Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM test sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM test sprint
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: torsdag 2 juli 2015

D 21-E

2 040 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise EgsethNydalens SK13.186.31
2Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13.52+0.346.47
3Anne Johanne LindNydalens SK13.53+0.356.48
4Anne M Hausken NordbergNydalens SK13.56+0.386.49
5Marte NarumNydalens SK13.57+0.396.50
6Lone BrochmannBækkelagets SK14.06+0.486.54
7Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK14.18+1.007.00
8Ingjerd MyhreJärla Orientering14.38+1.207.10
9Sigrid AlexandersenFossum IF14.40+1.227.11
10Siri UlvestadNydalens SK14.45+1.277.13
11Ida Marie Næss BjørgulHalden SK14.52+1.347.17
12Heidi MårtenssonModum OL14.56+1.387.19
13Lene Godager KaasBækkelagets SK14.59+1.417.20
14Emilie Westli AndersenLøten o-lag15.08+1.507.25
15Linn HokholtNTNUI15.10+1.527.26
16Kristine BergliaEiker OL15.36+2.187.38
16Kine Hallan SteiwerHalden SK15.36+2.187.38
18Kristine FjellangerNTNUI15.42+2.247.41
19Hanna Haugen NordbrødenHalden SK15.59+2.417.50
20Kine GulliksenBækkelagets SK16.09+2.517.55
21Therese HaareKonnerud IL16.11+2.537.55
22Runa FremstadLarvik OK16.30+3.128.05
0Emma JohanssonFredrikstad SKdiskvalifisert

H 21-E

2 290 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL12.145.20
2Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering12.38+0.245.31
3Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK12.40+0.265.31
4Andreas HøyeFredrikstad SK12.43+0.295.33
5Emil AhlbäckFossum IF12.47+0.335.34
6Anders NordbergNydalens SK12.55+0.415.38
7Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering13.14+1.005.46
8Antonio Martínez PérezHalden SK13.15+1.015.47
9Anders VisterNydalens SK13.16+1.025.47
10Carl Godager KaasBækkelagets SK13.17+1.035.48
10Carl Petter LyngenFrol IL13.17+1.035.48
12Paul SirumFrol IL13.25+1.115.51
12Simen AamodtNTNUI13.25+1.115.51
14Sindre JohannessenFreidig13.29+1.155.53
15Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13.32+1.185.54
16Jon Aukrust OsmoenNTNUI13.34+1.205.55
17Sindre RønningFossum IF13.38+1.245.57
18Bjørn LundanesNTNUI13.41+1.275.58
19Håvard HagaNydalens SK13.45+1.316.00
19Hans Petter MathisenNTNUI13.45+1.316.00
19Eirik Kamstrup HovindNTNUI13.45+1.316.00
22Vegard DanielsenKristiansand OK13.48+1.346.01
23Espen WeltzienJärla Orientering13.50+1.366.02
24Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13.52+1.386.03
25Eivind HøydalNydalens SK13.54+1.406.04
26Sindre SandvenFossum IF13.58+1.446.05
26Ståle GjelstenKristiansand OK13.58+1.446.05
28Gaute FriestadKristiansand OK14.10+1.566.11
29Eskil KinnebergIFK Göteborg14.11+1.576.11
30Oskar StørmerFossum IF14.17+2.036.14
31Dag LofthusNTNUI14.18+2.046.14
32Yasar Ismet DemirözNEO DSK14.37+2.236.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
33Rune OlsenBækkelagets SK14.40+2.266.24
34Sjur HoviKristiansand OK14.55+2.416.30
36Thomas Natvig ÅrstadNTNUI18.56+6.428.16
0Mats NordbrødenJärla Orienteringdiskvalifisert
0Térence RisseNydalens SKdiskvalifisert
0Borger MelsomFossum IFdiskvalifisert
0Ulf Forseth IndgaardFrol ILdiskvalifisert
0Nicholas OskarssonLillomarka OLdiskvalifisert
0Vegard RuttenborgNTNUIbrutt
35Halvor Eid NielsenNTNUIdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor