Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM test lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM test lang
Arrangørorganisasjoner: Høydalsmo IL / Porsgrunn OL
Dato: lørdag 4 juli 2015

D 21-E

8 670 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sabine HauswirthHalden SK1.24.249.44
2Tone WigemyrBækkelagets SK1.26.08+1.449.56
3Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering1.27.49+3.2510.07
4Kamilla OlaussenFredrikstad SK1.27.50+3.2610.07
5Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.28.07+3.4310.09
6Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.31.14+6.5010.31
7Maren Jansson HaverstadNTNUI1.32.13+7.4910.38
8Ingjerd MyhreJärla Orientering1.32.46+8.2210.41
9Emma JohanssonFredrikstad SK1.34.48+10.2410.56
10Linn HokholtNTNUI1.35.47+11.2311.02
11Marte NarumNydalens SK1.36.07+11.4311.05
12Bodil HelgerudHalden SK1.37.42+13.1811.16
13Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.37.57+13.3311.17
14Sarina JenzerOLG Huttwil1.40.08+15.4411.32
15Anne Johanne LindNydalens SK1.41.13+16.4911.40
16Lone BrochmannBækkelagets SK1.43.08+18.4411.53
17Amilia BjörklundSävedalens AIK1.43.34+19.1011.56
18Lisa RisbyOk Kåre1.44.35+20.1112.03
19Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.46.09+21.4512.14
20Kine GulliksenBækkelagets SK1.46.14+21.5012.15
21Guro TorpeFrol IL1.49.20+24.5612.36
22Kristine FjeldboNTNUI1.52.14+27.5012.56
23Kine Hallan SteiwerHalden SK2.01.57+37.3314.03
24Kristine FjellangerNTNUI2.04.05+39.4114.18
0Katharina RogstadNTNUIdiskvalifisert
0Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Christiane TrösseVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SKdiskvalifisert
0Mari FastingHalden SKdiskvalifisert
0Helen PalmerHalden SKbrutt

H 21-E

13 450 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.40.357.28
2Magne DæhliHalden SK1.42.23+1.487.36
3Torgeir NørbechIL Tyrving1.42.41+2.067.38
4Carl Godager KaasBækkelagets SK1.47.28+6.537.59
5Bjørn EkebergIL Tyrving1.48.58+8.238.06
6Yngve SkogstadFrol IL1.49.22+8.478.07
7Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK1.50.44+10.098.13
8Anders TiltnesIL Tyrving1.52.54+12.198.23
9Ivar LundanesEmblem IL1.53.14+12.398.25
10Borger MelsomFossum IF1.57.22+16.478.43
11Espen WeltzienJärla Orientering1.58.13+17.388.47
12Jo Forseth IndgaardFrol IL1.58.16+17.418.47
13Eirik Martens SvensenKristiansand OK1.58.54+18.198.50
14Hans Petter MathisenNTNUI1.59.58+19.238.55
15Carl Petter LyngenFrol IL2.00.17+19.428.56
16Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering2.00.49+20.148.58
17Rasmus Rørholt TheisenNTNUI2.01.09+20.349.00
18Øyvind HelgerudHalden SK2.03.08+22.339.09
19Sindre RønningFossum IF2.03.19+22.449.10
20Jon Aukrust OsmoenNTNUI2.03.37+23.029.11
21Bjørn LundanesNTNUI2.04.18+23.439.14
22Isak BergsetNTNUI2.04.25+23.509.15
23Paul SirumFrol IL2.05.04+24.299.17
24Simen AamodtNTNUI2.05.53+25.189.21
25Erik AnderssonJärla Orientering2.06.08+25.339.22
26Anders VisterNydalens SK2.08.05+27.309.31
27Sindre SandvenFossum IF2.09.13+28.389.36
28Nicholas OskarssonLillomarka OL2.10.17+29.429.41
29Anders NordbergNydalens SK2.11.46+31.119.47
30Jonas MuntheOK Pan Århus2.13.29+32.549.55
31Dag LofthusNTNUI2.13.32+32.579.55
32Emil AhlbäckFossum IF2.14.01+33.269.57
33Térence RisseNydalens SK2.14.29+33.549.59
34Dag Steinar RagvinBø OL2.14.45+34.1010.01
35Sjur HoviKristiansand OK2.15.48+35.1310.05
36Rune NygaardIL Gular2.17.03+36.2810.11
37Eirik Kamstrup HovindNTNUI2.17.49+37.1410.14
38Yasar Ismet DemirözNEO DSK2.18.32+37.5710.17
39Magnus SvingheimRaumar Orientering2.18.40+38.0510.18 Last ned GPS-spor i gpx-format
40Mats NordbrødenJärla Orientering2.18.48+38.1310.19
41Sverre Turter SandvoldNTNUI2.18.49+38.1410.19
42Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering2.19.43+39.0810.23
43Jørgen MadslienNydalens SK2.21.40+41.0510.31
44Ståle GjelstenKristiansand OK2.23.13+42.3810.38
45Fredrik EdénIFK Göteborg2.24.36+44.0110.45
46Per OlaussenFredrikstad SK2.24.57+44.2210.46
47Kjetil OkkenhaugNTNUI2.29.38+49.0311.07
48Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett2.36.43+56.0811.39
49Eivind Romberg KvaaleBø OL2.39.45+59.1011.52
50Henning SpjelkavikIL Tyrving2.52.02+1.11.2712.47
51Magnus KrogHøydalsmo IL2.59.02+1.18.2713.18
52Lars Steinar HefreBø OL3.23.46+1.43.1115.08
0Tommy SchmidOL Trollelgdiskvalifisert
0Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
0Håvard VassendenFrol ILdiskvalifisert
0Kristian VadHalden SKdiskvalifisert
0Halvor Eid NielsenNTNUIdiskvalifisert
0Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
0Matt OgdenOK Linnédiskvalifisert
0Eskil KinnebergIFK Göteborgdiskvalifisert
0Jan SchmidOL Trollelgbrutt
0Runar Torpe LienPorsgrunn OLbrutt
0Vegard Brun SagaIL Tyrvingbrutt
0Øystein SørensenNydalens SKbrutt
0David BejbomJärla Orienteringbrutt
0Håkon Jarvis WestergårdJärla Orienteringbrutt
0Ulf Forseth IndgaardFrol ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor