Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: søndag 7 juni 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 45- | D 55- | D 65- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 45- | H 55- | H 65- | H 75- | D15-20B | H15-20B | Dir C | Dir B | Dir A

N-åpen

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Laura HegstadOK Skøynar42.0721.03
Mateo HendersonSteinkjer OK37.0918.34
Noelle HendersonSteinkjer OK37.0918.34
Hans Mathias Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering29.3014.45
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK53.1426.37
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK53.5426.57

D -10

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Guro HegstadOK Skøynar35.2715.24

D 11-12

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iselina Myhr ImslandFrol IL22.259.44
2June MunkebyFrol IL24.32+2.0710.40
3Camilla BrørsSteinkjer OK24.55+2.3010.50
4Trude MarkhusVerdal OK26.08+3.4311.21

D 13-14

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL26.578.41
2Louise RonglanOK Skøynar33.56+6.5910.56
3Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering36.46+9.4911.51
4Hege HallanOK Skøynar46.57+20.0015.08

D 15-16

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK46.0210.42
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering51.27+5.2511.57
3Ragne MunkebyFrol IL55.18+9.1612.51
4Ane Marte VatnFrol IL58.12+12.1013.32
5Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK1.07.36+21.3415.43
0Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKdiskvalifisert
0Sofie HallemVerdal OKbrutt

D 17-18

6 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering1.04.0910.30
2Marie DaleSteinkjer OK1.09.39+5.3011.25
3Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK1.39.41+35.3216.20
4Frida DahlSteinkjer OK1.41.35+37.2616.39
5Marit Ishol SkoganSteinkjer OK1.47.35+43.2617.38

D 19-20

6 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirin Svanøe-HafstadFrol IL59.129.42
2Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK1.11.39+12.2711.44
3Kajsa Stina SandstadFrol IL1.17.15+18.0312.39

D 21-

7 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line SundsvikFrol IL1.12.139.45
2Sara ProforsFrol IL1.15.26+3.1310.11
3Kari SvingheimFrol IL1.17.37+5.2410.29
4Kirsten Marie LynumOK Skøynar1.30.51+18.3812.16
5Elise Taylor SpetsFrol IL1.47.47+35.3414.33

D 45-

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente H. SundsvikFrol IL58.0613.30
2Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK1.04.36+6.3015.01
3Randi JensenFrol IL1.06.07+8.0115.22
4Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering1.11.36+13.3016.39
0Kari GrindbergSteinkjer OKdiskvalifisert

D 55-

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild ForsethFrol IL54.3212.40
2Magnhild KvaalVerdal OK1.09.05+14.3316.03

H 11-12

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK18.428.07
2Vegard JermstadSteinkjer OK22.47+4.059.54
3Sigurd VatnFrol IL25.39+6.5711.09
4Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering28.36+9.5412.26

H 13-14

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym Nergård RønningOK Skøynar24.317.54
2Simen HegstadOK Skøynar24.48+0.178.00
3Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering26.52+2.218.40
4Hallvar HallanOK Skøynar27.04+2.338.43
5Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering47.52+23.2115.26

H 15-16

6 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oscar LyngenFrol IL49.558.10
2Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK56.01+6.069.10
2Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering56.01+6.069.10
4Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK58.23+8.289.34
5Emil AaenStjørdals-Blink Orientering1.08.58+19.0311.18
6Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK1.10.27+20.3211.32
7Morten SvendgårdOK Skøynar1.17.24+27.2912.41
8Håkon GrandeVerdal OK1.31.05+41.1014.55
9Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.31.18+41.2314.58
10Andreas RonglanOK Skøynar1.32.44+42.4915.12

H 17-18

7 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius Landsem MelhusSteinkjer OK59.248.01
1Marius Landsem MelhusSteinkjer OK59.248.01
3Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.04.58+5.348.46
4Petter MarkhusVerdal OK1.08.38+9.149.16

H 19-20

9 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas RessemFrol IL1.03.136.52
2Johan Otto MunkebyFrol IL1.24.06+20.539.08
3Endre AaenStjørdals-Blink Orientering1.25.14+22.019.15

H 21-

11 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL1.14.146.20
2Kjetil OkkenhaugNTNUI1.18.33+4.196.42
3Carl Petter LyngenFrol IL1.20.05+5.516.50
4Johan Asphjell BjørnaasFrol IL1.21.39+7.256.58
5Anton BjartnesVerdal OK1.22.56+8.427.05
6Paul SirumFrol IL1.22.59+8.457.05
7Øystein HaugFrol IL1.26.01+11.477.21
8Jørgen FiskumFrol IL1.27.36+13.227.29
9Andreas MagerøyFrol IL1.30.02+15.487.41
9Andreas MagerøyFrol IL1.30.02+15.487.41
11Gisle HolbergOK Skøynar1.38.06+23.528.23
12Jon SivertsenVerdal OK1.43.24+29.108.50
13Per GrandeVerdal OK1.56.18+42.049.56
14Erik FrøsethVerdal OK1.56.40+42.269.58
15Svein Inge YdseVerdal OK2.14.09+59.5511.27
16Ole Morten FrøsethVerdal OK2.15.49+1.01.3511.36

H 35-

7 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar VatnFrol IL57.317.46
2Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering58.53+1.227.57
3Svein Anders MelhusSteinkjer OK1.01.54+4.238.21
4Kurt Ove MelbyeVerdal OK1.01.59+4.288.22
5Joar SvendgårdOK Skøynar1.13.04+15.339.52
6Frank Robert RysgårdFrol IL1.13.26+15.559.55
7Jon Olaf OlaussenMalvik IL1.40.37+43.0613.35

H 45-

6 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering52.078.32
2Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering54.26+2.198.55
3Vidar SkjerveVerdal OK56.21+4.149.14
4Robert RessemFrol IL1.02.27+10.2010.14
5Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.13.18+21.1112.00
6Inge HafstadVerdal OK2.09.09+1.17.0221.10

H 55-

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje RønningOK Skøynar38.348.58
2Karl Arne MelbyeVerdal OK50.28+11.5411.44
3Olav Martin IndgaardFrol IL51.26+12.5211.57
4Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering58.34+20.0013.37

H 65-

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John KvaalVerdal OK49.4511.34
2Egil EriksenGrong IL51.55+2.1012.04
3Rolf KarsetSteinkjer OK57.50+8.0513.26
4Ole Jørgen MjøsundSpillum IL59.05+9.2013.44
5Olav Magne SvendgårdOK Skøynar1.06.08+16.2315.22
6Kjell Olav MelbyeVerdal OK1.08.23+18.3815.54
7Kristian MidthjellVerdal OK1.22.27+32.4219.10

H 75-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig Arild HaugskottOL Trollelg39.4812.50
2Johannes SollidVerdal OK48.26+8.3815.37

H 15-20 B

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Noah HendersonSteinkjer OK41.1913.19

Dir B

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege HegstadOK Skøynar34.0611.00
2Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering37.12+3.0612.00
3Sigrid IsholSteinkjer OK50.57+16.5116.26
4Åse GræeSteinkjer OK1.13.10+39.0423.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor