Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse AOOK
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 6 september 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-20B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 21B | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-20B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 21B | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DirA | DirB

N-åpen

1 440 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Arne Kristian AandstadNittedal OL18.4312.59
Erlend BakkeFossum IF24.0116.40
Brage FosstveitRaumar Orientering26.2818.22
Erle FosstveitRaumar Orientering29.1120.15
Olav GrevstadFossum IF37.0525.45
Eskil HafskjoldNydalens SK24.5417.17
Sondre HafskjoldNydalens SK31.4021.59
Simon HernesFossum IF20.0113.54
Vilde HøyerFossum IF34.5624.15
Jacob Finstad LandIL Tyrving26.2018.17
Birk LidsheimNittedal OL23.5616.37
Embrik NordsethNittedal OL32.5222.49
Max Alexander NybråtenIL Tyrving25.3317.44
Erlend OtterleiØstmarka OK21.0514.38
Astrid ReuschHeming Orientering28.0819.32
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb43.4930.25
Eline SkaarNittedal OL37.0525.45
Ingrid SkaarNittedal OL37.2025.55
Eiven SkramNittedal OL3.50.272.40.02
Estin SkramNittedal OL0.050.03
Eivind VågsnesOppsal Orientering21.2014.48
Eira Skaarer WiklundNOTEAM22.2515.34
Astrid YtterbøAsker Skiklubb43.4730.24
Sofia ØhlckersIL Tyrving20.2614.11
Sara AriansenNittedal OLdiskvalifisert

D -10

1 890 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ine Lohne BoehlkeFossum IF31.1216.30
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb46.5424.48
Signe HoloFossum IF27.1914.27
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK32.1117.01
Tuva HøyerFossum IF31.1416.31
Guro Eline KarlsenNittedal OL41.4622.05
Pernille Nor-WollØstmarka OK31.1516.32
Emilie RutleNittedal OL28.5615.18
Nora SørbergRaumar Orientering31.2016.34
Fanny Staff ValstadNittedal OL28.5415.17
Martha WisløffAsker Skiklubb45.3124.04
Anne ØstvoldHeming Orientering28.3115.05

D 11-12

2 340 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Noor Dirro-HeluMåren OK26.2911.19
2Luciana SvadsMåren OK26.31+0.0211.19
3Ida Marie FlågenHeming Orientering27.17+0.4811.39
4Guro LinneboHeming Orientering27.21+0.5211.41
5Thea FagerhaugRaumar Orientering28.43+2.1412.16
6Ragnhild Mathea HelmersenFet OL30.40+4.1113.06
7Mari BrendeFossum IF35.50+9.2115.18
8Kathinka Zahl HagenFossum IF35.54+9.2515.20
9Hilde Sogn HaugFossum IF35.58+9.2915.22
10Siren Lohne BoehlkeFossum IF36.11+9.4215.27
11Selma FærdenKolbotn og Skimt OL36.14+9.4515.29
12Elise NyhusNittedal OL58.22+31.5324.56

D 11-12N

1 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Mørch MyhreNittedal OL18.2312.45
2Andrea H. RogndokkenFet OL20.12+1.4914.01

D 13-14

2 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL29.3010.10
2Oda ScheeleNydalens SK32.58+3.2811.22
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering33.57+4.2711.42
4Ada WulfsbergNydalens SK34.48+5.1812.00
5Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK36.43+7.1312.39
6Marte Madslien BakkenNydalens SK36.56+7.2612.44
7Marie LilandNydalens SK37.36+8.0612.57
8Elin FløLillomarka OL39.04+9.3413.28
9Carmen DirroMåren OK43.15+13.4514.54
10Live ØstvoldHeming Orientering44.41+15.1115.24
11Ea LunøeNydalens SK46.26+16.5616.00
12Tina KallesonOppsal Orientering46.48+17.1816.08
13Tuva Eik HaaveOppsal Orientering50.03+20.3317.15
14Yngvild Langedal BreivikNydalens SK53.59+24.2918.36
15Emma Sofie KarlsnesNittedal OL1.03.08+33.3821.46
16Sigrid Kinck RannemFossum IF1.05.31+36.0122.35
17Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering1.47.45+1.18.1537.09
0Anine LeendertsNittedal OLdiskvalifisert

D 13-16C

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea SørbergRaumar Orientering22.5412.06

D 15-16

3 390 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne StrandAsker Skiklubb35.4210.31
2Åsne HoloFossum IF38.30+2.4811.21
3Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK38.40+2.5811.24
4Ragne WiklundNydalens SK40.33+4.5111.57
5Ingvil AhlsandNydalens SK45.53+10.1113.32
6Pernille KatlaFossum IF46.31+10.4913.43
7Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF46.33+10.5113.43
8Ingrid G. KvålsgardFossum IF47.08+11.2613.54
9Synne SkjærsteinIL Tyrving47.19+11.3713.57
10Frida Bakken UlsethNydalens SK47.22+11.4013.58
11Oda Marie ColquhounNittedal OL49.39+13.5714.38
12Ingrid HasaasFossum IF50.08+14.2614.47
13Maren NorderudIL Tyrving52.14+16.3215.24
14Linn Mei WaalerMåren OK53.04+17.2215.39
15Emma Eithun PaulsenNittedal OL55.25+19.4316.20
16Ingrid AaslundFet OL58.44+23.0217.19
17Julie BakkeFossum IF1.00.33+24.5117.51
18Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering1.10.10+34.2820.41
19Lin Marte AndorsenNydalens SK1.15.43+40.0122.20
0Inger Marie RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 17-C

2 690 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla FosstveitRaumar Orientering35.4513.17
2Therese Lohne BoehlkeFossum IF36.04+0.1913.24
3Cecilie Christin KvermeFossum IF37.38+1.5313.59
4Laila Eriksen BlomFet OL38.20+2.3514.15
5Ida BrændenRaumar Orientering43.12+7.2716.03
6Ida Margrethe UllernIL Tyrving43.39+7.5416.13
7Grete SkotteFossum IF54.38+18.5320.18
8Ping OuyangØstmarka OK1.46.51+1.11.0639.43
0Marianne Granum HelsvigKonnerud ILdiskvalifisert

D 17-18

4 310 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma ArnesenByåsen IL43.5210.10
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb46.59+3.0710.54
3Åshild Faller RåheimFet OL48.55+5.0311.20
4Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving49.37+5.4511.30
5Margrethe WisløffAsker Skiklubb50.01+6.0911.36
6Åse BerganNydalens SK50.30+6.3811.43
7Astrid FiskumIL Tyrving53.10+9.1812.20
8Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK54.18+10.2612.35
9Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering54.25+10.3312.37
10Hedda VonenLillomarka OL58.58+15.0613.40
11Ellen Marie AriansenLillomarka OL1.02.01+18.0914.23
12Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.02.10+18.1814.25
13Ingrid Nytun NergårdNittedal OL1.02.40+18.4814.32
14Marthe RamstadFet OL1.03.10+19.1814.39
15Ida Feiring HaltiaIL Tyrving1.11.12+27.2016.31
16Elise UllernIL Tyrving1.18.26+34.3418.11
17Maiken SandbergNydalens SK1.24.32+40.4019.36
18Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.25.04+41.1219.44

D 19-20

4 310 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL42.369.53
2Anine AhlsandNydalens SK43.33+0.5710.06
3Ragnhild HjermstadFossum IF44.15+1.3910.16
4Tonje VassendFossum IF44.58+2.2210.25
5Åsne Skram TrømborgKongsberg OL50.31+7.5511.43
6Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering53.03+10.2712.18
7Julie HjortlandLarvik OK53.07+10.3112.19
8Arianna TauferNydalens SK54.16+11.4012.35
9Guro JordheimHemsedal IL57.19+14.4313.17
10Karen BjergaardNydalens SK59.57+17.2113.54
11Ragnhild LøvliAsker Skiklubb1.01.58+19.2214.22
12Nanna NorderudIL Tyrving1.02.45+20.0914.33
13Ingrid LøsetRingerike OL1.08.57+26.2115.59

D 21-

4 920 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK38.357.50
2Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving44.25+5.509.01
3Kine GulliksenBækkelagets SK47.43+9.089.41
4Maria JonssonNydalens SK50.04+11.2910.10
5Lene Moe BlomNydalens SK51.49+13.1410.31
6Anne Marie BlekenBækkelagets SK52.33+13.5810.40
7Lene Godager KaasBækkelagets SK55.52+17.1711.21
8Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering1.01.17+22.4212.27
9Ane Hansen KjensethÅrvoll IL1.04.00+25.2513.00
10Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.05.19+26.4413.16
11Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering1.07.21+28.4613.41
12Marie Hammer HåversenØstmarka OK1.08.11+29.3613.51
13Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1.09.49+31.1414.11
14Oda ModalsliFossum IF1.29.41+51.0618.13

D 21B

3 330 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaisa SvergjaRaumar Orientering40.4012.12
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL45.54+5.1413.47
3Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering46.25+5.4513.56
4Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering55.34+14.5416.41
5Anne Grethe GustavsenNittedal OL58.30+17.5017.34
6Gerd Berit RekveFossum IF1.01.24+20.4418.26
7Solveig BerganNydalens SK1.10.54+30.1421.17
8Charlotte Williksen HøilandVaregg Fleridrett1.12.36+31.5621.48

D 35-

4 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL50.4411.46
2Mila ZaharinovaOppsal Orientering54.45+4.0112.42
3Ida NatåsNydalens SK1.23.00+32.1619.15
4Karen OmlandIL Koll1.41.16+50.3223.29

D 40-

4 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK52.4912.15
2Kine OddenØstmarka OK57.07+4.1813.15
3Milda ØhlckersIL Tyrving58.07+5.1813.29
4Christine JakobsenØstmarka OK58.47+5.5813.38
0Else Kari ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
0Anne Ruste FløLillomarka OLdiskvalifisert

D 45-

3 740 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnhild KroghOppsal Orientering43.1211.33
2Hege FeiringIL Tyrving44.01+0.4911.46
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering44.02+0.5011.46
4Gry AhlsandNydalens SK46.18+3.0612.22
5Katrine BakkeFossum IF48.55+5.4313.04
6Eldri HoloFossum IF55.09+11.5714.44
7Kathrine LunøeNydalens SK55.47+12.3514.54
8Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering1.01.38+18.2616.28
9Ann Elin FlågenHeming Orientering1.04.40+21.2817.17
10Marianne ReuschHeming Orientering1.10.46+27.3418.55

D 50-

3 740 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Grethe RustadRaumar Orientering42.3511.23
2Marianne NjåsteinIL Tyrving44.14+1.3911.49
3Tone BakkenLillomarka OL46.09+3.3412.20
4Alix Young VikNydalens SK47.18+4.4312.38
5Anne Marit BjergaardNydalens SK49.50+7.1513.19
6Trude FixdalIL Koll52.26+9.5114.01
7Gro Hege LudvigsenMåren OK59.04+16.2915.47
8Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.00.00+17.2516.02
9Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering1.09.16+26.4118.31
10Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.12.07+29.3219.16
11Maria PerssonAsker Skiklubb1.15.51+33.1620.16
12Anna GöhlmanIL Tyrving1.19.33+36.5821.16
13Siw SolstadIL Tyrving1.26.22+43.4723.05
14Maria TorgersenBækkelagets SK1.29.17+46.4223.52

D 55-

3 130 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Marie TurterNydalens SK35.5511.28
2Runa SkyttersæterHeming Orientering37.40+1.4512.02
3Berit DanielsenIL Tyrving39.21+3.2612.34
4Berit BergeIL Tyrving39.46+3.5112.42
5Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb46.26+10.3114.50
6Grete BerntsenMåren OK55.13+19.1817.38
7Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering1.00.03+24.0819.11

D 60-

3 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lisa AnnersandOK Tyr42.2913.34
2Inger TiltnesIL Tyrving46.57+4.2815.00

D 65-

2 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti ThoStabæk IF36.0314.28
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL36.50+0.4714.47
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL49.22+13.1919.49
4Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL51.09+15.0620.32

D 70-

2 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb45.2718.15
2Inger HalckMåren OK54.11+8.4421.45
3Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.08.18+22.5127.25
4Hjørdis EgnerHeming Orientering1.29.35+44.0835.58

D 75-

2 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK49.4619.59

H -10

1 890 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Oskar Paulsen BekkelundNittedal OL40.5021.36
Simen Gløgård StensrudNittedal OL15.568.25
Alexander HernesFossum IF28.4415.12
Håvard Rekve LianFossum IF33.3417.45
Mathias LinløkkenØstmarka OK28.3715.08
Theo Winsents SæterMåren OK35.3418.49
Erik Tveit ØdegårdNittedal OL27.2814.31
Einar ØstvoldHeming Orientering28.5415.17

H 11-12

2 340 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arthur BrunborgNittedal OL23.019.50
2Gaute BerganNydalens SK23.15+0.149.56
3Ola SkaarNittedal OL24.19+1.1810.23
4Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb25.13+2.1210.46
5Fridtjof ReuschHeming Orientering26.19+3.1811.14
6Kristoffer ØhlckersIL Tyrving27.08+4.0711.35
7Gustav Andresen SkotteFossum IF28.24+5.2312.08
8Eirik Nytun NergårdNittedal OL54.41+31.4023.22
9Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb59.39+36.3825.29
10Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb59.44+36.4325.31

H 11-12N

1 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Halstenstad SundquistNittedal OL14.4510.14
2Brage LidsheimNittedal OL16.53+2.0811.43
3Simen HøyerFossum IF22.33+7.4815.39
0Erlend Gløgård StensrudNittedal OLdiskvalifisert

H 13-14

3 330 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK28.528.40
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK30.36+1.449.11
3Isak JonssonNydalens SK33.01+4.099.54
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb34.02+5.1010.13
5Nils TveiteÅs-NMBU Orientering35.00+6.0810.30
6Lars Young VikNydalens SK39.18+10.2611.48
7Ole Jakob FrankrigNydalens SK39.29+10.3711.51
8Eivind Berner MyhreFossum IF44.00+15.0813.12
9Ådne SkjærsteinIL Tyrving46.09+17.1713.51
10August Syrdal ØenHeming Orientering46.29+17.3713.57
11Simen FritznerNittedal OL47.41+18.4914.19
12Sivert Sande KvermeFossum IF48.33+19.4114.34
13Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering49.30+20.3814.51
14Henrik ReuschHeming Orientering50.25+21.3315.08
15Kristian ØstermannHeming Orientering50.58+22.0615.18
16Sondre Zahl HagenFossum IF52.13+23.2115.40
17Mikkel KatlaFossum IF55.36+26.4416.41
18Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb55.38+26.4616.42
19Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.02.25+33.3318.44
20Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.07.37+38.4520.18
21Marius BakkeFossum IF1.20.29+51.3724.10
0Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
0John OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert
0Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Eirik ØvstedalNydalens SKdiskvalifisert
0Gaute FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 13-16C

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering26.4714.10

H 15-16

3 650 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering27.117.26
2Elias JonssonNydalens SK31.53+4.428.44
3Øyvind HjermstadFossum IF32.07+4.568.47
4Lukas LilandNydalens SK32.37+5.268.56
5Erik Hæstad BjørnstadFossum IF33.38+6.279.12
6Sander ArntzenAsker Skiklubb35.46+8.359.47
7Erling HjermstadFossum IF35.48+8.379.48
8Jens Johan BrekkeLillomarka OL38.19+11.0810.29
9Bjørn Anders FlågenHeming Orientering38.55+11.4410.39
10Audun Uglenes BerganNydalens SK40.08+12.5710.59
11Petter Astrup ArnesenHeming Orientering40.52+13.4111.11
12Axel HoveidAsker Skiklubb42.49+15.3811.43
13Elias Skjolden SørensenLillomarka OL43.29+16.1811.54
14Lavran ThorstensenOppsal Orientering45.35+18.2412.29
15Emil StørmerFossum IF45.48+18.3712.32
16Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF47.09+19.5812.55
17Vegard LøvliAsker Skiklubb48.18+21.0713.13
18Per Clemet WisløffAsker Skiklubb50.23+23.1213.48
19Martin Andresen SkotteFossum IF54.28+27.1714.55
20Joar OldernesLillomarka OL56.20+29.0915.26
21Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering1.29.03+1.01.5224.23

H 17-C

2 690 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar FosstveitRaumar Orientering28.4610.41
2Roar HernesFossum IF31.08+2.2211.34
3Per SørbergRaumar Orientering33.56+5.1012.36
4Harald AulieIL Koll34.34+5.4812.51
5Dag Otter JohansenAsker Skiklubb37.58+9.1214.06
6Frode WaalerMåren OK40.59+12.1315.14
7Johannes Edvin HaugNOTEAM1.01.02+32.1622.41

H 17-N

1 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL14.5810.15

H 17-18

4 920 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK37.137.33
2Knut AasheimOppsal Orientering38.10+0.577.45
3Anders HagaRaumar Orientering39.38+2.258.03
4Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK43.22+6.098.48
5Sam LunøeNydalens SK45.00+7.479.08
6Tarjei HoloFossum IF45.31+8.189.15
7Jostein TandbergNydalens SK45.43+8.309.17
8Are WigaardOppsal Orientering48.58+11.459.57
9Trygve HeggedalKongsberg OL51.34+14.2110.28
10Sander Hildebrand RogndokkenFet OL52.09+14.5610.35
11Jørgen Kjos BarkenæsFet OL52.27+15.1410.39
12Peder Hornseth NygaardNittedal OL53.16+16.0310.49
13Audun Rognerud BøeFossum IF53.37+16.2410.53
14Lars Gustav RogneNittedal OL57.54+20.4111.46
15Bjørnar LøvliAsker Skiklubb59.42+22.2912.08
16Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.10.26+33.1314.18
0Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert

H 19-20

5 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigur HeggedalKongsberg OL41.527.43
2Elias T. MølnvikFossum IF41.58+0.067.44
3Dag BlandkjennKristiansand OK44.01+2.098.07
4Jonas Madslien BakkenNTNUI48.19+6.278.54
5Erland KvisleAsker Skiklubb48.46+6.548.59
6Lars Harald AasheimBækkelagets SK51.27+9.359.29
7Olai Stensland LillevoldFossum IF52.57+11.059.46
8Oskar StørmerFossum IF57.13+15.2110.33

H 21-

5 740 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Godager KaasBækkelagets SK37.396.33
2Nicholas OskarssonLillomarka OL38.48+1.096.45
3Anders NordbergNydalens SK39.25+1.466.52
4Borger MelsomFossum IF41.02+3.237.08
5Anders VisterNydalens SK42.43+5.047.26
6Bojan BlumensteinNydalens SK43.08+5.297.30
7Sindre SandvenFossum IF43.09+5.307.31
8Sindre RønningFossum IF43.17+5.387.32
9Jostein AndersenNydalens SK45.39+8.007.57
10Leif StørmerFossum IF45.44+8.057.58
11Håvard HagaNydalens SK46.42+9.038.08
12Jim Øystein NybråtenIL Tyrving46.51+9.128.09
13Sigve VågsnesOppsal Orientering47.10+9.318.13
14Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering47.15+9.368.13
15Ola Marius PedersenOppsal Orientering47.32+9.538.16
16Vetle ChristiansenRaumar Orientering48.04+10.258.22
17Thor MellaOppsal Orientering48.47+11.088.29
18Magnus SvingheimRaumar Orientering49.04+11.258.32
19Lukas PetersonIFK Umeå49.08+11.298.33
20Øyvind EngerNTNUI49.16+11.378.34
21Geir MoholdtIL BUL-Tromsø49.38+11.598.38
22Eskil Sande GullordRaumar Orientering49.49+12.108.40
23Erik PerssonOppsal Orientering52.21+14.429.07
24Einar TommelstadNydalens SK52.55+15.169.13
25Sondre Ruud BråtenNydalens SK53.00+15.219.14
26Erik PaulsrudIL Koll53.04+15.259.14
27Raphael FerrandBækkelagets SK53.16+15.379.16
28Håkon HeggedalNTNUI53.50+16.119.22
29Are KristiansenIL Tyrving53.51+16.129.22
30Inge LindsethNydalens SK54.40+17.019.31
31Pål SkogedalAsker Skiklubb55.17+17.389.37
32Anders StorbratenIFK Lidingö SOK55.18+17.399.38
33Ola LestebergKongsberg OL56.05+18.269.46
34Martin SchälliBækkelagets SK56.32+18.539.50
35Endre StoksethNydalens SK57.12+19.339.57
36Gard LindsethNydalens SK59.11+21.3210.18
37Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.01.59+24.2010.47
38Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK1.06.14+28.3511.32
39Paul TorvundØstmarka OK1.07.00+29.2111.40
40Helge BakkehøiØstmarka OK1.07.41+30.0211.47
41Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.08.47+31.0811.58
42Kyongsa RiNydalens SK1.10.53+33.1412.20
43Erlend IsachsenAsker Skiklubb1.15.50+38.1113.12
44Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.19.05+41.2613.46

H 21B

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje BrendeFossum IF50.1714.22
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL51.59+1.4214.51
3Kjetil JacobsenHamar OK53.02+2.4515.09
4Morten Vilbo SørumRaumar Orientering54.20+4.0315.31
5Haakon DolvenAsker Skiklubb56.53+6.3616.15
6Fredrik HøyerFossum IF57.22+7.0516.23
7Boehlke HenrikFossum IF1.01.57+11.4017.42
8Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.04.02+13.4518.17

H 35-

5 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon KjensethHeming Orientering1.09.3112.49
2Stian OverskeidIndre Østfold OK1.10.45+1.1413.03

H 40-

5 420 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald BakkeFossum IF49.019.02
2Jan Tore LudvigsenNydalens SK52.17+3.169.38
3Audun BjerknesMåren OK59.59+10.5811.04
4Anders GrevstadFossum IF1.00.19+11.1811.07
5Erik RosenvoldØstmarka OK1.01.14+12.1311.17
6Trond MyhreFossum IF1.02.08+13.0711.27
7Kyrre GranFet OL1.06.07+17.0612.11
8Tommy SkårbøRaumar Orientering1.06.42+17.4112.18
9Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.12.33+23.3213.23
10Torstein HoleNydalens SK1.13.37+24.3613.34
11Espen KarlsenNittedal OL1.15.24+26.2313.54

H 45-

4 920 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK40.468.17
2Svein NygårdLillomarka OL43.01+2.158.44
3Jon Iver BakkenNydalens SK46.15+5.299.24
4Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering46.42+5.569.29
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering47.09+6.239.35
6Stein H. HagenFossum IF50.09+9.2310.11
7Arild AndresenFossum IF50.21+9.3510.14
8Sven Arne GylterudFossum IF50.42+9.5610.18
9Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL56.38+15.5211.30
10Morten RannemFossum IF57.48+17.0211.44
11Christian ReuschHeming Orientering1.00.41+19.5512.20
12Pål WinsentsMåren OK1.00.50+20.0412.21
13Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.01.01+20.1512.24
14Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.01.31+20.4512.30
15Jørn MoeFet OL1.01.54+21.0812.34
16Anders FlågenHeming Orientering1.02.01+21.1512.36
17Bent Sande KvermeFossum IF1.10.23+29.3714.18
18Svein OtterleiØstmarka OK1.11.14+30.2814.28
19Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.48.38+1.07.5222.04
0Nils BerganNydalens SKdiskvalifisert

H 50-

4 310 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BenjaminsenLillomarka OL37.568.48
2Øystein HoloFossum IF39.10+1.149.05
3Lars KrügerNydalens SK43.19+5.2310.03
4Jo WiklundNydalens SK45.33+7.3710.34
5Børge PedersenNydalens SK45.42+7.4610.36
6Øystein ØstermannHeming Orientering46.17+8.2110.44
6Guttorm L EggeOslostudentenes IK46.17+8.2110.44
8Knut Edvard HellandØstmarka OK46.38+8.4210.49
9Knut Erling ØenHeming Orientering47.05+9.0910.55
10Egil EideIL Tyrving47.32+9.3611.01
11Lasse ArnesenHeming Orientering49.16+11.2011.25
12Terje MelsomFossum IF50.31+12.3511.43
13Mons Kr. LøvfaldNydalens SK52.44+14.4812.14
14Jarl ØvstedalNydalens SK58.45+20.4913.37
15Øyvind HelmersenFet OL1.00.20+22.2413.59
16Øystein KildahlØstmarka OK1.02.33+24.3714.30
17Tormod BøeFossum IF1.02.41+24.4514.32
18Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.03.26+25.3014.43
19Olav BakkenLillomarka OL1.07.20+29.2415.37
20Are NjåsteinIL Tyrving1.09.49+31.5316.11
21Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1.15.10+37.1417.26
0Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 55-

3 740 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore KjølsethNydalens SK33.038.50
2Yngvar ChristiansenBækkelagets SK33.09+0.068.51
3Morten DueMåren OK34.04+1.019.06
4Nils HæstadFossum IF35.23+2.209.27
5Martin GranlyLillomarka OL35.29+2.269.29
6Lars HjermstadFossum IF36.39+3.369.47
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF37.25+4.2210.00
8Geir O. RønningNydalens SK38.24+5.2110.16
9Lars-Erik FiskumIL Tyrving39.37+6.3410.35
10Morten KarlsenMåren OK40.10+7.0710.44
11Peer StiansenNydalens SK42.37+9.3411.23
12Sigbjørn ModalsliFossum IF42.59+9.5611.29
13Ketil ÅstebølOppsal Orientering44.36+11.3311.55
14Anton PlaianAsker Skiklubb48.38+15.3513.00
15Roy GjerdingOK Moss58.06+25.0315.32
16Tov Arne BondalNotodden OL1.00.38+27.3516.12
17Petter FureOppsal Orientering1.03.58+30.5517.06
18Anders Emil OlsenNydalens SK1.46.07+1.13.0428.22

H 60-

3 740 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are EriksenOslostudentenes IK37.3010.01
2Reidar FossumAsker Skiklubb40.46+3.1610.54
3Torgeir StrandhagenRøyken OL41.56+4.2611.12
4Ola BroxOL Toten-Troll44.18+6.4811.50
5Lars KlyveOppsal Orientering46.08+8.3812.20
6Arne TiltnesIL Tyrving53.15+15.4514.14
7Stein TurtumøygardMåren OK54.49+17.1914.39

H 65-

3 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigFossum IF31.3610.05
2Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb33.45+2.0910.46
3Per ØhlckersIL Tyrving35.02+3.2611.11
4Helge RevhaugRingerike OL36.26+4.5011.38
5Harald AasheimOppsal Orientering39.45+8.0912.41
6Jon FærdenKolbotn og Skimt OL43.47+12.1113.59
7Øyvind HoveidAsker Skiklubb50.09+18.3316.01
8Helge Sigurd HansenHeming Orientering1.02.46+31.1020.03

H 70-

3 130 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF35.1511.15
2Tore LangaardOppsal Orientering36.05+0.5011.31
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL38.52+3.3712.25
4Per FosserIndre Østfold OK39.19+4.0412.33
5Einar HemLillomarka OL43.46+8.3113.58
6Kjell StenstadvoldIL Tyrving45.25+10.1014.30
7Bjørn EgnerHeming Orientering45.42+10.2714.36
8Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL48.34+13.1915.30
9Roar BjordalOppsal Orientering58.35+23.2018.43
0Kristen LundSkaukameratene OLdiskvalifisert

H 75-

2 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon C. FougnerHeming Orientering53.3721.31
0Tor HenriksenÅrvoll ILdiskvalifisert

H 80-

2 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering50.1020.08
2Kjell H. EriksenFossum IF1.09.48+19.3828.01
3Tor KaurinMåren OK1.44.05+53.5541.48

Direkte A

5 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Waaler KaasNydalens SK40.047.51
2Runar HafskjoldNydalens SK58.04+18.0011.23
3Øyvind GlendrangeÅrvoll IL1.00.08+20.0411.47
4Espen WigaardOppsal Orientering1.01.26+21.2212.02
5Vegard HaldenNydalens SK1.08.56+28.5213.30
6Per Kristian RamstadFet OL1.18.53+38.4915.28
7Berit HerstadBækkelagets SK1.44.30+1.04.2620.29
0Elisabeth IngvaldsenNydalens SKdiskvalifisert

Direkte B

3 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarle RogndokkenFet OL57.1816.22
2Marte LundNOTEAM59.23+2.0516.58
3Ove HildrumLillomarka OL59.41+2.2317.03
4Yngve RøeNydalens SK1.06.30+9.1219.00
5Inge WestlyAsker Skiklubb1.09.41+12.2319.54
6Enikø BertalanAsker Skiklubb1.15.41+18.2321.37
7Ola NilsenOppsal Orientering1.16.55+19.3721.58
8Yvonn FosserHeming Orientering1.21.01+23.4323.08
9Monica TrøanNOTEAM1.57.25+1.00.0733.32
0Sharon BroadwellNOTEAMdiskvalifisert
0Christine BlixNOTEAMdiskvalifisert
0Dennis TrewinBushflyers, Australiadiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor