Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-O NM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-O NM mellom
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: søndag 1 februar 2015

Asker Skiklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Zsuzsa FeyD 17- (NM, WRE)37.47+4.376.14
10Tilla Farnes HennumD 17- (NM, WRE)39.28+6.186.31
12Ingrid GulbrandsenD 17- (NM, WRE)42.50+9.407.04
16Fanni Jauhojärvi MarkussenD 17- (NM, WRE)45.04+11.547.26

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjarne LienH 50-29.066.02
1Erlend AuneH 1225.239.11
1Vegar GrønliH 40-39.046.27
3Jørgen AuneH 1243.40+18.1715.49
8Øyvind WiggenH 17- (NM, WRE)38.07+4.334.40
33Snorre HansenH 17- (NM, WRE)52.21+18.476.25
36Trond SletnerH 17- (NM, WRE)55.55+22.216.52

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Anniken Eriksrud KarlsenD 17- (NM, WRE)46.21+13.117.39

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Elias T. MølnvikH 17- (NM, WRE)38.23+4.494.42
9Ragnhild HjermstadD 17- (NM, WRE)38.08+4.586.18

Freidig

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pål KittilsenDirekte lang38.066.17
1Jonas GrønliH 13-1420.255.51
2Sturla SætherH 50-33.31+4.256.58
2Emil GrønliH 1226.32+1.099.36
2Simen Spets StorhovH 13-1423.01+2.366.35
3Vegard KittilsenH 13-1424.23+3.586.59
8Gina MølnvikD 17- (NM, WRE)37.49+4.396.15
15Frida SætherD 17- (NM, WRE)44.57+11.477.25
21Håvard EidsmoH 17- (NM, WRE)44.18+10.445.26
28Lars OwrenH 17- (NM, WRE)49.17+15.436.03

Frol IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Elise SpetsDirekte kort42.13+16.1812.05
11Eirin Svanøe-HafstadD 17- (NM, WRE)41.12+8.026.48
17Øystein HaugH 17- (NM, WRE)43.27+9.535.20
26Andreas MagerøyH 17- (NM, WRE)46.57+13.235.46

Hadeland OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Asbjørn KvåleDirekte kort25.557.25
1Hans Jørgen KvåleH 17- (NM, WRE)33.344.07
2Ove SætraH 17- (NM, WRE)33.47+0.134.09
4Stanimir BelomazhevH 17- (NM, WRE)35.32+1.584.21
27Emily BenhamD 17- (NM, WRE)55.44+22.349.12
0Bjørnar KvåleH 17- (NM, WRE)diskvalifisert

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Bjørn EkebergH 17- (NM, WRE)45.38+12.045.36
24Henning SpjelkavikH 17- (NM, WRE)46.14+12.405.40

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Anne Willkommen EikenD 17- (NM, WRE)42.52+9.427.05
17Åsne Skram TrømborgD 17- (NM, WRE)45.21+12.117.29
26Kristin Sagosen SmebyD 17- (NM, WRE)52.52+19.428.44
30Idunn HaavengenD 17- (NM, WRE)1.00.36+27.2610.00

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Audun HeimdalH 17- (NM, WRE)42.40+9.065.14

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Andrine BenjaminsenD 17- (NM, WRE)33.47+0.375.35
24Ingvild WangD 17- (NM, WRE)50.05+16.558.16

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Evine Westli AndersenD 17- (NM, WRE)35.35+2.255.52

Nidarøst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marianne LøvåsDirekte kort29.07+3.128.20

Nidarøst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Øystein GrøvlenDirekte lang51.19+13.138.28

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Bernhard VagleDirekte lang1.21.44+43.3813.30

NTNUI

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marta UlvensøenD 17- (NM, WRE)33.105.28
2Bjørn LundanesDirekte lang43.58+5.527.16
2Maren Jansson HaverstadD 17- (NM, WRE)33.31+0.215.32
4Audhild Bakken RognstadD 17- (NM, WRE)34.05+0.555.38
5Camilla ØhmanDirekte kort56.01+30.0616.03
5Sindre Jansson HaverstadH 17- (NM, WRE)35.49+2.154.24
5Anna UlvensøenD 17- (NM, WRE)34.58+1.485.46
10Dag LofthusH 17- (NM, WRE)38.30+4.564.43
11Jonas Madslien BakkenH 17- (NM, WRE)38.45+5.114.45
12Thorstein WangH 17- (NM, WRE)39.37+6.034.52
14Marte Fallbakken BergeD 17- (NM, WRE)44.06+10.567.17
18Harald KalagerH 17- (NM, WRE)43.47+10.135.22
18Martine ÅstebølD 17- (NM, WRE)45.47+12.377.34
19Sverre Turter SandvoldH 17- (NM, WRE)43.55+10.215.23
19Vibeke S NørstebøD 17- (NM, WRE)46.02+12.527.36
22Rasmus Rørholt TheisenH 17- (NM, WRE)45.05+11.315.32
22Kristine FjeldboD 17- (NM, WRE)46.43+13.337.43
23Mali Gederaas KanstadD 17- (NM, WRE)48.05+14.557.56
25Olav VestølH 17- (NM, WRE)46.56+13.225.45
25Hedvig ÅstebølD 17- (NM, WRE)52.13+19.038.37
28Marianne DæhliD 17- (NM, WRE)55.58+22.489.15
29Jakob Kalvig SkoganH 17- (NM, WRE)49.30+15.566.04
29Simen Eid NielsenH 17- (NM, WRE)49.30+15.566.04
29Aurora FossøyD 17- (NM, WRE)56.30+23.209.20
31Adrian OpheimH 17- (NM, WRE)50.07+16.336.09
32Karoline Dahl FosbyD 17- (NM, WRE)1.20.01+46.5113.13
37Morten Severin SaueH 17- (NM, WRE)57.59+24.257.07
38Andreas AlvemH 17- (NM, WRE)1.17.56+44.229.34

Nydalens SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Jørgen MadslienH 17- (NM, WRE)36.05+2.314.25
13Gjermund Tørnqvist HaldenH 17- (NM, WRE)39.52+6.184.53

OL Trollelg

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Halvard Seim GrøvlenDirekte kort38.50+12.5511.07
14Andreas SølbergH 17- (NM, WRE)39.57+6.234.54
20Olav Andreas RemmenH 17- (NM, WRE)43.57+10.235.23
21Line SølbergD 17- (NM, WRE)46.37+13.277.42
27Jørgen TegdanH 17- (NM, WRE)47.36+14.025.50

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ina Charlotte MoeDirekte lang1.02.03+23.5710.15

Stjørdals-Blink Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Birgit Økern JensenD 40-46.269.39
1Audun Wanvik HaugenH 15-1623.436.47
2Katrine Austmo MøllerD 40-48.49+2.2310.08
2Jakob HaugenH 40-44.15+5.117.18
3Mette WanvikD 40-52.40+6.1410.56
4Marius MøllerH 13-1425.31+5.067.18
31Maiken Økern HågårdD 17- (NM, WRE)1.02.16+29.0610.17
32Ole Wanvik HaugenH 17- (NM, WRE)52.17+18.436.25
35Henrik Nielsen SolbergH 17- (NM, WRE)54.28+20.546.41

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Geir Holm GundersenH 50-43.13+14.078.59

Wing OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lars Hol MoholdtH 17- (NM, WRE)34.32+0.584.14
5Melanie SimpsonDirekte lang1.20.38+42.3213.19
7Mihail UtkinH 17- (NM, WRE)37.56+4.224.39
15Christian HohlH 17- (NM, WRE)40.28+6.544.58
34Agnar RenolenH 17- (NM, WRE)52.58+19.246.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor