Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM test mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM test mellom
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: onsdag 1 juli 2015

D 21-E

5 080 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK32.246.22
2Mari FastingHalden SK33.14+0.506.32
3Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK35.40+3.167.01
4Anne Johanne LindNydalens SK35.58+3.347.04
5Ida Marie Næss BjørgulHalden SK36.17+3.537.08
6Marte NarumNydalens SK36.32+4.087.11
7Maren Jansson HaverstadNTNUI36.50+4.267.15
8Tone WigemyrBækkelagets SK36.51+4.277.15
9Linn HokholtNTNUI37.01+4.377.17
10Lisa RisbyOK Kåre37.10+4.467.18
11Bodil HelgerudHalden SK37.26+5.027.22
12Ingjerd MyhreJärla Orientering37.31+5.077.23
13Kamilla OlaussenFredrikstad SK37.41+5.177.25
14Amilia BjörklundSävedalens AIK38.00+5.367.28
15Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK38.07+5.437.30
16Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering38.14+5.507.31
16Lone BrochmannBækkelagets SK38.14+5.507.31
18Marianne AndersenKonnerud IL39.11+6.477.42
19Emilie Westli AndersenLøten o-lag39.18+6.547.44
20Runa FremstadLarvik OK39.21+6.577.44
21Hanna Haugen NordbrødenHalden SK39.28+7.047.46
22Kristine BergliaEiker OL39.52+7.287.50
23Kine Hallan SteiwerHalden SK40.36+8.127.59
24Andrine BenjaminsenLillomarka OL41.38+9.148.11
25Kine GulliksenBækkelagets SK41.47+9.238.13
26Sigrid AlexandersenFossum IF41.59+9.358.15
27Emma JohanssonFredrikstad SK43.17+10.538.31
28Therese HaareKonnerud IL43.32+11.088.34
29Helen PalmerHalden SK44.28+12.048.45
30Siri UlvestadNydalens SK44.39+12.158.47
31Elin BjervaLarvik OK45.25+13.018.56
32Lene Godager KaasBækkelagets SK45.32+13.088.57
33Kristine FjeldboNTNUI54.36+22.1210.44
0Katharina RogstadNTNUIdiskvalifisert
0Marie Nordbye NybøKonnerud ILdiskvalifisert

H 21-E

6 300 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne DæhliHalden SK32.235.08
2Anders NordbergNydalens SK33.42+1.195.20
3Bjørn EkebergIL Tyrving34.16+1.535.26
4Torgeir NørbechIL Tyrving34.18+1.555.26
5Carl Godager KaasBækkelagets SK34.41+2.185.30
6Matthew SpeakeLillomarka OL35.21+2.585.36
7Anders TiltnesIL Tyrving35.35+3.125.38
7Hans Gunnar OmdalKristiansand OK35.35+3.125.38
9Ulf Forseth IndgaardFrol IL35.55+3.325.42
10Ivar LundanesEmblem IL36.02+3.395.43
11Jon Aukrust OsmoenNTNUI36.04+3.415.43
12Audun WeltzienIL Tyrving36.07+3.445.43
13Emil AhlbäckFossum IF36.10+3.475.44
14Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering36.17+3.545.45
15Carl Petter LyngenFrol IL36.48+4.255.50
16Yngve SkogstadFrol IL36.53+4.305.51
17Jo Forseth IndgaardFrol IL37.07+4.445.53
18Espen WeltzienJärla Orientering37.19+4.565.55
19Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering37.45+5.225.59
20Eskil KinnebergIFK Göteborg37.59+5.366.01
21Vegard DanielsenKristiansand OK38.03+5.406.02
22Borger MelsomFossum IF38.09+5.466.03
23Eirik Kamstrup HovindNTNUI38.25+6.026.05
24Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL38.53+6.306.10
25Sindre JohannessenFreidig39.17+6.546.14
26Paul SirumFrol IL39.34+7.116.16
27Eirik RustadRaumar Orientering39.39+7.166.17
28Martin VisterFrol IL39.43+7.206.18
29Dag LofthusNTNUI39.52+7.296.19
30Øystein SørensenNydalens SK40.02+7.396.21
31Simen AamodtNTNUI40.05+7.426.21
32Antonio Martínez PérezHalden SK40.33+8.106.26
33Øyvind HelgerudHalden SK40.41+8.186.27
34Leon Russell - KeelyLillomarka OL40.51+8.286.29
35Gaute FriestadKristiansand OK40.58+8.356.30
36Sindre SandvenFossum IF41.03+8.406.30
37Anders VisterNydalens SK41.12+8.496.32
38Bjørn LundanesNTNUI41.35+9.126.36
39Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett41.36+9.136.36
40Eivind HøydalNydalens SK41.38+9.156.36
41Vegard RuttenborgNTNUI41.48+9.256.38
42Kjetil OkkenhaugNTNUI42.01+9.386.40
43Håvard IrgensFossum IF42.09+9.466.41
44Térence RisseNydalens SK42.17+9.546.42
45Isak BergsetNTNUI42.19+9.566.43
46Daniel MarstonBækkelagets SK42.27+10.046.44
47Jim Øystein NybråtenIL Tyrving42.40+10.176.46
48Hans Petter MathisenNTNUI42.41+10.186.46
49Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL42.46+10.236.47
50Magnus SvingheimRaumar Orientering43.13+10.506.51
51Sindre RønningFossum IF43.21+10.586.52
52Rasmus Rørholt TheisenNTNUI43.24+11.016.53
53Fredrik EdénIFK Göteborg43.31+11.086.54
54Elias T. MølnvikFossum IF43.37+11.146.55
55Ragnar TonjerNydalens SK44.24+12.017.02
56Dag Steinar RagvinBø OL45.20+12.577.11
57Yasar Ismet DemirözNEO DSK46.06+13.437.19 Last ned GPS-spor i gpx-format
58Sverre Waaler KaasNydalens SK46.32+14.097.23
59Per OlaussenFredrikstad SK47.02+14.397.27
60Håvard HagaNydalens SK47.10+14.477.29
61Espen JakobsenIL Tyrving47.42+15.197.34
62Jørgen MadslienNydalens SK47.45+15.227.34
63Jørn SundbyLarvik OK48.04+15.417.37
64Rune OlsenBækkelagets SK48.42+16.197.43
65Ståle GjelstenKristiansand OK48.45+16.227.44
66Sverre Turter SandvoldNTNUI51.57+19.348.14
67Thomas Natvig ÅrstadNTNUI53.47+21.248.32
68Halvor Eid NielsenNTNUI54.22+21.598.37
69Steinar LandeBø OL55.00+22.378.43
70Kristian VadHalden SK55.58+23.358.53
71Jørgen FrøydLarvik OK58.11+25.489.14
72Anders BjergaardNTNUI1.02.30+30.079.55
0Sjur HoviKristiansand OKdiskvalifisert
0Magne JutulstadNTNUIdiskvalifisert
0Mats NordbrødenJärla Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor