Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestlandsmeisterskapen lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmeisterskapen lang
Arrangørorganisasjoner: Førde IL / Hordaland / Rogaland
Dato: lørdag 5 september 2015

N-OPEN

1 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Astrid OrmbergFana IL24.53+2.4916.42
0Tonje RykkjeStord Orientering19.4613.15
0Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett28.28+6.2419.06
0Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking24.19+2.1516.19
0Elias Eliassen FinkFørde IL37.44+15.4025.19
0Andreas Strømme LidTIF Viking24.51+2.4716.40
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett22.0414.48
0Theodor FinkFørde IL50.05+28.0133.36

D -10

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett30.0417.41

D 11-12

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda Kjellevold MaldeIL Gular19.4811.38
2Marie Roll-TørnqvistFana IL20.11+0.2311.52
3Anja HoleFørde IL21.23+1.3512.34
4Mathea Patterson MøklebustGneist, IL21.28+1.4012.37
5Anny Patterson MøklebustGneist, IL24.59+5.1114.41
6Victoria TorsvikGneist, IL26.58+7.1015.51
7Andrea SkageGneist, IL32.11+12.2318.55
0Johanna MjelstadTIF Vikingdiskvalifisert

D 13-14

2 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora Aasheim NymarkAskøy OL37.4913.16
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular41.47+3.5814.39
3Mari Strømme LidTIF Viking42.01+4.1214.44
4Marie AadlandSamnanger IL57.54+20.0520.18
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.14.28+36.3926.07

D 15-16

3 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Roll TørnqvistFana IL45.5312.06
2Ingunn Torød BusetGneist, IL46.30+0.3712.16
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular56.04+10.1114.47
4Runa AlmelandFana IL56.57+11.0415.01
5Ida LehmannVaregg Fleridrett1.04.40+18.4717.03

D 17-A kort

3 790 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olena StrugalovaVaregg Fleridrett39.5410.31
2Jannike Bremar JohannessenGneist, IL45.41+5.4712.03
3Trude KyrkjebøTIF Viking52.36+12.4213.52
4Ylva Svanberg HelleTIF Viking52.59+13.0513.58
5Anne WestergårdVaregg Fleridrett53.20+13.2614.04
6Nina Christin NæsheimTIF Viking54.11+14.1714.17
7Lene RykkjeVaregg Fleridrett56.08+16.1414.48
8May-lill DammTIF Viking57.03+17.0915.03
9Torild MyrliTIF Viking1.00.37+20.4315.59
10Inger Anette Vik OlsenLarvik OK1.04.23+24.2916.59
11Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.04.24+24.3016.59
12Inger K NesbøGneist, IL1.04.32+24.3817.01
13Ina Hopland SkageGneist, IL1.10.32+30.3818.36
14Siren HoplandGneist, IL1.13.24+33.3019.22

D 17-18

5 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL52.3310.08
2Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett56.25+3.5210.53
3Ida Johanne AadlandSamnanger IL57.38+5.0511.07
4Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett57.49+5.1611.09
5Constance StorvestreVaregg Fleridrett1.01.11+8.3811.48
6Vilde Hopland SkageGneist, IL1.06.44+14.1112.52

D 21-

6 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aija SkrastinaEmblem IL1.00.489.47
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.03.45+2.5710.15
3Helen MartinsenIL Gular1.09.44+8.5611.13

D 40-

5 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karianne StrømmeTIF Viking53.0510.14
2Vigdis SætrenMarkane IL55.14+2.0910.39
3Ragnhild BalsvikOsterøy IL57.32+4.2711.06
4Tove AasheimAskøy OL1.12.55+19.5014.04
5Åshild Sætren BøeMarkane IL1.15.34+22.2914.35
6Valèrie AughuetSveits2.11.39+1.18.3425.24

D 50-

4 220 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lise RollFana IL53.1612.37
2Ingrid SandvollGneist, IL54.01+0.4512.48
3Hege FjellbirkelandIL Gular1.02.41+9.2514.51
4Mai Helen LingaIL Gular1.05.03+11.4715.24
5Anne Kjersti DaltveitFana IL1.09.39+16.2316.30
6Lisbeth AadlandSamnanger IL1.17.37+24.2118.23
0Turid VrålstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D 60-

2 890 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siren GreveBergens TF36.5112.45
2Nina SoligardBergens TF37.37+0.4613.00
3Ingjerd SognnæsBergens TF40.12+3.2113.54
4Berit HegdalBergens TF46.14+9.2315.59
5Herdis AlvheimFana IL52.58+16.0718.19
6Edel SlettemarkStord Orientering55.29+18.3819.11
7Kari SecherBergens TF58.18+21.2720.10
8Astri Ese HoleBergens TF1.12.31+35.4025.05

D 70-

2 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF41.3214.22
2Ingvill VoldFana IL2.25.37+1.44.0550.23
0Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert

D 80-

2 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid RollFana IL1.21.0828.04

H -10

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Iver SollidHafslo IL20.1011.51
0Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett24.4014.30

H 11-12

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas DaleBergens TF13.568.11
2Magnus Strømme LidTIF Viking18.48+4.5211.03
3Brage Bell LysakerFana IL20.08+6.1211.50
4Jørgen WesterheimStord Orientering23.03+9.0713.33
5Sondre BataldenFana IL23.25+9.2913.46
6Trym SollidHafslo IL23.40+9.4413.55
7Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett23.56+10.0014.04
8Oscar Eliassen FinkFørde IL42.00+28.0424.42
9Brage Bueie DalinFørde IL43.42+29.4625.42

H 11-12N

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Christian DaleBergens TF18.1412.14

H 13-14

2 850 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias BergsetIL Veten24.468.41
2Ulrik HellenTIF Viking31.43+6.5711.07
3Trygve Nummedal OsFørde IL32.20+7.3411.20
4Mads Jørgen SkageGneist, IL32.50+8.0411.31
5Aksel MjelstadTIF Viking34.15+9.2912.01
6Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL34.44+9.5812.11
7Martin StautlandStord Orientering36.07+11.2112.40
8Sven Bergset LangvikIL Veten38.23+13.3713.28
9Tage RosenlundVaregg Fleridrett41.41+16.5514.37
10Leif-Inge JevnlidIL Veten43.57+19.1115.25
11Vegar HoleFørde IL44.21+19.3515.33
12Eirik Bjerke OtteråTIF Viking47.43+22.5716.44

H 15-16

5 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian RykkjeStord Orientering47.329.10
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett49.15+1.439.30
3Knut KyrkjebøTIF Viking49.39+2.079.35
4Kristian RykkjeVaregg Fleridrett53.46+6.1410.22
5Andreas GrønbechAskøy OL1.02.14+14.4212.00
6Magnus GjerstadOsterøy IL1.06.05+18.3312.45
7Magnus EideFjellhug/Vereide IL1.07.31+19.5913.02
8Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.19.13+31.4115.17

H 17-A kort

5 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian BråtenVoss IL50.429.47
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett51.24+0.429.55
3Vemund HansenTIF Viking1.01.52+11.1011.56
4Olav HerstadIL Tambarskjelvar1.27.18+36.3616.51

H 17-18

6 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob EiknerFana IL53.498.39

H 21-

9 190 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alan CherryVaregg Fleridrett1.08.167.25
2Andreas G. PoldenGneist, IL1.17.08+8.528.23
3Rune NygaardIL Gular1.17.44+9.288.27
4Trygve BuanesTIF Viking1.17.58+9.428.29
5Per Arne AadlandSamnanger IL1.17.59+9.438.29
6Fabian WennerbergVaregg Fleridrett1.21.46+13.308.53
7Kenneth WesterheimStord Orientering1.23.56+15.409.07
8Oskar RøenVaregg Fleridrett1.24.55+16.399.14
9Asgeir ÅrdalFørde IL1.37.52+29.3610.38
10Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.42.36+34.2011.09
11Daniel BlomsterVaregg Fleridrett1.44.43+36.2711.23
12Andreas HaugFørde IL1.49.15+40.5911.53
13Janis MalcansEmblem IL1.58.47+50.3112.55
0Christian FrøydSogndal ILdiskvalifisert
0Eigil InstebøIL Tambarskjelvardiskvalifisert

H 40-

6 210 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom Eirik EikangerIL Gular53.558.40
2Tore NymarkAskøy OL57.08+3.139.12
3Ronny RykkjeVaregg Fleridrett57.34+3.399.16
4Kristian LøvåsVaregg Fleridrett58.11+4.169.22
5Sveinung RykkjeStord Orientering1.02.19+8.2410.02
6Bjart Are HellenTIF Viking1.02.56+9.0110.08 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Jan Petter HansenIL Gular1.04.40+10.4510.24
8Tom JohannessenGneist, IL1.06.12+12.1710.39
9Ketil MaldeIL Gular1.06.53+12.5810.46
10Kjetil DammTIF Viking1.14.57+21.0212.04
11Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.15.20+21.2512.07
12Stig MjelstadTIF Viking1.17.55+24.0012.32
13Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL1.21.38+27.4313.08
14Tor Christopher FinkFørde IL1.27.30+33.3514.05
15Rune VassendenHalsnøy OL1.28.27+34.3214.14
16Yves GomreeSveits1.54.52+1.00.5718.29
17Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett2.00.20+1.06.2519.22

H 50-

4 220 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders BergsetIL Veten38.239.05
2Arne JohannesenIL Gular38.45+0.229.10
3Sigurd EiknerFana IL39.20+0.579.19
4Ingar HalsSogndal IL41.13+2.509.46
5Vidar EideFjellhug/Vereide IL44.23+6.0010.31
6Bjørn-Inge SkageGneist, IL46.50+8.2711.05
7Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL47.54+9.3111.21
8Ørjan Eirik ValestrandFana IL50.23+12.0011.56
9Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett53.34+15.1112.41
10Knut A MolvikGneist, IL55.40+17.1713.11
11Ivar BergsetIL Veten58.51+20.2813.56
12Tore LidTIF Viking1.06.20+27.5715.43
0Håkon OtteråTIF Vikingdiskvalifisert

H 60-

4 220 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL44.2810.32
2Svein LingaIL Gular46.10+1.4210.56
3Atle BergsethKvernbit IL50.10+5.4211.53
4Atle AlvheimFana IL53.14+8.4612.36
5Atle StøyvaBreimsbygda IL58.18+13.5013.48
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.17.00+32.3218.14
7Jan Olav OrmbergFana IL1.22.00+37.3219.25
0Sverre AasenSogndal ILdiskvalifisert
0Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal ILdiskvalifisert
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 70-

2 890 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering34.2811.55
2Per VoldFana IL35.20+0.5212.13
3Sveinug FristadAskvoll og Holmedal IL37.11+2.4312.51
4Dagfinn HoleBergens TF37.17+2.4912.54
5Per VikaneFana IL38.19+3.5113.15
6Per BjørkhaugTIF Viking39.33+5.0513.41
7Sigvald RobberstadHalsnøy OL39.56+5.2813.49
8Ingolf DybvikStord Orientering42.17+7.4914.37
9Geir HusdalTIF Viking43.34+9.0615.04
10Steinar SlettemarkStord Orientering48.18+13.5016.42
11Axel IngvaldsenTIF Viking1.03.26+28.5821.56

C-OPEN

1 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan EikangerIL Gular14.068.17
2Fabian BergqvistJølster IL15.40+1.349.12
3Knut Even HoleFørde IL20.07+6.0111.50
4Kathrin JakobsenFana IL24.44+10.3814.32
5Anders Os MallasvikIL Tambarskjelvar26.25+12.1915.32
6Laila GjengedalIL Tambarskjelvar27.23+13.1716.06
7Anne Beate Smith RønningGneist, IL28.15+14.0916.37
8Gry Sveri LierTIF Viking30.37+16.3118.00
9Victoria PopsuevaTIF Viking32.29+18.2319.06
10Egil Lokøen KnudsenGneist, IL38.20+24.1422.32
0Bente TorsvikGneist, ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor