Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odalsløpet
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: søndag 10 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 35- | D 45- | D 55- | D 65- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 35- | H 45- | H 55- | H 65- | H 75-

N-åpen

1 000 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mikkel AasnessOdal OL - Orientering10.0010.00
0Ida Marianne BergersenEidskog OL10.0010.00
0Oda Marissa BergersenEidskog OL10.0010.00
0Mina Bleken RudVang OL10.0010.00
0Karsten EllevoldOdal OL - Orientering10.0010.00
0Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering10.0010.00
0Leontine EriksenEidskog OL10.0010.00
0Aleksander Tangen HoltetEidskog OL10.0010.00
0Sebastian Tangen HoltetEidskog OL10.0010.00
0Petter HusåsOdal OL - Orientering10.0010.00
0Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK10.0010.00
0Asbjørn LandeEidskog OL10.0010.00
0Ingrid LestebergKongsberg OL10.0010.00
0Håvard Rekve LianFossum IF10.0010.00
0Iver LundbyHamar OK10.0010.00
0Amund Søndmør MartinsenHamar OK10.0010.00
0Even Nordli EriksenGjø-Vard OL10.0010.00
0Pernille Nor-WollØstmarka OK10.0010.00
0Jonas PranOdal OL - Orientering10.0010.00
0Eskil Bergseng RindenLøten o-lag10.0010.00
0Selma Bergseng RIndenOdal OL - Orientering10.0010.00
0Maren Bleken RudVang OL10.0010.00
0Helene ScheeleNydalens SK10.0010.00
0Martin SundkøienOdal OL - Orientering10.0010.00
0Stine SundkøienOdal OL - Orientering10.0010.00
0Emil Andre SvensrudBrandval/Kongsvinger OK10.0010.00

D -10

1 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Selma Briskerud HasselvoldGrue IL10.0010.00
0Marie ScheeleNydalens SK10.0010.00

D 11-12

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne FrøislandVang OL19.3716.20
2Åsne EllevoldOdal OL - Orientering31.53+12.1626.34

D 13-14

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK20.508.40

D 13-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering35.1018.30

D 15-16

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Therese WiestVang OL36.5111.30

D 17-

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK38.278.32
2Linda EngenRaumar Orientering1.04.14+25.4714.16
3Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.10.43+32.1615.42

D 17-C

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL22.139.39
2Elin BergsengLøten o-lag22.34+0.219.48
3Anne-Grete AustadRaumar Orientering25.49+3.3611.13
4Trude Nordli EriksenGjø-Vard OL33.43+11.3014.39
Kristin MortensenØstmarka OKbrutt

D 17-N

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja Seigerud HaugenLunderseter IL28.3415.02
2Tina BjørnstadRaumar Orientering31.20+2.4616.29
3Liv SimonsenOK Øst31.31+2.5716.35
4Marissa Penelope BergersenEidskog OL34.53+6.1918.21

D 35-

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Bleken RudVang OL34.0010.00
2Else Kari ScheeleNydalens SK36.26+2.2610.42
3Gunn Mariken BjervaDrangedal OL36.41+2.4110.47
4Anne Kjersti BriskerudGrue IL37.30+3.3011.01
5June SønsterudbråtenBrandval/Kongsvinger OK47.15+13.1513.53
6Kristine GaarderElverum OK49.19+15.1914.30
7Mari TaraldrudSentrum OK49.55+15.5514.40
8Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK1.28.20+54.2025.58

D 45-

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari HernandezOL Toten-Troll34.5910.55
2Nina SøndmørHamar OK45.29+10.3014.12
3Vanja StaffOL Toten-Troll47.23+12.2414.48
4Ida EngenRaumar Orientering50.29+15.3015.46
5Marit-Elin IdenOK Moss58.58+23.5918.25

D 55-

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari NatvigNittedal OL39.3612.22
2Wenche BjørnstadRingsaker OK42.21+2.4513.14
3Anne SørumRingsaker OK47.55+8.1914.58
4Solveig BillingsøEidskog OL53.16+13.4016.38
5Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange58.23+18.4718.14

D 65-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit SaxhaugRaumar Orientering51.4017.13
2Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK52.03+0.2317.21
3Randi Aas FjæstadHamar OK53.34+1.5417.51
4Kirsten BakkeGjø-Vard OL1.03.55+12.1521.18
5Sissel RavnsborgHamar OK1.05.01+13.2121.40
0Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 75-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesHamar OK56.2118.47
2Torunn Hege FrøvollSturla, IF57.09+0.4819.03
3Inger Johanne RuudHamar OK59.03+2.4219.41

H -10

1 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Viktor KvernesBrandval/Kongsvinger OK10.0010.00
0Ragnar LandeEidskog OL10.0010.00
0Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL10.0010.00
0Erlend OtterleiØstmarka OK10.0010.00

H 11-12

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats LindaasElverum OK11.399.42
2Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering14.59+3.2012.29
3Gaute LindaasElverum OK28.21+16.4223.37

H 11-12N

1 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emil SkytterenGrue IL10.0010.00

H 13-14

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering33.2913.57
2Martin AlfeiLøten o-lag49.35+16.0620.39
3John OtterleiØstmarka OK54.14+20.4522.35

H 13-16C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering37.5616.29
2Ole Anders GlomsåsOdal OL - Orientering49.02+11.0621.19

H 13-16N

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard GundersenRaumar Orientering15.328.10
2Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering20.36+5.0410.50
3Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering32.14+16.4216.57

H 15-16

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrøislandVang OL30.519.04
0Sondre SkytterenGrue ILdiskvalifisert

H 17-

5 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle ChristiansenRaumar Orientering40.017.08
2Kenneth BilstadVang OL43.27+3.267.45
3Ulf BrennaBækkelagets SK45.31+5.308.07
4Eivind LandeEidskog OL45.59+5.588.12
5Geir Myhr ØienRingsaker OK46.27+6.268.17
6Jan Ola PedersenVang OL47.57+7.568.33
7Ola LestebergKongsberg OL50.10+10.098.57
8Jostein HaugOL Vallset/Stange55.29+15.289.54
9Erik LundgårdVang OL1.08.23+28.2212.12
10Hans EgefalkHagaby GoIF1.11.23+31.2212.44

H 17-C

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sjur GrindstuenIndre Østfold OK19.398.32
2John TangenHamar OK22.23+2.449.43
3Tor SætabergetLunderseter IL24.18+4.3910.33
4Karl August SchultzØstmarka OK25.58+6.1911.17
5Oddbjørn BergersenEidskog OL26.34+6.5511.33
6Sondre ØstbyeElverum OK29.22+9.4312.46
7Egil SolbergseterAustmarka IL30.09+10.3013.06
0Martin SkytterenGrue ILdiskvalifisert

H 17-N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SimonsenOK Øst38.4920.25

H 35-

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Bleken RudVang OL41.059.07
2Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK45.38+4.3310.08
3Roar SaxhaugRaumar Orientering46.31+5.2610.20
4Stian OverskeidIndre Østfold OK50.26+9.2111.12
5Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.18.24+37.1917.25
6Jo-Are Nordli EriksenGjø-Vard OL1.26.50+45.4519.17

H 45-

4 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune ScheeleNydalens SK35.337.54
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL37.52+2.198.24
3Kjetil KarlsenOK Moss39.50+4.178.51
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll41.01+5.289.06
5Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag44.39+9.069.55
6Stein Arne NegårdVang OL47.45+12.1210.36
7Jon Ivar BergersenEidskog OL52.59+17.2611.46
8Stein Magnus MoenGrue IL54.25+18.5212.05
9Tore LindaasElverum OK1.01.31+25.5813.40
10Stig WiestVang OL1.17.25+41.5217.12
0Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
0Lars Erik GjeinSandefjord OKdiskvalifisert

H 55-

3 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SolbergseterAustmarka IL30.539.05
2Kjell Magne NordviGrue IL33.02+2.099.42
3Tor StrandRaumar Orientering34.04+3.1110.01
4Petter GullikstadRøros IL35.19+4.2610.23
5Knut EngenRaumar Orientering35.34+4.4110.27
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF35.41+4.4810.29
7Arild NordsveenRingsaker OK37.39+6.4611.04
8Harald ØstbyeElverum OK37.59+7.0611.10
9Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK39.07+8.1411.30
10Bård NatvigNittedal OL40.59+10.0612.03
11Yngvar ChristiansenBækkelagets SK42.17+11.2412.26
12Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK42.18+11.2512.26
13Ole Edvard GjerstadbergetOdal OL - Orientering43.34+12.4112.48
14Roar SætabergetLunderseter IL46.19+15.2613.37
15Sjur GjestvangOL Toten-Troll46.35+15.4213.42
16Morten KongsbergIL Tyrving50.17+19.2414.47
17Jan SveenRaumar Orientering50.59+20.0614.59
18Kai Jostein BergersenEidskog OL51.14+20.2115.04
19Roy GjerdingOK Moss54.43+23.5016.05
20Pål Woldstad HanssenEiker OL1.00.15+29.2217.43
21Tore LundHadeland OL1.11.15+40.2220.57
0Bjørn Olav BergsløkkenGrue ILdiskvalifisert

H 65-

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjesetVang OL29.019.40
2Odd GundersenEidsvoll OL32.47+3.4610.55
3Anders TaraldrudIndre Østfold OK34.14+5.1311.24
4Stein NordviElverum OK34.18+5.1711.26
5Øivind Magne RogndalenHamar OK35.22+6.2111.47
6Trond FeiringHamar OK36.47+7.4612.15
7Knut MalmoRingsaker OK36.57+7.5612.19
8Lars SaxhaugRaumar Orientering40.08+11.0713.22
9Harald BakkeGjø-Vard OL43.38+14.3714.32
10Terje MalmHamar OK46.23+17.2215.27
11Jarle BusterudElverum OK47.48+18.4715.56
12Klaus EngenEidskog OL49.11+20.1016.23
0Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Terje AntonsenRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Leif BillingsøEidskog OLdiskvalifisert

H 75-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange43.4714.35
2Willy JohansenRingsaker OK44.50+1.0314.56
3Hans LarsenRaumar Orientering47.01+3.1415.40
4Elling FrøvollSturla, IF52.11+8.2417.23
5Hans RuudHamar OK1.04.10+20.2321.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor