Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint løp 3
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: tirsdag 12 mai 2015

Klasser: Visa alla | Å1,5 | Å2,0 | Å2,5 | D1112 | H1112 | D1314 | H1314 | D1516 | H1516

Åpen 1,5 km

1 450 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL9.146.22
2Guro HegstadOK Skøynar11.51+2.378.10
3Mateo HendersonSteinkjer OK12.36+3.228.41
4Håkon HallanOK Skøynar13.04+3.509.00
5Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK13.56+4.429.36
6Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK14.52+5.3810.15
7Rebekka VeieOK Skøynar15.01+5.4710.21
8Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK15.30+6.1610.41
9Jonas AlstadFrol IL15.42+6.2810.49
10Nikoline MunkebyFrol IL16.14+7.0011.11
11Noelle HendersonSteinkjer OK21.02+11.4814.30

Åpen 2,0 km

1 767 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian MidthjellVerdal OK25.0014.08
2Anne Margrethe KvamFrol IL40.48+15.4823.05

Åpen 2,5 km

2 396 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL13.165.32
2Vegard RessemFrol IL15.01+1.456.16
3Jonas RessemFrol IL15.31+2.156.28
4Atle DengerudSteinkjer OK16.46+3.306.59
5Jon SivertsenVerdal OK17.02+3.467.06
6Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering17.25+4.097.16
7Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering17.32+4.167.19
8Gunnar VatnFrol IL17.44+4.287.24
9Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering18.18+5.027.38
10Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering18.19+5.037.38
11Lars Eric SætherSteinkjer OK18.37+5.217.46
12Joar SvendgårdOK Skøynar19.23+6.078.05
13Per GrandeVerdal OK19.59+6.438.20
14Marie DaleSteinkjer OK21.31+8.158.58
15Petter MarkhusVerdal OK21.49+8.339.06
16Anders IsraelssonOK Skøynar22.16+9.009.17
17Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering22.21+9.059.19
18Kirsten Marie LynumOK Skøynar22.22+9.069.20
19Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK22.46+9.309.30
20Randi JensenFrol IL23.05+9.499.38
21Tor Ove HallemVerdal OK23.12+9.569.40
22Marie Wold StavrumFrol IL23.32+10.169.49
23Robert RessemNOTEAM23.35+10.199.50
24Kajsa Stina SandstadFrol IL23.41+10.259.53
25Hans BakkenOverhalla IL24.11+10.5510.05
26Inge HafstadVerdal OK24.54+11.3810.23
27Edvin SivertsenVerdal OK25.19+12.0310.33
28Liv VenåsSteinkjer OK32.01+18.4513.21
29Gunhild BredesenVerdal OK33.51+20.3514.07
30Ivar ReinåsFrol IL41.39+28.2317.22
0Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
0Eirin Svanøe-HafstadFrol ILdiskvalifisert

D 11-12

1 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude MarkhusVerdal OK10.267.11
2Linnea MunkebyFrol IL11.28+1.027.54
0Elise Solum BakkenOverhalla ILdiskvalifisert

H 11-12

1 450 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK8.095.37
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK8.45+0.366.02
3Vegard JermstadSteinkjer OK10.33+2.247.16
4Sigurd VatnFrol IL11.05+2.567.38
0Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

1 767 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL16.279.18
2Matilde MunkebyFrol IL17.38+1.119.58
3Louise RonglanOK Skøynar18.39+2.1210.33
4Hege HallanOK Skøynar23.57+7.3013.33
5Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering25.01+8.3414.09

H 13-14

1 767 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK11.436.37
2Tobias AlstadFrol IL11.56+0.136.45
3Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering13.23+1.407.34
4Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering14.26+2.438.10
5Simen HegstadOK Skøynar15.05+3.228.32
6Håvard VeieOK Skøynar15.16+3.338.38
7Hallvar HallanOK Skøynar16.05+4.229.06
8Martin Wold StavrumFrol IL19.19+7.3610.55
0Tore MarkhusVerdal OKdiskvalifisert

D 15-16

1 767 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK14.528.24
2Ragne MunkebyFrol IL14.59+0.078.28
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering15.11+0.198.35
4Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK16.00+1.089.03
5Ane Marte VatnFrol IL19.04+4.1210.47
6Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK19.17+4.2510.54
7Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK21.05+6.1311.55
0Sofie HallemVerdal OKdiskvalifisert

H 15-16

1 767 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK10.295.55
2Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11.23+0.546.26
3Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK12.11+1.426.53
4Oscar LyngenFrol IL12.34+2.057.06
5Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK13.05+2.367.24
6Morten SvendgårdOK Skøynar13.27+2.587.36
7Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering15.41+5.128.52
8Birk Barstad SundSteinkjer OK15.47+5.188.55
9Noah HendersonSteinkjer OK22.08+11.3912.31
0Håkon GrandeVerdal OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor