Elin RudiHadeland OL50.31+9.4214.01
6Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange1.04.28+23.3917.54

D55

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid GiilRond OL1.11.0616.09

D60

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK35.4010.48
2Gro SolnørdalRudsbygd IL37.05+1.2511.14
3Margrete JørandliGjø-Vard OL37.39+1.5911.24
4Aud Mona RøsteHadeland OL59.33+23.5318.02

D65

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit TyldumRudsbygd IL43.3816.46
2Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange45.17+1.3917.25

D70

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsten BakkeGjø-Vard OL38.3218.20
2Tea ForbergRond OL38.56+0.2418.32
3Elin DahlenRingerike OL40.59+2.2719.30
4Odbjørg NordengRudsbygd IL1.01.56+23.2429.29

H-10

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Even Nordli EriksenGjø-Vard OL46.2323.11
Amund FlaskerudOL Toten-Troll25.3012.45
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL32.1316.06

H11-12

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.459.22
2Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL23.06+4.2111.33
3Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL24.16+5.3112.08
4Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL25.10+6.2512.35
5Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL25.46+7.0112.53
6Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll32.32+13.4716.16
0Aksel HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H11-12N

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus FinskudRaumar Orientering11.278.48
2Jonas Høglien NesLillehammer OK13.57+2.3010.43
3Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL16.30+5.0312.41
4Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering16.33+5.0612.43
5Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering19.53+8.2615.17
6Erik WallinSnertingdal IF Orientering21.13+9.4616.19

H13-14

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL31.5510.17
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll33.29+1.3410.48
3Even BordalRingsaker OK43.33+11.3814.02
4Lars WallinSnertingdal IF Orientering1.06.42+34.4721.30
5Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.12.46+40.5123.28

H13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav SveumGjø-Vard OL39.1115.04
2Daniel EngenRaumar Orientering43.43+4.3216.48

H15-16

4 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias ØhmanGjø-Vard OL40.589.18
2Jakob MoOL Toten-Troll47.40+6.4210.49
3Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK1.20.22+39.2418.15

H15-16B

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Magnus SmestadOL Toten-Troll37.3511.44
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll38.25+0.5012.00
3Kasper HoelOL Toten-Troll45.09+7.3414.06

H17B

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik GullordGjø-Vard OL32.5310.16
2Kjetil JacobsenHamar OK36.08+3.1511.17
3Erik HaugenRingsaker OK36.32+3.3911.25
4Kristian NarumOL Vallset/Stange37.15+4.2211.38
5Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll37.25+4.3211.41
6Jens-Henrik SimonsenOK Øst40.31+7.3812.39
7Roar SkoglundIL Veten55.56+23.0317.28
8Stein SandakerVang OL56.31+23.3817.39

H17C

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge TaraldsenLillehammer OK43.2015.28
0Bjørn EriksrudRaufoss IL Orienteringbrutt

H17N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SimonsenOK Øst54.1021.40

H17-20

6 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering59.008.48
2Sverre NarumOL Vallset/Stange1.21.39+22.3912.11

H21

10 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.43.4410.10

H21AK

5 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund HansenGjø-Vard OL53.5210.09
2Morten TangenMåren OK59.16+5.2411.10
0Tormod KleppaLillehammer OKbrutt

H35

7 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vytautas GrasysPerkunas1.02.238.25
2Audun StrandlieGjø-Vard OL1.04.08+1.458.40
3Arne SaxhaugRaumar Orientering1.22.27+20.0411.08
4Jo-Are Nordli EriksenGjø-Vard OL1.43.35+41.1213.59

H45

6 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL55.518.20
2Are StrandlieGjø-Vard OL59.23+3.328.51
3Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1.03.24+7.339.27
4Arnt Oluf EideGjø-Vard OL1.08.56+13.0510.17
5Einar TesloHadeland OL1.12.00+16.0910.44
6Kristian StorsveenLøten OL1.26.33+30.4212.55
7Svein ThorsbergGrue IL1.50.11+54.2016.26

H45AK

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL38.5110.47
2Erik SlettumGjø-Vard OL41.01+2.1011.23
3Even ErlienGjø-Vard OL41.27+2.3611.30
4Olav BakkenLillomarka OL49.14+10.2313.40
0Espen TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert

H55

5 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnfinn PedersenGjø-Vard OL55.2210.26
2Harald ØstbyeElverum OK1.03.26+8.0411.58
3Bård NatvigNittedal OL1.04.28+9.0612.09
4Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering1.10.24+15.0213.16
5Knut EngenRaumar Orientering1.15.28+20.0614.14
6Morten SkoglundByåsen IL1.17.03+21.4114.32
7John HofossHadeland OL1.21.59+26.3715.28
8Roar SætabergetLunderseter IL1.31.32+36.1017.16
0Terje GullordGjø-Vard OLdiskvalifisert

H65

4 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor TrøanHadeland OL48.0710.56
2Stein NordviElverum OK50.18+2.1111.25
3John Birger SkansenRudsbygd IL57.18+9.1113.01
4Tormod PrestrudRudsbygd IL57.28+9.2113.03
5Odd GundersenEidsvoll OL1.07.18+19.1115.17
6Harald BakkeGjø-Vard OL1.09.02+20.5515.41

H70

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL34.3910.30
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering34.45+0.0610.31
3Jon TyldumRudsbygd IL37.33+2.5411.22
4Trond FeiringHamar OK38.20+3.4111.36
5Hasse BergstrømIL Tyrving38.56+4.1711.47
6Olav HøiåsVang OL40.15+5.3612.11

H75

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod DahlenRingerike OL38.4514.54
2Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange47.41+8.5618.20
3Jon Vegard LundeLillehammer OK50.02+11.1719.14

H80

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver RognstadHadeland OL43.0520.30

N-åpen

1 300 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.5414.32
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL19.0414.40
Linus BekkelundGjø-Vard OL17.4413.38
Selma BekkelundGjø-Vard OL13.5410.41
Julie BlienLunderseter IL26.5220.40
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering17.5613.47
Helene BrekkenGjø-Vard OL19.0714.42
Erland Nordli EriksenGjø-Vard OL24.0318.30
Lars FlaskerudOL Toten-Troll22.2017.10
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering17.3013.27
Pernille Sletten HånesLillehammer OK22.4117.26
Eline KravdalGjø-Vard OL16.5513.00
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK14.4811.23
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK14.2911.08
Peder MoOL Toten-Troll15.2111.48
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL16.0712.23
Nora StensbyLunderseter IL26.4920.37
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL20.3215.47
Sofie TaraldsenLillehammer OK15.2311.50
Nikolai TesloHadeland OL21.2416.27
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL28.4322.05
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL19.5415.18
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL20.5816.07
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL19.0214.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor